Výsledky závodu: 3. závod Žaket Pražský pohár žactva

Datum:
30.05.2018
Místo konání:
Praha Troja, Trojská ulice 171a
Pořadatel:
TJP - TJ Sokol Troja
Mapa:
Trojský kůň 2 – měřítko 1:4 000, ekvidistance 2m (formát A3).
Ředitel závodu:
Paukert Milan
Hlavní rozhodčí:
Bazika Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Tahotný Urban, Junek Vladimír - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, v závěru krátký déšť, za dodržení harmonogramu a bez závad. Závodu se zúčastnilo celkem 607 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     HD10L     HDR     P     T3     T5    
D10
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Carolina Mullis DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 12:57
2. Magdalena Seidlová RIC0950 C OB Říčany 15:05 + 2:08
3. Pavlína Malečková VSP0855 C USK Praha 15:07 + 2:10
4. Pavlína Nováková DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 16:07 + 3:10
5. Klára Levrincová TAP0854 C KOB Tretra Praha 16:56 + 3:59
6. Žofie Bulířová TAP0850 C KOB Tretra Praha 17:13 + 4:16
7. Barbora Štěpová PGP0951 C SK Praga 17:46 + 4:49
8. Alžběta Vondráčková DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 17:54 + 4:57
9. Alžběta Pěkná ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 17:58 + 5:01
10. Anežka Bartalošová PGP0853 C SK Praga 19:06 + 6:09
11. Adéla Snížková DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 20:11 + 7:14
12. Sofie Balejová KAM0951 C OK Kamenice 21:27 + 8:30
13. Magdalena Nemšovská VSP0853 C USK Praha 21:38 + 8:41
14. Barbora Ovčáčková TAP0856 C KOB Tretra Praha 22:38 + 9:41
15. Eva Ellederová DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 24:20 + 11:23
16. Adéla Černá HCE0850 C TJ Hostivice 24:29 + 11:32
17. Josefína Strnadová 6MX0850 MDDM Čelákovice 24:52 + 11:55
18. Anežka Kindlová RIC0850 C OB Říčany 26:01 + 13:04
19. Magdaléna Liberdová KSH0851 C OB Kašperské Hory 26:09 + 13:12
20. Františka Strnadová 6MX0851 MDDM Čelákovice 26:39 + 13:42
21. Lucie Mišeková KAM1050 C OK Kamenice 26:56 + 13:59
22. Lucie Hlaváčková TAP1050 C KOB Tretra Praha 27:01 + 14:04
23. Michaela Šimůnková TAP0851 C KOB Tretra Praha 27:32 + 14:35
24. Sofie Pilchová ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 27:33 + 14:36
25. Žofie Burianová DKP1052 C Oddíl OB Kotlářka 28:20 + 15:23
26. Kristýna Michalská RIC0852 C OB Říčany 28:50 + 15:53
27. Rozárie Pavlíková LIT0851 C KOB Litvínov 30:00 + 17:03
28. Ella Kalinová SPC0961 C SPORTICUS team 30:38 + 17:41
29. Klára Berná ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 31:37 + 18:40
30. Anna Kváčová DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 19:27
31. Magdaléna Endrštová 4VC0850 Radioklub OK1KYP/ASP 32:38 + 19:41
32. Markéta Smutná DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 33:36 + 20:39
33. Eliška Zemanová DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 35:20 + 22:23
34. Julie Šavelová DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 42:47 + 29:50
35. Tereza Lenská DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 46:49 + 33:52
Anežka Šimková LME0950 C SK Los Mělník DISK
MS Barunka Fůsková 26:04 + 13:07
D12
2.00 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eva Baldrianová VSP0751 B USK Praha 17:23
2. Markéta Kotenová RIC0651 B OB Říčany 17:26 + 0:03
3. Kateřina Štěpová PGP0657 B SK Praga 17:27 + 0:04
4. Marta Kudrnáčová KAM0754 C OK Kamenice 18:59 + 1:36
5. Adéla Kotková RIC0655 B OB Říčany 19:50 + 2:27
6. Kateřina Baxová LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 20:18 + 2:55
7. Justina Černá HCE0652 C TJ Hostivice 20:35 + 3:12
8. Anna Vejražková KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:49 + 3:26
8. Tereza Měšťanová TAP0653 B KOB Tretra Praha 20:49 + 3:26
10. Bára Halašková DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka 22:45 + 5:22
11. Nela Priehodová PGP0655 B SK Praga 25:26 + 8:03
12. Valerie Grimmerová RIC0754 C OB Říčany 25:33 + 8:10
13. Beáta Polívková RIC0652 C OB Říčany 25:52 + 8:29
14. Viktorie Křístková ROZ0651 C OK Roztoky 26:10 + 8:47
15. Hana Krejčová ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 26:24 + 9:01
16. Kateřina Mišeková KAM0756 C OK Kamenice 27:33 + 10:10
17. Hana Ptáčková PGP0750 C SK Praga 27:55 + 10:32
18. Amálie Lampová DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 11:05
19. Kristýna Hudosová RIC0750 C OB Říčany 30:01 + 12:38
20. Karolína Pompachová TAP0652 B KOB Tretra Praha 30:49 + 13:26
21. Ema Růžičková RIC0653 C OB Říčany 31:05 + 13:42
22. Julie Vosátková RIC0755 C OB Říčany 33:55 + 16:32
23. Lejla Dostálová DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha 35:30 + 18:07
24. Klára Herynková RIC0758 C OB Říčany 36:10 + 18:47
25. Kateřina Kohoutková DKP0756 C Oddíl OB Kotlářka 36:17 + 18:54
26. Rozálie Pilátová DKL0750 C KOB Kladno 37:39 + 20:16
27. Velebová Kristýna LBE0654 C TJ Lokomotiva Beroun 39:19 + 21:56
28. Aneta Krbcová 6MX0651 MDDM Čelákovice 44:22 + 26:59
29. Adéla Hutláková 4KC0650 Lyčkárna 46:21 + 28:58
Vendula Gerlachová ROZ0652 C OK Roztoky DISK
Tereza Čelikovská ROZ0750 C OK Roztoky DISK
Sára Michalská RIC0656 C OB Říčany DISK
Adéla Kuncová ROZ0653 C OK Roztoky DISK
D14
2.50 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ema Černá ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 15:57
2. Ema Bulířová TAP0452 A KOB Tretra Praha 16:25 + 0:28
3. Jolana Štraitová VSP0456 A USK Praha 16:27 + 0:30
4. Hana Malečková VSP0553 B USK Praha 17:33 + 1:36
5. Julie Balejová KAM0551 B OK Kamenice 17:49 + 1:52
6. Lucie Krejčová ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 19:59 + 4:02
7. Hana Pavlíčková KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:00 + 4:03
8. Eliška Šantorová ROZ0552 C OK Roztoky 20:58 + 5:01
9. Hana Beranová VSP0455 C USK Praha 21:15 + 5:18
10. Ema Pračková RIC0451 B OB Říčany 21:28 + 5:31
11. Tereza Mandáková LME0452 C SK Los Mělník 23:36 + 7:39
12. Romana Chmelařová PGP0553 B SK Praga 24:52 + 8:55
13. Markéta Kodejšová VSP0458 C USK Praha 25:06 + 9:09
14. Heij De RIC0450 B OB Říčany 25:17 + 9:20
15. Michaela Horáčková DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 25:45 + 9:48
16. Barbora Kotenová RIC0452 C OB Říčany 26:34 + 10:37
17. Amálie Pilátová DKL0450 C KOB Kladno 26:43 + 10:46
18. Anna Čechmánková PGP0452 C SK Praga 26:59 + 11:02
19. Aneta Hanzalová 4KC0451 Lyčkárna 27:55 + 11:58
20. Kamila Kovandová KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:48 + 13:51
21. Veronika Ptáčková PGP0551 B SK Praga 33:52 + 17:55
22. Ester Fuchsová 4KC0551 Lyčkárna 43:32 + 27:35
23. Karolína Dohnálková 6MX0552 MDDM Čelákovice 47:04 + 31:07
Eliška Vosátková RIC0553 C OB Říčany DISK
Eliška Gerlachová ROZ0551 C OK Roztoky DISK
H10
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patrik Sedláček ROZ0800 B OK Roztoky 12:23
2. Matouš Junek STH0801 C SK Studenec 16:32 + 4:09
3. Martin Horáček DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 16:34 + 4:11
4. Adam Engel DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 17:22 + 4:59
5. David Baxa LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 17:26 + 5:03
6. Štěpán Brandejs DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 18:23 + 6:00
7. Matouš Šimek KAM0800 C OK Kamenice 19:22 + 6:59
8. Tomáš Skřipský LME0800 C SK Los Mělník 19:27 + 7:04
9. Ondřej Šubrt TAP0801 C KOB Tretra Praha 19:43 + 7:20
10. Štěpán Termer LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:18 + 9:55
11. Erik Priehoda PGP0803 C SK Praga 24:40 + 12:17
12. Petr Schnabl RIC0802 C OB Říčany 24:43 + 12:20
13. Štěpán Tejkl DOB0800 C KOB Dobruška 24:54 + 12:31
14. Jorik Dostál DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 25:14 + 12:51
15. Matěj Rybář DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka 25:24 + 13:01
16. Tomáš Kantůrek DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 25:27 + 13:04
17. Albert Forst MFP0901 C Matfyz Praha 25:41 + 13:18
18. Adam Novák DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 25:54 + 13:31
19. Dan Machar DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 27:09 + 14:46
20. Pavel Kamenický TAP0909 C KOB Tretra Praha 28:39 + 16:16
21. Jonáš Veljačik SCP0800 C OK Sparta Praha 30:05 + 17:42
22. František Švarc DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 30:52 + 18:29
23. Hubert Velek DLP0801 C OOB TJ Dukla Praha 32:11 + 19:48
24. Lukáš Kubát RIC0804 C OB Říčany 32:34 + 20:11
25. Jan Protiva TAP0904 C KOB Tretra Praha 32:35 + 20:12
26. Heij De RIC0800 C OB Říčany 33:20 + 20:57
27. Václav Vokůrka ROZ1000 C OK Roztoky 33:53 + 21:30
28. Josef Baldrian VSP1100 C USK Praha 34:39 + 22:16
29. Daniel Solar VSP0901 C USK Praha 36:31 + 24:08
30. Ondřej Vaníček DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha 39:05 + 26:42
31. Mikuláš Protiva TAP1100 C KOB Tretra Praha 41:12 + 28:49
32. Mikuláš Kořenský LME0801 C SK Los Mělník 42:14 + 29:51
33. Vojtěch Pokorný DLP0800 C OOB TJ Dukla Praha 64:53 + 52:30
H12
2.20 km, 15 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Čech ROZ0601 C OK Roztoky 16:58
2. Václav Čechmánek PGP0607 C SK Praga 17:19 + 0:21
3. Jáchym Bulíř TAP0602 B KOB Tretra Praha 18:22 + 1:24
4. David Elleder DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 1:41
5. Kryštof Jandera PGP0700 C SK Praga 18:52 + 1:54
6. Tomáš Hůla LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 19:08 + 2:10
7. Hubert Tichý DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 19:18 + 2:20
8. Matěj Machar DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 19:32 + 2:34
9. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 19:38 + 2:40
10. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 19:41 + 2:43
11. Matyáš Kubát RIC0601 C OB Říčany 20:35 + 3:37
12. Matyáš Rod VSP0803 C USK Praha 21:04 + 4:06
13. Jakub Salinger DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka 21:37 + 4:39
14. Dominik Maroušek DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 4:51
15. Tomáš Kohoutek RIC0603 C OB Říčany 22:23 + 5:25
16. Adam Kuttelwascher HCE0601 C TJ Hostivice 22:36 + 5:38
17. Jonáš Vostrý DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 23:11 + 6:13
18. Jakub Heller ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 23:49 + 6:51
19. David Štěňha SPC0701 C SPORTICUS team 24:03 + 7:05
20. Matouš Rippl DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka 24:07 + 7:09
21. Vojtěch Hlaváček TAP0700 C KOB Tretra Praha 24:36 + 7:38
22. Adam Solar VSP0603 C USK Praha 24:48 + 7:50
23. Martin Hradil HCE0600 C TJ Hostivice 25:23 + 8:25
24. Jonáš Pop TAP0600 C KOB Tretra Praha 25:37 + 8:39
25. Jakub Dolák DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 25:43 + 8:45
26. Vít Procházka DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 26:39 + 9:41
27. Vojta Kouřil KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:13 + 10:15
28. Mikuláš Göth PGP0602 C SK Praga 28:14 + 11:16
29. Václav Bittner SPC0611 C SPORTICUS team 28:32 + 11:34
30. Šimon Tofel TAP0605 C KOB Tretra Praha 28:56 + 11:58
31. Václav Rejšek KAM0700 C OK Kamenice 29:29 + 12:31
32. Šimon Jirásek ROZ0602 C OK Roztoky 29:33 + 12:35
33. Václav Gärtner LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 29:35 + 12:37
34. Marek Šantora ROZ0702 C OK Roztoky 29:39 + 12:41
35. Dudl Vojtěch 31:19 + 14:21
36. Jan Lacina DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 31:53 + 14:55
37. Šimon Skála LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 32:21 + 15:23
38. Filip Svoboda DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 15:26
39. Jan Cordier 33:55 + 16:57
40. František Svoboda ROZ0700 C OK Roztoky 35:35 + 18:37
41. Lukáš Pohl TAP0703 C KOB Tretra Praha 36:51 + 19:53
42. Vojtěch Peprný DKP0706 C Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 20:55
43. Matyáš Zlesák CHT0601 C OOB SK Chrast 39:18 + 22:20
44. Tadeáš Lorenc 45X0600 PAT Praha 42:00 + 25:02
45. Vít Rataj DLP0702 C OOB TJ Dukla Praha 42:04 + 25:06
46. Petr Vaníček DLP0700 C OOB TJ Dukla Praha 42:31 + 25:33
47. Šimík Marek DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha 55:34 + 38:36
48. Jakub Schnabl RIC0706 C OB Říčany 64:24 + 47:26
49. Adam Abdalla ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 72:10 + 55:12
Vít Ransdorf DKP0710 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Liboska Viktor ROZ0700 C OK Roztoky DISK
H14
3.40 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Kabát PGP0408 B SK Praga 20:33
2. Bořivoj Pilát DKL0500 B KOB Kladno 25:20 + 4:47
3. Šimon Tůma TAP0400 B KOB Tretra Praha 25:38 + 5:05
4. Antonín Černý TAP0402 B KOB Tretra Praha 25:46 + 5:13
5. Aleš Dlouhý PGP0502 B SK Praga 26:31 + 5:58
6. Filip Nemšovský VSP0500 B USK Praha 26:35 + 6:02
7. Jiří Heller ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 27:14 + 6:41
8. Jakub Milota KAM0503 B OK Kamenice 27:27 + 6:54
9. Matyáš Bartaloš PGP0503 B SK Praga 27:48 + 7:15
10. Vojtěch Rožek RIC0501 C OB Říčany 28:30 + 7:57
11. Tomáš Baldrian VSP0405 B USK Praha 29:06 + 8:33
12. Filip Jíra ROZ0500 B OK Roztoky 29:59 + 9:26
13. Vojtěch Kohoutek DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka 30:31 + 9:58
14. Ondřej Mucha RIC0400 C OB Říčany 30:58 + 10:25
15. Matouš Černý TAP0501 B KOB Tretra Praha 31:24 + 10:51
16. Jiří Nepeřil DKP0409 C Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 12:51
17. Jakub Holešta KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:48 + 13:15
18. Jakub Smolka TAP0500 C KOB Tretra Praha 33:51 + 13:18
19. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 34:24 + 13:51
20. David Vejražka KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:14 + 15:41
21. Pícl Daniel 37:26 + 16:53
22. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:42 + 17:09
23. Jorik Slejška KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:03 + 18:30
24. Jovan Ryšavý DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 19:09
25. Michálek Michal KPT0500 41:37 + 21:04
26. Měchura Matěj ROZ0604 C OK Roztoky 42:47 + 22:14
27. Jan Vlasaný RIC0512 C OB Říčany 42:57 + 22:24
28. Matěj Pavlík LIT0401 C KOB Litvínov 45:45 + 25:12
29. Ludvík Matouš 51:46 + 31:13
30. David Vanžura ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 51:47 + 31:14
31. Mašát David ROZ0505 C OK Roztoky 59:17 + 38:44
32. Ludvík Šimon 59:40 + 39:07
33. Chvátal Tobiáš ROZ0506 C OK Roztoky 63:15 + 42:42
Matěj Kuchař TAP0405 C KOB Tretra Praha DISK
Adam Žebrák KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
HD10L
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mathias Handala DKP0810 C Oddíl OB Kotlářka 15:37
2. Anežka Rodová VSP1152 C USK Praha 16:20 + 0:43
3. Šimon Junek STH1001 C SK Studenec 16:24 + 0:47
4. Tereza Hrušková PGP0953 C SK Praga 17:07 + 1:30
5. Linda Krátká ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 18:23 + 2:46
6. Jan Šťovíček DVP1001 C DVP ORIENTATION 18:27 + 2:50
7. Jiří Svoboda ROU1177 SKOB Roudnice nad Labem 19:07 + 3:30
8. Hana Dudlová ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 19:36 + 3:59
9. Ema Svobodová ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 20:08 + 4:31
10. Ada Bartalošová PGP1050 C SK Praga 20:09 + 4:32
11. Vít Ouhrabka TAP1002 C KOB Tretra Praha 20:21 + 4:44
12. Šimon Janda DKL0800 C KOB Kladno 20:37 + 5:00
13. Jan Elleder DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 5:05
14. Adéla Svobodová ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 21:28 + 5:51
15. Adriana Bezdíčková ODV0952 C TJ Aero Odolena Voda 21:46 + 6:09
16. Václav Sedlák DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 22:11 + 6:34
17. Marie Vošlajerová LME1050 C SK Los Mělník 22:15 + 6:38
17. Jonáš Bergl TJP1100 C TJ Sokol Troja 22:15 + 6:38
19. Filip Hladík DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 22:20 + 6:43
20. Šimon Kořenský LME1002 C SK Los Mělník 22:34 + 6:57
21. Šimon Darmovzal PGP1001 C SK Praga 22:46 + 7:09
22. Patrik Dvořák DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 22:56 + 7:19
23. František Piškule ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 23:53 + 8:16
24. Jaromír Pilát DKL0900 C KOB Kladno 23:57 + 8:20
25. Jáchym Berný ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 24:04 + 8:27
26. Lisa Kalinová SPC1158 C SPORTICUS team 24:15 + 8:38
27. Timotej Mička TJP1003 C TJ Sokol Troja 24:47 + 9:10
28. Barbora Šubrtová TAP1150 C KOB Tretra Praha 25:19 + 9:42
29. Patrik Benda LBE1001 C TJ Lokomotiva Beroun 25:29 + 9:52
30. Kryštof Novotný TJP0000003 TJ Sokol Troja 25:54 + 10:17
31. Tomáš Skácelík TJP0000002 TJ Sokol Troja 26:12 + 10:35
32. Jan Vaněček TJP0800 C TJ Sokol Troja 27:46 + 12:09
33. Jan Kofroň LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 28:27 + 12:50
34. Žofie Snížková DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 13:10
35. Vítek Bučo TJP0000001 TJ Sokol Troja 29:56 + 14:19
36. Aleš Blaho TJP0000007 TJ Sokol Troja 30:08 + 14:31
37. Natálie Pompachová TAP0952 C KOB Tretra Praha 30:24 + 14:47
38. Markéta Kubecová KAM0953 C OK Kamenice 32:17 + 16:40
39. Daniel Paterok TJP0000004 TJ Sokol Troja 32:31 + 16:54
40. Vojtěch Gurecký TJP0900 C TJ Sokol Troja 33:39 + 18:02
41. Jakub Paulíny TAP0902 C KOB Tretra Praha 33:47 + 18:10
42. Kateřina Šavelová DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 19:29
43. Kryštof Cink 4VC0900 Radioklub OK1KYP/ASP 37:36 + 21:59
44. Isabella Carrollová DLP0952 C OOB TJ Dukla Praha 39:37 + 24:00
45. Amálie Berglová TJP1450 C TJ Sokol Troja 58:11 + 42:34
46. Emilka Wiererová TJP0000006 TJ Sokol Troja 58:33 + 42:56
47. Josefína Wiererová TJP0000005 TJ Sokol Troja 58:34 + 42:57
48. Filip Šťovíček DVP1201 C DVP ORIENTATION 59:16 + 43:39
Filip Pospíšil TJP1001 C TJ Sokol Troja DISK
Otto Meier TAP0908 C KOB Tretra Praha DISK
Ondřej Michalský RIC1002 OB Říčany DISK
Michael Halaška DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Jolana Vondráčková DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Nikola Girgle TAP0804 C KOB Tretra Praha DISK
Matěj Brabec 4KC0800 Lyčkárna DISK
Jana Zusková 4VC1851 Radioklub OK1KYP/ASP DISK
Filip Rybář DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka DISK
HDR
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Slaná 8XC1050 NER- Neregistrovani 15:36
1. Adéla Šiková 8XC1150 NER- Neregistrovani 15:36
3. Jakub Šik 8XC1300 NER- Neregistrovani 16:09 + 0:33
4. Zdeněk Vošlajer LME1200 C SK Los Mělník 17:19 + 1:43
5. Majer David 18:04 + 2:28
6. Jonáš Turek 18:10 + 2:34
7. Filip Kudrhalt 18:13 + 2:37
8. Skřipásek Jan 18:29 + 2:53
9. Vladimír Tiefenbach TAP1005 C KOB Tretra Praha 18:37 + 3:01
10. Jan Bouda TAP1000 C KOB Tretra Praha 18:42 + 3:06
11. Šimon Skála RIC0901 C OB Říčany 19:58 + 4:22
12. Kryštof Junek STH1201 C SK Studenec 20:24 + 4:48
13. Burianová Vojtěška 21:47 + 6:11
14. Aneta Procházková DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 22:15 + 6:39
15. Tiefenbachová Emilie 22:20 + 6:44
16. Zuzana Lacinová DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 22:52 + 7:16
17. Dvořák David 23:51 + 8:15
18. Šárka Šimková LME1150 C SK Los Mělník 24:14 + 8:38
19. Elizabeth Toflová TAP1250 KOB Tretra Praha 24:16 + 8:40
20. Antonín Gurecký TJP1103 C TJ Sokol Troja 24:25 + 8:49
21. Přemysl Šimek LME1400 SK Los Mělník 24:28 + 8:52
22. Anička Procházková KPY1550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:51 + 9:15
23. Šřípáková Barbora 25:32 + 9:56
24. Michal Mišek KAM1300 C OK Kamenice 25:47 + 10:11
25. Marek Darmovzal PGP1300 C SK Praga 25:58 + 10:22
26. Jakub Pospíšil BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 26:23 + 10:47
27. Marek Gregor CTB0901 C SK OB Chotěboř 26:25 + 10:49
28. Gabriela Hrušková PGP1150 C SK Praga 26:33 + 10:57
29. Němcová Rozárie 27:08 + 11:32
30. Vaněčkovi 1 x 27:21 + 11:45
31. Salgueiro Antonio 27:43 + 12:07
32. Vaněčkovi 2 x 28:06 + 12:30
33. Bartolomej Franz 29:00 + 13:24
34. Levrinc Martin 31:56 + 16:20
35. Matyáš Votoček 6YC1100 Neregistrovaní 32:22 + 16:46
36. Sandra Pohlová TAP1151 C KOB Tretra Praha 33:28 + 17:52
37. Štáfková Zuzana 34:47 + 19:11
38. Julie Jakubesová TAP1052 C KOB Tretra Praha 35:08 + 19:32
39. Vojtěch Fujáček SJC1701 Sportcentrum Jičín 35:47 + 20:11
40. Mikšíkovi x 35:58 + 20:22
41. Franzová Lenka 37:36 + 22:00
42. Žofie Englová DKP1157 C Oddíl OB Kotlářka 37:59 + 22:23
43. Bára Ouhrabková SPC1256 C SPORTICUS team 38:07 + 22:31
44. Morc Filip 38:14 + 22:38
45. Eva Bednaříková SPC1553 C SPORTICUS team 38:36 + 23:00
46. Vojtěch Bednařík SPC1109 C SPORTICUS team 38:53 + 23:17
47. Šárka Rypáčková SPC1151 C SPORTICUS team 39:12 + 23:36
48. Oskar Kalina SPC1502 C SPORTICUS team 40:01 + 24:25
49. Salgueiro Kryštof 41:22 + 25:46
50. Emílie Čermáková 41:54 + 26:18
51. Bulířová Dora 44:15 + 28:39
52. Maxmilián Franz 47:06 + 31:30
53. Procházková Aneta LOS1250 58:49 + 43:13
54. Čížková Barbora 61:12 + 45:36
55. Pavel Vácha MFP7901 C Matfyz Praha 61:40 + 46:04
Jung Bedřich DISK
Tobiáš Bauer DKP1601 C Oddíl OB Kotlářka DISK
P
2.20 km, 15 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdeňka Ellederová DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 24:35
2. Petra Brandejsová DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 26:52 + 2:17
3. Markéta Berná ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 27:55 + 3:20
4. Petra Skálová LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun 31:50 + 7:15
5. Tereza Johanovská DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 32:21 + 7:46
6. Jitka Kuttelwascherová HCE7251 C TJ Hostivice 34:38 + 10:03
T3
3.40 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Němec 9VC8100 OK SUDOP 23:46
2. Vladimír Mezník LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 23:48 + 0:02
3. Marek Ročejdl KAM6400 C OK Kamenice 24:27 + 0:41
4. Richard Michalský RIC7703 C OB Říčany 24:55 + 1:09
5. Radomír Černý HCE6901 C TJ Hostivice 25:02 + 1:16
6. Ondřej Svoboda ROZ7100 C OK Roztoky 25:09 + 1:23
7. Kateřina Čermáková ROZ0150 C OK Roztoky 25:17 + 1:31
8. Petra Snížková DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 25:37 + 1:51
9. Horáková Barbora VSP USK Praha 26:21 + 2:35
10. Oldřiška Kábrtová BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 26:30 + 2:44
11. Vít Ryba 4KC9100 Lyčkárna 26:46 + 3:00
12. Iva Malečková PGP7559 C SK Praga 27:04 + 3:18
13. Jitka Klinkerová ROZ6450 C OK Roztoky 27:12 + 3:26
14. Petra Rožková RIC7575 C OB Říčany 27:38 + 3:52
15. Rudolf Pes 9VC7700 OK SUDOP 27:47 + 4:01
16. Vít Procházka KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:57 + 4:11
17. Filip Kábrt 98Z7900 OK Viníci 28:00 + 4:14
18. Erika Náhlíková HCE9750 C TJ Hostivice 28:24 + 4:38
18. Jana Bartalošová PGP8154 C SK Praga 28:24 + 4:38
20. Tereza Krupová BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 28:27 + 4:41
21. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 28:40 + 4:54
22. Aleš Nepivoda 6YC7500 Neregistrovaní 28:53 + 5:07
22. Jakub Semík VSP0000 B USK Praha 28:53 + 5:07
24. Melíšková Radka 29:10 + 5:24
25. Kateřina Ptáčková PGP7350 C SK Praga 29:35 + 5:49
26. Jitka Štraitová VSP7252 C USK Praha 29:51 + 6:05
27. Libor Forst MFP6301 C Matfyz Praha 30:13 + 6:27
28. Martina Mácová 81C0050 Cirkus Čakovice 30:17 + 6:31
29. Jana Termerová LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:32 + 6:46
30. Klára Pavlíková LIT7451 C KOB Litvínov 30:38 + 6:52
31. Jan Snížek DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 31:07 + 7:21
32. Markéta Janderová SOB7750 C SOBSA 31:25 + 7:39
33. Jan Rohlíček RIC7101 C OB Říčany 31:29 + 7:43
33. Zdeněk Valla ZVO6501 C OB SK Zvole 31:29 + 7:43
35. Jan Škoch 98Z8500 OK Viníci 31:33 + 7:47
36. Jitka Klusáková DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 8:06
37. Ivana Nováková DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 31:54 + 8:08
38. Lenka Forstová MFP6850 C Matfyz Praha 31:59 + 8:13
39. Markéta Vondráčková DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 32:01 + 8:15
40. Ondřej Voves 8LC8200 Leveris 32:20 + 8:34
41. Stáňa Zlesáková CHT7352 C OOB SK Chrast 32:21 + 8:35
42. Martin Vojtěchovský 32:44 + 8:58
43. Vít Jirásek ROZ7301 C OK Roztoky 32:54 + 9:08
44. Miroslav Šimek LME6300 C SK Los Mělník 33:04 + 9:18
45. Petra Sádovská 55X8750 CEDA 33:08 + 9:22
46. Christev Carlsson 33:11 + 9:25
47. Ester Slámová 7KC8350 GC 33:28 + 9:42
48. Pavla Hlavatá 45X7050 PAT Praha 33:37 + 9:51
48. Petra Erbanová ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 33:37 + 9:51
50. Marie Nováková OKP6953 C SK OK 24 Praha 33:51 + 10:05
51. Vašta Karel 34:09 + 10:23
52. Věra Šubrtová TAP8150 C KOB Tretra Praha 34:14 + 10:28
53. Kamil Knotek OLP5701 C PSK Olymp Praha 34:39 + 10:53
54. Gabriela Hudosová RIC7299 C OB Říčany 34:48 + 11:02
55. Petra Junková STH7451 C SK Studenec 34:49 + 11:03
56. Zdeněk Fiala TAP5501 C KOB Tretra Praha 34:54 + 11:08
57. Míša Šlapáková 7KC8650 GC 34:57 + 11:11
58. Michaela Kápičková FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:59 + 11:13
59. Markéta Šimková KAM7153 C OK Kamenice 35:17 + 11:31
60. Iva Beranová VSP7150 C USK Praha 35:29 + 11:43
61. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 35:36 + 11:50
62. Klára Hlaváčková 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 35:37 + 11:51
63. Michaela Kučerová RIC7253 C OB Říčany 35:56 + 12:10
64. Mariana Grimmerová RIC8051 C OB Říčany 35:57 + 12:11
65. Karolína Černá HCE0050 C TJ Hostivice 36:03 + 12:17
66. Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 36:04 + 12:18
67. Lucie Jakešová 36:34 + 12:48
68. Jarmila Němečková VSP6650 C USK Praha 36:43 + 12:57
69. Klára Kotenová RIC7252 C OB Říčany 36:56 + 13:10
70. Eliška Reisingerová DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:01 + 13:15
71. Jindra Tihonová TAP6253 C KOB Tretra Praha 37:03 + 13:17
72. Ludmila Hrdličková SLA6950 C SKOB Slaný 37:06 + 13:20
73. Ivana Šnajdarová EKP6350 C VŠTJ Ekonom Praha 37:11 + 13:25
74. Magdalena Šejnová KAM7055 C OK Kamenice 37:44 + 13:58
75. Eva Horalíková DLP0050 C OOB TJ Dukla Praha 37:58 + 14:12
76. Kateřina Bauerová DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 14:19
77. František Hrubý 6YC0200 Neregistrovaní 38:06 + 14:20
78. Kristýna Vallová ZVO0152 C OB SK Zvole 38:11 + 14:25
79. Vladimír Kváča 5RX7700 NNN 38:20 + 14:34
80. Martina Šimůnková TAP6851 C KOB Tretra Praha 38:23 + 14:37
81. Zuzana Hladíková DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 38:43 + 14:57
82. Ilona Hrabánková PGP6250 C SK Praga 39:18 + 15:32
83. Josefina Klašková DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 39:25 + 15:39
84. Alexander Kolský PGP5000 C SK Praga 39:37 + 15:51
85. Marcela Šrůtová PGP6351 C SK Praga 39:48 + 16:02
86. Lucie Rybářová DKP7950 C Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 16:34
87. Šimon Čtrnáct PGP0001 C SK Praga 40:48 + 17:02
88. Blanka Hartlová ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 41:04 + 17:18
89. Zdeněk Hartl ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 41:09 + 17:23
90. Dagmar Tichá DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 41:16 + 17:30
91. Kateřina Jandová DKL7252 C KOB Kladno 41:17 + 17:31
92. Magdalena Čtrnáctová PGP7151 C SK Praga 41:22 + 17:36
93. Irena Baxová LBE7999 TJ Lokomotiva Beroun 41:38 + 17:52
94. Jarka Hlaváčová 7KC6000 GC 43:02 + 19:16
95. Heij De RIC7350 C OB Říčany 43:03 + 19:17
96. Ilona Zusková 4VC7350 Radioklub OK1KYP/ASP 43:04 + 19:18
97. Dana Štěpová 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 43:20 + 19:34
98. Veronika Hrubá 6YC6750 Neregistrovaní 43:22 + 19:36
99. Jana Leníková DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:44 + 20:58
100. Nesmeráková Eva 45:15 + 21:29
101. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 45:26 + 21:40
102. Alena Kohlová KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:20 + 22:34
103. František Duda KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:22 + 22:36
104. Mařík Miloslav 47:34 + 23:48
105. Hořovská Vlaďka 48:15 + 24:29
106. Lenka Wagnerová DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 24:55
107. Kateřina Jirkovská 6KC7550 Neregistrovaný 48:59 + 25:13
108. Ivana Turinská TAP6850 C KOB Tretra Praha 51:32 + 27:46
109. Markéta Vobořilová 51:35 + 27:49
110. Zdenka Nováková 28Z5900 Neregistrovaná 63:09 + 39:23
Petr Nosek DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Monika Jírová ROZ7350 C OK Roztoky DISK
T5
5.20 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Fibír FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:26
2. Martin Jonáš PGP9606 C SK Praga 32:48 + 0:22
3. Tomáš Johanovský DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 33:04 + 0:38
4. Milan Pidrman EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 33:43 + 1:17
5. Miroslav Seidl EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 34:04 + 1:38
6. Martin Štěňha SPC7608 C SPORTICUS team 34:07 + 1:41
7. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 34:49 + 2:23
8. Kamila Gregorová CTB8151 E SK OB Chotěboř 34:56 + 2:30
9. Jakub Hledík CHT9501 C OOB SK Chrast 35:13 + 2:47
10. Martin Melišík TAP0200 A KOB Tretra Praha 35:16 + 2:50
11. Adam Hájek KAM9202 C OK Kamenice 36:03 + 3:37
12. Jakub Illner DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 36:40 + 4:14
12. Pavel Klaška DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 36:40 + 4:14
14. Jakub Klemsa EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha 36:44 + 4:18
15. Ondřej Měšťan TAP0100 A KOB Tretra Praha 37:46 + 5:20
16. Jan Kabát EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 37:55 + 5:29
17. Miroslav Kalina SPC8211 C SPORTICUS team 38:20 + 5:54
18. Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška 38:52 + 6:26
19. Tomáš Bartaloš PGP8010 C SK Praga 38:57 + 6:31
20. Martin Klaška DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 6:32
21. Lubomír Pavlíček KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:04 + 6:38
22. Tomáš Jíra KAM9802 A OK Kamenice 39:13 + 6:47
23. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 39:21 + 6:55
24. Petr Baldrian PGP7203 C SK Praga 39:37 + 7:11
25. Přemysl Novák DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 7:28
26. Lenka Mechlová SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 39:57 + 7:31
27. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 40:48 + 8:22
28. Jan Koldinský KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:51 + 8:25
29. Barbora Baldrianová VSP7850 C USK Praha 41:03 + 8:37
30. Tomáš Bauer DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka 41:07 + 8:41
31. Roman Siegl MFP6700 C Matfyz Praha 41:15 + 8:49
32. Miroslav Pilát DKL7900 C KOB Kladno 41:16 + 8:50
33. Petr Fojtů 6YC8701 Neregistrovaní 41:27 + 9:01
34. Miroslav Beneš PGP8108 C SK Praga 41:31 + 9:05
35. Barbora Smolková TAP0356 A KOB Tretra Praha 42:02 + 9:36
36. Jiří Fišer SLP8503 C OOB Slavia Praha 42:04 + 9:38
37. Matěj Melichna DKL0102 B KOB Kladno 42:27 + 10:01
38. Pavel Veljačik SCP6200 C OK Sparta Praha 42:35 + 10:09
39. Petr Nemšovský PGP7602 C SK Praga 42:42 + 10:16
40. Jan Rod VSP7423 C USK Praha 42:46 + 10:20
41. Jiří Svoboda ROZ7500 C OK Roztoky 42:53 + 10:27
42. Petr Poborský EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 42:57 + 10:31
43. Eliška Poborská DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 10:46
44. Šesták Marek 43:15 + 10:49
45. Kryštof Jirásek ROZ0101 B OK Roztoky 43:18 + 10:52
46. Jiří Balej KAM7201 C OK Kamenice 43:29 + 11:03
47. Tomáš Jandera SOB7300 C SOBSA 43:52 + 11:26
48. Magdalena Ryšavá PGP7650 C SK Praga 44:00 + 11:34
49. František Gemperle 1SC7100 Wall Street Systems 44:05 + 11:39
50. Martin Málek 8FX6500 TJ Kobylisy 44:14 + 11:48
51. Martin Lžíčař DOB8803 C KOB Dobruška 44:39 + 12:13
52. Antonín Šindelka DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 44:45 + 12:19
53. Jakub Beran 8TC8700 Tempo 44:47 + 12:21
54. Juraj Opršal VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 45:03 + 12:37
55. Silvie Hojná SCP7950 C OK Sparta Praha 45:14 + 12:48
56. Martin Šlapák PHK8504 C OK 99 Hradec Králové 45:21 + 12:55
57. Jakub Holec 64C9002 Ekonom Praha Outdoor 45:27 + 13:01
58. Jan Solar VSP7303 C USK Praha 45:51 + 13:25
59. Mojmír Kopečný TAP6402 C KOB Tretra Praha 45:54 + 13:28
60. Jiří Sláma 8LC8301 Leveris 46:30 + 14:04
61. Jakub Líbal ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 46:38 + 14:12
62. Jan Ptáček PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 46:39 + 14:13
63. Adam Fenton TAP0013 C KOB Tretra Praha 46:42 + 14:16
64. Jakub Samek VSP8800 C USK Praha 47:25 + 14:59
65. Michal Buk ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 47:30 + 15:04
66. Libor Pavlík LIT7605 C KOB Litvínov 47:34 + 15:08
66. Veronika Popová TAP0253 B KOB Tretra Praha 47:34 + 15:08
68. Iva Mědílková SPC7160 C SPORTICUS team 47:36 + 15:10
69. Václav Jurga 46X8900 Krutě Kruté Krůty 47:41 + 15:15
70. Jiří Suk MFP6401 C Matfyz Praha 48:00 + 15:34
71. Daniel Čermák EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 48:05 + 15:39
72. Jiří Tejkl DOB7700 C KOB Dobruška 48:15 + 15:49
73. Anna Formánková RIC9950 C OB Říčany 48:22 + 15:56
74. Miloš Pliska PGP6304 C SK Praga 49:13 + 16:47
75. Tomáš Dostál DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 49:24 + 16:58
76. Lenka Studničná 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 50:02 + 17:36
77. Alena Voltrová ROZ9951 A OK Roztoky 50:03 + 17:37
78. Dana Rypáčková SPC7955 C SPORTICUS team 50:12 + 17:46
79. Jana Popová TAP0252 B KOB Tretra Praha 50:23 + 17:57
80. Vanda Králová BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:42 + 18:16
81. Ladislav Hošek SCP6001 C OK Sparta Praha 50:43 + 18:17
82. Dorotea Tichá DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 51:32 + 19:06
83. Lucie Holzbachová DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 51:37 + 19:11
84. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha 51:38 + 19:12
85. Jan Němeček KAM9300 C OK Kamenice 51:59 + 19:33
86. Martin Vlach PGP8605 C SK Praga 52:06 + 19:40
87. Radka Ouhrabková SPC8152 C SPORTICUS team 52:07 + 19:41
88. Václav Votípka 8LC7400 Leveris 52:23 + 19:57
89. Leona Soukupová ASP 6552 52:28 + 20:02
90. Jaromír Buriánek SCP4700 C OK Sparta Praha 52:55 + 20:29
91. Zuzana Solarová VSP7750 C USK Praha 52:56 + 20:30
92. Štěpán Křemen KAM9804 C OK Kamenice 53:04 + 20:38
93. Jakub Franz 3NC8300 Franzovi 53:13 + 20:47
94. Daniel Černý TAP7200 C KOB Tretra Praha 53:14 + 20:48
95. Jan Mrzena 8LC8100 Leveris 53:16 + 20:50
96. Jaroslav Nesrovnal 71X8300 Hoši Planá 54:38 + 22:12
97. Jiří Kohl KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:51 + 22:25
98. Jan Smutný DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 55:37 + 23:11
99. Pavel Janík SOB6802 C SOBSA 56:24 + 23:58
100. Jan Hric MFP6300 C Matfyz Praha 56:27 + 24:01
101. Petra Sedláčková ROZ7050 C OK Roztoky 57:22 + 24:56
102. Jana Nováková 81C7450 Cirkus Čakovice 57:48 + 25:22
103. Ladislav Červený 8LC8101 Leveris 58:20 + 25:54
104. Martin Žáček FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:38 + 27:12
105. Jan Bednařík SPC8112 C SPORTICUS team 59:41 + 27:15
106. Zdeněk Přeček SCP5200 C OK Sparta Praha 60:43 + 28:17
107. Roman Krompolc 8LC7000 Leveris 61:04 + 28:38
108. Ieva Ivbule 12L9850 OSK Selijas Mezs 61:06 + 28:40
109. Zdeněk Koč MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 61:07 + 28:41
110. Vladimír Hejtmánek TAP5802 C KOB Tretra Praha 61:13 + 28:47
111. Jana Horáková 9BC8000 NNN 61:36 + 29:10
112. Šárka Málková 8FX8350 TJ Kobylisy 62:18 + 29:52
113. Jan Šváb VSP5801 C USK Praha 62:24 + 29:58
114. Kateřina Klašková DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 62:27 + 30:01
115. Lumír Koč MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 63:15 + 30:49
115. Adéla Nováková OKP9750 C SK OK 24 Praha 63:15 + 30:49
117. Eva Mertová DOB8551 C KOB Dobruška 63:36 + 31:10
118. Pavel Hůla LBE7349 TJ Lokomotiva Beroun 63:37 + 31:11
119. Martina Petrová 6YC6850 Neregistrovaní 63:47 + 31:21
120. Daniel Nebeský KAM9404 C OK Kamenice 64:48 + 32:22
121. Petr Glas 48A5100 petrglas 64:56 + 32:30
122. Helena Mikulášová PGP9353 C SK Praga 65:02 + 32:36
123. Pavel Frydrych OKP9200 C SK OK 24 Praha 65:04 + 32:38
124. Radek Bulva 8XC8401 NER- Neregistrovani 66:00 + 33:34
125. Štěpán Hošek DKP0307 C Oddíl OB Kotlářka 66:12 + 33:46
126. Martin Valerián 8LC8400 Leveris 66:21 + 33:55
127. Karolína Vyskočilová DKP8951 C Oddíl OB Kotlářka 66:49 + 34:23
128. Vladimír Hurta 1GZ6300 ALCEDO 67:06 + 34:40
129. Jaroslav Sedláček ROZ6801 C OK Roztoky 67:49 + 35:23
130. Daniela Illnerová DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 68:03 + 35:37
131. Tomáš Gregor 68:18 + 35:52
132. Miloš Novák SCP4600 C OK Sparta Praha 69:23 + 36:57
133. Lucie Řadová DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 70:30 + 38:04
134. Jana Malačková DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 72:59 + 40:33
135. Alice Nováková 7KC8450 GC 73:11 + 40:45
136. Ján Šomvársky NNN5500 Neregistrovaní 75:49 + 43:23
137. Martina Janíková SOB6750 C SOBSA 80:17 + 47:51
138. Vladimír Zavadil VSP6710 C USK Praha 80:51 + 48:25
139. Naďa Zavadilová SCP5450 C OK Sparta Praha 83:16 + 50:50
140. Vlasta Beranová UVP5450 C Slovan Praha 83:35 + 51:09
141. Zuzana Mašková MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov 83:59 + 51:33
142. Libuše Šlapáková 7KC5650 GC 84:14 + 51:48
143. Oldřich Hojný SCP5201 C OK Sparta Praha 87:21 + 54:55
144. Jitka Závěrková 7KC6450 GC 90:59 + 58:33
145. Peter Novák DLP7800 C OOB TJ Dukla Praha 94:15 + 61:49
146. Karel Hlavatý SJP4200 C KČT Slavoj Praha 103:59 + 71:33
Lucie Kašparová CHT9652 C OOB SK Chrast DISK
Martin Zlesák CHT7302 C OOB SK Chrast DISK
Tomáš Rybář DKP8110 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Ježková Regina PGP6352 C SK Praga DISK
Jaroslav Tihon TAP6102 C KOB Tretra Praha DISK
Jan Milota KAM7200 C OK Kamenice DISK
Petr Herynek RIC7305 OB Říčany DISK
Helena Trčková EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Pavlína Polášková 2NC8150 Traged Team DISK
Jana Beranová 1SC6950 Wall Street Systems DISK