Výsledky závodu: Krajský přebor škol MSK

Datum:
23.05.2018
Místo konání:
Opava, Městské sady
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
Mapa:
Městské sady
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Rychlý Pavel - R3
Kategorie:
DID3     DIIID7     DIID5     DIVD9     DVDS     HIH3     HIIH5     HIIIH7     HIVH9     HVHS    
DID3
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánková Kristýna 4ZC0852 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 38:26
2. Pijáková Ivona 4ZC0851 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 41:27 + 3:01
DIIID7
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína 5AC0451 C ZŠ Englišova Opava 9:09
2. Holasová Barbora 5AC0651 C ZŠ Englišova Opava 9:34 + 0:25
3. Bruková Petra 4XC0451 C Gymnázium Komenského,Třinec 9:37 + 0:28
4. Rybková Vendula 4WC0450 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 9:46 + 0:37
5. Kolarczyková Eliška 4WC0550 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 10:26 + 1:17
6. Cetlová Magdaléna 5AC0551 C ZŠ Englišova Opava 11:55 + 2:46
6. Krčková Lucie 4XC0551 C Gymnázium Komenského,Třinec 11:55 + 2:46
8. Morovičová Karolína 5AF0453 C ZŠ Mládežnická Havířov 15:46 + 6:37
9. Motyková Markéta 4WC0650 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 16:07 + 6:58
10. Haluzová Štěpánka 4YC0451 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 17:01 + 7:52
11. Kokotková Adéla 4WC0451 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 17:46 + 8:37
12. Kaňová Valérie 5AF0652 C ZŠ Mládežnická Havířov 18:04 + 8:55
13. Smíšková Anna 4YC0651 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 18:19 + 9:10
14. Sojková Lucie 4DC0652 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá 18:59 + 9:50
15. Gavlasová Anna 4DC0451 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá 19:30 + 10:21
16. Hluchníková Tereza 4ZC0551 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 21:28 + 12:19
17. Martynková Anna 4XC0651 C Gymnázium Komenského,Třinec 23:04 + 13:55
18. Kroutilová Tereza 5AF0553 C ZŠ Mládežnická Havířov 24:36 + 15:27
19. Wilková Hana 4QC0551 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 27:09 + 18:00
20. Vrbová Anežka 4YC0652 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 29:20 + 20:11
21. Selecká Kateřina 4QC0451 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 31:24 + 22:15
22. Valová Magdaléna 4QC0552 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 32:53 + 23:44
23. Zemanová Nikol 5AF0651 C ZŠ Mládežnická Havířov 40:28 + 31:19
Drabíková Viktorie 5AF0653 C ZŠ Mládežnická Havířov DISK
Budíková Gabriela 4QC0651 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové DISK
DIID5
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čudková Kristýna 4DC0651 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá 8:12
2. Štětinská Tereza 4MC0751 C ZŠ Srbská, Ostrava 8:16 + 0:04
3. Neničková Bára 4MC0752 C ZŠ Srbská, Ostrava 14:12 + 6:00
4. Gromnicová Tereza 4MC0851 C ZŠ Srbská, Ostrava 26:10 + 17:58
Hrabcová Táňa 4MC0651 C ZŠ Srbská, Ostrava DISK
DIVD9
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana 4WC0452 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 11:56
2. Poláková Jana 4YC0351 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 14:01 + 2:05
3. Kovalčíková Anna 5CC0453 C Mendelovo gymnázium Opava 14:32 + 2:36
4. Kantorová Anna 4XC0351 C Gymnázium Komenského,Třinec 14:47 + 2:51
5. Schindlerová Barbora 5AC0251 C ZŠ Englišova Opava 17:27 + 5:31
6. Stanjurová Vendula 5AC0255 C ZŠ Englišova Opava 18:02 + 6:06
7. Žandová Kristýna 4YC0352 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 19:13 + 7:17
8. Mauritzová Marcela 4WC0455 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 20:25 + 8:29
9. Štulrajterová Natálie 4YC0251 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 20:34 + 8:38
10. Adamovská Lucie 4QC0352 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 21:15 + 9:19
11. Binderová Petra 5AC0351 C ZŠ Englišova Opava 21:59 + 10:03
12. Bilková Katka 4XC0251 C Gymnázium Komenského,Třinec 22:55 + 10:59
13. Adamovská Adéla 4QC0351 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 24:04 + 12:08
14. Pindorová Zina 4WC0453 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 24:22 + 12:26
15. Pipreková Edita 5AF0356 C ZŠ Mládežnická Havířov 24:34 + 12:38
16. Bartošová Simona 5AC0352 C ZŠ Englišova Opava 28:04 + 16:08
17. Ostružková Adéla 4QC0251 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 30:13 + 18:17
18. Matušová Vendula 4ZC0351 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 30:22 + 18:26
19. Benediková Veronika 5AF0357 C ZŠ Mládežnická Havířov 31:03 + 19:07
20. Bocková Katka 4XC0352 C Gymnázium Komenského,Třinec 31:41 + 19:45
21. Hrobařová Klára 5AF0251 C ZŠ Mládežnická Havířov 34:59 + 23:03
22. Chylová Leona 4WC0454 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 38:12 + 26:16
23. Oszadla Karolína 5AF0351 C ZŠ Mládežnická Havířov 39:02 + 27:06
24. Němcová Emma 4ZC0451 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 40:22 + 28:26
25. Slováková Tereza 4QC0353 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 43:05 + 31:09
26. Hradilová Anna 4ZC0452 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 43:54 + 31:58
27. Kotasová Leona 5AF0451 C ZŠ Mládežnická Havířov 45:17 + 33:21
Šimončíková Kateřina 4YC0452 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál DISK
DVDS
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Klára 5CC9951 C Mendelovo gymnázium Opava 12:24
2. Poláková Tereza 5CC9952 C Mendelovo gymnázium Opava 13:02 + 0:38
3. Bruková Magda 4XC0054 C Gymnázium Komenského,Třinec 15:43 + 3:19
4. Štrosová Jana 4AC0052 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 16:30 + 4:06
5. Foltýnová Markéta 4XC0053 C Gymnázium Komenského,Třinec 16:51 + 4:27
6. Mitrengová Sára 4XC0051 C Gymnázium Komenského,Třinec 21:16 + 8:52
7. Žalská Daniela 4UC0251 C Gymnázium Havířov 22:45 + 10:21
8. Lindovská Klára 4AC0051 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 23:25 + 11:01
9. Rošková Aneta 4YC0052 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 25:40 + 13:16
10. Hendrychová Zuzana 4YC0051 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 26:36 + 14:12
11. Tabášková Agnes 4UC9851 C Gymnázium Havířov 28:58 + 16:34
Pszolková Veronika 4UC0151 C Gymnázium Havířov DISK
HIH3
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuja Adam 4ZC1001 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 20:31
2. Folta Radovan 4ZC0901 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 28:34 + 8:03
3. Heblák Adam 4ZC0801 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 31:50 + 11:19
4. Gasidlo Jan 4ZC1002 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 37:36 + 17:05
5. Němec Vít 4ZC1101 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 38:40 + 18:09
HIIH5
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stöcker Richard 4MC0702 C ZŠ Srbská, Ostrava 7:31
2. Menzel Antonín 4MC0703 C ZŠ Srbská, Ostrava 7:46 + 0:15
3. Zdařil Radek 4MC0601 C ZŠ Srbská, Ostrava 10:36 + 3:05
4. Zástřešek Matouš 4MC0701 C ZŠ Srbská, Ostrava 10:48 + 3:17
HIIIH7
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš 4WC0400 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 10:24
2. Damek Ondřej 4WC0500 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 10:47 + 0:23
3. Byrtus Jakub 4WC0502 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 12:16 + 1:52
4. Vítkovič Patrik 4XC0502 C Gymnázium Komenského,Třinec 12:51 + 2:27
5. Kavan Štěpán 5AC0501 C ZŠ Englišova Opava 14:53 + 4:29
6. Salich Jonáš 5AC0503 C ZŠ Englišova Opava 16:35 + 6:11
7. Sikora Matěj 4WC0501 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 17:34 + 7:10
8. Kozáček Michal 4YC0401 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 18:52 + 8:28
9. Moore Matěj 5AC0502 C ZŠ Englišova Opava 19:07 + 8:43
10. Vlach Timothy 4YC0501 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 20:05 + 9:41
11. Staněk Matěj 5AF0503 C ZŠ Mládežnická Havířov 21:05 + 10:41
12. Hlavička Ondřej 4QC0403 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 21:20 + 10:56
13. Bruk Tomáš 4WC0503 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 23:53 + 13:29
14. Buganský Eduard 4QC0404 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 26:12 + 15:48
15. Tobola Adam 4DC0501 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá 27:00 + 16:36
16. Vontor Nicolas 4QC0402 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 29:45 + 19:21
17. Szlaur Viktor 4XC0503 C Gymnázium Komenského,Třinec 31:23 + 20:59
18. Gnida Filip 5AF0601 C ZŠ Mládežnická Havířov 32:33 + 22:09
19. Grygar Kryštof 5AF0605 C ZŠ Mládežnická Havířov 33:01 + 22:37
20. Zaorálek Jan 5AF0501 C ZŠ Mládežnická Havířov 33:14 + 22:50
21. Pohludka Šimon 4XC0602 C Gymnázium Komenského,Třinec 35:22 + 24:58
22. Steiger Jakub 4YC C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 36:42 + 26:18
23. Urbančík Ondra 5AF0602 C ZŠ Mládežnická Havířov 38:35 + 28:11
Kozubek Matěj 4QC0405 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové DISK
HIVH9
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam 5AC0301 C ZŠ Englišova Opava 8:39
2. Bialožyt Marek 4XC0301 C Gymnázium Komenského,Třinec 9:48 + 1:09
3. Vícha Lukáš 5AC0202 C ZŠ Englišova Opava 11:09 + 2:30
4. Zamazal Olivér 5AC0203 C ZŠ Englišova Opava 11:40 + 3:01
5. Martynek Petr 4XC0302 C Gymnázium Komenského,Třinec 13:08 + 4:29
6. Golich Dan 5AF0302 C ZŠ Mládežnická Havířov 15:37 + 6:58
7. Rožnovský Tadeáš 4YC0301 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 16:16 + 7:37
8. Peterek Dan 4DC0201 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá 16:25 + 7:46
9. Válek Jakub 5AF0201 C ZŠ Mládežnická Havířov 16:33 + 7:54
10. Mohyla Ondřej 4ZC0401 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 17:00 + 8:21
11. Petrák Erik 4WC0401 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 17:24 + 8:45
12. Kultan Matúš 4WC0300 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 17:42 + 9:03
13. Tomoszek Lukáš 4XC0202 C Gymnázium Komenského,Třinec 17:53 + 9:14
13. Maňásek Jaroslav 4QC0201 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 17:53 + 9:14
15. Gengela Lukáš 4QC0401 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové 18:51 + 10:12
16. Putner Jan 4YC0303 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 19:07 + 10:28
17. Burian David 4WC0402 C ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 22:48 + 14:09
18. Trojek David 5AF0202 C ZŠ Mládežnická Havířov 23:11 + 14:32
19. Niedoba Tomáš 5AF0303 C ZŠ Mládežnická Havířov 24:41 + 16:02
20. Folta Lukáš 4ZC0302 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 25:24 + 16:45
21. Měrka Tomáš 4YC0302 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 27:43 + 19:04
22. Kočí Matyáš 4ZC0301 C Základní škola a Mateřská škola Karlovice 30:40 + 22:01
23. Kucherko Jakub 5AF0301 C ZŠ Mládežnická Havířov 57:58 + 49:19
Zdráhal Marek 4QC0301 C ZŠ MUDr. Emílie Lukášové DISK
Golka David 4DC0301 C Základní škola Ostrava-Stará Bělá DISK
HVHS
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš 5CC0001 C Mendelovo gymnázium Opava 10:22
2. Kostka Jiří 5CC0201 C Mendelovo gymnázium Opava 10:46 + 0:24
3. Gilík Marek 5CC9904 C Mendelovo gymnázium Opava 10:55 + 0:33
4. Sebastián Filipek 4XC0001 C Gymnázium Komenského,Třinec 12:15 + 1:53
5. Matuš Vít 4YC0201 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 12:20 + 1:58
6. Vavřík Tomáš 4AC0001 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 13:53 + 3:31
7. Neděla Jakub 4AC0101 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 14:06 + 3:44
8. Štefl Josef 4UC9801 C Gymnázium Havířov 14:16 + 3:54
9. Velička Jan 4UC0102 C Gymnázium Havířov 14:47 + 4:25
10. Kotala Jakub 4AC0102 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 15:33 + 5:11
11. Holáň Dominik 4AC0103 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 15:35 + 5:13
12. Gabrys Adam 4XC0201 C Gymnázium Komenského,Třinec 15:37 + 5:15
13. Waloszek Václav 4UC9901 C Gymnázium Havířov 16:45 + 6:23
14. Adámek Martin 4AC0002 C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 16:55 + 6:33
15. Dvořák Filip 4YC0202 C Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál 19:26 + 9:04
16. Hloužek Vladimír 4XC0101 C Gymnázium Komenského,Třinec 25:40 + 15:18
MS Kohoutek Milan 4AC C Gymnázium Ostrava Hrabůvka 20:06 + 9:44