Výsledky závodu: KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ

Datum:
20.06.2018
Místo konání:
Praha 3, Pražačka
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Domín Nikolas - R3
Hlavní rozhodčí:
Kalous Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Pidrman Milan - R3
Kategorie:
P     T3     T4    
P
1.30 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 11:35
2. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 13:22 + 1:47
3. Ženíšková Janika 15:54 + 4:19
4. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 16:12 + 4:37
5. Všetečková Stela 16:36 + 5:01
6. Čech Zdeněk ROZ0601 OK Roztoky 16:45 + 5:10
7. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 18:12 + 6:37
8. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 18:27 + 6:52
9. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 18:49 + 7:14
10. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 TJ Hostivice 19:43 + 8:08
11. Všetečková Dora 20:31 + 8:56
12. Kotek Antonín 20:33 + 8:58
13. Srnská Jitka NNN6105 Neregistrovaní 20:54 + 9:19
14. Bubníková Ema 21:34 + 9:59
15. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 22:02 + 10:27
16. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 22:05 + 10:30
17. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:32 + 10:57
18. Darmovzal Marek PGP1300 SK Praga 24:01 + 12:26
19. Benda Patrik LBE1001 TJ Lokomotiva Beroun 27:24 + 15:49
20. Zusková Jana NNN6108 Neregistrovaní 27:32 + 15:57
21. Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 30:13 + 18:38
22. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 30:29 + 18:54
23. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 30:35 + 19:00
24. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 34:18 + 22:43
25. Nezveda David 6CC1300 Malí draci 36:32 + 24:57
26. Nezvedová Terezka 6CC1450 Malí draci 36:40 + 25:05
27. Horová Magda VSP5450 USK Praha 41:14 + 29:39
28. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 41:37 + 30:02
29. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 67:29 + 55:54
Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team DISK
T3
2.80 km, 55 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 19:39
2. Frohlich Martin 19:55 + 0:16
3. Nepivoda Aleš 6YC7500 Neregistrovaní 21:51 + 2:12
4. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 22:05 + 2:26
5. Taddei Valerio 22I8000 Neregistrovaní 23:01 + 3:22
6. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 24:49 + 5:10
7. Eret Jaromír 26:35 + 6:56
8. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 26:42 + 7:03
9. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 27:01 + 7:22
10. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 27:23 + 7:44
11. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 27:24 + 7:45
12. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 27:29 + 7:50
13. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 28:07 + 8:28
14. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 32:14 + 12:35
15. Horalíková Eva DLP0050 OOB TJ Dukla Praha 32:30 + 12:51
16. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 33:01 + 13:22
17. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 33:32 + 13:53
18. Hanzalová Aneta 4KC0451 Lyčkárna 36:13 + 16:34
19. Picl Daniel DVP0401 DVP ORIENTATION 36:58 + 17:19
20. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 37:46 + 18:07
21. Řeháková Ludmila DVP0451 DVP ORIENTATION 37:55 + 18:16
22. Picl František DVP0701 DVP ORIENTATION 38:39 + 19:00
23. Cylek Ondřej VSP0501 USK Praha 39:43 + 20:04
24. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 40:12 + 20:33
25. Brabec Matěj 4KC0800 Lyčkárna 41:11 + 21:32
26. Turinská Ivana TAP6850 KOB Tretra Praha 44:04 + 24:25
27. Dlažková Kristina 45:34 + 25:55
28. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:54 + 28:15
29. Skála Šimon LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 48:37 + 28:58
30. Nováková Zdenka 28Z5900 Neregistrovaná 51:14 + 31:35
31. Kubecová Markéta KAM0953 OK Kamenice 60:14 + 40:35
32. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 62:29 + 42:50
33. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 64:57 + 45:18
Entlicherová Markéta DISK
Zápotočná Nikola DISK
T4
4.00 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:57
2. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 27:14 + 3:17
3. Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka 28:30 + 4:33
4. Holec Jakub 64C9002 Ekonom Praha Outdoor 28:35 + 4:38
5. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 28:43 + 4:46
6. Vaněk Tomáš NNN6106 Neregistrovaní 28:48 + 4:51
7. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 29:12 + 5:15
8. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:30 + 5:33
9. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 30:06 + 6:09
10. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 30:20 + 6:23
11. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 30:23 + 6:26
12. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 30:26 + 6:29
13. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 31:15 + 7:18
14. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 31:34 + 7:37
15. Bulva Radek 8XC8401 NER- Neregistrovani 31:42 + 7:45
16. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 31:45 + 7:48
17. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 31:47 + 7:50
18. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 32:04 + 8:07
19. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 32:32 + 8:35
20. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 34:34 + 10:37
21. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:54 + 10:57
22. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:23 + 11:26
23. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 35:28 + 11:31
24. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 35:50 + 11:53
25. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:21 + 12:24
26. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 36:25 + 12:28
27. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 36:54 + 12:57
28. Sláma Jiří 8LC8301 Leveris 37:37 + 13:40
29. Červený Ladislav 8LC8101 Leveris 37:58 + 14:01
30. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 39:12 + 15:15
31. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 39:23 + 15:26
32. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 39:33 + 15:36
33. Gregor Tomáš NNN1986 Neregistrovaní 39:39 + 15:42
34. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 39:56 + 15:59
35. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 40:27 + 16:30
36. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov 40:41 + 16:44
37. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 40:48 + 16:51
38. Votípka Václav 8LC7400 Leveris 40:59 + 17:02
39. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:03 + 17:06
40. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 41:24 + 17:27
41. Hönigová Iva 3KX7850 Špekouni 41:53 + 17:56
42. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 42:12 + 18:15
43. Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA 42:32 + 18:35
44. Mrzena Jan NNN6110 Neregistrovaní 42:47 + 18:50
45. Voves Ondřej 8LC8200 Leveris 43:46 + 19:49
46. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 44:11 + 20:14
47. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:57 + 21:00
48. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 45:45 + 21:48
49. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 47:31 + 23:34
50. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 47:50 + 23:53
51. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 49:04 + 25:07
52. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 49:31 + 25:34
53. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:17 + 28:20
54. Závěrková Jitka 7KC6450 GC 53:09 + 29:12
55. Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 53:28 + 29:31
56. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 53:30 + 29:33
57. Šlapáková Libuše 7KC5650 GC 53:43 + 29:46
58. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 54:06 + 30:09
59. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 54:23 + 30:26
60. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:04 + 32:07
61. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:27 + 32:30
62. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 56:48 + 32:51
63. Goldmann Luděk 94Z5700 Alc Praha 56:51 + 32:54
64. Beran Jakub 8TC8700 Tempo 57:06 + 33:09
65. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 59:34 + 35:37
66. Hlaváčová Jarka 7KC6000 GC 59:58 + 36:01
67. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 60:25 + 36:28
68. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 60:56 + 36:59
69. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 62:02 + 38:05
70. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 63:10 + 39:13
71. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 63:39 + 39:42
72. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 77:22 + 53:25
Rod Jan DISK
Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha DISK
Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi DISK
Horáková Jana 9BC8000 NNN DISK
Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun DISK