Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Větrný Jeníkov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Zeman Jaroslav - R2
JURY:
Kamenický Radan, Matras Tomáš, Farář Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21B
6.10 km, 90 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7168
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 38:54 7844
2. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 41:16 + 2:22 7415
3. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 42:58 + 4:04 7106
4. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 4:23 7048
5. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 43:41 + 4:47 6976
6. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 44:01 + 5:07 6915
7. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 47:50 + 8:56 6222
8. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 48:00 + 9:06 6192
9. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 48:48 + 9:54 6046
10. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 50:50 + 11:56 5677
11. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:01 + 12:07 5644
12. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:00 + 14:06 5283
13. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 53:49 + 14:55 5135
14. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 55:47 + 16:53 4778
15. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 57:04 + 18:10 4545
16. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 57:51 + 18:57 4403
17. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 57:54 + 19:00 4393
18. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:03 + 20:09 4185
19. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:24 + 20:30 4121
20. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 20:34 4109
21. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 60:15 + 21:21 3967
22. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:33 + 22:39 3730
23. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 62:02 + 23:08 3643
24. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 63:20 + 24:26 3407
25. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 65:44 + 26:50 2971
26. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 66:10 + 27:16 2892
27. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 67:51 + 28:57 2586