Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Chaloupky, 1:15 000 (DH16-21B), ostatní kategorie 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2, Otruba Marek - R3
H21B
12.40 km, 540 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7856
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 97:12 8300
2. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 99:10 + 1:58 8137
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:55 + 2:43 8075
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 101:15 + 4:03 7965
5. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 102:01 + 4:49 7901
6. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 103:22 + 6:10 7789
7. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 103:38 + 6:26 7767
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 104:12 + 7:00 7720
9. Nakvosas Gytis 0140001 C 106:16 + 9:04
10. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 108:14 + 11:02 7387
11. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:27 + 11:15 7369
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 111:56 + 14:44 7081
13. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 112:09 + 14:57 7063
14. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 112:57 + 15:45 6997
15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 113:32 + 16:20 6948
16. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 115:09 + 17:57 6815
17. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 115:10 + 17:58 6813
18. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 116:31 + 19:19 6702
19. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 118:14 + 21:02 6560
20. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 119:32 + 22:20 6452
21. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 139:04 + 41:52 4836
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 140:27 + 43:15 4722
23. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 142:44 + 45:32 4533
24. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 158:42 + 61:30 3212
25. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 180:12 + 83:00 1433