Event results: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Date:
2019/06/02
Place:
Otaslavice
Organiser:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Used map:
Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Director:
Matyšek Radoslav - R3
Referee:
Grepl Ladislav - R2
Course setter:
Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3
Classes:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HD10N     HDR     P    
D10C
2.20 km, 35 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:00
2. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 18:21 + 0:21
3. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:38 + 0:38
4. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 19:57 + 1:57
5. Ružičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 20:02 + 2:02
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 22:30 + 4:30
7. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 23:20 + 5:20
8. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 23:36 + 5:36
9. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 23:54 + 5:54
10. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 24:01 + 6:01
11. Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov 24:16 + 6:16
12. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 24:24 + 6:24
13. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 24:26 + 6:26
14. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 25:00 + 7:00
15. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 25:19 + 7:19
16. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:16 + 8:16
17. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 28:10 + 10:10
18. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 29:01 + 11:01
19. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 11:12
20. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 29:32 + 11:32
21. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 34:14 + 16:14
Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc DISK
MS KRŇOVÁ Anna 0100001 C 22:07 + 4:07
D12C
2.30 km, 50 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 15:57
2. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 17:20 + 1:23
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:40 + 3:43
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 19:47 + 3:50
5. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:49 + 3:52
6. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 19:51 + 3:54
7. Jílková Pavla UOL0753 C SOB Olomouc 20:06 + 4:09
8. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 22:07 + 6:10
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 22:37 + 6:40
10. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 23:10 + 7:13
11. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:41 + 7:44
12. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 23:43 + 7:46
13. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 24:17 + 8:20
14. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:57 + 9:00
15. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 26:08 + 10:11
16. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 26:33 + 10:36
17. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:26 + 11:29
18. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:31 + 11:34
19. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 27:48 + 11:51
20. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 28:59 + 13:02
21. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 29:10 + 13:13
22. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 31:12 + 15:15
23. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 31:53 + 15:56
24. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 33:36 + 17:39
25. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 36:53 + 20:56
26. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 39:19 + 23:22
27. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 39:29 + 23:32
28. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 40:12 + 24:15
29. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 42:28 + 26:31
30. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 43:13 + 27:16
31. Vavříková Tereza SSU0751 C SK Severka Šumperk 45:57 + 30:00
32. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 47:28 + 31:31
D14B
3.00 km, 75 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 19:49
2. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 22:13 + 2:24
3. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 23:07 + 3:18
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:12 + 3:23
5. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 24:16 + 4:27
6. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 25:22 + 5:33
7. Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 26:28 + 6:39
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 26:47 + 6:58
9. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:08 + 7:19
10. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 27:27 + 7:38
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 27:35 + 7:46
12. Ježková Ivana ZBM0560 C SK Žabovřesky Brno 28:31 + 8:42
13. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:37 + 8:48
14. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 28:46 + 8:57
15. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 28:57 + 9:08
16. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:04 + 9:15
17. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 29:06 + 9:17
18. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 30:21 + 10:32
19. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 11:21
20. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 31:11 + 11:22
21. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 31:41 + 11:52
22. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 32:00 + 12:11
23. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 32:14 + 12:25
24. Kendrová Tereza 27S1650 C Farmaceut Bratislava 32:43 + 12:54
25. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 34:06 + 14:17
26. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 34:50 + 15:01
27. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 35:11 + 15:22
28. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 35:46 + 15:57
29. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 35:58 + 16:09
30. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:30 + 24:41
31. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 53:13 + 33:24
32. Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 54:39 + 34:50
Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
D14C
2.50 km, 60 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 24:25
2. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 1:21
3. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 26:08 + 1:43
4. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 29:58 + 5:33
5. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 30:41 + 6:16
6. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 31:18 + 6:53
7. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 36:11 + 11:46
8. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 40:03 + 15:38
9. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 42:20 + 17:55
10. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 44:01 + 19:36
11. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 73:19 + 48:54
12. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 73:52 + 49:27
D16B
3.30 km, 90 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 29:08
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 32:51 + 3:43
3. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 33:20 + 4:12
4. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 35:05 + 5:57
5. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 35:06 + 5:58
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 35:13 + 6:05
7. Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 36:14 + 7:06
8. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 36:25 + 7:17
9. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:44 + 8:36
10. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 37:57 + 8:49
11. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 38:07 + 8:59
12. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:50 + 10:42
13. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 39:53 + 10:45
14. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 40:23 + 11:15
15. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 40:58 + 11:50
16. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 41:15 + 12:07
17. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 44:57 + 15:49
18. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 49:28 + 20:20
D16C
3.10 km, 85 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:08
2. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 51:49 + 13:41
D18B
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 30:55
2. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 38:32 + 7:37
3. Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 42:33 + 11:38
4. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 50:15 + 19:20
D18C
3.30 km, 90 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 53:37
2. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:22 + 2:45
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 61:18 + 7:41
4. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 90:52 + 37:15
D20B
3.90 km, 110 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Štefková Klára TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno 38:33
2. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 40:32 + 1:59
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 49:19 + 10:46
D21B
4.20 km, 140 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 6078
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 35:29 6644
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 37:42 + 2:13 6269
3. Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 38:59 + 3:30 6052
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 41:26 + 5:57 5638
5. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 45:22 + 9:53 4973
6. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 47:59 + 12:30 4530
7. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:54 + 15:25 4037
8. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 52:36 + 17:07 3750
9. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 55:16 + 19:47 3299
10. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 56:52 + 21:23 3028
11. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 60:23 + 24:54 2434
12. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 60:25 + 24:56 2428
13. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 65:22 + 29:53 1591
14. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 89:10 + 53:41 0
15. Vríčanová Janka 86S8950 C Slávia ZU Žilina 90:35 + 55:06
D21C
3.90 km, 110 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 3382
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 33:07 4181
2. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 39:16 + 6:09 3652
3. Pangrácová Marie 0040001 C 44:13 + 11:06
4. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 50:07 + 17:00 2717
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 50:31 + 17:24 2683
6. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 50:45 + 17:38 2663
7. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 60:12 + 27:05 1849
8. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 65:02 + 31:55 1433
9. Pangrácová Anna 0030005 C 65:16 + 32:09
10. Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 84:28 + 51:21 0
11. Hornová Lenka 0030001 C 84:32 + 51:25
D35B
3.90 km, 110 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 28:47
2. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 32:08 + 3:21
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 35:05 + 6:18
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 35:38 + 6:51
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 36:53 + 8:06
6. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 40:13 + 11:26
7. Šidlová Klára TZL8250 C SKOB Zlín 43:32 + 14:45
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 45:02 + 16:15
9. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 52:26 + 23:39
D35C
3.30 km, 90 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 32:55
2. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 35:29 + 2:34
3. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 36:35 + 3:40
4. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 36:42 + 3:47
5. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 4:11
6. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 37:40 + 4:45
7. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 43:16 + 10:21
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 43:31 + 10:36
9. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 45:03 + 12:08
10. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 46:30 + 13:35
11. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:25 + 14:30
12. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:49 + 15:54
13. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 51:24 + 18:29
14. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 52:01 + 19:06
15. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 53:17 + 20:22
16. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 55:15 + 22:20
17. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 56:12 + 23:17
18. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 59:22 + 26:27
19. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 63:58 + 31:03
20. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 69:47 + 36:52
21. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 80:26 + 47:31
22. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:15 + 51:20
23. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 96:06 + 63:11
D40B
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 29:18
2. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 38:39 + 9:21
3. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 39:12 + 9:54
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 39:19 + 10:01
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:20 + 11:02
6. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 41:11 + 11:53
7. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 41:18 + 12:00
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 43:05 + 13:47
9. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 53:37 + 24:19
10. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 55:08 + 25:50
D45B
3.50 km, 105 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 28:48
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:47 + 0:59
3. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 34:45 + 5:57
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 36:52 + 8:04
5. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 37:50 + 9:02
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 39:37 + 10:49
7. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 40:51 + 12:03
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:52 + 13:04
9. Anat Meir 24I4015 C Israel Orienteering 48:05 + 19:17
10. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 48:43 + 19:55
11. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 50:03 + 21:15
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 51:34 + 22:46
13. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 51:47 + 22:59
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 60:42 + 31:54
D45C
3.20 km, 90 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 33:01
2. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 5:07
3. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 7:42
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 41:13 + 8:12
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 41:19 + 8:18
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 43:04 + 10:03
7. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:05 + 10:04
8. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 10:17
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 44:39 + 11:38
10. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:12 + 13:11
11. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 51:55 + 18:54
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 54:24 + 21:23
13. Felklová Jarmila 0180003 C 55:33 + 22:32
14. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 55:54 + 22:53
15. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 59:13 + 26:12
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 61:02 + 28:01
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 65:46 + 32:45
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 69:21 + 36:20
19. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 84:44 + 51:43
Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D50B
3.20 km, 90 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 29:13
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 29:17 + 0:04
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32:16 + 3:03
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 37:26 + 8:13
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 39:22 + 10:09
6. Shachar Noiman Anat 24I4000 C Israel Orienteering 41:36 + 12:23
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 45:43 + 16:30
8. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 57:42 + 28:29
9. Rainhartz Orit 24I4009 C Israel Orienteering 67:27 + 38:14
D55B
3.00 km, 80 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 33:00
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 34:11 + 1:11
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 3:16
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 39:15 + 6:15
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 39:45 + 6:45
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:15 + 7:15
7. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 41:45 + 8:45
8. Nativ Ruth 24I4011 C Israel Orienteering 51:36 + 18:36
9. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 52:20 + 19:20
10. Wies Hagin 24I C Israel Orienteering 91:38 + 58:38
D55C
2.60 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 29:44
2. Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 35:33 + 5:49
3. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 36:08 + 6:24
4. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 36:26 + 6:42
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 37:17 + 7:33
6. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 38:06 + 8:22
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 45:22 + 15:38
8. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 48:30 + 18:46
9. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ a MŠ Těšetice 72:54 + 43:10
D60B
2.60 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:03
2. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:30 + 5:27
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 35:46 + 6:43
4. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:03 + 10:00
5. Lisa Mishli 24I4006 C Israel Orienteering 47:00 + 17:57
6. Regev Yael Rivka 24I4004 C Israel Orienteering 60:13 + 31:10
7. Nurit shmuely 24I4007 C Israel Orienteering 118:22 + 89:19
D65B
2.60 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:19
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 47:03 + 5:44
D65C
2.60 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 45:47
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 56:29 + 10:42
3. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 86:09 + 40:22
D70B
2.70 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kotzer Andra 24I4016 C Israel Orienteering 47:33
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 51:37 + 4:04
H10C
2.20 km, 35 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:42
2. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 0:35
3. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 16:14 + 1:32
4. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 17:05 + 2:23
5. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:59 + 3:17
6. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 19:28 + 4:46
7. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 22:09 + 7:27
8. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:15 + 7:33
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:48 + 8:06
10. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 15:17
11. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 31:05 + 16:23
12. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 33:01 + 18:19
13. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 35:48 + 21:06
14. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:54 + 22:12
15. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:48 + 28:06
16. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 46:41 + 31:59
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
MS Rudolf Jan RBK0861 C SK Radioklub Blansko 41:07 + 26:25
H12C
2.40 km, 50 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 15:12
2. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 0:05
3. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:38 + 4:26
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:38 + 4:26
5. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 20:31 + 5:19
6. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 20:45 + 5:33
7. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 20:48 + 5:36
8. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 21:09 + 5:57
9. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 21:14 + 6:02
10. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 21:16 + 6:04
11. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 21:19 + 6:07
12. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:23 + 6:11
13. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 21:32 + 6:20
13. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 6:20
15. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 21:41 + 6:29
16. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 23:15 + 8:03
17. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 23:20 + 8:08
18. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:28 + 8:16
19. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 25:31 + 10:19
20. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 27:15 + 12:03
21. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 28:02 + 12:50
22. Skácel Viktor NNN C Neregistrovaní 29:16 + 14:04
23. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 29:42 + 14:30
24. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 31:14 + 16:02
25. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 34:32 + 19:20
26. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:01 + 20:49
27. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 41:10 + 25:58
28. Heča Michal UOL0803 C SOB Olomouc 41:23 + 26:11
29. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 45:39 + 30:27
30. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 47:27 + 32:15
31. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:19 + 37:07
32. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:27 + 56:15
33. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 73:53 + 58:41
34. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 83:55 + 68:43
Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H14B
3.10 km, 85 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 21:59
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 22:40 + 0:41
3. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 2:13
4. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 24:14 + 2:15
5. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 24:21 + 2:22
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 24:25 + 2:26
7. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:12 + 3:13
8. Byrtus Jakub SIT0502 C OK SILESIA 26:29 + 4:30
9. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 27:15 + 5:16
10. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 5:21
11. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 27:43 + 5:44
12. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 28:26 + 6:27
13. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 28:35 + 6:36
14. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 28:52 + 6:53
15. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 29:04 + 7:05
16. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 29:18 + 7:19
17. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 7:40
18. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:04 + 8:05
19. Kasza Tomáš ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno 30:12 + 8:13
20. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 30:36 + 8:37
21. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 31:04 + 9:05
22. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 31:50 + 9:51
23. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 31:51 + 9:52
24. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:54 + 9:55
25. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 33:06 + 11:07
26. Bíčánek Jan SIT0501 C OK SILESIA 33:47 + 11:48
27. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 34:03 + 12:04
28. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 35:33 + 13:34
29. Berčík Jakub 27S0502 C Farmaceut Bratislava 36:55 + 14:56
30. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:29 + 16:30
31. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 38:49 + 16:50
32. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 39:18 + 17:19
33. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 40:16 + 18:17
34. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 40:20 + 18:21
35. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 42:11 + 20:12
36. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:32 + 20:33
37. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 23:22
38. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 49:31 + 27:32
39. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 50:07 + 28:08
40. Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:16 + 50:17
Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.00 km, 75 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 26:10
2. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 30:09 + 3:59
3. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:19 + 11:09
4. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 39:14 + 13:04
5. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 44:26 + 18:16
6. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 50:10 + 24:00
7. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:59 + 28:49
8. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 91:50 + 65:40
MS Lasota Jan 0090001 C 47:06 + 20:56
H16B
3.80 km, 95 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovařík Tomáš SIT0401 C OK SILESIA 28:54
2. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:42 + 1:48
3. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 31:08 + 2:14
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:42 + 2:48
5. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 32:18 + 3:24
6. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 32:45 + 3:51
7. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 32:47 + 3:53
8. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 33:48 + 4:54
9. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 34:13 + 5:19
10. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 34:46 + 5:52
11. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 34:56 + 6:02
12. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 35:42 + 6:48
13. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 36:01 + 7:07
14. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 36:31 + 7:37
15. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:12 + 11:18
16. Ježek Filip ZBM0414 C SK Žabovřesky Brno 42:13 + 13:19
17. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 42:47 + 13:53
18. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 43:45 + 14:51
19. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 46:14 + 17:20
20. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:02 + 26:08
21. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 68:15 + 39:21
22. Martynek Petr TRI0304 C TJ TŽ Třinec 72:19 + 43:25
Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno DISK
H16C
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 45:09
2. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:53 + 1:44
3. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 47:43 + 2:34
4. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 52:05 + 6:56
5. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 58:25 + 13:16
6. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 66:06 + 20:57
H18B
4.60 km, 155 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:24
2. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 37:47 + 2:23
3. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 38:57 + 3:33
4. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 39:50 + 4:26
5. Kovařík Martin SIT0101 C OK SILESIA 40:53 + 5:29
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 41:02 + 5:38
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 41:49 + 6:25
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 44:03 + 8:39
9. Jirka Matyáš UOL0203 C SOB Olomouc 44:04 + 8:40
10. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 44:10 + 8:46
11. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 44:55 + 9:31
12. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 47:51 + 12:27
13. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 55:56 + 20:32
14. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 62:02 + 26:38
Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18C
3.80 km, 95 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 49:10
H20B
4.90 km, 165 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 3482
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 44:48 3682
2. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:01 + 0:13 3665
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 46:51 + 2:03 3519
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:54 + 4:06 3356
5. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 58:56 + 14:08 2558
6. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 59:02 + 14:14 2550
7. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 86:22 + 41:34 377
H21B
5.60 km, 210 m, 25 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 7932
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kolárik Jan TZL9003 R SKOB Zlín 38:18 8608
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 39:57 + 1:39 8268
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 41:52 + 3:34 7873
4. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 42:18 + 4:00 7784
5. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 42:26 + 4:08 7756
6. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 4:18 7722
7. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 43:27 + 5:09 7547
8. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 44:34 + 6:16 7317
9. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 45:29 + 7:11 7128
10. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 45:32 + 7:14 7117
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:41 + 7:23 7087
12. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 45:53 + 7:35 7045
13. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:30 + 8:12 6918
14. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 46:55 + 8:37 6832
15. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 47:22 + 9:04 6740
16. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 47:39 + 9:21 6681
17. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 47:44 + 9:26 6664
17. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 47:44 + 9:26 6664
19. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 47:47 + 9:29 6654
20. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 48:09 + 9:51 6578
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 48:17 + 9:59 6551
22. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 49:58 + 11:40 6204
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:13 + 11:55 6152
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 50:23 + 12:05 6118
25. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 50:37 + 12:19 6070
26. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 51:48 + 13:30 5826
27. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 51:50 + 13:32 5819
28. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 52:32 + 14:14 5675
29. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 53:41 + 15:23 5438
30. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 54:42 + 16:24 5229
31. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 57:06 + 18:48 4734
32. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 58:46 + 20:28 4391
33. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 60:29 + 22:11 4037
34. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:53 + 23:35 3749
35. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 62:46 + 24:28 3567
36. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:41 + 25:23 3378
37. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:31 + 27:13 3000
38. Vríčan Peter 86S8900 C Slávia ZU Žilina 71:23 + 33:05
39. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 84:24 + 46:06 0
Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín DISK 0
H21C
4.90 km, 165 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 5500
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 44:41 5883
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 45:40 + 0:59 5760
3. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 47:38 + 2:57 5516
4. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 49:10 + 4:29 5325
5. Procházka Josef 0030002 C 49:59 + 5:18
6. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 52:55 + 8:14 4859
7. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 56:14 + 11:33 4446
8. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 56:25 + 11:44 4424
9. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 58:55 + 14:14 4113
10. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 59:37 + 14:56 4026
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 59:43 + 15:02 4013
12. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 60:01 + 15:20 3976
13. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 60:12 + 15:31 3953
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 60:13 + 15:32 3951
15. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 60:36 + 15:55 3903
16. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 61:32 + 16:51 3787
17. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 63:33 + 18:52 3536
18. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 64:15 + 19:34 3449
19. Bednařík Marek 0030004 C 64:31 + 19:50
20. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 65:15 + 20:34 3325
21. Hubík Martin C 66:25 + 21:44
22. Pekárek Michal 0200001 C 66:34 + 21:53
23. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 68:10 + 23:29 2962
24. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 68:28 + 23:47 2925
25. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 69:54 + 25:13 2747
26. Semerád Jan 0030003 C 76:40 + 31:59
27. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 100:57 + 56:16 0
28. Drmola Filip JPV9300 C Oddíl OS SK Prostějov 101:21 + 56:40
29. Klíma Kamil 0020001 C 121:24 + 76:43
30. Rušil Michal NNN C Neregistrovaní 123:51 + 79:10
Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H35B
4.90 km, 165 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 41:44
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 46:35 + 4:51
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 47:11 + 5:27
4. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 48:08 + 6:24
5. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 51:16 + 9:32
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 51:25 + 9:41
7. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 54:27 + 12:43
8. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 56:18 + 14:34
9. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 56:34 + 14:50
10. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 67:40 + 25:56
11. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:56 + 26:12
12. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 68:40 + 26:56
13. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 69:07 + 27:23
14. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 71:17 + 29:33
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 71:18 + 29:34
MS Karásek Michal 0080001 C 78:21 + 36:37
H35C
4.20 km, 140 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 41:49
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:48 + 2:59
3. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 45:45 + 3:56
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 46:52 + 5:03
5. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 48:15 + 6:26
6. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:38 + 7:49
7. Ženčák Jaroslav 0180001 C 50:39 + 8:50
8. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 50:57 + 9:08
9. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 52:55 + 11:06
10. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:18 + 12:29
11. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 57:21 + 15:32
12. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 61:35 + 19:46
13. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 62:10 + 20:21
14. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 65:50 + 24:01
Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek DISK
MS Lasota Marek 0090002 C 59:57 + 18:08
H40B
4.60 km, 155 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 40:38
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 40:42 + 0:04
3. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 40:47 + 0:09
4. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 41:38 + 1:00
5. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 46:32 + 5:54
6. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 47:59 + 7:21
6. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 47:59 + 7:21
8. Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:45 + 11:07
9. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 52:17 + 11:39
10. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:30 + 13:52
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 55:36 + 14:58
12. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 56:08 + 15:30
13. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 60:24 + 19:46
14. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 61:30 + 20:52
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 64:56 + 24:18
16. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 69:40 + 29:02
17. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 71:27 + 30:49
18. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 74:05 + 33:27
19. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 75:20 + 34:42
Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45B
3.80 km, 95 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 29:32
2. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 32:55 + 3:23
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:55 + 4:23
4. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 34:06 + 4:34
5. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:33 + 5:01
6. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 36:01 + 6:29
7. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 36:19 + 6:47
8. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 38:57 + 9:25
9. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 39:32 + 10:00
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 40:35 + 11:03
11. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 40:51 + 11:19
12. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 43:37 + 14:05
13. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 44:40 + 15:08
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 48:04 + 18:32
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 56:58 + 27:26
16. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 60:01 + 30:29
17. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 65:28 + 35:56
18. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 65:47 + 36:15
19. Yaniv Rainhartz 24I4010 C Israel Orienteering 72:56 + 43:24
H45C
3.70 km, 125 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 35:05
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 37:50 + 2:45
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 38:39 + 3:34
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 39:54 + 4:49
5. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 42:12 + 7:07
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 42:14 + 7:09
7. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 46:20 + 11:15
8. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 46:27 + 11:22
9. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 47:29 + 12:24
10. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 49:11 + 14:06
11. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 52:59 + 17:54
12. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:58 + 18:53
13. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:01 + 19:56
14. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 57:49 + 22:44
15. Pelikán Daniel JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov 58:35 + 23:30
16. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 59:15 + 24:10
17. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 61:54 + 26:49
18. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 62:23 + 27:18
19. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 63:20 + 28:15
20. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 65:43 + 30:38
21. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 73:20 + 38:15
22. Gorin David 24I5034 C Israel Orienteering 80:27 + 45:22
23. Twig Rog 24I5032 C Israel Orienteering 105:25 + 70:20
Amos Segal 24I5033 C Israel Orienteering DISK
Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Furmánek Zdeněk 0240001 C 88:56 + 53:51
H50B
3.70 km, 125 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 32:19
2. Noiman Ziv 24I3999 C Israel Orienteering 32:26 + 0:07
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:36 + 1:17
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 33:58 + 1:39
5. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 2:08
6. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 36:10 + 3:51
7. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 36:11 + 3:52
8. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:06 + 4:47
9. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:36 + 6:17
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 40:01 + 7:42
11. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 45:30 + 13:11
12. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 47:32 + 15:13
13. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:12 + 20:53
Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava DISK
H55B
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 29:18
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:30 + 5:12
3. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 35:22 + 6:04
4. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:40 + 6:22
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 37:06 + 7:48
6. Dror Zipori 24I4027 C Israel Orienteering 38:04 + 8:46
7. Brit Edo 24I4022 C Israel Orienteering 39:51 + 10:33
8. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 41:43 + 12:25
9. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 43:29 + 14:11
10. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:40 + 14:22
11. Yaron Nechushtan 24I4032 C Israel Orienteering 44:31 + 15:13
12. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 44:32 + 15:14
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 53:02 + 23:44
14. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 56:03 + 26:45
15. Shachar Josef 24I4021 C Israel Orienteering 72:29 + 43:11
H55C
3.50 km, 105 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 36:40
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 42:55 + 6:15
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 45:06 + 8:26
4. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 48:36 + 11:56
5. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 50:19 + 13:39
6. Felkl Luděk 0180004 C 52:06 + 15:26
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 52:16 + 15:36
8. Buráň Zdeněk 0120001 C 52:18 + 15:38
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:56 + 19:16
10. Fuchs Vladimír NNN3001 C Neregistrovaní 58:38 + 21:58
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 62:39 + 25:59
12. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ a MŠ Těšetice 66:17 + 29:37
H60B
3.50 km, 105 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 29:20
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 30:06 + 0:46
3. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 35:01 + 5:41
4. Wollstein-Ofer Dan 24I4018 C Israel Orienteering 35:24 + 6:04
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 37:11 + 7:51
6. Ben Sitrit Meir 24I4023 C Israel Orienteering 44:14 + 14:54
7. Mordechai Buchbinder 24I4028 C Israel Orienteering 45:20 + 16:00
8. Yodfat Ofer 24I4012 C Israel Orienteering 48:39 + 19:19
9. Regev Shmuel 24I4003 C Israel Orienteering 53:11 + 23:51
10. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 54:45 + 25:25
11. Moshe Manor 24I4001 C Israel Orienteering 62:24 + 33:04
H65B
3.20 km, 90 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 29:34
2. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 30:29 + 0:55
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 32:01 + 2:27
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 34:18 + 4:44
5. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:29 + 4:55
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 42:02 + 12:28
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 45:11 + 15:37
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 45:14 + 15:40
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 47:19 + 17:45
10. Avital Rapoport Ofer 24I4014 C Israel Orienteering 49:16 + 19:42
11. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 50:53 + 21:19
12. Shmuely Asher 24I4008 C Israel Orienteering 58:43 + 29:09
13. Yuval Mishli 24I4005 C Israel Orienteering 73:50 + 44:16
Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava DISK
MS Cetl Vladimír AOP5301 C Orientační Běh Opava 38:07 + 8:33
MS Novák Miroslav 0050001 C 44:37 + 15:03
H70B
3.00 km, 80 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:02
2. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:54 + 4:52
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:03 + 5:01
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:18 + 10:16
5. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 52:24 + 20:22
6. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 52:48 + 20:46
7. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 54:50 + 22:48
8. Shaul Shefi 24I4013 C Israel Orienteering 60:04 + 28:02
9. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 60:49 + 28:47
10. Moshe Ravid 24I4030 C Israel Orienteering 61:51 + 29:49
11. Oded Levin 24I4025 C Israel Orienteering 64:26 + 32:24
Abugani Shmuel 24I4019 C Israel Orienteering DISK
H70C
2.70 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 41:33
2. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 81:53 + 40:20
H75B
2.70 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 33:01
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:12 + 4:11
3. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 55:53 + 22:52
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 68:17 + 35:16
Menachem Yochanan Minsky 24I4026 C Israel Orienteering DISK
H80B
2.70 km, 70 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 131:44
HD10N
2.10 km, 35 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 18:37
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 19:07 + 0:30
3. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 19:09 + 0:32
4. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 21:25 + 2:48
5. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 21:39 + 3:02
6. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 23:15 + 4:38
7. Pelikán David JPV1000 C Oddíl OS SK Prostějov 23:17 + 4:40
8. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 23:28 + 4:51
9. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 23:46 + 5:09
10. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 25:05 + 6:28
11. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 26:26 + 7:49
12. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 27:41 + 9:04
13. Vodičková Olga UOL C SOB Olomouc 32:42 + 14:05
14. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 33:58 + 15:21
15. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 53:13 + 34:36
HDR
2.20 km, 35 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 19:55
2. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:23 + 0:28
3. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 21:30 + 1:35
4. Kolařík Sebastián SBK1111 C KOB START Blansko 23:17 + 3:22
5. Lorencová Justýna PLU1165 C TJ SOKOL Plumlov 23:36 + 3:41
6. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 24:03 + 4:08
7. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 24:27 + 4:32
8. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 24:40 + 4:45
9. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:48 + 4:53
10. Hubíková Hela C 25:44 + 5:49
11. Sláma Matyáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 5:52
12. Skřivánek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 26:27 + 6:32
13. Ebnerová Barbora KON11 C KOB Konice 27:17 + 7:22
14. Koč Juraj NNN3007 C Neregistrovaní 28:09 + 8:14
15. Kottwald Jaroslav NNN C Neregistrovaní 28:55 + 9:00
16. Vlasák Vojtěch C 32:03 + 12:08
17. Čechovská Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 33:57 + 14:02
18. Daňková Viktorie SBK1353 C KOB START Blansko 34:10 + 14:15
19. Bukovác Lukáš ZBM1007 C SK Žabovřesky Brno 34:22 + 14:27
20. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 35:03 + 15:08
21. Pokluda Filip 0160002 C 35:07 + 15:12
22. Matyšek Marek PLU C TJ SOKOL Plumlov 35:30 + 15:35
23. Matyšková Stela PLU C TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 16:17
24. Palasová Barbora 0070001 C 36:38 + 16:43
25. Jašek Vít ABR1111 C 37:07 + 17:12
26. Zbíralová Barbora NNN C Neregistrovaní 37:14 + 17:19
27. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 38:36 + 18:41
28. Švalbe David KON C KOB Konice 38:40 + 18:45
29. Redlichová Kateřina MAS C KČT Aš 39:04 + 19:09
30. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 39:07 + 19:12
31. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 39:09 + 19:14
32. Milostný Matěj C 41:36 + 21:41
33. Růžička Richard NNN C Neregistrovaní 42:47 + 22:52
34. Tvarůžek Zdeněk NNN1131 C Neregistrovaní 42:58 + 23:03
35. Tvarůžková Vladimíra NNN1132 C Neregistrovaní 43:02 + 23:07
36. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 43:09 + 23:14
37. Františkovec Robin NNN C Neregistrovaní 44:02 + 24:07
38. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 44:18 + 24:23
39. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 44:58 + 25:03
40. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 46:00 + 26:05
41. Račanská Josefína UBM1651 C MENISKOS Brno 47:50 + 27:55
42. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 49:10 + 29:15
43. Karásek Richard 0080002 C 49:53 + 29:58
44. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 50:10 + 30:15
45. Matyšek Josef PLU C TJ SOKOL Plumlov 50:13 + 30:18
46. Šímová Klaudie 0300001 C 50:14 + 30:19
47. Petřivalská Anežka NNN1168 C Neregistrovaní 50:42 + 30:47
48. Vacek Robin NNN C Neregistrovaní 50:44 + 30:49
49. Petřivalská Eliška NNN1169 C Neregistrovaní 50:51 + 30:56
50. Hubík Hugo C 51:02 + 31:07
51. Skácelová Beáta NNN1161 C Neregistrovaní 54:21 + 34:26
52. Brabec Lukáš 0050002 C 55:40 + 35:45
53. Redlich Jan MAS C KČT Aš 55:49 + 35:54
54. Dvořák Max ZBP C OOB SK Zbraslav 56:05 + 36:10
55. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 43:17
56. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 63:15 + 43:20
57. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 82:39 + 62:44
58. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 83:20 + 63:25
59. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 83:44 + 63:49
Tomášek David STE1500 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Brabcová Tina 0050003 C DISK
P
3.30 km, 85 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zavřel Lukáš KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:15
2. Hrbáček Filip LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:51 + 4:36
3. Kočová Eva NNN3008 C Neregistrovaní 36:04 + 6:49
4. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 36:39 + 7:24
5. Czasch Petr SBR C SKOB Bruntál 39:02 + 9:47
6. Vlasáka Martin C 39:15 + 10:00
7. Pokluda Ondřej 0160001 C 39:36 + 10:21
8. Šácha Tomáš C 40:16 + 11:01
9. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 40:29 + 11:14
10. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 40:33 + 11:18
11. Sladká Magdalena 0210001 C 41:14 + 11:59
12. Verner Leoš 0130001 C 42:10 + 12:55
13. Pospíchalová Adéla C 42:13 + 12:58
14. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 42:40 + 13:25
15. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 45:26 + 16:11
16. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 46:18 + 17:03
17. KRŇA Pavel 0100002 C 46:52 + 17:37
18. Lorenc Martin PLU1166 C TJ SOKOL Plumlov 48:49 + 19:34
19. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 50:18 + 21:03
20. Mudráková Michaela TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno 50:44 + 21:29
21. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 54:35 + 25:20
22. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 56:02 + 26:47
23. Kotrle Silvie STE C SK SKI-OB Šternberk 56:53 + 27:38
24. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 57:18 + 28:03
25. Hrbáčková Karla LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:55 + 28:40
26. Mikulčíková Irena KVS C SKOB Kobra Vsetín 59:48 + 30:33
27. Skopalová Kateřina SKMyyyy C KOB Směr Kroměříž 59:59 + 30:44
28. Janeček Petr OBR C 63:01 + 33:46
29. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 63:31 + 34:16
30. Buráňová Hana 0120002 C 63:59 + 34:44
31. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 65:45 + 36:30
31. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 65:45 + 36:30
33. Rušilová Lenka C 67:33 + 38:18
34. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 67:43 + 38:28
35. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 71:22 + 42:07
36. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 76:49 + 47:34
37. Rytířová Silvie SKM76xx C KOB Směr Kroměříž 80:18 + 51:03
38. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:00 + 52:45
39. Smolková Dagmar STE C SK SKI-OB Šternberk 84:31 + 55:16
40. Rudolfová Eva RBK0551 C SK Radioklub Blansko 87:56 + 58:41
Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Benešová Jana C DISK
Chmelařová JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK