Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D21A

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Mariánské Lázně - louka areálu Kamzík
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Mapa:
Kamzík 1:10000, Pstruží jezírka 1:10000, obě A4, ekv.5m
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Michalec Jan - R1
Stavitel tratí:
Milota Josef - R2
JURY:
Plochová Dominika, Bořánek Petr, Šilhavý Jakub
Protokol:
Závod proběhl dle časového plánu za velmi teplého a slunečného počasí 30 stupňů.
Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.

D21A 4.62 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8679

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 38:01 9419
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 40:05 + 2:04 8949
3. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:08 + 3:07 8711
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 3:16 8677
5. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 42:02 + 4:01 8506
6. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:04 + 4:03 8499
7. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 44:02 + 6:01 8052
8. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 45:27 + 7:26 7730
9. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 46:14 + 8:13 7553
10. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 47:57 + 9:56 7163
11. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 48:51 + 10:50 6958
12. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 48:52 + 10:51 6954
13. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 49:14 + 11:13 6871
14. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 50:00 + 11:59 6697
15. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 50:01 + 12:00 6693
16. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:25 + 12:24 6602
17. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 50:30 + 12:29 6584
18. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 51:27 + 13:26 6368
19. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 51:41 + 13:40 6315
20. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 51:51 + 13:50 6277
21. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 52:10 + 14:09 6205
22. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 52:17 + 14:16 6179
23. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 52:19 + 14:18 6171
24. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 53:03 + 15:02 6004
25. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 53:04 + 15:03 6001
26. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 53:09 + 15:08 5982
27. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 54:09 + 16:08 5755
28. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:45 + 16:44 5618
29. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 55:29 + 17:28 5452
30. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:09 + 18:08 5300
31. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 56:31 + 18:30 5217
32. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 56:45 + 18:44 5164
33. Lacigová Michaela PGP8150 SK Praga 60:06 + 22:05 4403
34. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 60:40 + 22:39 4275
35. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 61:02 + 23:01 4191
36. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 61:22 + 23:21 4116
37. Pecoldová Pavlína 0050001 Cookies & Pancakes 64:04 + 26:03
38. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 65:12 + 27:11 3245
39. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 65:19 + 27:18 3219
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice DNS 0