Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Babí lom 1:15000, Babí lom - východ 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R2
JURY:
Zimmermann Jakub, Drábek Jan, Matras Tomáš
Protokol:
Sportovní akce proběhla za velmi horkého počasí (přes 30°C). Během akce došlo k odbornému ošetření několia drobných zranění. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.
P
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ráb Martin C 31:02
2. Verner Leoš 0260001 C 34:40 + 3:38
3. Rujsigl Štěpán C 38:33 + 7:31
4. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 38:54 + 7:52
5. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 38:57 + 7:55
6. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:22 + 8:20
7. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 9:12
8. Koňařík Jaroslav SVS7401 C Orientklub Vsetín 41:10 + 10:08
9. Beneš Vojtěch C 42:36 + 11:34
10. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 43:05 + 12:03
11. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 12:12
12. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 12:24
13. Mikula Martin C 44:07 + 13:05
14. Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 44:12 + 13:10
15. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 44:25 + 13:23
16. Zamouřil Jáchym C 45:11 + 14:09
17. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 46:19 + 15:17
18. Buřt Lukáš SBK2222 C KOB START Blansko 48:10 + 17:08
19. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 48:16 + 17:14
20. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 49:34 + 18:32
21. Fišera Ota C 49:54 + 18:52
22. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 50:03 + 19:01
23. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 50:06 + 19:04
24. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 52:33 + 21:31
25. Zimová Kristýna 0010006 C 53:17 + 22:15
26. Floryán David UBM7702 C MENISKOS Brno 53:28 + 22:26
27. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 54:53 + 23:51
28. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 54:54 + 23:52
29. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 55:05 + 24:03
30. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 55:13 + 24:11
31. Baláčová Jana 0320002 C 55:15 + 24:13
32. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 55:44 + 24:42
33. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 55:54 + 24:52
34. Valach Ondřej C 56:54 + 25:52
35. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:01 + 25:59
36. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 57:16 + 26:14
37. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 57:49 + 26:47
38. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 58:05 + 27:03
39. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 58:24 + 27:22
40. Dániel Vladimír C 59:14 + 28:12
41. Redlichová Jana C 60:43 + 29:41
42. Podpierová Dona 0040001 C 61:31 + 30:29
43. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:33 + 30:31
44. Bradáčková Martina C 62:37 + 31:35
45. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 63:07 + 32:05
46. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 63:49 + 32:47
47. Menzel Pavel C 63:53 + 32:51
48. Skopalová Kateřina SKM77XX C KOB Směr Kroměříž 66:53 + 35:51
49. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 69:03 + 38:01
50. Pošta Jiří 0350001 C 69:06 + 38:04
51. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 69:27 + 38:25
52. Vrtílek Roman 0060001 C 70:24 + 39:22
53. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:48 + 40:46
54. Kadlecová Gabriela 0330001 C 72:31 + 41:29
55. Kozlová Slávka 0200001 C 75:03 + 44:01
56. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 75:42 + 44:40
57. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 79:53 + 48:51
58. Košíková Jana 0340001 C 82:30 + 51:28
59. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 83:48 + 52:46
60. Francová Jana C 86:06 + 55:04
61. Zima Vojtěch 0010003 C 118:31 + 87:29
62. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 130:55 + 99:53
Achten Petra C DISK
Janeček Petr OBR C DISK
Žovincová Sylva ABM7667 C KOB ALFA Brno DISK
Hesová Iva 0060002 C DISK
Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno VZDAL