Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ

Kategorie: D21B

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
D21B
4.30 km, 160 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8454
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 32:43 8940
2. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 33:32 + 0:49 8724
3. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 33:35 + 0:52 8711
4. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 34:48 + 2:05 8390
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 35:14 + 2:31 8275
6. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 36:04 + 3:21 8055
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 37:21 + 4:38 7716
8. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:39 + 4:56 7637
9. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 38:54 + 6:11 7307
10. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 39:56 + 7:13 7034
11. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 40:04 + 7:21 6998
12. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 40:36 + 7:53 6857
13. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 8:58 6571
14. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 42:44 + 10:01 6294
15. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:12 + 10:29 6171
16. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 44:53 + 12:10 5726
17. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 46:42 + 13:59 5246
18. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:55 + 14:12 5189
19. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:14 + 15:31 4841
20. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 49:11 + 16:28 4590
21. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 49:45 + 17:02 4440
22. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 49:57 + 17:14 4387
23. Stehlíková Alžbeta 0030001 C 50:58 + 18:15
24. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 51:11 + 18:28 4061
25. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:24 + 18:41 4004
Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice DISK 0