Event results: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ

Class: D45B

Date:
2019/06/16
Place:
Vranov
Organiser:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Used map:
Director:
Bauer Emil
Referee:
Fiala Jan - R1
Course setter:
Ptáček Pavel - R2
Protocol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
D45B
3.50 km, 125 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 30:52
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:20 + 2:28
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:37 + 2:45
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:40 + 2:48
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 34:20 + 3:28
6. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:19 + 4:27
7. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 5:32
8. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 7:00
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 7:09
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 39:46 + 8:54
11. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 40:11 + 9:19
12. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 40:40 + 9:48
13. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 40:52 + 10:00
14. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:16 + 10:24
15. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 41:39 + 10:47
16. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:18 + 11:26
17. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:23 + 11:31
18. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 43:03 + 12:11
19. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 43:37 + 12:45
20. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:52 + 13:00
21. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 44:52 + 14:00
22. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 45:06 + 14:14
23. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 45:36 + 14:44
24. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:50 + 14:58
25. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:38 + 15:46
26. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 15:57
27. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:56 + 16:04
28. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 48:20 + 17:28
29. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 49:18 + 18:26
30. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:15 + 19:23
31. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 50:17 + 19:25
32. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:54 + 23:02
33. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 54:18 + 23:26
34. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 24:02
35. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 56:16 + 25:24
36. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 58:04 + 27:12
37. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 59:09 + 28:17
38. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 59:59 + 29:07
39. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 63:12 + 32:20
40. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 63:36 + 32:44
41. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 69:23 + 38:31
42. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 77:57 + 47:05
43. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 78:07 + 47:15
Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín DISK
Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín DISK