Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ

Kategorie: H50B

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
H50B
4.00 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 35:01
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 36:10 + 1:09
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 36:18 + 1:17
4. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 1:46
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 36:57 + 1:56
6. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 38:14 + 3:13
7. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 38:23 + 3:22
8. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:56 + 3:55
9. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:58 + 3:57
9. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 38:58 + 3:57
11. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 39:38 + 4:37
12. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 39:50 + 4:49
13. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 40:08 + 5:07
14. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 5:27
15. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 42:00 + 6:59
16. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:24 + 8:23
17. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 43:30 + 8:29
18. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:03 + 9:02
19. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:26 + 9:25
20. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 46:06 + 11:05
21. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 48:38 + 13:37
22. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 49:23 + 14:22
23. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 50:19 + 15:18
24. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 54:52 + 19:51
25. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 63:11 + 28:10
26. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 68:05 + 33:04
27. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 81:23 + 46:22
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DISK