Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: D21B

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.
D21B
4.85 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8070
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 34:44 9044
2. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 37:30 + 2:46 8427
3. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 40:44 + 6:00 7707
4. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 6:03 7696
5. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 6:16 7647
6. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 43:50 + 9:06 7016
7. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 45:30 + 10:46 6644
8. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 11:26 6496
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 47:57 + 13:13 6098
10. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 49:42 + 14:58 5708
11. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 51:08 + 16:24 5389
12. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 51:30 + 16:46 5307
13. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 51:53 + 17:09 5222
14. Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 52:11 + 17:27 5155
15. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:13 + 19:29 4702
16. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 58:24 + 23:40 3769
17. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 58:31 + 23:47 3743
18. Bořilová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 58:45 + 24:01 3691
19. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 61:41 + 26:57 3037
20. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 84:41 + 49:57 0
21. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 100:45 + 66:01 0