Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.
D35D
3.67 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 38:44
2. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 39:39 + 0:55
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 39:40 + 0:56
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 39:43 + 0:59
5. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 40:48 + 2:04
6. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 41:08 + 2:24
7. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 4:16
8. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 43:35 + 4:51
9. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 45:06 + 6:22
10. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 45:22 + 6:38
11. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:55 + 7:11
12. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 46:10 + 7:26
13. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 46:18 + 7:34
14. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 7:50
15. Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 47:14 + 8:30
16. Nimshausová Hana 0020001 48:12 + 9:28
17. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 10:24
18. Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 50:58 + 12:14
19. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:05 + 12:21
20. Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:12 + 12:28
21. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:52 + 13:08
22. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 55:06 + 16:22
23. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 55:27 + 16:43
24. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 56:31 + 17:47
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 58:40 + 19:56
26. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 59:07 + 20:23
27. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:10 + 23:26
28. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:04 + 25:20
29. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:35 + 26:51
30. Korbelová Petra CHC7699 K.O.B. Choceň 72:02 + 33:18