Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: D45D

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.
D45D
3.22 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 38:01
2. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 3:47
3. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 43:49 + 5:48
4. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 45:17 + 7:16
5. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:44 + 7:43
6. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 46:14 + 8:13
7. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 46:19 + 8:18
8. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:30 + 8:29
9. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 48:10 + 10:09
10. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 48:39 + 10:38
11. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 11:10
12. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:04 + 12:03
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:04 + 15:03
14. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 53:19 + 15:18
15. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 54:09 + 16:08
16. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 54:10 + 16:09
17. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 54:53 + 16:52
18. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 57:14 + 19:13
19. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 59:16 + 21:15
20. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 59:54 + 21:53
21. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 61:01 + 23:00
22. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 63:51 + 25:50
23. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:49 + 27:48
24. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 67:23 + 29:22
25. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 68:47 + 30:46
26. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:35 + 40:34
27. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 84:33 + 46:32
28. Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:10 + 62:09
Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk DISK
Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové DISK