Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: H45D

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.

H45D 3.84 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 40:39
2. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 41:57 + 1:18
3. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 43:35 + 2:56
4. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 45:54 + 5:15
5. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:11 + 5:32
6. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 46:32 + 5:53
7. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 47:22 + 6:43
8. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 47:25 + 6:46
9. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:31 + 6:52
10. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:41 + 7:02
11. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:48 + 7:09
12. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 49:24 + 8:45
13. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 49:46 + 9:07
14. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 49:50 + 9:11
15. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 50:55 + 10:16
16. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:26 + 12:47
17. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 53:36 + 12:57
18. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:53 + 13:14
19. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:31 + 13:52
20. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 54:37 + 13:58
21. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 55:23 + 14:44
22. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 56:03 + 15:24
23. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:58 + 16:19
24. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 58:13 + 17:34
25. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 59:47 + 19:08
26. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 61:32 + 20:53
27. Maršoun Petr SHK7303 C OK Slavia Hradec Králové 61:57 + 21:18
28. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 62:20 + 21:41
29. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:50 + 23:11
30. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 67:47 + 27:08
31. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 75:25 + 34:46
32. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:19 + 35:40