Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.
P
2.84 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 19:44
2. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 19:57 + 0:13
3. Vacková Anna CHT0051 B OOB SK Chrast 25:20 + 5:36
4. Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice 27:30 + 7:46
5. Slavík Ondřej NNN1173 Neregistrovaní 28:33 + 8:49
6. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:44 + 9:00
7. Koblicová Milena VAM7651 C OB Vamberk 29:44 + 10:00
8. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:51 + 10:07
9. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 10:51
10. Meierová Lenka BRU7551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:48 + 11:04
11. Matějka Luboš NNN3001 Neregistrovaní 30:51 + 11:07
12. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 30:52 + 11:08
13. Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 30:54 + 11:10
14. Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 11:39
15. Janáčková Kateřina LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 12:49
16. Tyl Jindřich NNN1192 Neregistrovaní 32:41 + 12:57
17. Nonner Jan NNN1156 Neregistrovaní 33:58 + 14:14
18. Baráková Monika NNN1134 Neregistrovaní 34:08 + 14:24
19. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 37:41 + 17:57
20. Munzar Petr NNN2095 Neregistrovaní 38:30 + 18:46
21. Macháčková Michala LPU2100 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 20:03
22. Sršňová Natálie VAM0751 C OB Vamberk 40:19 + 20:35
23. Schramm Edita NNN2003 Neregistrovaní 42:19 + 22:35
24. Svejštilová Radka NNN1135 Neregistrovaní 42:44 + 23:00
25. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:04 + 23:20
26. Ryšavá Marta CHC7399 K.O.B. Choceň 45:03 + 25:19
27. Beneda Jan 0050001 45:51 + 26:07
28. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 46:35 + 26:51
29. Kay Kateřina LPU7963 C OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 27:33
30. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 48:03 + 28:19
31. Kubištová Lenka KUN7650 C TJ Sokol Kunvald 49:04 + 29:20
32. Medunová Hana STHXX02 SK Studenec 54:10 + 34:26
33. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:37 + 35:53
34. Potštejnský Vojta 56:11 + 36:27
35. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:41 + 36:57
36. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 39:46
37. Langová Marie NNN1195 Neregistrovaní 60:47 + 41:03
38. Leflerová Kristýna PHK0659 C OK 99 Hradec Králové 63:33 + 43:49
39. Potštejnský Vít NNN1198 Neregistrovaní 65:17 + 45:33
40. Kratochvíl Matěj NNN1127 Neregistrovaní 67:58 + 48:14
41. Dvořáková Simona NNN1122 Neregistrovaní 68:25 + 48:41
Koblic Martin VAM0606 C OB Vamberk DISK