Event results: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Date:
2019/09/08
Place:
Choceň
Organiser:
CHC - K.O.B. Choceň
Used map:
Veranda, 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Director:
Švadlena Pavel
Referee:
Pešek Ondřej - R2
Course setter:
Sháněl Jan - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protocol:
Závod proběhl za chladného, podmračeného počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu.
Classes:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H65D     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T1     T2    
D10N
2.40 km, 65 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 23:54
2. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 24:37 + 0:43
3. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 25:29 + 1:35
4. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 26:19 + 2:25
5. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 27:03 + 3:09
6. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 27:35 + 3:41
7. Rutová Renata PHK0959 C OK 99 Hradec Králové 30:21 + 6:27
8. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 31:18 + 7:24
9. Maráková Sofie SNA1151 C TJ START Náchod 31:21 + 7:27
10. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 31:36 + 7:42
11. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 32:45 + 8:51
12. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 32:57 + 9:03
13. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 33:34 + 9:40
14. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 10:45
15. Kušičková Lucie 0030005 35:27 + 11:33
16. Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 37:08 + 13:14
17. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 37:25 + 13:31
18. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 14:37
19. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 40:46 + 16:52
20. Ondrušová Leona PHK0954 C OK 99 Hradec Králové 46:15 + 22:21
D10C
2.26 km, 60 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 16:26
2. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 17:59 + 1:33
3. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 18:01 + 1:35
4. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:21 + 3:55
5. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 20:29 + 4:03
6. Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové 20:31 + 4:05
7. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 20:49 + 4:23
8. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 5:29
9. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 22:41 + 6:15
10. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 22:56 + 6:30
11. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 22:59 + 6:33
12. Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 23:44 + 7:18
13. Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 7:24
14. Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 7:27
15. Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 24:27 + 8:01
16. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 8:04
17. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 24:51 + 8:25
18. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:53 + 9:27
19. Seligrová Pavlína PHK0957 C OK 99 Hradec Králové 26:04 + 9:38
20. Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 26:31 + 10:05
21. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 26:55 + 10:29
22. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 27:13 + 10:47
23. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 12:16
24. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:45 + 12:19
25. Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 29:20 + 12:54
26. Munzarová Monika LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice 30:05 + 13:39
27. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 32:26 + 16:00
28. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 38:05 + 21:39
29. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:15 + 21:49
30. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:22 + 27:56
31. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:22 + 33:56
Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové DISK
D12C
3.10 km, 85 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 27:15
2. Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 27:57 + 0:42
3. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 28:11 + 0:56
4. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 28:24 + 1:09
5. Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:48 + 1:33
6. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 29:31 + 2:16
7. Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 30:33 + 3:18
8. Chrástová Barbora STH0851 B SK Studenec 30:36 + 3:21
9. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 4:23
10. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 34:26 + 7:11
11. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 34:44 + 7:29
12. Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 35:29 + 8:14
13. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:06 + 8:51
14. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 36:36 + 9:21
15. Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 36:42 + 9:27
16. Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 37:06 + 9:51
17. Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 37:43 + 10:28
18. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 38:03 + 10:48
19. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 38:22 + 11:07
20. Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 38:39 + 11:24
21. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:10 + 11:55
22. Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 40:39 + 13:24
23. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:03 + 13:48
24. Podlešáková Monika PHK0752 B OK 99 Hradec Králové 41:31 + 14:16
25. Kamenická Tereza Ester OSN0888 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:33 + 14:18
26. Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 41:47 + 14:32
27. Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 15:03
28. Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 42:32 + 15:17
29. Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 43:14 + 15:59
30. Ježková Barbora PHK0755 C OK 99 Hradec Králové 45:00 + 17:45
31. Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:56 + 18:41
32. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:11 + 19:56
33. Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 47:38 + 20:23
34. Bulušková Barbora STH0750 B SK Studenec 49:46 + 22:31
35. Hamáková Adéla 0030003 50:41 + 23:26
36. Málková Michaela PHK0853 B OK 99 Hradec Králové 51:18 + 24:03
37. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 52:58 + 25:43
38. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 55:06 + 27:51
39. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 55:48 + 28:33
40. Šumpíková Barbora SHK0759 C OK Slavia Hradec Králové 55:58 + 28:43
41. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:25 + 29:10
42. Komárková Zbyňka SJH0751 B SOS Jindřichův Hradec 58:54 + 31:39
43. Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 61:01 + 33:46
44. Potužníková Adéla SJH0754 C SOS Jindřichův Hradec 61:29 + 34:14
45. Dobiášová Johana SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové 62:20 + 35:05
46. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:25 + 35:10
47. Ondrušová Zuzana PHK0757 C OK 99 Hradec Králové 78:21 + 51:06
Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč DISK
D12D
2.45 km, 60 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Balcarová Olga SNA0851 C TJ START Náchod 19:47
2. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:25 + 0:38
3. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:31 + 2:44
4. Janáčková Michaela LPU0759 C OK Lokomotiva Pardubice 24:19 + 4:32
5. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 26:27 + 6:40
6. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:43 + 6:56
7. Kaplanová Viktorie 0030002 29:30 + 9:43
8. Jedličková Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 29:35 + 9:48
9. Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:33 + 15:46
10. Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 38:48 + 19:01
D14B
3.38 km, 115 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 27:45
2. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 27:49 + 0:04
3. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:48 + 1:03
4. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 29:04 + 1:19
5. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 31:25 + 3:40
6. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 32:19 + 4:34
7. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:35 + 5:50
8. Plachá Zita STA0551 B OK Střelka 33:40 + 5:55
9. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 33:58 + 6:13
10. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 33:59 + 6:14
11. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 35:34 + 7:49
12. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 35:40 + 7:55
13. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 35:59 + 8:14
14. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 36:35 + 8:50
15. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 36:55 + 9:10
16. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:06 + 9:21
17. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 37:11 + 9:26
18. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 37:12 + 9:27
19. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 10:05
20. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 10:09
21. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:59 + 10:14
22. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:41 + 10:56
23. Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 38:52 + 11:07
24. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 11:24
25. Losmanová Natálie LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 13:29
26. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 41:45 + 14:00
27. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 15:50
27. Slavíková Tereza CHT0656 C OOB SK Chrast 43:35 + 15:50
29. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 43:49 + 16:04
30. Mikysková Adéla VAM0550 B OB Vamberk 44:35 + 16:50
31. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 47:48 + 20:03
32. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 48:05 + 20:20
33. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 48:08 + 20:23
34. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:06 + 21:21
35. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk 49:12 + 21:27
36. Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 53:14 + 25:29
37. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OB Vamberk 53:37 + 25:52
38. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 54:56 + 27:11
39. Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:25 + 27:40
40. Kynclová Andrea LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:14 + 31:29
41. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 62:12 + 34:27
42. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 68:09 + 40:24
43. Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 69:23 + 41:38
44. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 74:16 + 46:31
45. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 75:30 + 47:45
Buďárková Eliška VRL0554 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14D
2.71 km, 75 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 29:28
2. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 31:34 + 2:06
3. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:52 + 3:24
4. Janáčková Tereza LPU0558 C OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 21:00
5. Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 59:54 + 30:26
D16B
3.50 km, 130 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 27:36
2. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 31:09 + 3:33
3. Adámková Klára JIL0452 B OK Jilemnice 32:47 + 5:11
4. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 7:29
5. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 35:22 + 7:46
6. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 35:28 + 7:52
7. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 35:42 + 8:06
8. Zamouřilová Anežka PHK0354 B OK 99 Hradec Králové 36:17 + 8:41
9. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 9:08
10. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 10:00
11. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 10:02
12. Kropáčková Vendula CHT0353 C OOB SK Chrast 37:54 + 10:18
13. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:43 + 11:07
14. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 38:55 + 11:19
15. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 42:08 + 14:32
16. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 42:21 + 14:45
17. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 43:16 + 15:40
18. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:19 + 15:43
19. Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 44:28 + 16:52
20. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 45:10 + 17:34
20. Čápová Eliška STA0451 C OK Střelka 45:10 + 17:34
22. Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 17:37
23. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 46:32 + 18:56
24. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:51 + 19:15
25. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 48:13 + 20:37
26. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 50:50 + 23:14
27. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 52:06 + 24:30
28. Kubáková Nela SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec 53:14 + 25:38
29. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB TJ Sokol Žamberk 77:29 + 49:53
D18B
3.69 km, 140 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 36:10
2. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:34 + 0:24
3. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 37:24 + 1:14
4. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:29 + 2:19
5. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 38:46 + 2:36
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 38:46 + 2:36
7. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 41:15 + 5:05
8. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 41:39 + 5:29
9. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:50 + 5:40
10. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 43:40 + 7:30
11. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 9:13
12. Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 46:40 + 10:30
Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport DISK
D20B
3.88 km, 150 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4229
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 43:52 4579
2. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 45:50 + 1:58 4390
3. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:32 + 3:40 4227
4. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 50:56 + 7:04 3900
5. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 55:37 + 11:45 3449
6. Nováková Markéta KUO0099 B KOB Ústí nad Orlicí 62:50 + 18:58 2755
D21B
4.85 km, 190 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8070
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 34:44 9044
2. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 37:30 + 2:46 8427
3. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 40:44 + 6:00 7707
4. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 6:03 7696
5. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 6:16 7647
6. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 43:50 + 9:06 7016
7. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 45:30 + 10:46 6644
8. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 11:26 6496
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 47:57 + 13:13 6098
10. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 49:42 + 14:58 5708
11. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 51:08 + 16:24 5389
12. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 51:30 + 16:46 5307
13. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 51:53 + 17:09 5222
14. Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 52:11 + 17:27 5155
15. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:13 + 19:29 4702
16. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 58:24 + 23:40 3769
17. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 58:31 + 23:47 3743
18. Bořilová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 58:45 + 24:01 3691
19. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 61:41 + 26:57 3037
20. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 84:41 + 49:57 0
21. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 100:45 + 66:01 0
D21D
3.75 km, 140 m, 12 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4001
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 33:48 4774
2. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 41:31 + 7:43 3964
3. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 43:15 + 9:27
4. Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 43:35 + 9:47 3747
5. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 11:51 3530
6. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 46:35 + 12:47 3432
7. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 52:20 + 18:32 2828
8. Klapalová Hana VAM8850 C OB Vamberk 54:08 + 20:20 2639
9. Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 56:04 + 22:16 2436
10. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:05 + 34:17 1174
11. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:53 + 37:05 880
12. Škodová Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:16 + 38:28 735
13. Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:17 + 65:29 0
D35B
4.31 km, 160 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 41:03
2. Klapalová Michaela VAM8450 C OB Vamberk 41:43 + 0:40
3. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 41:59 + 0:56
4. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 42:05 + 1:02
5. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 43:31 + 2:28
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:39 + 3:36
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 45:02 + 3:59
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:36 + 4:33
9. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 48:06 + 7:03
10. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 48:45 + 7:42
11. Sršňová Kateřina VAM8150 C OB Vamberk 49:27 + 8:24
12. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 9:15
13. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 53:06 + 12:03
14. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 12:55
15. Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 59:38 + 18:35
16. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 61:32 + 20:29
17. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 63:09 + 22:06
18. Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:54 + 43:51
19. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 109:47 + 68:44
D35D
3.67 km, 120 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 38:44
2. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 39:39 + 0:55
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 39:40 + 0:56
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 39:43 + 0:59
5. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 40:48 + 2:04
6. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 41:08 + 2:24
7. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 4:16
8. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 43:35 + 4:51
9. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 45:06 + 6:22
10. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 45:22 + 6:38
11. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:55 + 7:11
12. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 46:10 + 7:26
13. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 46:18 + 7:34
14. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 7:50
15. Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 47:14 + 8:30
16. Nimshausová Hana 0020001 48:12 + 9:28
17. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 10:24
18. Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 50:58 + 12:14
19. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:05 + 12:21
20. Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:12 + 12:28
21. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:52 + 13:08
22. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 55:06 + 16:22
23. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 55:27 + 16:43
24. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 56:31 + 17:47
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 58:40 + 19:56
26. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 59:07 + 20:23
27. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:10 + 23:26
28. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:04 + 25:20
29. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:35 + 26:51
30. Korbelová Petra CHC7699 K.O.B. Choceň 72:02 + 33:18
D40B
4.31 km, 160 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 37:12
2. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 37:19 + 0:07
3. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 37:57 + 0:45
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 39:39 + 2:27
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 41:13 + 4:01
6. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:15 + 5:03
7. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:01 + 7:49
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 46:12 + 9:00
9. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 46:54 + 9:42
10. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 48:10 + 10:58
11. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:03 + 11:51
12. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 49:11 + 11:59
13. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 49:59 + 12:47
14. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 50:52 + 13:40
15. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:02 + 16:50
16. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 56:32 + 19:20
17. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:42 + 21:30
18. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:04 + 21:52
19. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:27 + 22:15
20. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:07 + 29:55
21. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 73:09 + 35:57
22. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 76:32 + 39:20
Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
D45B
3.75 km, 140 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:17
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 0:26
3. Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 C K.O.B. Choceň 41:04 + 0:47
4. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 44:55 + 4:38
5. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 7:15
6. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 48:38 + 8:21
7. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 50:29 + 10:12
8. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 51:46 + 11:29
9. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 53:38 + 13:21
10. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:05 + 13:48
11. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 55:55 + 15:38
12. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 56:30 + 16:13
13. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 57:27 + 17:10
14. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 59:27 + 19:10
15. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 68:23 + 28:06
16. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 69:32 + 29:15
17. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 76:52 + 36:35
18. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 84:52 + 44:35
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D45D
3.22 km, 120 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 38:01
2. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 3:47
3. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 43:49 + 5:48
4. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 45:17 + 7:16
5. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:44 + 7:43
6. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 46:14 + 8:13
7. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 46:19 + 8:18
8. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:30 + 8:29
9. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 48:10 + 10:09
10. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 48:39 + 10:38
11. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 11:10
12. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:04 + 12:03
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:04 + 15:03
14. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 53:19 + 15:18
15. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 54:09 + 16:08
16. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 54:10 + 16:09
17. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 54:53 + 16:52
18. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 57:14 + 19:13
19. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 59:16 + 21:15
20. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 59:54 + 21:53
21. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 61:01 + 23:00
22. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 63:51 + 25:50
23. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:49 + 27:48
24. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 67:23 + 29:22
25. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 68:47 + 30:46
26. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:35 + 40:34
27. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 84:33 + 46:32
28. Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:10 + 62:09
Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk DISK
Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D50B
3.75 km, 140 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 63:49
Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D55B
3.29 km, 125 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 43:51
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 46:17 + 2:26
3. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:23 + 2:32
4. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 48:29 + 4:38
5. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 54:22 + 10:31
6. Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 56:26 + 12:35
7. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 56:52 + 13:01
8. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 57:06 + 13:15
9. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 59:53 + 16:02
10. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 63:50 + 19:59
11. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 66:58 + 23:07
12. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 71:14 + 27:23
D55D
2.88 km, 100 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 52:52
2. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 53:14 + 0:22
3. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 89:23 + 36:31
4. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 95:48 + 42:56
D60B
3.29 km, 125 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:24
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:18 + 4:54
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 47:42 + 11:18
4. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 50:50 + 14:26
5. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:31 + 16:07
6. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 57:35 + 21:11
7. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 69:52 + 33:28
D65B
2.72 km, 90 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:17
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 38:32 + 2:15
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 40:59 + 4:42
4. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 75:59 + 39:42
D70B
2.72 km, 90 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:16
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 4:11
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 48:59 + 7:43
H10N
2.44 km, 65 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 21:13
2. Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 21:21 + 0:08
3. Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 24:09 + 2:56
4. Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice 25:05 + 3:52
5. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 25:17 + 4:04
6. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 25:28 + 4:15
7. Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 26:18 + 5:05
8. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 28:00 + 6:47
9. Šatínský Jan SHK1103 C OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 10:31
10. Svejštil Martin ZAM1001 C OB TJ Sokol Žamberk 32:04 + 10:51
11. Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 34:38 + 13:25
12. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 35:20 + 14:07
13. Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 36:36 + 15:23
14. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 38:20 + 17:07
15. Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 19:11
16. Šrámek Petr SNA1101 C TJ START Náchod 42:42 + 21:29
17. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 43:15 + 22:02
18. Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 43:26 + 22:13
19. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 50:23 + 29:10
H10C
2.48 km, 60 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:00
2. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 17:22 + 0:22
3. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 17:25 + 0:25
4. Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 18:05 + 1:05
5. Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:19 + 1:19
6. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 18:20 + 1:20
7. Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 18:59 + 1:59
8. Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 19:37 + 2:37
9. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 20:00 + 3:00
10. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 20:37 + 3:37
11. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:53 + 3:53
12. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 21:11 + 4:11
13. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 21:30 + 4:30
14. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 21:31 + 4:31
15. Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:41 + 4:41
16. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 21:55 + 4:55
17. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:00 + 5:00
18. Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 22:25 + 5:25
19. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 24:05 + 7:05
20. Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 25:29 + 8:29
21. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 25:33 + 8:33
22. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 26:10 + 9:10
23. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 29:36 + 12:36
24. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 30:08 + 13:08
25. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 31:26 + 14:26
26. Severa Matyáš PHK1004 C OK 99 Hradec Králové 36:42 + 19:42
27. Zídek Jakub PHK0903 C OK 99 Hradec Králové 88:51 + 71:51
H12C
3.27 km, 95 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 21:59
2. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 22:47 + 0:48
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 25:05 + 3:06
4. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:49 + 3:50
5. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 26:06 + 4:07
6. Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 26:46 + 4:47
7. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 27:17 + 5:18
8. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 27:29 + 5:30
9. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 28:13 + 6:14
10. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 28:45 + 6:46
11. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 29:23 + 7:24
12. Kurka Antonín SHK0700 B OK Slavia Hradec Králové 29:59 + 8:00
13. Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 30:50 + 8:51
14. Frosch Vítek LPU0801 B OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 10:23
15. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 32:42 + 10:43
16. Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 33:01 + 11:02
17. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 33:45 + 11:46
18. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 34:45 + 12:46
19. Hofhanzl Antonín RUZ0902 B TJ Růžená 35:04 + 13:05
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 35:11 + 13:12
21. Goláň František LPU0803 B OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 13:34
22. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:37 + 13:38
23. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 35:50 + 13:51
24. Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 37:22 + 15:23
25. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 37:35 + 15:36
26. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 38:46 + 16:47
26. Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:46 + 16:47
28. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 38:48 + 16:49
29. Vítek Vojtěch CHT0801 B OOB SK Chrast 39:01 + 17:02
30. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 39:59 + 18:00
31. Sýkora Jakub PHK0708 C OK 99 Hradec Králové 40:06 + 18:07
32. Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 40:36 + 18:37
33. Seligr Lukáš PHK0709 C OK 99 Hradec Králové 40:53 + 18:54
34. Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 42:49 + 20:50
35. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:06 + 21:07
36. Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 22:48
37. Kubeček Antonín LIP0800 B SOS Mamuti z Lipovky 44:48 + 22:49
38. Čapek Karel LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:33 + 23:34
39. Schejbal Filip LPU0711 B OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 24:11
40. Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 46:48 + 24:49
41. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:18 + 27:19
42. Zídek Filip PHK0706 C OK 99 Hradec Králové 50:27 + 28:28
43. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 50:38 + 28:39
44. Buďárek David VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:45 + 28:46
45. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 51:52 + 29:53
46. Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 53:27 + 31:28
47. Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 56:11 + 34:12
48. Winter Ondřej PHK0707 C OK 99 Hradec Králové 64:03 + 42:04
49. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:13 + 46:14
50. Zapletal Tomáš KUO0701 B KOB Ústí nad Orlicí 79:32 + 57:33
Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12D
2.83 km, 60 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 26:08
2. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:44 + 0:36
3. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 30:21 + 4:13
4. Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 30:26 + 4:18
5. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 38:43 + 12:35
6. Šatínský Filip SHK0800 C OK Slavia Hradec Králové 41:26 + 15:18
Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H14B
3.74 km, 120 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 26:22
2. Nouza Michal SJH0505 B SOS Jindřichův Hradec 26:41 + 0:19
3. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 28:04 + 1:42
4. Malý Antonín JIL0501 B OK Jilemnice 28:46 + 2:24
5. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:00 + 2:38
6. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 29:19 + 2:57
7. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 30:35 + 4:13
8. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 30:48 + 4:26
9. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 31:55 + 5:33
10. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:48 + 6:26
11. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 33:30 + 7:08
12. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 33:37 + 7:15
13. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 33:48 + 7:26
14. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 7:40
15. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 8:10
16. Fajfr Marek ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk 34:51 + 8:29
17. Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 35:06 + 8:44
18. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:16 + 8:54
19. Pulc Ondřej ZAM0505 B OB TJ Sokol Žamberk 35:21 + 8:59
20. Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 35:27 + 9:05
21. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 35:35 + 9:13
22. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 35:56 + 9:34
23. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 35:58 + 9:36
24. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 36:11 + 9:49
25. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 38:40 + 12:18
26. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:56 + 12:34
27. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 13:37
28. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 41:29 + 15:07
29. Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 42:20 + 15:58
30. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 42:55 + 16:33
31. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 44:45 + 18:23
32. Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:42 + 22:20
33. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:53 + 23:31
34. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:19 + 23:57
35. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:11 + 25:49
36. Potužník Viktor SJH0504 B SOS Jindřichův Hradec 53:52 + 27:30
37. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 55:56 + 29:34
38. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:50 + 32:28
39. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 60:23 + 34:01
40. Bělohlávek Michal PHK0604 B OK 99 Hradec Králové 61:02 + 34:40
41. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:02 + 35:40
42. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:49 + 41:27
43. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 74:15 + 47:53
Vicenec Martin ZAM0601 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
H14D
2.86 km, 70 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:05
2. Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:28 + 6:23
2. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 32:28 + 6:23
4. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 35:20 + 9:15
5. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:20 + 17:15
H16B
3.79 km, 140 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 31:45
2. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 31:48 + 0:03
3. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:43 + 0:58
4. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:08 + 1:23
5. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 34:52 + 3:07
6. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 36:22 + 4:37
7. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 36:50 + 5:05
8. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 6:02
9. Salaba Dan JIL0404 C OK Jilemnice 39:01 + 7:16
10. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 39:14 + 7:29
11. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:31 + 7:46
12. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:59 + 8:14
13. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 8:26
14. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 41:04 + 9:19
15. Váňa Vojtěch LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 9:31
16. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:30 + 10:45
17. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 42:39 + 10:54
18. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 42:59 + 11:14
19. Langr Jakub KOR0401 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:56 + 12:11
20. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 44:25 + 12:40
21. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:52 + 15:07
22. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 49:39 + 17:54
23. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 51:54 + 20:09
24. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 53:42 + 21:57
25. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 58:15 + 26:30
26. Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 63:52 + 32:07
27. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 72:28 + 40:43
28. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 77:02 + 45:17
29. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:43 + 50:58
Oberreiter Matyáš LPU0411 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod DISK
H18B
4.03 km, 150 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 28:25
2. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 29:32 + 1:07
3. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 29:41 + 1:16
4. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 31:17 + 2:52
5. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:51 + 3:26
6. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 32:32 + 4:07
7. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 33:15 + 4:50
8. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 33:18 + 4:53
9. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 35:06 + 6:41
10. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:17 + 6:52
11. Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 7:58
12. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:06 + 11:41
13. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:01 + 23:36
H20B
4.15 km, 160 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 32:35
2. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 44:28 + 11:53
H21B
5.83 km, 225 m, 22 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 7880
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 37:13 8214
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 37:19 + 0:06 8192
3. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 37:22 + 0:09 8181
4. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 37:54 + 0:41 8063
5. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 40:32 + 3:19 7485
6. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 40:33 + 3:20 7481
7. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 41:26 + 4:13 7287
8. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 4:22 7254
9. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 41:57 + 4:44 7174
10. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 42:05 + 4:52 7144
11. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 42:09 + 4:56 7130
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 42:59 + 5:46 6947
13. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 43:25 + 6:12 6851
14. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 44:23 + 7:10 6639
15. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 44:46 + 7:33 6555
16. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:27 + 8:14 6405
17. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 45:53 + 8:40 6309
18. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 47:34 + 10:21 5940
19. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 47:57 + 10:44 5855
20. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 48:33 + 11:20 5723
21. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 50:00 + 12:47 5405
22. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 50:13 + 13:00 5357
23. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 50:19 + 13:06 5335
24. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 50:35 + 13:22 5277
25. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 52:46 + 15:33 4797
26. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 53:21 + 16:08 4669
27. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:02 + 16:49 4519
28. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 54:28 + 17:15 4424
29. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 56:09 + 18:56 4054
30. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 58:00 + 20:47 3647
31. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 58:32 + 21:19 3530
32. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 59:10 + 21:57 3391
33. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:13 + 23:00 3160
34. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 60:27 + 23:14 3109
35. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:00 + 24:47 2768
36. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 63:45 + 26:32 2384
37. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:00 + 29:47 1670
38. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 70:42 + 33:29 857
39. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 71:31 + 34:18 677
40. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 74:19 + 37:06 62
41. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 79:18 + 42:05 0
42. Sichrovský Benjamin 0150001 81:54 + 44:41
Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H21D
4.08 km, 140 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4115
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 33:27 4560
2. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 36:03 + 2:36 4249
3. Blažek Vojtěch OPI8700 C Orientační sporty Písek 37:53 + 4:26 4030
4. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 40:54 + 7:27 3669
5. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 41:59 + 8:32 3539
6. Bečvář Petr OPI9800 C Orientační sporty Písek 44:42 + 11:15 3215
7. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 44:53 + 11:26 3193
8. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:19 + 13:52 2902
9. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:01 + 15:34 2699
10. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 56:24 + 22:57 1816
11. Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:54 + 26:27 1397
12. Kutal Jiří OSN8601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:21 + 26:54 1344
13. Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:29 + 30:02 969
14. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:24 + 39:57 0
H35B
4.93 km, 180 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 35:56
2. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 2:29
3. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 38:43 + 2:47
3. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 38:43 + 2:47
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 4:40
6. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 41:26 + 5:30
7. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 42:30 + 6:34
8. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 6:43
9. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 7:46
10. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 45:25 + 9:29
11. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 46:20 + 10:24
12. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 46:33 + 10:37
13. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 47:11 + 11:15
14. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 54:51 + 18:55
15. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 57:11 + 21:15
16. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 60:22 + 24:26
17. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 72:00 + 36:04
18. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:42 + 37:46
19. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 73:53 + 37:57
20. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 78:21 + 42:25
21. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 79:30 + 43:34
22. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:13 + 46:17
H35D
4.12 km, 130 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 37:48
2. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:20 + 0:32
3. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 43:21 + 5:33
4. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 45:03 + 7:15
5. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 10:17
6. Charvát František SHK7501 C OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 10:34
7. Šeps Jiří SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:42 + 10:54
8. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:43 + 10:55
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 12:45
10. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 50:47 + 12:59
11. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 13:14
12. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 51:32 + 13:44
13. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 51:42 + 13:54
14. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:48 + 15:00
15. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 53:28 + 15:40
16. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 16:57
17. Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 54:50 + 17:02
18. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:09 + 18:21
19. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:06 + 21:18
20. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 59:33 + 21:45
21. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 59:35 + 21:47
22. Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 30:44
23. Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 70:56 + 33:08
24. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:20 + 33:32
25. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 77:36 + 39:48
26. Kušička Josef 0030007 81:21 + 43:33
27. Mojžíš Robert 0170001 91:49 + 54:01
Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H40B
4.93 km, 180 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:07
2. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 36:58 + 0:51
3. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 37:24 + 1:17
4. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 1:35
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 38:19 + 2:12
6. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 40:18 + 4:11
7. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 41:10 + 5:03
8. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 44:58 + 8:51
9. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 48:36 + 12:29
10. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 49:25 + 13:18
11. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 50:08 + 14:01
12. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 50:56 + 14:49
13. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 15:33
14. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 53:17 + 17:10
15. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 53:39 + 17:32
16. Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 56:13 + 20:06
17. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:55 + 20:48
18. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 67:42 + 31:35
19. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 74:26 + 38:19
20. Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 81:51 + 45:44
H45B
4.65 km, 170 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 39:03
2. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 39:38 + 0:35
3. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 3:03
4. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 3:09
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 42:51 + 3:48
6. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 45:55 + 6:52
7. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 8:19
8. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:07 + 10:04
9. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 10:19
10. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 10:27
11. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 49:46 + 10:43
12. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 51:15 + 12:12
13. Dundáček Milan SJH6902 C SOS Jindřichův Hradec 51:43 + 12:40
14. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 53:36 + 14:33
15. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 23:29
16. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 65:46 + 26:43
H45D
3.84 km, 120 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 40:39
2. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 41:57 + 1:18
3. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 43:35 + 2:56
4. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 45:54 + 5:15
5. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:11 + 5:32
6. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 46:32 + 5:53
7. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 47:22 + 6:43
8. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 47:25 + 6:46
9. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:31 + 6:52
10. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:41 + 7:02
11. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:48 + 7:09
12. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 49:24 + 8:45
13. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 49:46 + 9:07
14. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 49:50 + 9:11
15. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 50:55 + 10:16
16. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:26 + 12:47
17. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 53:36 + 12:57
18. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:53 + 13:14
19. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:31 + 13:52
20. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 54:37 + 13:58
21. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 55:23 + 14:44
22. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 56:03 + 15:24
23. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:58 + 16:19
24. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 58:13 + 17:34
25. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 59:47 + 19:08
26. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 61:32 + 20:53
27. Maršoun Petr SHK7303 C OK Slavia Hradec Králové 61:57 + 21:18
28. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 62:20 + 21:41
29. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:50 + 23:11
30. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 67:47 + 27:08
31. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 75:25 + 34:46
32. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:19 + 35:40
H50B
4.65 km, 170 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 39:26
2. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 40:32 + 1:06
3. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 42:09 + 2:43
4. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 45:13 + 5:47
5. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 45:43 + 6:17
6. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 47:00 + 7:34
7. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:01 + 7:35
8. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 49:44 + 10:18
9. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:55 + 10:29
10. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 10:47
11. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:33 + 16:07
12. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 56:15 + 16:49
13. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:56 + 18:30
14. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 60:49 + 21:23
15. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:55 + 31:29
H55B
4.11 km, 140 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 37:21
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 37:38 + 0:17
3. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 4:28
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 42:30 + 5:09
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 45:01 + 7:40
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 46:50 + 9:29
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:35 + 14:14
8. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 52:57 + 15:36
9. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 55:05 + 17:44
10. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 56:17 + 18:56
11. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:45 + 20:24
12. Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 60:15 + 22:54
13. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 60:36 + 23:15
14. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:39 + 28:18
15. Balek Zdeněk OPI6300 C Orientační sporty Písek 77:34 + 40:13
H55D
3.51 km, 115 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 41:17
2. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 2:06
3. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 45:58 + 4:41
4. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 48:16 + 6:59
5. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 51:24 + 10:07
6. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 55:30 + 14:13
7. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 61:01 + 19:44
8. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 63:58 + 22:41
Junek Petr STH5501 C SK Studenec DISK
H60B
4.11 km, 140 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 33:41
2. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 42:32 + 8:51
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 43:25 + 9:44
4. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 43:26 + 9:45
5. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 10:42
6. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 11:30
7. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 47:51 + 14:10
8. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 49:15 + 15:34
9. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 58:13 + 24:32
10. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 25:06
11. Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 61:12 + 27:31
H65B
3.68 km, 120 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 33:33
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 2:49
2. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 36:22 + 2:49
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 3:17
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 38:03 + 4:30
6. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 42:01 + 8:28
7. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 42:20 + 8:47
8. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:27 + 8:54
9. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 9:23
10. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 43:11 + 9:38
11. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 43:29 + 9:56
12. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 13:56
13. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 48:22 + 14:49
14. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 49:12 + 15:39
15. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 16:01
16. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 59:04 + 25:31
17. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 73:31 + 39:58
18. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 77:17 + 43:44
H65D
3.02 km, 100 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 40:04
2. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 41:59 + 1:55
3. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 47:11 + 7:07
4. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 53:07 + 13:03
H70B
3.32 km, 110 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:07
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:25 + 1:18
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 42:58 + 6:51
4. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 44:58 + 8:51
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 61:31 + 25:24
H75B
3.32 km, 110 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 72:26
H80B
3.32 km, 110 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 70:56
HDR
2.45 km, 65 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 23:42
2. Flos David 24:48 + 1:06
3. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:03 + 1:21
4. Stolina David DOB1111 C KOB Dobruška 25:29 + 1:47
5. Kušičková Jolana 0030006 26:03 + 2:21
6. Bernard Mikuláš HOR0902 C TJ Jiskra Hořice 26:30 + 2:48
7. Suchý Štěpán NNN1132 Neregistrovaní 26:46 + 3:04
8. Ruta Jiří 0060001 26:55 + 3:13
9. Matějková Eliška SNA1153 C TJ START Náchod 27:28 + 3:46
10. Borovcová Johana CHC1559 K.O.B. Choceň 27:58 + 4:16
11. Venclová Aneta ZAM1051 C OB TJ Sokol Žamberk 28:51 + 5:09
12. Slavík František NNN2001 Neregistrovaní 29:11 + 5:29
13. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 30:32 + 6:50
14. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 30:37 + 6:55
15. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 30:59 + 7:17
16. Novák Michal ZAM1101 C OB TJ Sokol Žamberk 31:11 + 7:29
17. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 7:31
18. Hamáková Zuzana 0030004 31:24 + 7:42
19. Hájek Aleš CET1501 C TJ Loko Česká Třebová 31:28 + 7:46
20. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 32:03 + 8:21
21. Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 32:38 + 8:56
22. Částek Filip SHK2299 OK Slavia Hradec Králové 32:46 + 9:04
23. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 9:31
24. Částek Adam SHK1999 OK Slavia Hradec Králové 33:16 + 9:34
25. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 33:37 + 9:55
26. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 10:13
27. Kraus Jan SJC3007 Sportcentrum Jičín 34:20 + 10:38
27. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 34:20 + 10:38
29. Kraus Vojta SJC3006 Sportcentrum Jičín 34:26 + 10:44
30. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 11:36
31. Meňház Oliver NNN1117 Neregistrovaní 36:32 + 12:50
32. Šťastný Vilém CTB3003 SK OB Chotěboř 36:46 + 13:04
33. Meňházová Agáta NNN1116 Neregistrovaní 37:03 + 13:21
34. Kubáková Laura SJH1550 C SOS Jindřichův Hradec 37:25 + 13:43
35. Sádecká Karolína NNN1181 Neregistrovaní 38:50 + 15:08
36. Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 39:02 + 15:20
37. Běloušek Matěj CTB2626 SK OB Chotěboř 39:04 + 15:22
38. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 39:09 + 15:27
39. Medunová Marie STHXX01 SK Studenec 39:15 + 15:33
40. Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:01 + 16:19
41. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 40:59 + 17:17
42. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 43:03 + 19:21
43. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 43:25 + 19:43
44. Hrdinka Josef SHK3004 OK Slavia Hradec Králové 43:33 + 19:51
45. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 20:42
46. Šrámek Denis SNA1501 TJ START Náchod 45:01 + 21:19
47. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 21:33
48. Špačková Aneta KOR1150 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:20 + 21:38
49. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 45:31 + 21:49
50. Suchomelová Emilka NNN9632 Neregistrovaní 45:44 + 22:02
51. Mrázková Barbora NNN1113 Neregistrovaní 46:40 + 22:58
52. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 23:13
53. Jindřiška Drbalova 0100001 47:01 + 23:19
54. Flosová Nikol NNN1151 Neregistrovaní 48:09 + 24:27
55. Prokopcová Jana ZAM3737 OB TJ Sokol Žamberk 48:29 + 24:47
56. Čížek Antonín SHK1105 C OK Slavia Hradec Králové 49:18 + 25:36
57. Sládková Monika NNN3009 Neregistrovaní 50:48 + 27:06
58. Meiselová Alžběta NNN1129 Neregistrovaní 53:09 + 29:27
59. Štěpánek Milan NNN1169 Neregistrovaní 54:11 + 30:29
60. Hladká Emma KOR2129 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:42 + 37:00
61. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 64:25 + 40:43
62. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:13 + 43:31
63. Jedlička Michal SHK1600 C OK Slavia Hradec Králové 97:56 + 74:14
64. Macháček Jakub KOR0099 OB DDM Kostelec nad Orlicí 99:38 + 75:56
Šutera Josef NNN1234 Neregistrovaní DISK
Stryková Kamila LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Svejštil Dominik ZAM1501 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
Jirásková Jasmína LPU1499 OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
2.84 km, 70 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 19:44
2. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 19:57 + 0:13
3. Vacková Anna CHT0051 B OOB SK Chrast 25:20 + 5:36
4. Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice 27:30 + 7:46
5. Slavík Ondřej NNN1173 Neregistrovaní 28:33 + 8:49
6. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:44 + 9:00
7. Koblicová Milena VAM7651 C OB Vamberk 29:44 + 10:00
8. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:51 + 10:07
9. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 10:51
10. Meierová Lenka BRU7551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:48 + 11:04
11. Matějka Luboš NNN3001 Neregistrovaní 30:51 + 11:07
12. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 30:52 + 11:08
13. Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 30:54 + 11:10
14. Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 11:39
15. Janáčková Kateřina LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 12:49
16. Tyl Jindřich NNN1192 Neregistrovaní 32:41 + 12:57
17. Nonner Jan NNN1156 Neregistrovaní 33:58 + 14:14
18. Baráková Monika NNN1134 Neregistrovaní 34:08 + 14:24
19. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 37:41 + 17:57
20. Munzar Petr NNN2095 Neregistrovaní 38:30 + 18:46
21. Macháčková Michala LPU2100 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 20:03
22. Sršňová Natálie VAM0751 C OB Vamberk 40:19 + 20:35
23. Schramm Edita NNN2003 Neregistrovaní 42:19 + 22:35
24. Svejštilová Radka NNN1135 Neregistrovaní 42:44 + 23:00
25. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:04 + 23:20
26. Ryšavá Marta CHC7399 K.O.B. Choceň 45:03 + 25:19
27. Beneda Jan 0050001 45:51 + 26:07
28. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 46:35 + 26:51
29. Kay Kateřina LPU7963 C OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 27:33
30. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 48:03 + 28:19
31. Kubištová Lenka KUN7650 C TJ Sokol Kunvald 49:04 + 29:20
32. Medunová Hana STHXX02 SK Studenec 54:10 + 34:26
33. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:37 + 35:53
34. Potštejnský Vojta 56:11 + 36:27
35. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:41 + 36:57
36. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 39:46
37. Langová Marie NNN1195 Neregistrovaní 60:47 + 41:03
38. Leflerová Kristýna PHK0659 C OK 99 Hradec Králové 63:33 + 43:49
39. Potštejnský Vít NNN1198 Neregistrovaní 65:17 + 45:33
40. Kratochvíl Matěj NNN1127 Neregistrovaní 67:58 + 48:14
41. Dvořáková Simona NNN1122 Neregistrovaní 68:25 + 48:41
Koblic Martin VAM0606 C OB Vamberk DISK
T1
3.35 km, 140 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mrázová Jana NNN1111 Neregistrovaní 38:29
2. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 42:45 + 4:16
3. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 53:00 + 14:31
4. Marková Michaela KUO8551 C KOB Ústí nad Orlicí 54:39 + 16:10
5. Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 56:34 + 18:05
6. Zamouřil Jáchym NNN3005 Neregistrovaní 57:07 + 18:38
7. Kisielová Zuzana NNN1112 Neregistrovaní 57:13 + 18:44
8. Rybánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 59:56 + 21:27
9. Knedlíková Zuzana SNA8052 C TJ START Náchod 61:26 + 22:57
10. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 61:52 + 23:23
11. Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 70:43 + 32:14
12. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 77:31 + 39:02
Munzar Martin LPU3002 OK Lokomotiva Pardubice DISK
T2
5.19 km, 200 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 39:58
2. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:32 + 8:34
3. Nárovec Václav NNN2002 Neregistrovaní 55:59 + 16:01
4. Janda Petr CHT9101 C OOB SK Chrast 56:06 + 16:08
5. Špirková Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 61:56 + 21:58
6. Nárovcová Gabriela NNN1114 Neregistrovaní 64:48 + 24:50
7. Zídek Jan PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 68:44 + 28:46
8. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 75:55 + 35:57
9. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 77:16 + 37:18
10. Kraus Martin 0070001 79:40 + 39:42
11. Janák Ladislav 0080002 121:40 + 81:42
12. Kubínová Kateřina 0080001 121:44 + 81:46
13. Štefaniková Markéta 0080003 121:51 + 81:53
14. Kvapilová Zuzana PHK2828 OK 99 Hradec Králové 134:48 + 94:50
Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová DISK