Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE

Kategorie: H20A

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Český Dub, 1:4 000, E=2m, ISSOM 2007, stav srpen 2019, hlavní kartograf: Jiří Daněk tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
Ředitel závodu:
Kopec Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R2
JURY:
Cahel Marek, Fiala Jan, Procházka Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, obešel se bez zranění.
Po závodě byl podán závodníkem Milošem Nykodýmem ZBM9005 dle pravidel WRE závodů tzv. complaint. V něm tento závodník vyjádřil svou stížnost na regulérnost závodu zejména z hlediska vedení tratí ve městě (časté protiběhy) a zvýhodnění závodníků, kteří startovali na začátku oproti těm, kteří startovali později.
Pořadatel závodu se k tomu dle pravidel WRE vyjádřil tak, že se domnívá, že žádná pravidla orientačního běhu porušena nebyla a taktéž nedošlo k žádnému evidentnímu zvýhodnění některých závodníků oproti jiným. Závodníku Miloši Nykodýmovi bylo umožněno podat následně protest. K podání protestu nedošlo.
Na základě přezkoumání mezičasů na postupech vedoucích přes koryto potoka došlo k dodatečné diskvalifikaci těchto závodníků : Pesničáková Soňa TJN0451, Matějková Barbora SJC0156, Rollier Monika PHK8051, Baldrianová Barbora VSP7850, Rožek David RIC7403, Nehasil David BOR7713

H20A 2.05 km, 70 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7673

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 12:55 8250
2. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 13:07 + 0:12 8126
3. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 13:17 + 0:22 8023
4. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 13:26 + 0:31 7930
5. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 13:35 + 0:40 7837
6. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:37 + 0:42 7816
7. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 13:56 + 1:01 7619
8. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 13:57 + 1:02 7609
9. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 SK Žabovřesky Brno 14:06 + 1:11 7516
10. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 14:20 + 1:25 7371
11. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 14:39 + 1:44 7175
12. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:49 + 1:54 7071
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 14:58 + 2:03 6978
14. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 15:07 + 2:12 6885
15. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 15:22 + 2:27 6730
16. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 15:24 + 2:29 6709
17. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 15:59 + 3:04 6347
18. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:05 + 3:10 6285
19. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 16:32 + 3:37 6006
20. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:44 + 3:49 5882
21. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 16:49 + 3:54 5830
22. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:25 + 4:30 5458
23. David Tomáš 0030001 ROB Liberec 17:56 + 5:01
24. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 18:52 + 5:57 4558
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice DNS 0
Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno DNS 0
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DNS 0