Event results: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE

Date:
2019/09/14
Place:
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Organiser:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Used map:
Český Dub, 1:4 000, E=2m, ISSOM 2007, stav srpen 2019, hlavní kartograf: Jiří Daněk tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
Director:
Kopec Tomáš
Referee:
Karvánek Petr - R1
Course setter:
Martan Jiří - R2
JURY:
Cahel Marek, Fiala Jan, Procházka Jan
Protocol:
Závod proběhl za slunečného počasí, obešel se bez zranění. Po závodě byl podán závodníkem Milošem Nykodýmem ZBM9005 dle pravidel WRE závodů tzv. complaint. V něm tento závodník vyjádřil svou stížnost na regulérnost závodu zejména z hlediska vedení tratí ve městě (časté protiběhy) a zvýhodnění závodníků, kteří startovali na začátku oproti těm, kteří startovali později. Pořadatel závodu se k tomu dle pravidel WRE vyjádřil tak, že se domnívá, že žádná pravidla orientačního běhu porušena nebyla a taktéž nedošlo k žádnému evidentnímu zvýhodnění některých závodníků oproti jiným. Závodníku Miloši Nykodýmovi bylo umožněno podat následně protest. K podání protestu nedošlo. Na základě přezkoumání mezičasů na postupech vedoucích přes koryto potoka došlo k dodatečné diskvalifikaci těchto závodníků : Pesničáková Soňa TJN0451, Matějková Barbora SJC0156, Rollier Monika PHK8051, Baldrianová Barbora VSP7850, Rožek David RIC7403, Nehasil David BOR7713
Classes:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D40C     D45C     D50C     D55C     D60C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H40C     H45C     H50C     H55C     H60C     H65C     H70C    
D10C
1.06 km, 40 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 10:48
2. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42 + 0:54
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:01 + 3:13
4. Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering 15:21 + 4:33
5. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 4:47
6. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 15:54 + 5:06
7. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 15:57 + 5:09
8. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:49 + 6:01
9. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 18:29 + 7:41
10. Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering 18:58 + 8:10
11. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:35 + 8:47
12. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 20:27 + 9:39
13. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 21:02 + 10:14
14. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 24:27 + 13:39
15. Bulířová Dora BlaBul 24:50 + 14:02
Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering DNS
Bozděchová Bára 0050001 SK Praga Praha DNS
D12C
1.05 km, 40 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 8:33
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 8:43 + 0:10
3. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 8:46 + 0:13
4. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 8:54 + 0:21
5. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 9:09 + 0:36
6. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 9:32 + 0:59
7. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 9:55 + 1:22
8. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 9:58 + 1:25
9. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 10:21 + 1:48
10. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 10:25 + 1:52
11. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30 + 1:57
12. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 10:39 + 2:06
13. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 10:52 + 2:19
14. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 11:01 + 2:28
14. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:01 + 2:28
16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:03 + 2:30
17. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 11:05 + 2:32
18. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:15 + 2:42
19. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 11:24 + 2:51
20. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 11:30 + 2:57
21. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 11:52 + 3:19
22. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 12:05 + 3:32
23. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 12:18 + 3:45
24. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 12:19 + 3:46
25. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 12:27 + 3:54
26. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 12:38 + 4:05
27. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 12:48 + 4:15
28. Vařeková Marianna RIC0760 OB Říčany 12:52 + 4:19
29. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 13:04 + 4:31
30. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:12 + 4:39
31. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 13:33 + 5:00
32. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 14:19 + 5:46
33. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 15:27 + 6:54
34. Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:34 + 8:01
35. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 17:48 + 9:15
36. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 18:25 + 9:52
37. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 20:03 + 11:30
38. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 28:11 + 19:38
39. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 45:43 + 37:10
Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka DNS
D14C
1.45 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 9:55
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 10:14 + 0:19
3. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 10:31 + 0:36
4. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 10:41 + 0:46
5. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 11:02 + 1:07
6. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:04 + 1:09
7. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 11:41 + 1:46
8. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48 + 1:53
9. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 11:49 + 1:54
10. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 11:51 + 1:56
11. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 12:06 + 2:11
12. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 12:13 + 2:18
13. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 12:15 + 2:20
14. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 12:17 + 2:22
15. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 12:39 + 2:44
16. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 12:49 + 2:54
17. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 12:58 + 3:03
18. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 13:03 + 3:08
19. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 13:09 + 3:14
20. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:31 + 3:36
21. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 13:36 + 3:41
22. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:00 + 4:05
23. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:19 + 4:24
24. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:40 + 4:45
25. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 14:54 + 4:59
26. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 14:56 + 5:01
27. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 16:55 + 7:00
28. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 18:25 + 8:30
29. Heřmanová Aino DKP0659 Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 8:51
30. Rosendorfová Hana TAP0551 KOB Tretra Praha 20:07 + 10:12
31. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 20:39 + 10:44
32. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 20:55 + 11:00
Duhová Anna DKP0653 Oddíl OB Kotlářka DNS
Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany DNS
D16A
1.63 km, 50 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 11:47
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 12:08 + 0:21
3. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 12:27 + 0:40
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 12:48 + 1:01
5. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 13:01 + 1:14
6. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 13:03 + 1:16
7. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:18 + 1:31
8. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 13:20 + 1:33
9. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 13:23 + 1:36
10. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 13:28 + 1:41
11. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 13:34 + 1:47
12. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 13:38 + 1:51
13. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 13:50 + 2:03
14. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 13:54 + 2:07
15. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 14:08 + 2:21
16. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 14:12 + 2:25
17. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 14:15 + 2:28
18. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 14:17 + 2:30
18. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 14:17 + 2:30
20. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:22 + 2:35
21. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 14:23 + 2:36
22. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 2:43
23. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 14:36 + 2:49
24. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 14:38 + 2:51
25. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 14:41 + 2:54
26. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:43 + 2:56
27. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 14:47 + 3:00
28. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 14:53 + 3:06
29. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 14:54 + 3:07
29. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 14:54 + 3:07
31. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 14:56 + 3:09
32. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 15:13 + 3:26
33. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 15:26 + 3:39
34. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 15:32 + 3:45
34. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 15:32 + 3:45
36. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 15:35 + 3:48
37. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 15:50 + 4:03
38. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 15:55 + 4:08
39. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 15:59 + 4:12
40. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 16:00 + 4:13
41. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 16:10 + 4:23
42. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 16:19 + 4:32
43. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 16:36 + 4:49
44. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 16:38 + 4:51
45. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 16:48 + 5:01
46. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 16:50 + 5:03
47. Řeháková Gabriela VPM0353 KOS Slavia Plzeň 16:52 + 5:05
48. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 16:53 + 5:06
49. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 16:58 + 5:11
50. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 17:14 + 5:27
51. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 17:31 + 5:44
52. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 17:38 + 5:51
53. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 17:46 + 5:59
54. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 18:11 + 6:24
55. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 19:22 + 7:35
56. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 22:57 + 11:10
Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS
D16C
1.51 km, 50 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 11:51
2. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 12:50 + 0:59
3. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 13:03 + 1:12
4. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 13:11 + 1:20
5. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 13:17 + 1:26
6. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 14:22 + 2:31
7. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 15:23 + 3:32
8. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 18:50 + 6:59
D18A
1.75 km, 60 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 13:47
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 14:01 + 0:14
3. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 14:02 + 0:15
4. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 14:13 + 0:26
5. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 14:26 + 0:39
6. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 14:38 + 0:51
7. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 14:42 + 0:55
8. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 14:48 + 1:01
9. Weissová Ľuboslava LCE0261 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:00 + 1:13
10. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 15:08 + 1:21
11. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 15:09 + 1:22
11. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 1:22
13. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 15:16 + 1:29
14. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:19 + 1:32
15. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 15:23 + 1:36
16. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 15:24 + 1:37
17. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 15:25 + 1:38
18. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 15:36 + 1:49
19. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 15:44 + 1:57
20. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 15:45 + 1:58
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 15:47 + 2:00
22. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:48 + 2:01
23. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 16:06 + 2:19
23. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 16:06 + 2:19
25. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 16:07 + 2:20
26. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 16:08 + 2:21
27. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:32 + 2:45
28. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 16:36 + 2:49
29. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 16:37 + 2:50
30. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:18 + 3:31
31. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 17:19 + 3:32
31. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 17:19 + 3:32
33. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 17:24 + 3:37
34. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:26 + 3:39
35. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 17:45 + 3:58
36. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 17:48 + 4:01
37. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:06 + 4:19
38. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 4:24
39. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:38 + 4:51
40. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 18:51 + 5:04
40. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 18:51 + 5:04
42. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 19:09 + 5:22
43. Šuráňová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín 20:31 + 6:44
44. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 20:57 + 7:10
45. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 22:14 + 8:27
Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín DISK
Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové DNS
Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka DNS
D18C
1.51 km, 50 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 12:58
2. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 14:11 + 1:13
3. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 14:28 + 1:30
4. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 21:32 + 8:34
D20A
1.88 km, 60 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7270
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 14:11 7813
2. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:14 + 0:03 7786
3. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 14:44 + 0:33 7518
4. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 14:52 + 0:41 7447
5. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 15:00 + 0:49 7375
6. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 15:06 + 0:55 7322
7. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 15:38 + 1:27 7036
8. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 15:45 + 1:34 6974
9. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 16:21 + 2:10 6652
10. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 16:22 + 2:11 6643
11. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 16:30 + 2:19 6572
12. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 16:31 + 2:20 6563
13. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 2:57 6232
14. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 17:12 + 3:01 6197
15. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 17:33 + 3:22 6009
16. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 17:38 + 3:27 5965
17. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:42 + 3:31 5929
18. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:46 + 4:35 5357
19. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:58 + 4:47 5250
20. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 19:02 + 4:51 5215
21. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 19:51 + 5:40 4777
22. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 20:19 + 6:08 4527
23. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 22:41 + 8:30 3259
Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň DISK 0
Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno DNS 0
Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň DNS 0
Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice DNS 0
Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
D21E
2.96 km, 70 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9493
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 12:39 10527
2. Hornik Aleksandra 0040001 Paimion Rasti 13:10 + 0:31
3. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 13:15 + 0:36 10071
4. Kubicka Zuzanna LCE9354 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:53 + 1:14 9591
5. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:59 + 1:20 9515
6. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 14:03 + 1:24 9464
7. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:06 + 1:27 9426
7. Wiśniewska Hanna CHC9051 K.O.B. Choceň 14:06 + 1:27 9426
9. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 14:08 + 1:29 9401
10. Indráková Adéla ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 14:19 + 1:40 9262
11. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 14:24 + 1:45 9199
12. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 14:29 + 1:50 9135
13. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 14:34 + 1:55 9072
14. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 14:43 + 2:04 8958
15. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 14:46 + 2:07 8920
16. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 14:51 + 2:12 8857
17. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 14:59 + 2:20 8756
17. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 14:59 + 2:20 8756
19. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 15:08 + 2:29 8642
20. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 15:12 + 2:33 8592
21. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 15:15 + 2:36 8554
22. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 15:27 + 2:48 8402
22. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:27 + 2:48 8402
24. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 15:31 + 2:52 8351
25. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 15:34 + 2:55 8313
26. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:36 + 2:57 8288
27. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 15:38 + 2:59 8263
28. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 3:00 8250
29. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 15:41 + 3:02 8225
30. Perůtková Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 15:42 + 3:03 8212
31. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 15:46 + 3:07 8162
32. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 15:48 + 3:09 8136
33. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 15:53 + 3:14 8073
34. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 16:03 + 3:24 7947
35. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 16:39 + 4:00 7491
Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Matějů Martina PGP8556 SK Praga DNS 0
Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno DNS 0
D21A
1.75 km, 60 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8202
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 12:41 9125
2. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 13:36 + 0:55 8527
3. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 13:45 + 1:04 8430
4. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 13:50 + 1:09 8375
5. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 1:22 8234
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 14:12 + 1:31 8137
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 14:14 + 1:33 8115
8. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 14:24 + 1:43 8006
9. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 14:25 + 1:44 7995
10. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 14:27 + 1:46 7974
11. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 14:45 + 2:04 7778
12. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 14:47 + 2:06 7756
13. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 14:50 + 2:09 7724
14. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 14:52 + 2:11 7702
15. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 14:56 + 2:15 7659
16. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 14:58 + 2:17 7637
17. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 15:09 + 2:28 7518
17. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 15:09 + 2:28 7518
19. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 2:34 7452
20. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:23 + 2:42 7366
21. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 15:24 + 2:43 7355
22. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 15:27 + 2:46 7322
23. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 15:36 + 2:55 7224
24. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 15:37 + 2:56 7214
25. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 3:01 7159
26. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:43 + 3:02 7148
27. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 15:49 + 3:08 7083
28. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 15:56 + 3:15 7007
29. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 16:00 + 3:19 6964
30. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 16:04 + 3:23 6920
31. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 16:08 + 3:27 6877
32. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 16:09 + 3:28 6866
33. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 16:10 + 3:29 6855
34. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 16:32 + 3:51 6616
35. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 16:47 + 4:06 6453
36. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 16:52 + 4:11 6399
37. Hošeková Vanda TBM9696 KOS TJ Tesla Brno 17:02 + 4:21 6291
38. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 17:20 + 4:39 6095
38. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 17:20 + 4:39 6095
40. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 17:26 + 4:45 6030
41. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 17:29 + 4:48 5997
42. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 17:30 + 4:49 5987
43. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 17:34 + 4:53 5943
44. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 17:35 + 4:54 5932
45. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 17:42 + 5:01 5856
46. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 17:46 + 5:05 5813
47. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:48 + 5:07 5791
48. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 17:50 + 5:09 5769
49. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 18:32 + 5:51 5313
50. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 19:01 + 6:20 4998
51. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 19:28 + 6:47 4705
52. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:38 + 6:57 4597
53. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 20:00 + 7:19 4358
54. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 20:10 + 7:29 4249
55. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:12 + 9:31 2925
56. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:45 + 10:04 2566
57. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 23:38 + 10:57 1991
Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha DISK 0
Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DNS 0
Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga DNS 0
Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS 0
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DNS 0
Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín DNS 0
D21C
1.40 km, 40 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 2403
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Polishchuk Mariya LCE9454 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:45 2944
2. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 11:07 + 1:22 2643
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 13:47 + 4:02 2055
4. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 14:04 + 4:19 1992
5. Kavánková Jana ZBM9356 SK Žabovřesky Brno 15:01 + 5:16 1783
6. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 15:56 + 6:11 1581
7. Grundmanová Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 16:02 + 6:17 1558
8. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 16:57 + 7:12 1356
9. Slabochová Barbora 0070001 Tretra Praha (NER.) 22:10 + 12:25
10. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 22:35 + 12:50 114
11. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 25:30 + 15:45 0
Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín DNS 0
Voborská Jana PGP8454 SK Praga DNS 0
D35C
1.41 km, 50 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 11:27
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 12:35 + 1:08
3. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 13:13 + 1:46
4. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:50 + 2:23
5. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:03 + 3:36
6. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 15:12 + 3:45
7. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 15:46 + 4:19
8. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 19:24 + 7:57
9. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 20:12 + 8:45
10. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 20:46 + 9:19
11. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 25:35 + 14:08
12. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 27:00 + 15:33
Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Pračková Zita RIC7850 OB Říčany DNS
D40C
1.41 km, 50 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 11:39
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 12:42 + 1:03
3. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 13:36 + 1:57
4. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 14:04 + 2:25
5. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 14:29 + 2:50
6. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 14:33 + 2:54
7. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 21:56 + 10:17
8. Bulířová Blanka 0090001 BlaBul 22:26 + 10:47
9. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 22:54 + 11:15
10. Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha 28:08 + 16:29
11. Lazarova Pavla RIC7651 OB Říčany 28:31 + 16:52
12. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 35:21 + 23:42
13. Dubová Renata 0090002 BlaBul 50:33 + 38:54
D45C
1.44 km, 50 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:52
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 12:07 + 0:15
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 13:16 + 1:24
4. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 13:40 + 1:48
5. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 14:05 + 2:13
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 14:33 + 2:41
7. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:20 + 3:28
8. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 15:59 + 4:07
9. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 16:10 + 4:18
10. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 17:19 + 5:27
11. Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha 18:22 + 6:30
12. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 19:01 + 7:09
13. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:08 + 7:16
14. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 19:15 + 7:23
15. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:57 + 8:05
16. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 24:45 + 12:53
17. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 26:20 + 14:28
18. Richterová Ilona 0020001 Nesoutěžní kategorie 30:15 + 18:23
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň DISK
Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 K.O.B. Choceň DNS
Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor DNS
D50C
1.40 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:58
2. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 13:40 + 1:42
3. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 14:55 + 2:57
4. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:00 + 3:02
5. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:28 + 3:30
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 18:33 + 6:35
Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec DNS
D55C
1.40 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 14:38
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 15:26 + 0:48
3. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:34 + 1:56
4. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 17:22 + 2:44
5. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:41 + 5:03
6. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:49 + 6:11
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 21:48 + 7:10
Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga DNS
D60C
1.43 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 14:48
2. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 17:15 + 2:27
3. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 17:32 + 2:44
4. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 23:13 + 8:25
D65C
1.43 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:13
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 30:39 + 12:26
H10C
1.06 km, 40 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 9:04
2. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 9:09 + 0:05
3. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 10:19 + 1:15
4. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 10:47 + 1:43
5. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 11:25 + 2:21
6. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 11:42 + 2:38
7. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 11:56 + 2:52
8. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 12:11 + 3:07
9. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 12:31 + 3:27
10. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 12:59 + 3:55
11. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 14:05 + 5:01
12. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 17:26 + 8:22
13. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 19:34 + 10:30
14. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 22:25 + 13:21
15. Lazar David RIC1001 OB Říčany 26:10 + 17:06
16. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:48 + 22:44
17. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 34:06 + 25:02
18. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 37:39 + 28:35
19. Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno 57:04 + 48:00
20. Dub Pavel 0090003 BlaBul 74:20 + 65:16
Seidl Marek RIC1100 OB Říčany DNS
Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha DNS
H12C
1.45 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 10:12
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 10:16 + 0:04
3. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 10:47 + 0:35
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 11:00 + 0:48
5. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 11:21 + 1:09
6. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 11:43 + 1:31
7. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 11:51 + 1:39
8. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 11:59 + 1:47
9. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 12:01 + 1:49
10. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:22 + 2:10
11. Červinka Adam OSN0707 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:32 + 2:20
12. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 12:50 + 2:38
13. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 12:54 + 2:42
14. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 13:10 + 2:58
15. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 13:17 + 3:05
15. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 13:17 + 3:05
17. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 13:18 + 3:06
18. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 13:22 + 3:10
19. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 13:30 + 3:18
20. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 13:35 + 3:23
21. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 14:14 + 4:02
22. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 14:29 + 4:17
23. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 14:39 + 4:27
24. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 15:02 + 4:50
25. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 15:27 + 5:15
26. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 15:43 + 5:31
27. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 15:45 + 5:33
28. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 15:51 + 5:39
29. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 16:13 + 6:01
30. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 16:43 + 6:31
31. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 16:53 + 6:41
32. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:30 + 7:18
33. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 17:37 + 7:25
34. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 18:08 + 7:56
35. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 18:48 + 8:36
36. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 20:41 + 10:29
37. Krejčí Jaroslav TJN0706 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:53 + 11:41
37. Tůma Vojtěch CHA0804 OK Chrastava 21:53 + 11:41
39. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 22:25 + 12:13
40. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 25:53 + 15:41
Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava DISK
Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany DISK
Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka DISK
Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka DISK
Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka DNS
H14C
1.44 km, 50 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 9:30
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 9:49 + 0:19
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 9:59 + 0:29
4. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 10:07 + 0:37
5. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 10:28 + 0:58
6. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 10:30 + 1:00
7. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 10:33 + 1:03
8. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 10:48 + 1:18
9. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 11:10 + 1:40
10. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 11:17 + 1:47
11. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 11:32 + 2:02
12. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 11:36 + 2:06
13. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45 + 2:15
14. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 11:49 + 2:19
15. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 11:55 + 2:25
16. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 11:56 + 2:26
17. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 12:08 + 2:38
18. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 12:10 + 2:40
19. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 12:14 + 2:44
20. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 12:31 + 3:01
20. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 12:31 + 3:01
22. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 12:36 + 3:06
23. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 13:08 + 3:38
24. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 13:24 + 3:54
25. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 13:25 + 3:55
26. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:35 + 4:05
27. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:55 + 4:25
28. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 14:12 + 4:42
29. Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem 14:23 + 4:53
30. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 14:26 + 4:56
31. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 14:29 + 4:59
32. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 14:34 + 5:04
33. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 14:57 + 5:27
34. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 15:01 + 5:31
35. Votava Matěj KUL0601 KOB Ústí nad Labem 15:11 + 5:41
36. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:23 + 6:53
37. Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha 16:59 + 7:29
38. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 18:04 + 8:34
39. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:07 + 8:37
40. Mužíček Martin KUL0501 KOB Ústí nad Labem 18:44 + 9:14
41. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 9:23
42. Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha 19:04 + 9:34
43. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 22:45 + 13:15
44. Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka 24:25 + 14:55
Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy DNS
H16A
1.78 km, 60 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šipoš Tomáš ZBM0308 SK Žabovřesky Brno 11:38
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:41 + 0:03
3. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 11:46 + 0:08
4. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 11:58 + 0:20
5. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 12:00 + 0:22
6. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 12:20 + 0:42
7. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 12:22 + 0:44
8. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 12:26 + 0:48
8. Milán Jakub ZBM0407 SK Žabovřesky Brno 12:26 + 0:48
10. Hojný Jáchym SJH0301 SOS Jindřichův Hradec 12:28 + 0:50
11. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 12:30 + 0:52
11. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 12:30 + 0:52
13. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33 + 0:55
14. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 12:35 + 0:57
15. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 12:43 + 1:05
16. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 12:44 + 1:06
17. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 12:47 + 1:09
18. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 12:50 + 1:12
19. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 12:53 + 1:15
20. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 12:54 + 1:16
21. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 12:58 + 1:20
22. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 13:10 + 1:32
23. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 13:12 + 1:34
24. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 13:13 + 1:35
25. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 13:15 + 1:37
26. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 13:20 + 1:42
26. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 13:20 + 1:42
28. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 13:27 + 1:49
29. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 13:31 + 1:53
30. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 13:33 + 1:55
31. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 13:41 + 2:03
32. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 13:42 + 2:04
33. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 13:43 + 2:05
34. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 13:46 + 2:08
35. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 13:48 + 2:10
36. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 13:49 + 2:11
37. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 13:50 + 2:12
38. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 13:51 + 2:13
39. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 13:57 + 2:19
39. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 13:57 + 2:19
41. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 14:01 + 2:23
42. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 14:02 + 2:24
43. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 14:08 + 2:30
44. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:10 + 2:32
45. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 14:11 + 2:33
46. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 14:28 + 2:50
47. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 14:32 + 2:54
48. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 14:34 + 2:56
49. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 14:53 + 3:15
50. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 15:02 + 3:24
51. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 15:03 + 3:25
52. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 15:10 + 3:32
53. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 15:12 + 3:34
54. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 15:16 + 3:38
55. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 15:43 + 4:05
56. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 15:47 + 4:09
57. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:14 + 4:36
58. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 16:35 + 4:57
59. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 16:43 + 5:05
60. Janas Adam PGP0404 SK Praga 17:27 + 5:49
61. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 18:12 + 6:34
62. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 19:20 + 7:42
Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň DISK
Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha DISK
Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň DNS
Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín DNS
Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DNS
Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H16C
1.40 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:33
2. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 11:10 + 0:37
3. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 18:31 + 7:58
Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš DISK
Dub Josef 0090004 BlaBul DISK
H18A
1.87 km, 70 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 11:29
2. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 12:01 + 0:32
3. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 12:03 + 0:34
3. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 12:03 + 0:34
5. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 12:04 + 0:35
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 12:04 + 0:35
7. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 12:08 + 0:39
8. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 12:11 + 0:42
9. Pompura Daniel ZBM0108 SK Žabovřesky Brno 12:17 + 0:48
10. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:19 + 0:50
11. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 12:23 + 0:54
12. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:26 + 0:57
13. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 12:27 + 0:58
13. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 12:27 + 0:58
15. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 12:33 + 1:04
16. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 12:34 + 1:05
17. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 12:36 + 1:07
18. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 12:45 + 1:16
19. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 12:47 + 1:18
20. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 12:53 + 1:24
21. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 13:00 + 1:31
22. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 13:02 + 1:33
23. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 13:03 + 1:34
23. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 13:03 + 1:34
25. Šimo Matúš ZBM0109 SK Žabovřesky Brno 13:04 + 1:35
26. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 13:14 + 1:45
26. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 13:14 + 1:45
28. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 13:15 + 1:46
29. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 13:26 + 1:57
30. Janas Petr PGP0200 SK Praga 13:28 + 1:59
31. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 13:31 + 2:02
32. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 13:39 + 2:10
33. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 13:48 + 2:19
34. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 13:51 + 2:22
35. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:54 + 2:25
36. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 13:59 + 2:30
37. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:21 + 2:52
38. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 14:22 + 2:53
39. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 14:23 + 2:54
40. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 14:24 + 2:55
41. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 14:39 + 3:10
42. Janda Přemek TZL0103 SKOB Zlín 14:44 + 3:15
43. Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk 14:52 + 3:23
44. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 14:56 + 3:27
45. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 15:00 + 3:31
46. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 15:16 + 3:47
47. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 15:36 + 4:07
48. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 15:53 + 4:24
49. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 16:05 + 4:36
50. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 16:13 + 4:44
50. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 16:13 + 4:44
52. Šmol David DOK0100 OK Doksy 16:37 + 5:08
Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň DISK
Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec DISK
Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Milán Tomáš ZBM0111 SK Žabovřesky Brno DNS
H18C
1.96 km, 60 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:11
2. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 18:03 + 2:52
3. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 18:23 + 3:12
Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
H20A
2.05 km, 70 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7673
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 12:55 8250
2. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 13:07 + 0:12 8126
3. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 13:17 + 0:22 8023
4. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 13:26 + 0:31 7930
5. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 13:35 + 0:40 7837
6. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:37 + 0:42 7816
7. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 13:56 + 1:01 7619
8. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 13:57 + 1:02 7609
9. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 SK Žabovřesky Brno 14:06 + 1:11 7516
10. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 14:20 + 1:25 7371
11. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 14:39 + 1:44 7175
12. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:49 + 1:54 7071
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 14:58 + 2:03 6978
14. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 15:07 + 2:12 6885
15. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 15:22 + 2:27 6730
16. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 15:24 + 2:29 6709
17. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 15:59 + 3:04 6347
18. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:05 + 3:10 6285
19. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 16:32 + 3:37 6006
20. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:44 + 3:49 5882
21. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 16:49 + 3:54 5830
22. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:25 + 4:30 5458
23. David Tomáš 0030001 ROB Liberec 17:56 + 5:01
24. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 18:52 + 5:57 4558
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice DNS 0
Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno DNS 0
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DNS 0
H21E
3.34 km, 80 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9467
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 12:25 10406
2. Michiels Yannick 0010001 Turun Metsänkävijät 12:50 + 0:25
3. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:03 + 0:38 9914
4. Olejnik Michał 34P9200 WKS Grunwald Poznań 13:11 + 0:46
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 13:13 + 0:48 9784
6. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:14 + 0:49 9771
7. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 13:16 + 0:51 9745
8. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 13:17 + 0:52 9732
9. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 13:19 + 0:54 9706
10. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 13:21 + 0:56 9680
11. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 13:23 + 0:58 9654
12. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:28 + 1:03 9589
13. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 13:34 + 1:09 9511
14. Minář Marek ZBM9444 SK Žabovřesky Brno 13:37 + 1:12 9473
15. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:40 + 1:15 9434
15. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 13:40 + 1:15 9434
17. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 13:43 + 1:18 9395
18. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 13:47 + 1:22 9343
19. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 13:49 + 1:24 9317
20. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 13:51 + 1:26 9291
21. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 13:52 + 1:27 9278
22. Parfianowicz Piotr LCE9401 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00 + 1:35 9174
23. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 14:02 + 1:37 9148
24. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:04 + 1:39 9122
25. Pawlak Bartosz 34P9000 WKS Grunwald Poznań 14:05 + 1:40
26. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 14:07 + 1:42 9083
27. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 14:13 + 1:48 9006
27. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:13 + 1:48 9006
29. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 14:21 + 1:56 8902
30. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 14:25 + 2:00 8850
31. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 14:26 + 2:01 8837
32. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 14:28 + 2:03 8811
33. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 14:38 + 2:13 8681
34. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 14:39 + 2:14 8668
35. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 14:40 + 2:15 8655
36. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 14:51 + 2:26 8513
37. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 15:01 + 2:36 8383
38. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 15:04 + 2:39 8344
39. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 15:05 + 2:40 8331
40. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 15:09 + 2:44 8279
41. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 15:28 + 3:03 8033
42. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 15:30 + 3:05 8007
43. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 15:36 + 3:11 7929
44. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 15:58 + 3:33 7644
45. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 16:05 + 3:40 7553
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK 0
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DNS 0
Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Šedivý Jan PGP8409 SK Praga DNS 0
H21A
2.17 km, 70 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8073
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 13:38 8688
2. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 13:54 + 0:16 8523
3. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:00 + 0:22 8461
4. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 14:02 + 0:24 8440
5. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 14:07 + 0:29 8389
6. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 14:10 + 0:32 8358
7. Stefański Dawid CHC8904 K.O.B. Choceň 14:12 + 0:34 8337
8. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 14:13 + 0:35 8327
9. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 14:15 + 0:37 8306
10. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 14:18 + 0:40 8276
11. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 14:19 + 0:41 8265
12. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 14:20 + 0:42 8255
13. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 14:21 + 0:43 8245
13. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 14:21 + 0:43 8245
15. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 14:29 + 0:51 8162
15. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 14:29 + 0:51 8162
17. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 14:31 + 0:53 8142
18. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 14:36 + 0:58 8090
18. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 14:36 + 0:58 8090
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 14:39 + 1:01 8059
21. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 14:40 + 1:02 8049
22. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 14:41 + 1:03 8039
23. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 14:45 + 1:07 7997
23. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 14:45 + 1:07 7997
25. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 14:46 + 1:08 7987
26. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 14:47 + 1:09 7977
27. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 14:52 + 1:14 7925
28. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 14:54 + 1:16 7905
29. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 14:56 + 1:18 7884
30. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 14:57 + 1:19 7874
31. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 14:58 + 1:20 7864
32. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 15:01 + 1:23 7833
33. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 15:02 + 1:24 7822
33. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 15:02 + 1:24 7822
35. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 15:04 + 1:26 7802
35. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 15:04 + 1:26 7802
37. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 15:06 + 1:28 7781
38. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 15:08 + 1:30 7761
38. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 15:08 + 1:30 7761
40. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 15:11 + 1:33 7730
41. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 15:14 + 1:36 7699
42. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 15:15 + 1:37 7688
43. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 15:20 + 1:42 7637
44. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:23 + 1:45 7606
45. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 15:26 + 1:48 7575
46. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 15:29 + 1:51 7544
47. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:32 + 1:54 7513
48. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 15:34 + 1:56 7493
49. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 15:37 + 1:59 7462
50. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 15:47 + 2:09 7359
51. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:48 + 2:10 7348
52. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:50 + 2:12 7328
53. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 15:51 + 2:13 7318
54. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 15:55 + 2:17 7276
55. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:01 + 2:23 7215
56. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 2:26 7184
56. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 16:04 + 2:26 7184
58. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:11 + 2:33 7112
59. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 16:16 + 2:38 7060
60. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 16:18 + 2:40 7039
61. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 16:22 + 2:44 6998
62. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 16:36 + 2:58 6854
63. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 16:42 + 3:04 6792
64. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 16:46 + 3:08 6751
65. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 16:47 + 3:09 6741
66. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 16:55 + 3:17 6658
67. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:23 + 3:45 6370
68. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 17:33 + 3:55 6267
69. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 18:22 + 4:44 5762
Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha DISK 0
Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DNS 0
Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno DNS 0
H21C
1.96 km, 60 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 6817
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 13:21 7402
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 13:51 + 0:30 7138
2. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 0:30 7138
4. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 13:56 + 0:35 7094
4. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 13:56 + 0:35 7094
6. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 13:59 + 0:38 7068
7. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 14:03 + 0:42 7033
8. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 14:09 + 0:48 6980
9. Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice 14:18 + 0:57 6901
10. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 14:21 + 1:00 6874
10. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 14:21 + 1:00 6874
12. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 1:06 6822
13. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 14:31 + 1:10 6786
14. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 14:33 + 1:12 6769
15. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:44 + 1:23 6672
15. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 14:44 + 1:23 6672
17. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 14:46 + 1:25 6654
18. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 14:47 + 1:26 6646
19. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 14:48 + 1:27 6637
20. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 14:49 + 1:28 6628
21. Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast 14:52 + 1:31 6602
22. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 14:58 + 1:37 6549
23. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 15:00 + 1:39 6531
23. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 15:00 + 1:39 6531
25. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 15:06 + 1:45 6478
26. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:07 + 1:46 6469
27. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 15:12 + 1:51 6425
28. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 15:22 + 2:01 6337
29. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 15:25 + 2:04 6311
30. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 15:27 + 2:06 6293
31. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 15:34 + 2:13 6232
32. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 15:38 + 2:17 6197
32. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 2:17 6197
34. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 15:46 + 2:25 6126
34. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 15:46 + 2:25 6126
36. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 15:56 + 2:35 6038
36. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 15:56 + 2:35 6038
38. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 16:01 + 2:40 5994
39. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 16:05 + 2:44 5959
40. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 2:52 5889
41. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 16:14 + 2:53 5880
42. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:20 + 2:59 5827
43. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 16:24 + 3:03 5792
44. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 16:31 + 3:10 5730
45. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 16:32 + 3:11 5721
46. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 16:33 + 3:12 5712
46. Kopáček Jan OOB SK Chrast 16:33 + 3:12
48. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 16:42 + 3:21 5633
49. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:17 + 3:56 5325
50. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 17:23 + 4:02 5272
51. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 17:28 + 4:07 5228
52. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 17:33 + 4:12 5184
53. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 17:35 + 4:14 5167
54. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 17:36 + 4:15 5158
55. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 17:46 + 4:25 5070
56. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 17:51 + 4:30 5026
57. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:53 + 4:32 5008
58. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 18:04 + 4:43 4912
59. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:13 + 4:52 4832
60. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 18:32 + 5:11 4665
61. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 18:40 + 5:19 4595
62. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:42 + 5:21 4577
63. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:03 + 5:42 4392
64. Janas Petr PGP7106 SK Praga 19:12 + 5:51 4313
65. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 19:13 + 5:52 4304
66. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:51 + 7:30 3442
67. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 22:57 + 9:36 2333
68. Semerád Pavel bez registrace 24:14 + 10:53
69. Bartoš Jan bez registrace 24:18 + 10:57
70. Górny Petr 0060002 bez registrace 26:42 + 13:21
71. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 27:52 + 14:31 0
72. Górny David 0060001 bez registrace 39:01 + 25:40
73. Tichá Adele bez registrace 48:59 + 35:38
74. Müllerová Michaela bez registrace 57:38 + 44:17
Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec DNS 0
Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové DNS 0
H35C
1.88 km, 70 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 14:42
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 15:28 + 0:46
3. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 16:16 + 1:34
4. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 17:21 + 2:39
5. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:35 + 4:53
6. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 20:57 + 6:15
Rožek David RIC7403 OB Říčany DISK
Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor DISK
Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha DNS
Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H40C
1.88 km, 70 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 16:30
2. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 16:50 + 0:20
3. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:07 + 0:37
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 17:08 + 0:38
5. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 17:54 + 1:24
6. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 18:23 + 1:53
7. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 18:25 + 1:55
8. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 19:07 + 2:37
9. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 19:35 + 3:05
10. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 20:06 + 3:36
11. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 20:59 + 4:29
12. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 21:53 + 5:23
13. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 23:06 + 6:36
14. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 25:09 + 8:39
15. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 25:19 + 8:49
16. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 41:58 + 25:28
Hudos Martin RIC7601 OB Říčany DISK
H45C
1.61 km, 60 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 10:27
2. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 11:27 + 1:00
3. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 11:50 + 1:23
4. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 11:53 + 1:26
5. Biederman Pawel CHC7102 K.O.B. Choceň 12:01 + 1:34
6. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 12:10 + 1:43
7. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 12:19 + 1:52
8. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 12:23 + 1:56
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 12:31 + 2:04
10. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 12:49 + 2:22
11. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 12:55 + 2:28
12. Bolehovský Pavel VSP7103 USK Praha 13:01 + 2:34
13. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 13:02 + 2:35
14. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 13:19 + 2:52
15. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 13:24 + 2:57
16. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 13:25 + 2:58
17. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 13:59 + 3:32
18. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 14:02 + 3:35
19. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 14:44 + 4:17
20. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 14:56 + 4:29
21. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 15:09 + 4:42
22. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 16:17 + 5:50
23. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:19 + 6:52
24. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 17:22 + 6:55
25. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 17:26 + 6:59
26. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 21:34 + 11:07
27. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 26:39 + 16:12
Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec DISK
H50C
1.61 km, 60 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 13:29
2. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:50 + 0:21
3. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:17 + 0:48
4. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:31 + 1:02
5. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 17:02 + 3:33
6. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 24:30 + 11:01
H55C
1.61 km, 60 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 11:39
2. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 12:18 + 0:39
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 13:35 + 1:56
4. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:20 + 2:41
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 14:27 + 2:48
6. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 14:40 + 3:01
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 14:46 + 3:07
8. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 16:27 + 4:48
9. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 19:30 + 7:51
Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H60C
1.44 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 12:33
2. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 14:00 + 1:27
3. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:37 + 3:04
4. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 15:50 + 3:17
Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové DISK
H65C
1.44 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 16:07
2. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 19:43 + 3:36
Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov DISK
H70C
1.43 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 14:09
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:29 + 0:20
3. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 15:26 + 1:17
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 18:38 + 4:29
5. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 20:34 + 6:25
6. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 22:59 + 8:50
7. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 29:31 + 15:22
Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga DISK