Výsledky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
26.06.2018
Místo konání:
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Mühlbach Aleš
Hlavní rozhodčí:
Hrubý Ladislav
Stavitel tratí:
Link Lukáš, Štefan Vít
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6     T    
D10
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:15
2. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 24:00 + 2:45
3. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 24:05 + 2:50
4. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 24:46 + 3:31
5. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 26:43 + 5:28
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:10 + 6:55
7. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 30:19 + 9:04
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 32:11 + 10:56
9. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 36:08 + 14:53
10. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 41:42 + 20:27
11. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 50:39 + 29:24
12. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 61:11 + 39:56
Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:24 + 21:09
D12
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:21
2. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 26:23 + 3:02
3. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 34:55 + 11:34
4. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 35:03 + 11:42
5. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 39:29 + 16:08
6. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 45:03 + 21:42
7. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 46:29 + 23:08
D14
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:05
2. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 41:04 + 9:59
3. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:31 + 10:26
4. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:44 + 11:39
5. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:00 + 12:55
6. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 45:43 + 14:38
7. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:04 + 18:59
8. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 51:16 + 20:11
9. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 53:29 + 22:24
10. Pokorná Adéla JIL0454 OK Jilemnice 63:55 + 32:50
11. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 77:09 + 46:04
12. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:09 + 64:04
H10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 20:26
2. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 21:51 + 1:25
3. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 27:50 + 7:24
4. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 29:11 + 8:45
5. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 30:28 + 10:02
6. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 32:48 + 12:22
7. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:27 + 18:01
8. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 38:43 + 18:17
9. Pochop Václav STH 38:47 + 18:21
10. Urban Tomáš STH 39:05 + 18:39
11. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 41:12 + 20:46
12. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:47 + 21:21
13. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 44:47 + 24:21
14. Šaršon Vendelín HOR0800 TJ Jiskra Hořice 44:55 + 24:29
15. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 53:30 + 33:04
16. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 57:18 + 36:52
17. Kutáček Václav LTU1201 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:11 + 45:45
Pešek Matěj SJC 30:38 + 10:12
H12
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 20:07
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 22:05 + 1:58
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:15 + 2:08
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:39 + 3:32
5. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 24:44 + 4:37
6. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 26:44 + 6:37
7. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 27:40 + 7:33
8. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 29:38 + 9:31
9. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:57 + 10:50
10. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:39 + 13:32
11. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:49 + 13:42
12. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 37:30 + 17:23
13. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:06 + 24:59
14. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 51:46 + 31:39
15. Planík Martin STH0601 SK Studenec 62:57 + 42:50
16. Munzar Matěj VRL0606 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:02 + 61:55
H14
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 45:46
2. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 49:48 + 4:02
3. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 51:19 + 5:33
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 52:05 + 6:19
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:30 + 11:44
6. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 59:27 + 13:41
7. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:58 + 14:12
8. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 61:40 + 15:54
9. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:56 + 27:10
10. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 74:15 + 28:29
11. Haken Kryštof STH0505 SK Studenec 120:42 + 74:56
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka DISK
Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice DISK
Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
P4
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 40:50
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 44:48 + 3:58
3. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 51:44 + 10:54
4. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 55:21 + 14:31
5. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 57:00 + 16:10
6. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 58:23 + 17:33
7. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 60:18 + 19:28
8. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 62:20 + 21:30
9. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 63:18 + 22:28
10. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:46 + 24:56
11. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:38 + 26:48
12. Bensch Radek NER 67:55 + 27:05
13. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 70:12 + 29:22
14. Šimek Oldřich STH 71:57 + 31:07
15. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 72:03 + 31:13
16. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:10 + 33:20
17. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:57 + 35:07
18. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:05 + 35:15
19. Heczko Stanislaw STH 76:31 + 35:41
20. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 78:00 + 37:10
21. Zlesák Ondřej JIL 83:43 + 42:53
Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice DISK
Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice DISK
Salfická Monika NER DISK
P6
4.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrégl Matyáš VRL 40:32
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:45 + 5:13
3. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:24 + 11:52
4. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:44 + 12:12
5. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:58 + 13:26
6. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 55:07 + 14:35
7. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:51 + 18:19
8. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 59:42 + 19:10
9. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:54 + 20:22
10. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 61:17 + 20:45
11. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 61:20 + 20:48
12. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 64:35 + 24:03
13. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 69:24 + 28:52
14. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:01 + 29:29
15. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:23 + 31:51
16. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:47 + 37:15
Mejsnar Jaroslav VRL DISK
T
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:37
2. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 36:20 + 2:43
3. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 8:15
4. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 50:10 + 16:33
5. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:24 + 16:47
6. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 57:04 + 23:27
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 57:17 + 23:40
8. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 67:04 + 33:27
9. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 68:53 + 35:16
10. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 72:55 + 39:18
11. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 78:34 + 44:57
Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice DISK
Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK