Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: D60

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D60
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 35:55
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:05 + 6:10
3. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 44:13 + 8:18
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:27 + 8:32
5. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 45:09 + 9:14
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:11 + 9:16
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 10:22
8. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 46:52 + 10:57
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 47:22 + 11:27
10. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 48:14 + 12:19
11. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 49:09 + 13:14
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 49:40 + 13:45
13. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 51:58 + 16:03
14. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 52:02 + 16:07
15. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 52:07 + 16:12
16. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 53:12 + 17:17
17. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 53:54 + 17:59
18. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 54:01 + 18:06
19. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 54:11 + 18:16
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 55:06 + 19:11
21. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 55:17 + 19:22
22. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 56:07 + 20:12
23. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:30 + 20:35
24. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 62:52 + 26:57
25. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 65:20 + 29:25
26. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 65:40 + 29:45
27. Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS 66:49 + 30:54
28. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 66:58 + 31:03
29. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 69:15 + 33:20
30. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 71:28 + 35:33
31. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:00 + 36:05
32. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 74:10 + 38:15
33. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 74:15 + 38:20
34. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 74:57 + 39:02
35. Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS 78:23 + 42:28
36. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 83:34 + 47:39
37. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 89:30 + 53:35
38. Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR 111:50 + 75:55
39. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 113:42 + 77:47
40. Galle Annemette 2225502 222 THOK HELSINGE 122:15 + 86:20
Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín DISK