Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: H70

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H70
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 37:06
2. Conrad Helmut 3454015 345 USV TU DRESDEN 37:23 + 0:17
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 38:15 + 1:09
4. Moosberger Max 6404601 640 OL REGIO OLTEN 40:36 + 3:30
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 3:59
6. Sands Tim 3244901 324 BOK(W) 41:33 + 4:27
7. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 41:38 + 4:32
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:27 + 5:21
9. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 43:42 + 6:36
10. Michałek Janusz 5564801 556 KOS MODRZEW SKWIERZYNA 44:01 + 6:55
11. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 44:45 + 7:39
12. Bobach Poul 2274703 227 AALBORG OK 47:12 + 10:06
13. Sol Michel 2934800 293 OPA MONTIGNY 50:56 + 13:50
14. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:01 + 15:55
15. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:30 + 16:24
16. Kern Wilmar 3434501 343 SV BAD DUBEN 53:35 + 16:29
17. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 57:53 + 20:47
18. Öhman Mans 7034800 703 VISBORGS OK 61:55 + 24:49
19. Vanderstraeten Vic 1554907 155 TROL 62:25 + 25:19
20. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 65:30 + 28:24
21. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 67:13 + 30:07
22. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 69:24 + 32:18
23. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 70:27 + 33:21
24. Hansen Vagn 2296503 229 OK HTF 70:51 + 33:45
25. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 71:01 + 33:55
26. Barbier Georges 1604902 160 ASUB 73:30 + 36:24
27. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 73:54 + 36:48
28. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 92:32 + 55:26
29. Müller Rainer 3454906 345 USV TU DRESDEN 110:40 + 73:34