Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: D40A

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D40A
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 41:11
2. Hoboel Vigdis 5027804 502 OPPSAL ORIENTEERING 41:23 + 0:12
3. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 43:24 + 2:13
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 44:46 + 3:35
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 46:56 + 5:45
6. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 46:57 + 5:46
7. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:31 + 6:20
8. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 48:03 + 6:52
9. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 48:49 + 7:38
10. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 49:10 + 7:59
11. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 50:58 + 9:47
12. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 50:59 + 9:48
13. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 53:57 + 12:46
14. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 55:05 + 13:54
15. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:09 + 14:58
16. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 56:34 + 15:23
17. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 57:28 + 16:17
18. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 58:02 + 16:51
19. Mohn Monika 6357702 635 OLC KAPREOLO 61:09 + 19:58
20. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 61:47 + 20:36
21. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 62:59 + 21:48
22. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:36 + 23:25
23. Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE 67:49 + 26:38
23. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:49 + 26:38
25. Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING 90:27 + 49:16
26. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 123:01 + 81:50