Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E1

Kategorie: D50A

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D50A
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 41:57
2. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 45:57 + 4:00
3. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 46:09 + 4:12
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:24 + 4:27
4. Stormer Lucie KAM6750 C OK Kamenice 46:24 + 4:27
6. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 47:54 + 5:57
7. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 48:34 + 6:37
8. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 53:04 + 11:07
9. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 53:28 + 11:31
10. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 54:04 + 12:07
11. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 54:20 + 12:23
12. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 54:47 + 12:50
13. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 55:15 + 13:18
14. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:54 + 13:57
15. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 56:15 + 14:18
16. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 56:30 + 14:33
17. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 59:31 + 17:34
18. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 59:36 + 17:39
19. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 60:56 + 18:59
20. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 61:24 + 19:27
21. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:09 + 20:12
22. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 62:13 + 20:16
23. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 63:43 + 21:46
24. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 63:57 + 22:00
25. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 65:23 + 23:26
26. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 66:38 + 24:41
27. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 67:25 + 25:28
28. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 68:03 + 26:06
29. Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 71:30 + 29:33
30. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 72:02 + 30:05
31. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:31 + 31:34
32. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 76:56 + 34:59
33. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 79:09 + 37:12
34. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 79:59 + 38:02
35. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:52 + 39:55
36. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 87:57 + 46:00
37. Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST 89:11 + 47:14
38. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 93:57 + 52:00
39. Szlatényi Teodóra 4006604 400 OSC BUDAORS 95:30 + 53:33
40. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 95:38 + 53:41
41. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 96:21 + 54:24
Feldmann Gudrun 3416609 341 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK