Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E2

Kategorie: D21C

Datum:
25.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění a jedno vážnější, zlomený loket. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D21C
2.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 38:52 3658
2. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:12 + 0:20 3629
3. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:45 + 3:53 3317
4. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:04 + 4:12 3289
5. Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 43:30 + 4:38 3251
6. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:25 + 5:33 3171
7. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 44:35 + 5:43
8. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 47:44 + 8:52 2880
9. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 48:16 + 9:24 2833
10. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 48:49 + 9:57 2785
11. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 50:14 + 11:22 2660
12. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 50:48 + 11:56 2610
13. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:59 + 12:07 2594
14. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 53:32 + 14:40 2371
15. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 54:21 + 15:29 2299
16. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:49 + 16:57 2170
17. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 57:21 + 18:29 2036
18. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:27 + 18:35 2027
19. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 59:18 + 20:26
20. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:45 + 20:53 1825
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 67:37 + 28:45 1135
22. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 68:43 + 29:51 1038
23. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 70:48 + 31:56
24. Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF 77:31 + 38:39
25. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 78:33 + 39:41
26. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:50 + 50:58 0
27. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 101:14 + 62:22 0
28. Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 107:26 + 68:34
29. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 117:20 + 78:28
Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava DISK 0