Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E2

Kategorie: H21E

Datum:
25.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění a jedno vážnější, zlomený loket. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H21E
5.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 35:10 9084
2. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 35:16 + 0:06
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:34 + 1:24 8752
4. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 36:40 + 1:30
5. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 37:56 + 2:46
6. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 38:20 + 3:10
7. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 38:29 + 3:19 8298
8. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 39:15 + 4:05
9. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 39:29 + 4:19 8061
10. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 4:46 7954
10. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 39:56 + 4:46 7954
12. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 40:05 + 4:55
13. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 40:32 + 5:22 7812
14. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 40:56 + 5:46 7717
15. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 41:10 + 6:00 7662
16. Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:18 + 6:08
17. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 41:28 + 6:18
18. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 41:41 + 6:31
19. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 42:14 + 7:04 7409
20. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 42:29 + 7:19
21. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 42:35 + 7:25
22. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 42:42 + 7:32
23. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 43:30 + 8:20
24. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 43:45 + 8:35 7049
25. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 45:25 + 10:15 6654
26. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 45:43 + 10:33 6583
27. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 45:50 + 10:40 6555
28. Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga 46:02 + 10:52 6508
29. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 46:04 + 10:54
30. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 46:33 + 11:23 6385
31. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 47:53 + 12:43 6069
32. Stormer Oskar KAM9600 C OK Kamenice 48:01 + 12:51 6037
33. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 48:56 + 13:46 5820
34. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 50:28 + 15:18 5456
35. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 51:20 + 16:10 5251
36. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 51:28 + 16:18 5219
37. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 52:43 + 17:33 4923
38. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:24 + 19:14 4524
39. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:44 + 19:34 4445
40. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 23:34 3496
41. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 60:27 + 25:17 3089
42. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 62:12 + 27:02 2674
43. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 71:17 + 36:07 520
44. Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA 72:18 + 37:08
45. Colgan Jeremy 9037201 903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING 75:18 + 40:08
46. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 77:04 + 41:54 0
47. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 90:31 + 55:21
Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA DISK
Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0