Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E2

Kategorie: H21A

Datum:
25.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění a jedno vážnější, zlomený loket. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H21A
4.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7489
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 32:28 7798
2. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 33:10 + 0:42 7643
3. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 33:34 + 1:06
4. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:57 + 3:29 7027
5. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 36:26 + 3:58
6. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 4:01 6909
7. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 36:31 + 4:03 6902
8. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 37:07 + 4:39 6769
9. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 37:16 + 4:48
10. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:27 + 4:59 6695
11. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 37:32 + 5:04
12. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 38:13 + 5:45 6526
13. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:14 + 5:46 6522
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:28 + 6:00 6471
15. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:34 + 6:06 6448
16. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 38:37 + 6:09 6437
17. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 39:25 + 6:57 6260
18. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 39:56 + 7:28 6146
19. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 40:55 + 8:27 5929
20. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 41:14 + 8:46
21. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 41:33 + 9:05 5789
22. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 41:39 + 9:11 5766
23. Toon Melis 1599202 159 D-TEAM 41:53 + 9:25
24. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 42:12 + 9:44
25. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 42:17 + 9:49 5626
26. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 42:49 + 10:21 5508
27. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 42:53 + 10:25
28. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 43:50 + 11:22 5284
28. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 43:50 + 11:22 5284
30. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:25 + 11:57 5155
31. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 44:37 + 12:09 5110
32. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 45:35 + 13:07 4897
33. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 45:48 + 13:20 4849
34. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 46:06 + 13:38
35. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 46:09 + 13:41
36. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:42 + 14:14 4650
37. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 47:00 + 14:32 4583
37. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:00 + 14:32 4583
39. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 47:34 + 15:06
40. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 15:28 4377
41. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 48:30 + 16:02
42. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 16:41 4108
43. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 50:41 + 18:13 3769
44. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 51:38 + 19:10 3558
45. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 51:41 + 19:13
46. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 52:39 + 20:11 3334
47. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 57:23 + 24:55 2287
48. Deferme Miel 1599603 159 D-TEAM 58:00 + 25:32
49. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 58:40 + 26:12 2003
50. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 60:57 + 28:29 1498
51. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 61:22 + 28:54 1406
52. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 61:54 + 29:26