Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E3

Kategorie: D21C

Datum:
26.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D21C
3.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:31 3776
2. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 51:29 + 4:58 3425
3. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:48 + 5:17 3402
4. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:14 + 5:43 3372
5. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 52:53 + 6:22 3326
6. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 53:11 + 6:40
7. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:43 + 7:12 3267
8. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 57:08 + 10:37 3025
8. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 57:08 + 10:37 3025
10. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 57:43 + 11:12 2983
11. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 59:09 + 12:38 2882
12. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:12 + 14:41 2737
13. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 61:30 + 14:59 2716
14. Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 64:04 + 17:33 2534
15. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 65:24 + 18:53 2440
16. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 67:16 + 20:45 2308
17. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 68:38 + 22:07
18. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 70:48 + 24:17 2057
19. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 74:03 + 27:32
20. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:17 + 27:46 1811
21. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:13 + 30:42 1603
22. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 81:10 + 34:39
23. Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF 93:12 + 46:41
24. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:43 + 47:12 435
25. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 93:44 + 47:13 434
26. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 101:05 + 54:34 0
27. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 109:17 + 62:46 0
28. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 112:25 + 65:54
29. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:53 + 78:22 0
30. Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 131:19 + 84:48
Hríbiková Andrea 6718404 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA DISK