Logo

Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E5

Kategorie: H21A

Datum:
28.07.2019
Místo konání:
Filipov
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.

H21A 5.20 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7500

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 48:35
2. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 50:38 + 2:03 7705
3. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 52:08 + 3:33 7468
4. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 53:23 + 4:48 7269
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 54:01 + 5:26 7159
6. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 54:17 + 5:42 7102
7. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 54:50 + 6:15
8. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 56:09 + 7:34
9. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:17 + 7:42 6799
10. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 58:01 + 9:26 6534
11. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:15 + 9:40 6484
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 58:37 + 10:02 6414
13. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 59:02 + 10:27 6338
14. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 59:33 + 10:58 6248
15. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 59:38 + 11:03 6220
16. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:45 + 11:10 6186
17. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 60:39 + 12:04 6044
18. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 60:55 + 12:20 5990
19. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 61:11 + 12:36 5937
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 61:31 + 12:56 5874
21. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 61:50 + 13:15
22. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 62:15 + 13:40
23. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 62:34 + 13:59 5714
24. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 63:31 + 14:56
25. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:55 + 15:20 5512
26. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 64:13 + 15:38 5456
27. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:24 + 17:49 5143
28. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 66:50 + 18:15
29. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 66:55 + 18:20 5058
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 67:47 + 19:12 4926
31. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 69:05 + 20:30 4736
32. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 70:18 + 21:43 4559
33. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 70:53 + 22:18 4467
34. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 72:25 + 23:50
35. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 74:33 + 25:58
36. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 74:41 + 26:06 3945
37. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 75:11 + 26:36
38. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 75:32 + 26:57
39. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 79:31 + 30:56
40. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 79:37 + 31:02 3274
41. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 82:20 + 33:45 2902
42. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 84:51 + 36:16 2559
43. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:42 + 37:07 2439
44. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 87:14 + 38:39
Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín DISK 0
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK 0