Kategorie: H65A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:24 | |
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:29 | + 1:05 |
3. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 51:39 | + 3:15 |
4. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:24 | + 8:00 |
5. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 60:00 | + 11:36 |
6. | Brettschneider Gerhard | 3415403 | 341 KAULSDORFER OLV BERLIN | 60:19 | + 11:55 | |
7. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:57 | + 13:33 |
8. | Lukasevicius Juozas | 4715303 | 471 RUDAMINA OK | 62:39 | + 14:15 | |
9. | Härtelt Helmut | 3625102 | 362 SSV PLANETA RADEBEUL | 62:47 | + 14:23 | |
10. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:17 | + 20:53 |
11. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 69:48 | + 21:24 |
12. | Lapinš Aldis | 4585104 | 458 AZIMUTS OK | 70:53 | + 22:29 | |
13. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:41 | + 23:17 |
14. | Aerts André | 1555406 | 155 TROL | 73:07 | + 24:43 | |
15. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 73:13 | + 24:49 |
16. | Elson Robert | 1025201 | 102 AUSTRALOPERS TASMANIA | 73:41 | + 25:17 | |
17. | Öhlund Per | 7055203 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 73:50 | + 25:26 | |
18. | Krasuckis Rimantas | 4725203 | 472 LABIRINTAS VILNIUS | 75:18 | + 26:54 | |
19. | Bugár József | 3945302 | 394 BOF BUDAORS | 75:48 | + 27:24 | |
20. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 76:26 | + 28:02 |
21. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 83:34 | + 35:10 |
22. | Chotětický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 84:06 | + 35:42 |
23. | Jonsson Leif | 7055004 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 84:57 | + 36:33 | |
24. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 87:30 | + 39:06 |
25. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 87:44 | + 39:20 |
26. | Price Colin | 1015301 | 101 CENTRAL COAST | 89:13 | + 40:49 | |
27. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90:27 | + 42:03 |
28. | Duda Kostas | 4715301 | 471 RUDAMINA OK | 95:21 | + 46:57 | |
29. | Wysocki Andrzej | 5535102 | 553 SLASK O-TEAM | 101:13 | + 52:49 | |
30. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | KČT Aš | 101:18 | + 52:54 |
31. | Jylha Kari | 2715306 | 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT | 109:07 | + 60:43 | |
32. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 110:01 | + 61:37 |
33. | Magyar János | 3985201 | 398 MAKE BUDAPEST | 110:33 | + 62:09 | |
34. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 114:06 | + 65:42 |
35. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 116:08 | + 67:44 |
36. | Dambrauskas Algimantas | 4755308 | 475 SM GAJA KAUNAS | 117:13 | + 68:49 | |
37. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 153:04 | + 104:40 |
Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | DISK | ||
Urválek Jiří | VLI4701 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |