Výsledky závodu: Podvečerní O-běh Folimankou

Datum:
26.09.2018
Místo konání:
Na Folimance 2, Praha 2
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Folimanka, 1:4000
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Michal
Kategorie:
PP     T2     T3A     T3B    
PP
1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chalupa Dani NNN00P3 C Neregistrovaní 19:00
2. Lyžař NNN00P8 C Neregistrovaní 20:33 + 1:33
3. Čaj Martin NNN00P4 C Neregistrovaní 21:06 + 2:06
4. Olín Jan NNN00P2 C Neregistrovaní 21:29 + 2:29
5. Blouďas NNN00Q0 C Neregistrovaní 22:25 + 3:25
6. Štěpínka NNN00P7 C Neregistrovaní 25:22 + 6:22
7. Hrnda NNN00P1 C Neregistrovaní 25:34 + 6:34
8. Mára NNN00Q1 C Neregistrovaní 26:22 + 7:22
9. Emil NNN00P5 C Neregistrovaní 27:39 + 8:39
10. Justýna NNN00P9 C Neregistrovaní 27:50 + 8:50
11. Kratinová NNN00P6 C Neregistrovaní 28:04 + 9:04
12. Gaga NNN00Q2 C Neregistrovaní 28:49 + 9:49
T2
1.40 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 11:30
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 14:27 + 2:57
3. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 14:57 + 3:27
4. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 15:05 + 3:35
5. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 15:09 + 3:39
6. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:13 + 3:43
7. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 15:50 + 4:20
8. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 16:31 + 5:01
9. Mach David VSP0801 C USK Praha 17:06 + 5:36
10. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 17:11 + 5:41
11. Málková Antonie 8FX1750 C TJ Kobylisy 17:18 + 5:48
12. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 17:49 + 6:19
13. Motyčková Marie 5RX0550 C NNN 17:52 + 6:22
14. Dlask Kašpar 4KC0600 C Lyčkárna 18:24 + 6:54
15. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 18:43 + 7:13
16. Kraus Matouš VSP0804 C USK Praha 20:05 + 8:35
17. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 20:14 + 8:44
18. Baxová Irena LBE7999 C TJ Lokomotiva Beroun 20:35 + 9:05
19. Pošvic Antonín NNN000f C Neregistrovaní 21:33 + 10:03
20. Vaníček Petr DLP0700 C OOB TJ Dukla Praha 21:43 + 10:13
20. Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 21:43 + 10:13
22. Vaníček Ondřej DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha 22:27 + 10:57
23. Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 23:37 + 12:07
24. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 23:42 + 12:12
25. Brabec Matěj 4KC0800 C Lyčkárna 23:44 + 12:14
26. Brabec Vojtěch 4KC0601 C Lyčkárna 23:47 + 12:17
27. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 24:05 + 12:35
28. Motyčka Jan 9BC0700 C NNN 24:25 + 12:55
29. Turinská Ivana TAP6850 C KOB Tretra Praha 27:40 + 16:10
30. Šunda Marek NNN000c C Neregistrovaní 27:42 + 16:12
31. Motejzík Prokop DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha 27:47 + 16:17
32. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:49 + 16:19
33. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 28:07 + 16:37
34. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 30:37 + 19:07
35. Skálová Petra LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun 30:39 + 19:09
36. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 30:40 + 19:10
37. Velek Hubert DLP0801 C OOB TJ Dukla Praha 30:46 + 19:16
38. Skála Šimon LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 31:07 + 19:37
39. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 32:41 + 21:11
40. Smutná Markéta DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 32:46 + 21:16
41. Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 35:28 + 23:58
42. Pavlů Marie MFP1054 C Matfyz Praha 36:28 + 24:58
43. Novotná Jitka NNN9058 C Neregistrovaní 37:29 + 25:59
44. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 43:54 + 32:24
Nedlický Yorton NNN000b C Neregistrovaní DISK
Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha DISK
Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha DISK
Frajewichi Ari NNN000a C Neregistrovaní DISK
T3A
2.30 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 18:20
2. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 21:04 + 2:44
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 21:19 + 2:59
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 21:23 + 3:03
5. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 22:57 + 4:37
6. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 4:48
7. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 23:53 + 5:33
8. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 23:55 + 5:35
9. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 23:59 + 5:39
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 24:25 + 6:05
11. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 24:33 + 6:13
12. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 25:08 + 6:48
13. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 25:13 + 6:53
14. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 25:15 + 6:55
15. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 25:27 + 7:07
16. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 25:40 + 7:20
17. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 25:42 + 7:22
17. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 25:42 + 7:22
19. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 25:44 + 7:24
20. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 26:23 + 8:03
21. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 26:29 + 8:09
22. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 26:46 + 8:26
23. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 27:09 + 8:49
24. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 28:03 + 9:43
25. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 28:34 + 10:14
26. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 28:42 + 10:22
27. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 28:46 + 10:26
28. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 29:30 + 11:10
29. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 30:21 + 12:01
30. Motyčka Michal 9BC7401 C NNN 30:26 + 12:06
31. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 30:54 + 12:34
32. Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 31:06 + 12:46
33. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 31:15 + 12:55
34. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 32:48 + 14:28
35. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:45 + 15:25
35. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 33:45 + 15:25
37. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 34:23 + 16:03
38. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 34:31 + 16:11
39. Škoch Jan 98Z8500 C OK Viníci 36:29 + 18:09
40. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 36:47 + 18:27
41. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 37:18 + 18:58
42. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 37:35 + 19:15
43. Pes Rudolf 9VC7700 C OK SUDOP 37:54 + 19:34
44. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 38:35 + 20:15
45. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:07 + 20:47
46. Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 41:05 + 22:45
47. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 42:00 + 23:40
48. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 42:13 + 23:53
49. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 43:17 + 24:57
50. Týfová Radka 98Z1850 C OK Viníci 43:40 + 25:20
51. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 25:27
52. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:08 + 26:48
53. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 48:10 + 29:50
54. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 48:57 + 30:37
55. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 49:14 + 30:54
56. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 53:16 + 34:56
57. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 70:16 + 51:56
58. Bielinová Petra 9XX7700 C neregistrovaní Na kopci 82:12 + 63:52
Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK
Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka DISK
Němec Tomáš 9VC8100 C OK SUDOP DISK
Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast DISK
Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové DISK
T3B
2.30 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 18:02
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 18:54 + 0:52
3. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 2:02
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 20:07 + 2:05
5. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 20:55 + 2:53
6. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 21:32 + 3:30
7. Monckton Daniel NNNXX01 C Neregistrovaní 21:36 + 3:34
8. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 21:42 + 3:40
9. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 21:58 + 3:56
10. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 22:05 + 4:03
10. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 22:05 + 4:03
12. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 22:12 + 4:10
13. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 23:14 + 5:12
14. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 24:01 + 5:59
14. Málek Martin 8FX8900 C TJ Kobylisy 24:01 + 5:59
16. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 24:48 + 6:46
17. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 25:13 + 7:11
18. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 25:24 + 7:22
19. Sýkora Martin NNN000e C Neregistrovaní 26:09 + 8:07
20. Bulva Radek 8XC8401 C NER- Neregistrovani 26:18 + 8:16
21. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 26:26 + 8:24
22. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 26:31 + 8:29
23. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 26:51 + 8:49
24. Andra De Milena NNN005a C Neregistrovaní 26:54 + 8:52
25. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 26:57 + 8:55
26. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 27:44 + 9:42
27. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 27:47 + 9:45
28. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 28:24 + 10:22
29. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 28:26 + 10:24
30. Vičan Martin 9DC7300 C OLG Thun 28:32 + 10:30
31. Nováková Lenka EKP8062 C VŠTJ Ekonom Praha 28:53 + 10:51
32. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 29:37 + 11:35
33. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 29:39 + 11:37
34. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 30:00 + 11:58
35. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 30:23 + 12:21
36. Slávik Alexander NNN000g C Neregistrovaní 30:29 + 12:27
37. Beranová Hana VSP045a C USK Praha 30:57 + 12:55
38. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 31:25 + 13:23
39. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 31:31 + 13:29
40. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 31:35 + 13:33
41. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 31:47 + 13:45
42. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 31:49 + 13:47
43. Gregor Tomáš NNN8609 C Neregistrovaní 32:56 + 14:54
44. Hauptfleisch Filip SRK9401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:38 + 15:36
45. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 34:32 + 16:30
46. Soudek Ivan PGP560a C SK Praga 34:41 + 16:39
47. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 34:42 + 16:40
48. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 34:49 + 16:47
49. Zavadilová Barbora 73X9450 C Opět na Kozla 36:16 + 18:14
50. Kociánová Barbora 7KX9450 C Kociánová 36:20 + 18:18
51. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 38:01 + 19:59
52. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 38:06 + 20:04
53. Šafková Petra KAMXX51 C OK Kamenice 38:31 + 20:29
54. Novák Peter DLP7800 C OOB TJ Dukla Praha 39:22 + 21:20
55. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:05 + 22:03
56. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 40:14 + 22:12
57. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 40:52 + 22:50
58. Berounská Adéla VSP0352 B USK Praha 41:48 + 23:46
59. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 23:50
60. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 45:49 + 27:47
61. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 49:28 + 31:26
62. Barešová Jitka 73X9451 C Opět na Kozla 50:24 + 32:22
Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice DISK
Dlask Matěj 4KC7801 C Lyčkárna DISK
Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha DISK
Hroch Tomáš 95C7500 C Hroši DISK