Výsledky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
09.10.2018
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Bažantnice
Ředitel závodu:
Řehák Pavel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hanzl Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    
D10
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 14:09
2. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:37 + 0:28
3. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:28 + 1:19
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:23 + 2:14
5. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 17:16 + 3:07
6. Bartošová Štěpánka HOR0850 TJ Jiskra Hořice 19:52 + 5:43
7. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 20:14 + 6:05
8. Dvořáková Johanka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:27 + 6:18
9. Jorová Kristýna SJC Sportcentrum Jičín 20:34 + 6:25
10. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 21:05 + 6:56
11. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:03 + 9:54
12. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 24:07 + 9:58
13. Mochanská Sofie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:17 + 13:08
14. Záveská Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:14 + 14:05
15. Schmidtová Eva VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:31 + 15:22
16. Čapková Kateřina LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:57 + 16:48
17. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 + 24:58
D12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 17:00
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 19:46 + 2:46
3. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 20:03 + 3:03
4. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:04 + 6:04
5. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 23:22 + 6:22
6. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 25:44 + 8:44
7. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 27:48 + 10:48
8. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:52 + 11:52
9. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 29:48 + 12:48
10. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 30:58 + 13:58
11. Závodná Zuzana LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:30 + 21:30
12. Kynclová Andrea LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:30 + 22:30
D14
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:16
2. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:02 + 1:46
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 33:31 + 7:15
4. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:22 + 9:06
5. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 37:23 + 11:07
6. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:06 + 12:50
7. Pokorná Adéla JIL0454 OK Jilemnice 43:38 + 17:22
8. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:17 + 18:01
9. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:23 + 19:07
10. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:29 + 22:13
11. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 53:22 + 27:06
12. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 55:33 + 29:17
H10
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 13:16
2. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 13:17 + 0:01
3. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 14:47 + 1:31
4. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 16:30 + 3:14
5. Drobek Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 18:01 + 4:45
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:53 + 5:37
7. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:58 + 5:42
8. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 19:04 + 5:48
9. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:12 + 5:56
10. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 19:16 + 6:00
11. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:57 + 6:41
12. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 21:03 + 7:47
13. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 22:27 + 9:11
14. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 22:49 + 9:33
15. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 23:19 + 10:03
16. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 23:45 + 10:29
17. Vítek Jan HOR TJ Jiskra Hořice 24:48 + 11:32
18. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:19 + 13:03
19. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:55 + 13:39
20. Bartoš Šimon HOR TJ Jiskra Hořice 29:32 + 16:16
21. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 29:56 + 16:40
22. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:38 + 20:22
23. Hrůza Ondřej LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:13 + 24:57
24. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:53 + 26:37
Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 16:18 + 3:02
H12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 13:39
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:09 + 1:30
3. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 15:57 + 2:18
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 17:17 + 3:38
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 18:27 + 4:48
6. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 18:30 + 4:51
7. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 18:34 + 4:55
8. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 18:46 + 5:07
9. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 20:51 + 7:12
10. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 21:14 + 7:35
11. Pochop Petr STH SK Studenec 22:21 + 8:42
12. Škorpil Marek HOR TJ Jiskra Hořice 22:27 + 8:48
13. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 23:40 + 10:01
14. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 24:48 + 11:09
15. Nágl Alexandr SJC Sportcentrum Jičín 31:12 + 17:33
16. Schmidt Viktor VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:35 + 23:56
H14
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 27:07
2. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 27:29 + 0:22
3. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 27:35 + 0:28
4. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 29:22 + 2:15
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:29 + 4:22
6. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 35:18 + 8:11
7. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 35:50 + 8:43
8. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:58 + 10:51
9. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 39:53 + 12:46
10. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:16 + 17:09
11. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:49 + 24:42
Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice DISK
Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
P4
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 29:19
2. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 30:04 + 0:45
3. Zemánek Mojmír 8UC7100 Neregistr. 30:07 + 0:48
4. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 30:54 + 1:35
5. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:23 + 3:04
6. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:51 + 3:32
7. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:12 + 3:53
8. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:58 + 6:39
9. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:01 + 6:42
10. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:05 + 6:46
11. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:07 + 6:48
12. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 36:26 + 7:07
13. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:32 + 8:13
14. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 38:46 + 9:27
15. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 38:59 + 9:40
16. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 40:07 + 10:48
17. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:52 + 12:33
18. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 41:57 + 12:38
19. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:59 + 13:40
20. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 43:04 + 13:45
21. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 44:08 + 14:49
22. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 44:18 + 14:59
23. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 44:25 + 15:06
24. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:07 + 15:48
25. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 46:18 + 16:59
26. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:51 + 17:32
27. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 47:27 + 18:08
28. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:46 + 21:27
29. Hrůzová Martina LTUbbbb OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:54 + 25:35
30. Suková Jana LTU7750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:06 + 37:47
Zemánková Anna 8UC9950 Neregistr. DISK
P6
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:20
2. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:56 + 1:36
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:08 + 1:48
4. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:35 + 2:15
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 32:27 + 3:07
6. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 32:50 + 3:30
7. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 33:06 + 3:46
8. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 33:25 + 4:05
9. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:49 + 4:29
10. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:54 + 4:34
11. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:01 + 4:41
12. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:15 + 4:55
13. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:00 + 6:40
14. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:07 + 6:47
15. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 38:21 + 9:01
16. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:19 + 9:59
17. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:26 + 12:06
18. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 41:45 + 12:25
19. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 44:24 + 15:04
20. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:20 + 17:00
Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK