Výsledky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
18.09.2018
Místo konání:
Jilemnice - Hraběnka
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Areál Hraběnka
Ředitel závodu:
Hlaváč David - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Ježek Vít, Hrouda Matěj
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    
D10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:07
2. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57 + 1:50
3. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 17:42 + 2:35
4. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 17:49 + 2:42
5. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 19:56 + 4:49
6. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 20:46 + 5:39
7. Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 21:06 + 5:59
8. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 21:16 + 6:09
9. Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 24:58 + 9:51
10. Imrišková Natálie LTU0851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:56 + 12:49
11. Laštovková Jana JIL OK Jilemnice 30:57 + 15:50
12. Splková Magda JIL OK Jilemnice 32:02 + 16:55
13. Kynclová Adriena LTU0852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:50 + 18:43
14. Gazdová Hedvika JIL OK Jilemnice 33:52 + 18:45
15. Jirzová Tereza JIL OK Jilemnice 35:15 + 20:08
16. Movčanskay Sofie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:43 + 35:36
MS Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:05 + 15:58
MS Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:45 + 16:38
MS Movčanskay Marie VRL09 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:40 + 25:33
MS Záveská Eliška VRL08 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:01 + 27:54
D12
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 24:14
2. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 27:25 + 3:11
3. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 30:11 + 5:57
4. Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 31:44 + 7:30
5. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:37 + 8:23
6. Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 36:18 + 12:04
7. Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 39:16 + 15:02
8. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 40:38 + 16:24
9. Klímová Anna JIL0752 C OK Jilemnice 40:51 + 16:37
10. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 47:01 + 22:47
11. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 52:31 + 28:17
12. Brdlíková Eliška VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:44 + 29:30
13. Zikmundová Simona SJC0652 Sportcentrum Jičín 72:57 + 48:43
D14
3.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 34:24
2. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:28 + 0:04
3. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 34:33 + 0:09
4. Adámková Klára JIL0452 B OK Jilemnice 35:49 + 1:25
5. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:59 + 3:35
6. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 39:34 + 5:10
7. Kosinová Kristýna SJC0453 B Sportcentrum Jičín 42:31 + 8:07
8. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:10 + 9:46
9. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:37 + 10:13
10. Pokorná Adéla JIL0454 C OK Jilemnice 47:13 + 12:49
11. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:48 + 16:24
12. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:53 + 17:29
13. Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 54:34 + 20:10
14. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:56 + 42:32
15. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:59 + 47:35
H10
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 17:30
2. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 19:17 + 1:47
3. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 20:02 + 2:32
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:11 + 5:41
5. Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 24:59 + 7:29
6. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 25:07 + 7:37
7. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:13 + 8:43
8. Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 28:23 + 10:53
9. Jirouš Matouš JIL OK Jilemnice 29:45 + 12:15
10. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:55 + 12:25
11. Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:20 + 12:50
12. Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 30:49 + 13:19
13. Hrůza Ondřej LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:12 + 13:42
14. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:49 + 14:19
15. Vítek Jan 33:13 + 15:43
16. Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 34:00 + 16:30
17. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 36:07 + 18:37
18. Spilka Petr JIL OK Jilemnice 37:13 + 19:43
19. Valenta Jakub JIL OK Jilemnice 37:14 + 19:44
20. Noner Hynek JIL OK Jilemnice 42:27 + 24:57
21. Noner Prokop JIL OK Jilemnice 42:29 + 24:59
22. Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:37 + 28:07
23. Auersvald Daniel JIL OK Jilemnice 46:01 + 28:31
24. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 31:40
25. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 50:04 + 32:34
26. Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 56:03 + 38:33
MS Michl Štěpán VRL1102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:55 + 37:25
H12
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 28:32
2. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:04 + 1:32
3. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 30:33 + 2:01
4. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 32:16 + 3:44
5. Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 32:43 + 4:11
6. Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 36:10 + 7:38
7. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 37:22 + 8:50
8. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 39:31 + 10:59
9. Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 41:07 + 12:35
10. Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 41:44 + 13:12
11. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:02 + 15:30
12. Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 45:54 + 17:22
13. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:19 + 34:47
14. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:52 + 40:20
H14
4.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 32:45
2. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 35:11 + 2:26
3. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 35:48 + 3:03
4. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 40:16 + 7:31
5. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:40 + 7:55
6. Malý Antonín JIL0501 B OK Jilemnice 42:35 + 9:50
7. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:17 + 11:32
8. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 45:16 + 12:31
9. Kolátor Vojtěch HOR0402 B TJ Jiskra Hořice 46:16 + 13:31
10. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 48:19 + 15:34
11. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 51:03 + 18:18
12. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 52:22 + 19:37
13. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:14 + 21:29
14. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:58 + 26:13
15. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:20 + 27:35
16. Karban Mikuláš 63:59 + 31:14
17. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:47 + 35:02
18. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 72:58 + 40:13
Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice DISK
P4
4.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 41:32
2. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 41:50 + 0:18
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 41:57 + 0:25
4. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:33 + 1:01
5. Zemánek Mojmír 8UC7100 Neregistr. 46:17 + 4:45
6. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 46:54 + 5:22
7. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 47:19 + 5:47
8. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:58 + 8:26
9. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 50:46 + 9:14
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:46 + 9:14
11. Štefanová Klára STH7752 C SK Studenec 50:52 + 9:20
12. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:01 + 9:29
13. Bensch Radek NNN01 Neregistrovaní 51:09 + 9:37
14. Gallová Helena STH7750 C SK Studenec 53:51 + 12:19
15. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:15 + 12:43
16. Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 54:40 + 13:08
17. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 55:26 + 13:54
18. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:57 + 15:25
19. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:07 + 15:35
20. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 61:24 + 19:52
21. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 61:45 + 20:13
22. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:52 + 20:20
23. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 63:12 + 21:40
24. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:02 + 22:30
25. Salfická Monika NNN03 Neregistrovaní 64:23 + 22:51
26. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 66:41 + 25:09
27. Suková Jana LTU7750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:42 + 27:10
28. Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 72:28 + 30:56
29. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:39 + 31:07
30. Stránská Ester NNN04 Neregistrovaní 76:41 + 35:09
31. Zemánková Anna 8UC9950 Neregistr. 76:59 + 35:27
32. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:48 + 39:16
33. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:44 + 40:12
34. Jindřich Petr NNN02 Neregistrovaní 125:25 + 83:53
Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice DISK
P6
5.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:43
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:36 + 0:53
3. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:03 + 4:20
4. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 43:19 + 4:36
5. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:29 + 4:46
6. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 45:51 + 7:08
7. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 46:12 + 7:29
8. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:55 + 11:12
9. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 50:32 + 11:49
10. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 50:34 + 11:51
11. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:45 + 12:02
12. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 52:41 + 13:58
13. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 52:49 + 14:06
14. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 53:42 + 14:59
15. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 54:44 + 16:01
16. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:16 + 16:33
17. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:15 + 18:32
18. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 60:40 + 21:57
19. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:56 + 22:13
20. Jiran Miloš VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:01 + 22:18
21. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 61:10 + 22:27