Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
19.01.2019
Místo konání:
Ramsau am Dachstein
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1 : 5 000
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D12     D14A     D17     D18K     D20     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H18K     H20     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     OPEN    
D12
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 13:14
2. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 15:21 + 2:07
3. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:46 + 2:32
4. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 16:54 + 3:40
5. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 36:56 + 23:42
D14A
2.30 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 13:45
2. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 14:16 + 0:31
3. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:52 + 2:07
4. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:56 + 2:11
5. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 16:28 + 2:43
6. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 16:44 + 2:59
7. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 17:18 + 3:33
8. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:31 + 3:46
9. Aigmueller Camilla 44 C SU Schaeckl Orienteering 19:09 + 5:24
10. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:17 + 5:32
11. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 C OK Jihlava 21:22 + 7:37
12. Varga Marie 3 C LZ OMAHA 21:24 + 7:39
13. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 23:46 + 10:01
14. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:33 + 10:48
15. Lueger Lena 44 C SU Schaeckl Orienteering 26:41 + 12:56
16. Florian Anika 48 C Orienteering Innsbruck Imst 27:24 + 13:39
D17
2.90 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 16:45
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 16:53 + 0:08
3. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 16:54 + 0:09
4. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 17:03 + 0:18
5. Suta Anna Emilija 85 C ZVOC 17:36 + 0:51
6. Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 17:44 + 0:59
7. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:54 + 1:09
8. Trezina Aija Denija 85 C ZVOC 18:28 + 1:43
9. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 19:48 + 3:03
10. Hnilica Jana 58 C OLT Transdanubien 19:52 + 3:07
11. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 20:10 + 3:25
12. Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 20:17 + 3:32
13. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 20:19 + 3:34
14. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 20:26 + 3:41
15. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:31 + 3:46
16. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 21:06 + 4:21
17. Novotná Annie VPM0253 C KOS Slavia Plzeň 22:10 + 5:25
18. Malniece Liene 85 C ZVOC 22:38 + 5:53
19. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:57 + 6:12
20. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 24:38 + 7:53
21. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 24:53 + 8:08
22. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 25:43 + 8:58
23. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:08 + 9:23
24. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:35 + 9:50
25. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 26:47 + 10:02
25. Aigmueller Flora 44 C SU Schaeckl Orienteering 26:47 + 10:02
27. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:30 + 10:45
28. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 27:44 + 10:59
29. Nádeníčková Iva NEK0350 C Nejdek Orienteering 30:07 + 13:22
30. Ziebová Veronika NEK0450 C Nejdek Orienteering 30:31 + 13:46
Walther Amelie C DISK
Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha DISK
Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha DISK
Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D18K
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rogl Franziska 32 C ASKOE-Henndorf 18:26
2. Boros Kitti 32 C ASKOE-Henndorf 20:36 + 2:10
3. Loesching Sophia C 21:50 + 3:24
4. Perktold Barbara 48 C Orienteering Innsbruck Imst 30:11 + 11:45
D20
3.40 km, 107 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dyaksova Andreya 96 C Bulgarian Orienteering Federation 19:13
2. Giezendanner Delia 98 C Swiss - Ski O - Team 19:33 + 0:20
3. Niggli Alina 98 C Swiss - Ski O - Team 19:43 + 0:30
4. Hlavacova Anezka 95 C Czech Orienteering Federation 20:09 + 0:56
5. Firesova Marketa 95 C Czech Orienteering Federation 20:42 + 1:29
6. Rulle Arta Renate 85 C ZVOC 21:03 + 1:50
7. Niggli Natalja 98 C Swiss - Ski O - Team 21:07 + 1:54
8. Bieri Flurina 98 C Swiss - Ski O - Team 21:58 + 2:45
9. Nedyalkova Kalina 96 C Bulgarian Orienteering Federation 22:05 + 2:52
10. Dyaksova Evangelina 96 C Bulgarian Orienteering Federation 22:37 + 3:24
11. Gaio Rachele C 22:49 + 3:36
12. Muellerr Flurina 98 C Swiss - Ski O - Team 23:01 + 3:48
13. Gallova Veronika 95 C Czech Orienteering Federation 23:06 + 3:53
14. Sartori Alice C 24:46 + 5:33
15. Vlahova Aleksandra 96 C Bulgarian Orienteering Federation 25:31 + 6:18
16. Lueger Anna 44 C SU Schaeckl Orienteering 25:39 + 6:26
17. Stoklasová Daniela OSN0055 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:10 + 8:57
18. Dalfolo Debora C 30:22 + 11:09
19. Nádeníčková Pavla NEK0150 C Nejdek Orienteering 32:16 + 13:03
20. Hofer Anna C 54:52 + 35:39
D21E
3.40 km, 107 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kechkina Mariya 94 C Russian Orienteering Federation 15:31
2. Oborina Tatyana 94 C Russian Orienteering Federation 15:33 + 0:02
3. Kravchenko Anastasia 94 C Russian Orienteering Federation 15:43 + 0:12
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 15:52 + 0:21
5. Hancova Petra 95 C Czech Orienteering Federation 16:39 + 1:08
6. Neumannova Katerina 95 C Czech Orienteering Federation 17:19 + 1:48
7. Corradini Stefania 92 C Italian Orienteering Federation 17:34 + 2:03
8. Trapeznikova Alena 94 C Russian Orienteering Federation 17:43 + 2:12
9. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 17:59 + 2:28
10. Diener Laura 98 C Swiss - Ski O - Team 18:21 + 2:50
11. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:37 + 3:06
12. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 18:49 + 3:18
13. Valdmane Liga 85 C ZVOC 19:44 + 4:13
14. Erhart Antonia 42 C OL Graz 20:38 + 5:07
15. Ventura Alice 92 C Italian Orienteering Federation 20:42 + 5:11
16. Dyaksova Antoaneta 96 C Bulgarian Orienteering Federation 22:43 + 7:12
17. Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 22:51 + 7:20
18. Reiner Marina 11 C Naturfreunde Villach - Orienteering 23:49 + 8:18
19. Janovská Kateřina PGP9850 E SK Praga 27:46 + 12:15
20. Hechl Isabel 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 28:03 + 12:32
21. Hirschhofer Andrea 46 C HSV Absam OL 33:45 + 18:14
MS Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 22:06 + 6:35
D21A
3.10 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 19:34
2. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 20:34 + 1:00
3. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 25:29 + 5:55
4. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 38:37 + 19:03
D35B
2.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 21:10
2. Walther Katja 58 C OLT Transdanubien 21:29 + 0:19
3. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 23:57 + 2:47
4. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 24:46 + 3:36
5. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:44 + 4:34
6. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 31:28 + 10:18
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45B
2.70 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 19:11
2. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 20:17 + 1:06
3. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 21:31 + 2:20
4. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:35 + 2:24
5. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 21:53 + 2:42
6. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:03 + 2:52
7. Kastner Barbara C 23:16 + 4:05
8. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 23:18 + 4:07
9. Adenstedt Barbara 21 C Orienteering Klosterneuburg 23:32 + 4:21
10. Hnilica Sonja 58 C OLT Transdanubien 23:50 + 4:39
11. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 24:32 + 5:21
12. Glatz Sylvia 42 C OL Graz 25:09 + 5:58
12. Walch Karin 42 C OL Graz 25:09 + 5:58
14. Finder Gaby 56 C OLC Wienerwald 25:29 + 6:18
15. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 25:51 + 6:40
16. Berger Hedi 21 C Orienteering Klosterneuburg 26:03 + 6:52
16. Kaminger Ingrid 21 C Orienteering Klosterneuburg 26:03 + 6:52
18. Hinterhofer Katharin 32 C ASKOE-Henndorf 26:31 + 7:20
19. Erhart Andrea 42 C OL Graz 26:41 + 7:30
20. Aigmueller Martina 44 C SU Schaeckl Orienteering 27:01 + 7:50
21. Kolářová Michaela PGP7351 C SK Praga 27:09 + 7:58
22. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 28:41 + 9:30
23. Zeiner Elisabet 42 C OL Graz 29:27 + 10:16
24. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 29:54 + 10:43
25. Palme Guni 56 C OLC Wienerwald 30:55 + 11:44
26. Berger Gislind 21 C Orienteering Klosterneuburg 31:12 + 12:01
27. Lueger Ingrid 44 C SU Schaeckl Orienteering 32:35 + 13:24
D55B
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:30
2. Kogler Martina 90 C OL Kufstein 22:33 + 3:03
3. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 24:48 + 5:18
4. Lugsteiner Karin 48 C Orienteering Innsbruck Imst 28:30 + 9:00
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 28:43 + 9:13
6. Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 37:21 + 17:51
7. Hofstaetter Sabine C 39:15 + 19:45
D65B
2.10 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 25:38
H12
2.30 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 16:38
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 18:12 + 1:34
3. Škorpil Marek SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Praha 18:56 + 2:18
4. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 19:09 + 2:31
5. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:34 + 2:56
6. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 20:25 + 3:47
7. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:40 + 5:02
8. Hofhanzl Antonín SJI0906 C OK Jihlava 22:22 + 5:44
9. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 23:57 + 7:19
10. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 31:01 + 14:23
Walther Louis C DISK
H14A
2.60 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 14:38
2. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 16:17 + 1:39
3. Čech Adam ROZ0601 B OK Roztoky 19:59 + 5:21
4. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 5:46
5. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 21:11 + 6:33
6. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 21:56 + 7:18
7. Zápotocký František VLI0500 C Slavia Liberec orienteering 23:23 + 8:45
8. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 24:30 + 9:52
9. Rass Maximili 48 C Orienteering Innsbruck Imst 24:36 + 9:58
10. Muelhbacher Lukas 42 C OL Graz 24:54 + 10:16
11. Degen Kilian 2 C HSV Pinkafeld 29:51 + 15:13
12. Santeler Christop 48 C Orienteering Innsbruck Imst 30:44 + 16:06
13. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:54 + 16:16
14. Perktold David 48 C Orienteering Innsbruck Imst 42:41 + 28:03
H17
3.40 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 15:08
2. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 15:27 + 0:19
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 16:05 + 0:57
4. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 17:15 + 2:07
5. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:29 + 2:21
6. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia Plzeň 17:43 + 2:35
6. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 17:43 + 2:35
8. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:08 + 3:00
9. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 18:22 + 3:14
10. Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:56 + 3:48
11. Mueller Corsi C 19:09 + 4:01
12. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:24 + 4:16
13. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:32 + 4:24
14. Hnilica Hannes 58 C OLT Transdanubien 19:56 + 4:48
15. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 20:37 + 5:29
16. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:44 + 5:36
17. Ehler Flavio 98 C Swiss - Ski O - Team 21:00 + 5:52
18. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 21:24 + 6:16
19. Gaudernak Benjamin 58 C OLT Transdanubien 22:03 + 6:55
20. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 22:30 + 7:22
21. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 22:41 + 7:33
22. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 22:43 + 7:35
23. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 23:51 + 8:43
24. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 25:12 + 10:04
25. Teichmann Tobias 44 C SU Schaeckl Orienteering 25:24 + 10:16
26. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 26:06 + 10:58
27. Miglavs Alvis 85 C ZVOC 26:58 + 11:50
28. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 31:34 + 16:26
29. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:01 + 16:53
30. Perktold Benedikt 48 C Orienteering Innsbruck Imst 37:10 + 22:02
Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha DISK
Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava DISK
H18K
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kogler Bernard C 11:15
2. Kratky Paul 58 C OLT Transdanubien 13:46 + 2:31
3. Lieber Bernhard 9 C HSV Villach 18:52 + 7:37
4. Melcher Michael C 19:47 + 8:32
5. Burmann Rainer C 20:46 + 9:31
6. Immervoll Christop 44 C SU Schaeckl Orienteering 25:28 + 14:13
7. Rass Gilbert 48 C Orienteering Innsbruck Imst 25:58 + 14:43
H20
4.20 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavac Ondrej 95 C Czech Orienteering Federation 19:29
2. Hasman Ondrej 95 C Czech Orienteering Federation 20:15 + 0:46
3. Nagy Josef 95 C Czech Orienteering Federation 20:44 + 1:15
4. Mueller Gian Andri 98 C Swiss - Ski O - Team 22:11 + 2:42
5. Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 22:14 + 2:45
6. Vimba Rudolfs Mati 85 C ZVOC 23:51 + 4:22
7. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 23:55 + 4:26
8. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 24:26 + 4:57
9. Hoelzl Andras 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 24:54 + 5:25
10. Koffler Georg 11 C Naturfreunde Villach - Orienteering 25:13 + 5:44
11. Růta Matyáš TJN0102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:45 + 6:16
12. Panovec Kryštof SZP0011 C TJ Slovan Zdravotník Praha 25:46 + 6:17
13. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:23 + 11:54
14. Hanser Lukas 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 60:22 + 40:53
H21E
4.20 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belomazhev Stanimir 96 C Bulgarian Orienteering Federation 14:35
2. Gorlanov Sergey 94 C Russian Orienteering Federation 15:05 + 0:30
3. Khrennikov Eduard 94 C Russian Orienteering Federation 15:14 + 0:39
4. Horvat Petr 95 C Czech Orienteering Federation 15:47 + 1:12
5. Schnyder Gion 98 C Swiss - Ski O - Team 15:58 + 1:23
6. Skoda Jakub 95 C Czech Orienteering Federation 16:59 + 2:24
7. Mueller Nicola 98 C Swiss - Ski O - Team 17:07 + 2:32
8. Laciga Radek 95 C Czech Orienteering Federation 17:12 + 2:37
9. Matus Vojtech 95 C Czech Orienteering Federation 17:30 + 2:55
10. Boos Corsin 98 C Swiss - Ski O - Team 17:31 + 2:56
10. Comai Davide 92 C Italian Orienteering Federation 17:31 + 2:56
12. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 18:01 + 3:26
13. Suciu Simion 89 C CSM VSK Czikszereda Miercurea 18:07 + 3:32
14. Penchev Martin 96 C Bulgarian Orienteering Federation 18:13 + 3:38
15. Beglinger Lars 98 C Swiss - Ski O - Team 18:19 + 3:44
16. Corradini Francesco 92 C Italian Orienteering Federation 18:27 + 3:52
17. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 18:30 + 3:55
18. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 18:35 + 4:00
19. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 18:41 + 4:06
20. Bartos Vojtech 95 C Czech Orienteering Federation 18:43 + 4:08
21. Mueller Severin 98 C Swiss - Ski O - Team 18:58 + 4:23
22. Fesselhofer Roland 19 C HSV OL Wiener Neustadt 19:00 + 4:25
23. Szep Zoltan 89 C CSM VSK Czikszereda Miercurea 19:20 + 4:45
24. Snuparek Vaclav 95 C Czech Orienteering Federation 19:35 + 5:00
25. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 19:41 + 5:06
26. Eriksson Simon 91 C Umea OK 19:43 + 5:08
27. Hasek Jan 95 C Czech Orienteering Federation 19:50 + 5:15
28. Marych Kostiantyn 88 C Lyder Tur 19:56 + 5:21
29. Jordi Andri 98 C Swiss - Ski O - Team 20:14 + 5:39
30. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 20:18 + 5:43
31. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 20:48 + 6:13
32. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 20:51 + 6:16
33. Gond Balazs 24H8700 C GOC 20:58 + 6:23
34. Jaroszek radoslaw 42P9400 C Team360 20:59 + 6:24
35. Andri Bieri 98 C Swiss - Ski O - Team 21:32 + 6:57
36. Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava 21:44 + 7:09
37. Průša Michal VSP7310 E USK Praha 22:01 + 7:26
38. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 22:09 + 7:34
39. Niggli Jurg 86 C SkiO Swiss Niggli 22:22 + 7:47
40. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 23:33 + 8:58
41. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 23:36 + 9:01
42. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 23:48 + 9:13
43. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 24:16 + 9:41
44. Lapajne Jošt 97 C Slovenian team 24:22 + 9:47
45. Bieri Markus 98 C Swiss - Ski O - Team 24:38 + 10:03
46. Wickert Adrian 48 C Orienteering Innsbruck Imst 24:46 + 10:11
47. Petrovič Blaž 97 C Slovenian team 24:47 + 10:12
48. Poell Matthias 56 C OLC Wienerwald 24:56 + 10:21
49. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 25:46 + 11:11
50. Satrapa Vito 56 C OLC Wienerwald 25:55 + 11:20
51. Mattias Johansson 91 C Umea OK 25:56 + 11:21
52. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:49 + 12:14
Szasz Botond 89 C CSM VSK Czikszereda Miercurea DISK
Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec DISK
H21A
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Jan SJC8102 A Sportcentrum Jičín 16:40
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 18:16 + 1:36
3. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 22:27 + 5:47
4. Boudný Jan SZP7401 B TJ Slovan Zdravotník Praha 22:29 + 5:49
5. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 23:29 + 6:49
6. Martínek Robert VPM7700 A KOS Slavia Plzeň 26:08 + 9:28
7. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 29:52 + 13:12
Topolovský Stanislav NNNXXXX C Neregistrovaní DISK
Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H35B
3.10 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 15:41
2. Kaltenbacher Pierre 19 C HSV OL Wiener Neustadt 16:26 + 0:45
3. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 16:46 + 1:05
4. Boehm Martin 32 C ASKOE-Henndorf 17:10 + 1:29
4. Rovenský Milan 58 C OLT Transdanubien 17:10 + 1:29
6. Varga Bernd 3 C LZ OMAHA 18:18 + 2:37
7. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:00 + 4:19
8. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 20:28 + 4:47
9. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 20:29 + 4:48
10. Rojc Iztok 97 C Slovenian team 21:11 + 5:30
11. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 23:37 + 7:56
12. Degen Klaus 2 C HSV Pinkafeld 24:44 + 9:03
13. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 25:15 + 9:34
14. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:27 + 9:46
15. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 25:59 + 10:18
Varga Stephan C DISK
Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc DISK
H45B
2.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46
2. Stockmayer Michael 19 C HSV OL Wiener Neustadt 15:22 + 0:36
3. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 15:31 + 0:45
4. Pacher Hannes 44 C SU Schaeckl Orienteering 15:51 + 1:05
5. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 16:14 + 1:28
6. Hnilica Thomas 58 C OLT Transdanubien 16:22 + 1:36
7. Janíček Jan OSN6811 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:50 + 2:04
8. Aigmueller Thomas 44 C SU Schaeckl Orienteering 17:04 + 2:18
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 17:38 + 2:52
10. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 17:45 + 2:59
11. Männel Harald 48D5500 C OL-Team Wehrsdorf 17:52 + 3:06
12. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 17:53 + 3:07
13. Kiácz Bence 22H7000 C Hegyisport Szentendre Egy. 18:20 + 3:34
14. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:29 + 3:43
15. Kastner Boris C 18:31 + 3:45
16. Petrovič Dušan 97 C Slovenian team 18:42 + 3:56
17. Kramer Klaus 103 C GOs Harzberg - Gruppe Rientierungssport Harzberg 18:53 + 4:07
18. Hofhanzl Abrahám SJI7300 C OK Jihlava 19:05 + 4:19
19. Zweimueller Wolfgang 28 C HSV Ried 19:32 + 4:46
20. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 19:43 + 4:57
21. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 20:11 + 5:25
22. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 20:55 + 6:09
23. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 20:58 + 6:12
24. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 22:30 + 7:44
25. Reisenberger Roland 21 C Orienteering Klosterneuburg 22:31 + 7:45
26. Adenstedt Erik 21 C Orienteering Klosterneuburg 23:09 + 8:23
27. Hofstaetter Felix C 23:18 + 8:32
28. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 23:30 + 8:44
29. Walch Christia 42 C OL Graz 29:11 + 14:25
Kohlbacher Roland 32 C ASKOE-Henndorf DISK
H55B
2.70 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:29
2. Scheikl Gottfrie 45 C OC Faelrtenfeld 15:51 + 1:22
3. Zapletal Josef 55 C Naturfreude Wien 17:12 + 2:43
4. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 17:24 + 2:55
5. Janko Tamas 2 C HSV Pinkafeld 19:12 + 4:43
6. Hansruedi Hans 98 C Swiss - Ski O - Team 19:37 + 5:08
7. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 20:10 + 5:41
8. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 20:51 + 6:22
9. Roubalík Radovan UOL6400 C SOB Olomouc 21:09 + 6:40
10. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 21:15 + 6:46
11. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 23:09 + 8:40
12. Rogl Hartwig 34 C Naturfreunde Seekirchen 25:04 + 10:35
13. Zeiner Harald C 25:14 + 10:45
14. Gratzer Hans Geo 48 C Orienteering Innsbruck Imst 25:38 + 11:09
Kradischnig GĂĽnter 42 C OL Graz DISK
H65B
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 15:58
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 16:20 + 0:22
3. Hechl Georg 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 16:21 + 0:23
4. Hones Josef 28 C HSV Ried 16:28 + 0:30
5. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 21:31 + 5:33
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 22:25 + 6:27
7. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 23:18 + 7:20
8. Burmann Werner 56 C OLC Wienerwald 25:03 + 9:05
9. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 28:57 + 12:59
H75B
2.10 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 25:00
2. Deflorian Remo VAK C 35:45 + 10:45
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
OPEN
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 19:45
2. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:51 + 4:06
3. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 24:36 + 4:51
4. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 27:16 + 7:31
5. Hierzegger Herwig 63 C WATV 30:03 + 10:18
6. Nagy Josef TJN C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:04 + 11:19
7. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 49:20 + 29:35
8. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 30:33