Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
20.01.2019
Místo konání:
Ramsau am Dachstein
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D12     D14A     D17     D18K     D20     D21     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H18K     H20     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     OPEN    
D12
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 21:55
2. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 24:18 + 2:23
3. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:06 + 7:11
4. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 49:55 + 28:00
D14A
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 20:32
2. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 21:01 + 0:29
3. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:18 + 2:46
4. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 23:35 + 3:03
5. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:45 + 4:13
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 25:26 + 4:54
7. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:35 + 9:03
8. Aigmueller Camilla 44 C SU Schaeckl Orienteering 30:34 + 10:02
9. Varga Maria C 30:52 + 10:20
10. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 30:56 + 10:24
11. Florian Anika 48 C Orienteering Innsbruck Imst 34:12 + 13:40
12. Lueger Lena 44 C SU Schaeckl Orienteering 34:39 + 14:07
13. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:18 + 14:46
14. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 C OK Jihlava 39:40 + 19:08
15. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:00 + 25:28
D17
4.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 25:25
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 26:13 + 0:48
3. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 27:12 + 1:47
4. Suta Anna Emilija 21L0250 C ZVOC 27:21 + 1:56
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 28:44 + 3:19
6. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:50 + 3:25
7. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 30:05 + 4:40
8. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:41 + 5:16
9. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 30:42 + 5:17
10. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 30:50 + 5:25
11. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:57 + 5:32
12. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 31:15 + 5:50
13. Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 32:03 + 6:38
14. Novotná Annie VPM0253 C KOS Slavia Plzeň 32:20 + 6:55
15. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 33:15 + 7:50
16. Hnilica Jana 58 C OLT Transdanubien 33:39 + 8:14
17. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 33:59 + 8:34
18. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 34:30 + 9:05
19. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:41 + 9:16
20. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 34:44 + 9:19
21. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 35:24 + 9:59
22. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 35:57 + 10:32
23. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 35:59 + 10:34
24. Malniece Liene 21L0350 C ZVOC 36:05 + 10:40
25. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 36:22 + 10:57
26. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:05 + 12:40
27. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:36 + 15:11
28. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:03 + 17:38
29. Aigmueller Flora 44 C SU Schaeckl Orienteering 43:32 + 18:07
30. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 45:22 + 19:57
31. Nádeníčková Iva NEK0350 C Nejdek Orienteering 45:34 + 20:09
32. Ziebová Veronika NEK0450 C Nejdek Orienteering 45:43 + 20:18
33. Walther Amelia C 125:38 + 100:13
Trezina Aija Denija 21L0251 C ZVOC DISK
D18K
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rogl Franzis 32 C ASKOE-Henndorf 34:25
2. Boros Kitti 32 C ASKOE-Henndorf 40:43 + 6:18
3. Lueger Ingrid 44 C SU Schaeckl Orienteering 41:30 + 7:05
4. Kennerknecht Stefanie C 44:57 + 10:32
5. Perktold Barbara 48 C Orienteering Innsbruck Imst 54:01 + 19:36
6. Loeschnig Sophia C 59:05 + 24:40
D20
6.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Giezendanner Delia 98 C Swiss - Ski O - Team 33:56
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 34:56 + 1:00
3. Firešová Markéta ZBM9951 E SK Žabovřesky Brno 35:03 + 1:07
4. Bieri Flurina 98 C Swiss - Ski O - Team 39:03 + 5:07
5. Mueller Flurina 98 C Swiss - Ski O - Team 39:12 + 5:16
6. Rulle Arta Renate 21L0050 C ZVOC 40:01 + 6:05
7. Gaio Rachele 92 C Italian Orienteering Federation 43:14 + 9:18
8. Lueger Anna 44 C SU Schaeckl Orienteering 45:32 + 11:36
9. Sartori Alice 92 C Italian Orienteering Federation 48:37 + 14:41
10. Stoklasová Daniela OSN0055 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:45 + 20:49
11. Dalfolo Debora 92 C Italian Orienteering Federation 60:18 + 26:22
12. Nádeníčková Pavla NEK0150 C Nejdek Orienteering 63:20 + 29:24
13. Hofer Anna C 120:49 + 86:53
Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec DISK
D21
6.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 30:57
2. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 31:09 + 0:12
3. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodní vědy Praha 32:37 + 1:40
4. Corradini Stefania 92 C Italian Orienteering Federation 32:57 + 2:00
5. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 32:58 + 2:01
6. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:31 + 3:34
7. Dyaksova Andreya 96 C Bulgarian Orienteering Federation 34:58 + 4:01
8. Valdmane Liga 21L9450 C ZVOC 35:22 + 4:25
9. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 37:00 + 6:03
10. Erhart Antonia 42 C OL Graz 38:12 + 7:15
11. Dyaksova Antoane 96 C Bulgarian Orienteering Federation 38:25 + 7:28
12. Diener Laura 98 C Swiss - Ski O - Team 38:31 + 7:34
13. Ventura Alice 92 C Italian Orienteering Federation 38:42 + 7:45
14. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 40:17 + 9:20
15. Dyaksova Evangel 96 C Bulgarian Orienteering Federation 43:12 + 12:15
16. Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 44:37 + 13:40
17. Nedyalkova Kalina 96 C Bulgarian Orienteering Federation 44:42 + 13:45
18. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 44:47 + 13:50
19. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 46:49 + 15:52
20. Reiner Marina 11 C Naturfreunde Villach - Orienteering 47:50 + 16:53
21. Janovská Kateřina PGP9850 E SK Praga 48:59 + 18:02
22. Hechl Isabel 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 50:45 + 19:48
23. Vlahova Aleksan 96 C Bulgarian Orienteering Federation 52:19 + 21:22
24. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 58:08 + 27:11
25. Hirschhofer Andrea 46 C HSV Absam OL 66:03 + 35:06
26. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 92:39 + 61:42
D35B
5.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walther Katja 58 C OLT Transdanubien 36:00
2. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 36:47 + 0:47
3. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 38:58 + 2:58
4. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 39:17 + 3:17
5. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:00 + 7:00
6. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:32 + 7:32
7. Allwinger Judit 40 C 53:55 + 17:55
Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D45B
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 32:08
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 32:41 + 0:33
3. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 33:14 + 1:06
4. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 33:36 + 1:28
5. Berger Hedi 21 C Orienteering Klosterneuburg 35:41 + 3:33
6. Glatz Sylvia 42 C OL Graz 36:53 + 4:45
7. Hinterhofer Kathari 32 C ASKOE-Henndorf 37:38 + 5:30
8. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:40 + 5:32
9. Adenstedt Barbara 21 C Orienteering Klosterneuburg 39:38 + 7:30
9. Kaminger Ingrid 21 C Orienteering Klosterneuburg 39:38 + 7:30
11. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 40:09 + 8:01
12. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:07 + 9:59
13. Hnilica Sonja 58 C OLT Transdanubien 42:26 + 10:18
14. Walch Karin 42 C OL Graz 42:54 + 10:46
15. Berger Gislind 21 C Orienteering Klosterneuburg 43:00 + 10:52
16. Finder Gaby 56 C OLC Wienerwald 43:23 + 11:15
17. Zeiner Elisabe 42 C OL Graz 44:43 + 12:35
18. Erhart Andrea 42 C OL Graz 45:48 + 13:40
19. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 46:09 + 14:01
20. Aigmueller Martina 44 C SU Schaeckl Orienteering 48:27 + 16:19
21. Palme Guni 56 C OLC Wienerwald 52:15 + 20:07
22. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 56:16 + 24:08
23. Kolářová Michaela PGP7351 C SK Praga 59:30 + 27:22
Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering DISK
Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha DISK
D55B
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:20
2. Kogler Martina 90 C OL Kufstein 37:35 + 2:15
3. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 37:43 + 2:23
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 41:53 + 6:33
5. Lugsteiner Karin 48 C Orienteering Innsbruck Imst 48:08 + 12:48
6. Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 49:32 + 14:12
D65B
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 46:36
H12
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 24:59
2. Škorpil Marek SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Praha 26:47 + 1:48
3. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:45 + 2:46
4. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 29:04 + 4:05
5. Hofhanzl Antonín SJI0906 C OK Jihlava 31:06 + 6:07
6. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 31:43 + 6:44
7. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 32:04 + 7:05
8. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 33:32 + 8:33
9. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 50:25 + 25:26
10. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:22 + 27:23
11. Walther Louis 58 C OLT Transdanubien 61:08 + 36:09
H14A
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 22:45
2. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 27:08 + 4:23
3. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 27:58 + 5:13
4. Čech Adam ROZ0601 B OK Roztoky 29:15 + 6:30
5. Rass Maximil 48 C Orienteering Innsbruck Imst 33:18 + 10:33
6. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 33:23 + 10:38
7. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 33:56 + 11:11
8. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 35:59 + 13:14
9. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:59 + 15:14
10. Degen Kilian 2 C HSV Pinkafeld 42:54 + 20:09
11. Muehlbacher Lukas C 43:18 + 20:33
12. Perktold David 48 C Orienteering Innsbruck Imst 43:20 + 20:35
13. Zápotocký František VLI0500 C Slavia Liberec orienteering 66:49 + 44:04
14. Santeler Christo 48 C Orienteering Innsbruck Imst 84:03 + 61:18
H17
6.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 30:32
2. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 30:37 + 0:05
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 31:04 + 0:32
4. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:56 + 1:24
5. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:10 + 1:38
6. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 33:05 + 2:33
7. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 33:33 + 3:01
8. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 33:43 + 3:11
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:22 + 3:50
10. Mueller Corsin 98 C Swiss - Ski O - Team 36:51 + 6:19
11. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 37:24 + 6:52
12. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:55 + 7:23
13. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 38:47 + 8:15
14. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:09 + 8:37
15. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 39:21 + 8:49
16. Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:24 + 8:52
17. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 40:04 + 9:32
18. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:35 + 11:03
19. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 41:40 + 11:08
20. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 42:18 + 11:46
21. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 43:31 + 12:59
22. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 44:22 + 13:50
23. Hnilica Hannes 58 C OLT Transdanubien 44:25 + 13:53
24. Gaudernak Benjami 58 C OLT Transdanubien 46:33 + 16:01
25. Ehler Flavio 98 C Swiss - Ski O - Team 47:01 + 16:29
26. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 49:55 + 19:23
27. Teichmann Tobias 44 C SU Schaeckl Orienteering 51:31 + 20:59
28. Miglavs Alvis 21L0300 C ZVOC 51:34 + 21:02
29. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 59:20 + 28:48
Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia Plzeň DISK
Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha DISK
H18K
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kogler Bernhard C 19:22
2. Lieber Bernhard C 35:54 + 16:32
3. Perktold Benedik C 38:22 + 19:00
4. Melcher Michael 99 C Wiener Schulcup 40:22 + 21:00
5. Rass Gilbert 48 C Orienteering Innsbruck Imst 48:45 + 29:23
6. Immervoll Christop 44 C SU Schaeckl Orienteering 50:30 + 31:08
H20
7.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:59
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 1:11
3. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 38:26 + 2:27
4. Mueller Gian Andri 98 C Swiss - Ski O - Team 39:22 + 3:23
5. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 39:25 + 3:26
6. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 41:23 + 5:24
7. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 43:37 + 7:38
8. Koffler Georg 11 C Naturfreunde Villach - Orienteering 45:38 + 9:39
9. Panovec Kryštof SZP0011 C TJ Slovan Zdravotník Praha 47:11 + 11:12
10. Hoelzl AndrĂň 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 49:58 + 13:59
11. Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 53:10 + 17:11
12. Růta Matyáš TJN0102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:25 + 19:26
13. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:31 + 29:32
14. Hanser Lukas 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 107:31 + 71:32
Vimba Rudolfs Matiss 21L0000 C ZVOC DISK
H21
7.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schnyder Gion 98 C Swiss - Ski O - Team 30:48
2. Belomazhev Stanimi 96 C Bulgarian Orienteering Federation 30:53 + 0:05
3. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 31:05 + 0:17
4. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:32 + 1:44
5. Comai Davide 92 C Italian Orienteering Federation 32:52 + 2:04
6. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 32:55 + 2:07
7. Boos Corsin 98 C Swiss - Ski O - Team 33:21 + 2:33
8. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 34:09 + 3:21
9. Corradini Francesko 92 C Italian Orienteering Federation 34:14 + 3:26
10. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 34:44 + 3:56
11. Jordi Andri 98 C Swiss - Ski O - Team 34:45 + 3:57
12. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 34:54 + 4:06
13. Mueller Nicola 98 C Swiss - Ski O - Team 35:19 + 4:31
14. Berglinger Lars 98 C Swiss - Ski O - Team 35:45 + 4:57
15. Penchev Martin 96 C Bulgarian Orienteering Federation 35:46 + 4:58
16. Bartoš Vojtěch MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně 36:00 + 5:12
17. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 36:05 + 5:17
18. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 36:07 + 5:19
19. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 36:17 + 5:29
20. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 36:57 + 6:09
21. Šňupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 37:07 + 6:19
22. Mueller Severin 98 C Swiss - Ski O - Team 38:07 + 7:19
23. Fesselhofer Roland 19 C HSV OL Wiener Neustadt 38:46 + 7:58
24. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 39:07 + 8:19
25. Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava 39:14 + 8:26
26. Suciu Simion C 39:15 + 8:27
27. Robalds Andris 21L9400 C ZVOC 39:32 + 8:44
28. Bieri Andrin 98 C Swiss - Ski O - Team 39:39 + 8:51
29. Mrázek Jan SJC8102 A Sportcentrum Jičín 39:48 + 9:00
30. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 39:50 + 9:02
31. Szep Zoltan C 40:00 + 9:12
32. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 40:01 + 9:13
33. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 40:02 + 9:14
34. Jaroszek radoslaw 42P9400 C Team360 40:45 + 9:57
35. Gond Balazs 24H8700 C GOC 41:00 + 10:12
36. Szazs Botono C 42:00 + 11:12
37. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 42:13 + 11:25
38. Marych Konstantin C 42:27 + 11:39
39. Varga Stephan 3 C LZ OMAHA 43:16 + 12:28
40. Eriksson Simon 91 C Umea OK 43:25 + 12:37
41. Průša Michal VSP7310 E USK Praha 43:30 + 12:42
42. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 44:48 + 14:00
43. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 45:47 + 14:59
44. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 47:30 + 16:42
45. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 47:56 + 17:08
45. Satrapa Vito 56 C OLC Wienerwald 47:56 + 17:08
47. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 47:57 + 17:09
48. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 48:57 + 18:09
49. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:02 + 18:14
50. Bieri Markus 98 C Swiss - Ski O - Team 49:10 + 18:22
51. Boudný Jan SZP7401 B TJ Slovan Zdravotník Praha 49:32 + 18:44
52. Lapajne Jošt SLO C 49:45 + 18:57
53. Wickert Adrian 48 C Orienteering Innsbruck Imst 49:47 + 18:59
54. Petrovič Blaž SLO C 50:56 + 20:08
55. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 51:49 + 21:01
56. Poell Matthia 56 C OLC Wienerwald 52:24 + 21:36
57. Martínek Robert VPM7700 A KOS Slavia Plzeň 64:52 + 34:04
58. Lerchegger Bernhar 40 C 65:14 + 34:26
59. Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 72:35 + 41:47
H35B
6.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaltenbacher Pierre 19 C HSV OL Wiener Neustadt 31:14
2. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:17 + 2:03
3. Rovenský Milan 58 C OLT Transdanubien 33:53 + 2:39
4. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 34:36 + 3:22
5. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 35:29 + 4:15
6. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 35:59 + 4:45
7. Boehm Martin 32 C ASKOE-Henndorf 36:23 + 5:09
8. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:47 + 5:33
9. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 36:52 + 5:38
10. Koenig Markus 32 C ASKOE-Henndorf 39:16 + 8:02
11. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 39:29 + 8:15
12. Rojc Iztok SLO C 39:41 + 8:27
13. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 39:44 + 8:30
14. Hartberger Thomas 119 C 40:31 + 9:17
15. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 41:41 + 10:27
16. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 45:06 + 13:52
17. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 49:08 + 17:54
18. Degen Klaus 2 C HSV Pinkafeld 53:14 + 22:00
19. Schiller Michael C 59:59 + 28:45
Fink Bernhar 32 C ASKOE-Henndorf DISK
H45B
5.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 19 C HSV OL Wiener Neustadt 26:42
2. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 29:55 + 3:13
3. Pacher Hannes 44 C SU Schaeckl Orienteering 30:21 + 3:39
4. Hnilica Thomas 58 C OLT Transdanubien 31:19 + 4:37
5. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 31:20 + 4:38
6. Petrovič Dušan SLO C 31:27 + 4:45
7. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 32:31 + 5:49
8. Janíček Jan OSN6811 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:33 + 5:51
9. Männel Harald 48D5500 C OL-Team Wehrsdorf 33:29 + 6:47
10. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:10 + 7:28
11. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 35:23 + 8:41
12. Kramer Klaus 103 C GOs Harzberg - Gruppe Rientierungssport Harzberg 35:41 + 8:59
13. Kohlbacher Roland 32 C ASKOE-Henndorf 36:02 + 9:20
14. Aigmueller Thomas 44 C SU Schaeckl Orienteering 36:05 + 9:23
15. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 36:36 + 9:54
16. Kiácz Bence 22H7000 C Hegyisport Szentendre Egy. 36:37 + 9:55
17. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 37:54 + 11:12
18. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 37:56 + 11:14
19. Hofhanzl Abrahám SJI7300 C OK Jihlava 38:41 + 11:59
20. Reisenberger Roland 21 C Orienteering Klosterneuburg 41:27 + 14:45
21. Adenstedt Erik 21 C Orienteering Klosterneuburg 42:28 + 15:46
22. Lerchegger Helmut 40 C 44:08 + 17:26
23. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 45:21 + 18:39
24. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:48 + 20:06
25. Walch Christian 42 C OL Graz 47:09 + 20:27
26. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 47:45 + 21:03
Maleček Vít PGP6801 C SK Praga DISK
H55B
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:03
2. Scheikl Gottfri 45 C OC Faelrtenfeld 27:29 + 1:26
3. Zapletal Josef 55 C Naturfreude Wien 28:11 + 2:08
4. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 31:14 + 5:11
5. Hansruedi Hans 98 C Swiss - Ski O - Team 32:09 + 6:06
6. Janko Tamas 2 C HSV Pinkafeld 32:17 + 6:14
7. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 33:03 + 7:00
8. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 33:14 + 7:11
9. Kradischnig GĂĽnter 42 C OL Graz 35:20 + 9:17
10. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 35:31 + 9:28
11. Roubalík Radovan UOL6400 C SOB Olomouc 36:09 + 10:06
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 37:21 + 11:18
13. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 38:44 + 12:41
14. Gratzer Hans Ge 48 C Orienteering Innsbruck Imst 42:05 + 16:02
15. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 45:08 + 19:05
16. Rogl Hartwig 34 C Naturfreunde Seekirchen 46:07 + 20:04
17. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 46:37 + 20:34
18. Zeiner Harald 42 C OL Graz 59:13 + 33:10
H65B
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Josef 28 C HSV Ried 26:27
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 26:50 + 0:23
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 26:55 + 0:28
4. Hechl Georg 49 C Naturfreunde Kitzbuehel 27:42 + 1:15
5. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 36:22 + 9:55
6. Burmann Werner 56 C OLC Wienerwald 44:47 + 18:20
7. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 48:46 + 22:19
Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering DISK
H75B
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 43:18
2. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 59:56 + 16:38
3. Defloriano Remo C 68:02 + 24:44
OPEN
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mattias Johanson 91 C Umea OK 23:00
2. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 34:16 + 11:16
3. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:04 + 15:04
4. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 40:53 + 17:53
5. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 42:47 + 19:47
6. Hierzegger Herwig 63 C WATV 46:35 + 23:35
7. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 50:23 + 27:23
8. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:37 + 28:37
Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka DISK