Event results: Český pohár LOB 2019 - stav po 7 závodech

Date:
2019/03/04
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2019-01-122019/01/12 Mistrovství ČR ve sprintu OSN Yes Yes
2019-01-132019/01/13 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať OSN Yes Yes
2019-01-192019/01/19 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint OOL Yes Yes
2019-01-192019/01/19 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start OOL Yes Yes
2019-01-202019/01/20 Mistrovství ČR na krátké trati OOL Yes Yes
2019-01-262019/01/26 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint LIV Yes Yes
2019-01-272019/01/27 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať LIV Yes Yes
2019-03-022019/03/02 Mistrovství ČR na klasické trati VRB No No
2019-03-032019/03/03 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint VRB No No
Classes:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Malečková Hana VSP0553 A 422.93 1. 109.50( 1) 98.42( 4) 106.00( 1)102.42( 1)105.01( 1)
2 Chrástová Magdaléna STH0551 A 406.93 1. 96.22( 2) 100.83( 1)102.47( 2) 99.03( 2) 90.90( 4) 104.60( 1) 98.22( 3)
3 Pecková Tereza VLI0551 A 402.47 2. 94.28( 3) 99.08( 3) 85.61( 6) 98.55( 3) 102.78( 2) 99.79( 2)100.82( 2)
4 Tomčíková Eliška VRB0555 A 375.76 1. 57.67( 9) 91.05( 8) 91.53( 3) 90.07( 5) 92.21( 3) 67.15( 6) 100.97( 1)
5 Skácelová Kateřina VLI0550 B 367.44 3. 76.62( 4) 93.24( 6) 87.43( 5) 91.16( 4) 82.34( 6) 95.61( 3) 69.78( 7)
6 Matěásková Šárka JIL0551 B 341.80 4. 63.21( 7) 93.61( 5) 88.99( 4) 95.99( 4)
7 Řeháková Mirka SKV0652 B 324.83 4. 91.07( 4) 85.51( 5) 63.84( 7) 84.41( 5)
8 Skalová Jolana TJN0653 B 321.90 5. 76.36( 5) 90.11(10) 80.25( 8) 75.18( 6) 63.15( 7) 49.25( 8) 67.26( 8)
9 Mellanová Judita TUV0559 B 272.25 5. 58.57( 8) 67.06(14) 76.69( 5) 69.93( 6)
10 Mišeková Kateřina KAM0756 B 213.33 7. 81.73( 7) 74.70( 7) 56.90( 8)
11 Štemberová Bára TJN0650 B 212.00 8. 24.92(16) 44.90(18) 68.17( 9) 62.23( 8) 36.70( 9)
12 Janošíková Eva VCB0552 B 203.96 9. 16.67(17) 63.13(15) 37.52(11) 59.81(10) 43.50( 9) 31.33( 9)
13 Holíková Simona ONO0553 175.56 2. 75.46( 6)100.10( 2)
14 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 169.13 9. 53.93(10) 60.17( 9) 16.50(10) 38.53(10) 8.46(12)
15 Venoušová Terezie KSU0552 135.52 7. 43.88(13) 91.64( 7)
16 Doušková Kateřina TBM0679 132.99 10. 57.03(10) 75.96(12)
17 Hájková Tereza TUV0558 120.96 11. 42.59(14) 78.37(11)
18 Podoubská Adéla TJN0658 118.25 12. 47.61(12) 70.64(13)
19 Lošťáková Sára LTP0650 103.42 10. 32.17(12) 37.05(11) 0.00(11) 7.62(11) 26.58(10)
20 Hloušková Marcela KSU0551 90.18 9. 0.00(21) 90.18( 9)
21 Moskvová Agáta ZLH0550 57.22 16. 0.00(18) 57.22(16)
22 Jílková Lenka UOL0654 56.78 17. 56.78(17)
23 Hlaváčová Lucie TBM0660 52.00 11. 52.00(11)
24 Fuchsová Ema TBM0653 34.21 15. 34.21(15)
25 Sokolová Julie VLI0552 15.29 11. 0.00(12) 15.29(11)
26 Plachá Aneta JPV0555 10.33 19. 0.00(20) 10.33(19)
27 Kadlecová Tereza VEY0650 5.35 13. 0.00(13) 5.35(13)
D17
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Macholdová Tereza VPM0254 A 422.74 1. 96.77( 4) 102.02( 1) 94.72( 5) 101.98( 1) 103.28( 1)113.22( 1)104.22( 1)
2 Chrástová Tereza STH0251 A 397.85 2. 96.86( 3) 100.33( 2) 99.67( 3) 97.62( 4)100.23( 2) 87.15( 7)
3 Karlová Anna JIL0352 A 397.02 1. 101.12( 2) 97.65( 3)100.56( 1) 94.25( 7) 81.08(11) 94.64( 2) 97.69( 3)
4 Černá Kateřina VPM0250 A 395.11 1. 102.02( 1) 98.78( 4) 97.82( 3) 96.49( 3) 92.14( 3) 95.17( 5)
5 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 394.64 2. 96.59( 5) 99.77( 2)100.20( 2) 90.66( 4) 84.55( 7) 98.08( 2)
6 Randáková Adéla VRL0452 A 376.93 4. 75.97( 9) 90.87( 4) 93.73( 6) 96.92( 5) 90.27( 5) 86.65( 5) 95.41( 4)
7 Randáková Alžběta VRL0252 B 355.07 6. 91.07( 6) 84.04( 6) 96.73( 6) 83.23( 7) 45.41(18) 82.90( 8)
8 Čechmánková Anna PGP0452 B 340.14 6. 66.19(15) 79.47( 8) 82.45( 7) 84.33(10) 67.82(18) 84.95( 6) 88.41( 6)
9 Pušová Bára LPU0357 B 327.18 5. 80.13( 7) 86.97( 5) 84.42( 9) 70.68(15) 73.67(11) 75.66(10)
10 Mrózek Teresa TRI0251 B 326.83 7. 70.27(10) 81.67( 7) 79.39(10) 82.34(13) 82.66( 9) 80.16( 9) 65.50(14)
11 Richtrová Kamila VPM0451 B 324.30 4. 69.72(11) 59.63(17) 80.28( 8) 71.73(17) 83.17( 8) 86.85( 4) 74.00(11)
12 Stoklasová Zuzana OSN0454 B 315.79 8. 78.77( 8) 72.22(10) 78.20(12) 60.91(19) 82.22(10) 71.47(13) 76.60( 9)
13 Řeháková Gabriela VPM0353 B 315.40 8. 79.58( 9) 85.32( 8) 78.03(12) 72.47(12) 69.52(12)
14 Burešová Eliška VLI0456 B 308.01 6. 66.78(13) 74.74(13) 79.96(14) 85.52( 6) 66.08(15) 67.79(13)
15 Štraitová Jolana VSP0456 B 291.63 8. 67.64(13) 69.76(11) 61.11(18) 73.47(14) 80.76( 8) 46.85(17)
16 Skácelová Adéla VLI0454 B 291.14 11. 40.32(19) 63.13(15) 78.69(11) 84.03(11) 65.29(19) 29.13(23) 59.44(15)
17 Štreglová Zuzana VRL0251 B 258.57 12. 69.27(12) 49.61(18) 63.75(15) 57.54(21) 68.01(17) 43.94(18)
18 Novotná Annie VPM0253 B 257.94 13. 68.40(14) 79.66(15) 76.96(13) 32.92(21) 26.71(25)
19 Haltofová Romana TRI0451 B 230.21 16. 54.89(16) 61.43(16) 52.28(17) 61.61(21) 0.00(30) 43.55(19)
20 Koberová Kateřina LPU0352 B 223.46 9. 67.64(13) 79.16( 9) 76.66(10)
21 Šestáková Marie VLI0452 220.96 16. 47.33(18) 79.17(16) 63.19(20) 31.27(23)
22 Klechová Karolína VRB0499 206.07 17. 31.27(20) 33.89(20) 42.18(20) 59.42(20) 55.07(22) 49.40(17) 0.00(33)
23 Nagyová Kateřina TJN0452 174.77 18. 50.09(18) 10.00(27) 36.74(21) 45.50(23) 23.64(25) 42.44(21)
24 Kodejšová Markéta VSP0458 173.48 12. 0.00(30) 83.73(12) 68.71(16) 0.00(31) 21.04(28)
25 Teringlová Vendula VCB0451 169.01 16. 14.45(26) 28.45(23) 53.76(16) 52.88(22) 33.92(20) 6.87(30)
26 Bruková Petra TRI0450 143.23 22. 0.00(29) 0.00(31) 35.36(22) 52.58(23) 27.36(25) 27.93(24) 4.59(32)
27 Marková Ema STE0252 139.03 19. 23.31(23) 29.99(22) 44.31(19) 41.42(22)
28 Nádeníčková Iva NEK0350 107.81 23. 21.21(23) 29.07(24) 26.60(26) 22.44(26) 29.70(24)
29 Brožková Kateřina TJN0455 106.04 16. 53.60(16) 52.44(16)
30 Bartošová Marie MLA0451 95.11 14. 69.27(14) 25.84(26)
31 Meierová Bára BRU0251 88.99 12. 21.50(24) 67.49(12)
32 Pesničáková Soňa TJN0451 81.02 19. 44.85(19) 36.17(24)
33 Miková Lenka TBM0460 72.99 17. 54.25(17) 18.74(25)
34 Růžičková Vendula CHA0252 72.62 20. 29.23(22) 43.39(20)
35 Hanušová Kateřina VRL0455 67.67 19. 9.20(27) 34.36(19) 0.00(32) 24.11(27)
36 Rýdlová Magdaléna TJN0251 63.80 14. 63.80(14)
37 Vedrová Ela TBM0357 56.55 21. 25.84(21) 30.71(21)
38 Ziebová Veronika NEK0450 54.81 24. 18.83(24) 26.03(27) 9.95(27) 0.00(34)
39 Navrátilová Adéla TRI0250 46.28 22. 23.49(22) 22.79(24)
40 Čermáková Klára PGP0352 25.39 25. 18.06(25) 7.33(28)
41 Andrlová Lea VLI0453 19.94 29. 0.00(29) 19.94(29)
42 Marečková Ema OSN0450 18.59 28. 0.00(32) 4.65( P) 7.46(28) 6.48(31)
43 Raclavská Vlaďka UOL0253 18.58 26. 18.58(26)
44 Procházková Dana VCB0362 1.16 28. 0.00(28) 1.16(29)
D20
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Firešová Markéta ZBM9951 E 452.36 1. 108.58( 1)113.09( P)102.89( 2) 106.00( 1) 115.70( 2)102.76( 2) 114.99( 1)
2 Hlaváčová Anežka TBM0199 A 437.25 1. 106.18( 2)109.31( P)105.47( 1) 102.91( 2) 115.98( 1)105.78( 1)104.94( 2)
3 Gallová Veronika STH0053 B 365.57 3. 80.01( 5) 91.39( P) 91.63( 3) 91.09( 3) 91.46( 3)
4 Svobodová Alexandra VPM0051 B 311.19 1. 85.23( 3)101.04( 1) 62.81( 5) 62.11( 4)
5 Lacigová Marie SZP0050 B 256.84 2. 5.76( 7)100.09( 2) 70.92( 4) 80.07( 3)
6 Stoklasová Daniela OSN0055 B 248.41 3. 62.10( P) 67.87( 4) 50.12( 4) 68.32( 3)
7 Zrníková Adéla OSN0099 183.98 3. 85.11( 4) 98.87( 3)
8 Novotná Tereza ZLH0051 139.65 4. 56.66( 6) 82.99( 4)
9 Nádeníčková Pavla NEK0150 134.28 4. 48.63( 5) 37.97( 5) 47.68( 4)
10 Rýdlová Adéla TJN0151 99.71 5. 60.68( 6) 39.03( 5)
11 Klikarová Ivana DKP9953 6.00 7. 6.00( 7)
D21E
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Hančová Petra LPU9659 E 414.09 1. 103.22( 1)103.52( P) 99.77( 2) 100.68( 2) 101.97( 1)105.38( 1) 93.91( 4)
2 Mechlová Lenka SHK9051 E 410.56 1. 102.10( 2)102.64( P)104.48( 1) 101.34( 2) 86.97( 4) 96.81( 3)
3 Randáková Helena VRL7452 E 407.56 1. 94.68( 3)109.42( 1) 87.93( 5) 100.98( 1) 90.67( 5) 92.77( 3) 102.48( 1)
4 Neumannová Kateřina PVP9250 E 400.95 2. 89.06( 6) 100.24( P) 95.75( 3) 98.15( 4) 96.69( 3) 101.85( 2)100.71( 2)
5 Šimková Johanka SHK9355 E 382.69 3. 93.10( 4) 95.67( P) 91.74( 4) 98.34( 3) 95.58( 4)
6 Kubínová Veronika SKV9752 E 360.71 3. 90.55( 5) 91.44( 3) 86.72( 6) 92.00( 5) 82.81( 6)
7 Teplá Karolína SHK9251 E 270.24 4. 76.61( 8) 66.42( 4) 53.61( 6) 73.60( 6)
8 Tomešová Daniela SJC8451 E 250.10 5. 73.69( 9) 62.44( 7) 58.68( 7) 55.29( 5)
9 Chudíková Barbora SJI7850 E 183.25 2. 84.11( 7) 99.14( 2)
10 Janovská Kateřina PGP9850 E 115.15 7. 32.84( 8) 37.46( 7) 44.85( 8)
11 Voborníková Alena CTB9451 E 88.78 6. 88.78( 6)
12 Pospíšilová Marie DKP8756 E 85.65 5. 0.00( 8) 85.65( 5)
13 Horvátová Hana SSU9794 E 71.96 10. 71.96(10)
14 Plochová Dominika DKP8651 E 41.68 7. 41.68( 7)
D21A
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Baldrianová Barbora DKP7855 E 417.13 1. 102.11( 2)106.26( 1) 104.50( 1)104.26( 1)
2 Kubínová Romana SKV9452 E 408.55 1. 94.33( 5) 95.19( 4)110.54( 1)104.69( 1) 98.13( 2)
3 Kopáčková Iva CHT8851 E 400.78 2. 95.49( 3) 95.30( 3)105.97( 2)104.02( 2) 93.50( 3)
4 Procházková Klára LPU9451 E 381.06 2. 94.56( 4) 93.93( 5) 99.52( 2) 93.05( 4)
5 Janovská Petra PGP7355 E 325.55 3. 45.70(13) 81.96( 9) 83.49( 3) 76.57( 4) 67.76( 4) 28.41( 7) 83.53( 6)
6 Voborníková Alena CTB9451 B 309.21 1. 102.40( 1) 98.44( 2) 108.37( 1)
7 Horová Magda SZP5450 B 220.00 5. 64.23(11) 79.83(11) 75.94( 5)
8 Mullis Kateřina DKP7753 B 190.92 3. 95.98( 3) 94.94( 3)
9 Argalášová Kateřina TRI9750 B 177.41 7. 87.59( 7) 89.82( 7)
10 Lacigová Michaela SZP8150 B 175.59 6. 82.42( 8) 93.17( 6)
11 Gebauerová Jana ZBM7951 167.71 8. 78.47( 9) 89.24( 8)
12 Rambová Kamila DKP8655 157.85 6. 75.38( 6) 82.47( 7)
13 Szarzecová Lucie TRI9850 152.59 10. 74.81(10) 77.78(12)
14 Košťálová Petra DKP8256 145.12 8. 72.59(14) 72.53( 8)
15 Bartošová Jana MLA7051 123.15 12. 56.80(12) 66.35(15)
16 Plochová Dominika DKP8651 100.80 2. 100.80( 2)
17 Tomešová Daniela SJC8451 91.29 3. 91.29( 3)
18 Lepšíková Eva SJC8765 89.67 5. 89.67( 5)
19 Mrázková Romana SJC8351 89.33 6. 89.33( 6)
20 Kafková Tereza SJI8956 81.02 10. 81.02(10)
21 Folprechtová Kateřina TUV7454 77.13 4. 77.13( 4)
22 Košárková Iva SHK8153 76.41 13. 76.41(13)
23 Chmelíková Tereza SZP8750 23.44 4. 23.44( 4)
D35
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Skácelová Marie VLI7552 424.69 1. 106.00( 1)103.52( 1)109.13( 1)100.82( 1) 97.55( 3) 106.04( 1) 91.36( 5)
2 Burešová Kateřina VLI7456 401.99 1. 93.68( 3)100.33( 2)104.07( 1) 75.91( 6) 103.91( 1)
3 Malečková Iva PGP7559 391.83 2. 97.19( 2) 98.86( 3) 98.38( 2) 82.68( 5) 97.40( 3)
4 Karlová Kateřina JIL7553 377.15 2. 80.23( 4)100.11( 2) 99.80( 2) 97.01( 4)
5 Lošťáková Ivana LTP7758 346.97 2. 95.09( 4) 87.86( 4) 65.33( 8) 98.69( 2)
6 Štreglová Andrea VRL7552 336.85 4. 89.53( 4) 80.54( 5) 86.47( 5) 55.97( 9) 80.31( 7)
7 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 251.39 3. 86.52( 5) 94.17( 3) 70.70( 8)
8 Jašková Šárka ABR7751 195.68 2. 99.30( 2) 96.38( 3)
9 Teringlová Martina VCB7851 163.90 6. 74.77( 7) 89.13( 6)
10 Smolková Alena SSP6450 155.14 4. 85.34( 4) 69.80( 9)
11 Procházková Jana DKP8052 124.77 5. 64.92( 5) 59.85( 6)
12 Košťálová Petra DKP8256 94.70 3. 94.70( 3)
13 Plachá Andrea JPV7676 93.54 4. 93.54( 4)
14 Marková Eva STE7550 82.34 10. 45.63(10) 36.71(10)
15 Lubrichová Eva STE7556 64.45 6. 64.45( 6)
D45
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Neumannová Renata PVP6650 404.07 1. 103.48( 1) 97.15( 4) 94.15( 3) 79.89( 7) 97.20( 4)104.59( 1) 98.80( 2)
2 Průšová Markéta VSP7256 404.04 1. 93.58( 4) 99.65( 2) 92.35( 5) 100.42( 1)100.00( 2) 75.50( 7) 103.97( 1)
3 Zakouřilová Helena VSP7453 397.79 1. 96.07( 3)101.62( 1)100.22( 2) 99.88( 2) 77.15( 6) 72.76( 8) 80.44( 8)
4 Zápotocká Anna VLI7250 382.68 3. 85.38( 7) 97.28( 4) 98.32( 3) 95.49( 3) 91.59( 4)
5 Lesáková Věra TJN7152 367.67 4. 87.14( 7) 94.29( 5) 93.82( 4) 88.95( 5) 84.75( 5) 63.74(12) 90.61( 5)
6 Šedivá Miroslava EKP5750 357.64 4. 92.25( 5) 87.12( 6) 89.44( 4) 88.83( 6)
7 Janíčková Jitka OSN7356 355.33 2. 88.83( P) 91.53( 6) 75.05( 8) 71.14( 7) 99.92( 2)
8 Podrábská Marie VLI7451 354.08 2. 100.45( 2) 82.99( 7) 72.83( 9) 68.42( 9) 88.07( 5) 82.57( 7)
9 Štraitová Jitka VSP7252 307.01 1. 105.63( 1) 99.70( 3)101.68( 1)
10 Čivrná Karolína VRL7355 274.95 6. 91.40( 6) 67.49( 9) 66.24(11) 49.82(10)
11 Argalášová Gabriela TRI6850 270.39 6. 52.03(10) 79.31( 8) 80.25( 6) 58.80( 8)
12 Klašková Kateřina DKP6750 192.80 9. 55.62( 9) 63.56(10) 12.41(14) 61.21( 9)
13 Řezníčková Hana CHT6051 171.06 9. 31.99(11) 46.43(11) 52.91(11) 0.00(11) 27.84( 9) 39.73(13) 28.66(11)
14 Pařízková Věrka SMR7151 166.61 3. 69.38( 9) 97.23( 3)
15 Rýdlová Magda TJN6850 155.21 6. 69.71( 8) 85.50( 6)
16 Kolářová Michaela PGP7351 147.07 10. 66.44(10) 62.68(10) 17.95(10)
17 Kašparová Ivana UOL6951 98.73 3. 98.73( 3)
18 Čiháková Lenka KNC6750 83.16 10. 68.41(10) 14.75(12)
19 Skyvová Kristýna STE7054 81.64 8. 81.64( 8)
20 Štorková Simona JPV6556 51.40 12. 23.79(12) 27.61(12)
D55
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Kuncová Jiřina TJN5752 442.81 1. 100.46( 2) 119.88( 1)108.06( 1)107.77( 1)107.10( 1)105.65( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 417.02 1. 118.07( 1)101.29( 1) 82.01( 3) 93.51( 3) 90.68( 3) 78.86( 4) 104.15( 2)
3 Smolková Alena SSP6450 298.10 2. 98.11( 2) 98.44( 2)101.55( 2)
4 Hrabánková Ilona SSP6250 281.19 3. 69.77( 3) 60.04( 5) 46.54( 4) 80.67( 4) 70.71( 4)
5 Sládková Eva TEH5751 275.31 3. 55.04( 4) 68.57( 4) 90.30( 3) 61.40( 4)
6 Bochenková Jana DOR6150 210.41 2. 112.16( 2) 98.25( 3)
7 Lacigová Ivana SZP5950 192.80 2. 102.60( 2) 90.20( 3)
D65
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Haňkovská Jana SSP4050 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Bolehovský Daniel VSP0508 A 463.37 1. 99.98( 2) 109.02( 1) 120.21( 1)108.64( 1) 113.75( 1)117.44( 1)111.97( 1)
2 Šubrt Vojtěch DKP0502 A 386.34 2. 95.71( 3) 88.76( 3)104.73( 2) 97.14( 2) 88.02( 3) 69.45( 7)
3 Čivrný Jan VRL0501 A 368.29 2. 93.28( 5) 94.14( 3) 79.27( 4)101.60( 2)
4 Čech Adam ROZ0601 A 361.11 2. 91.03( 2) 89.11( 3) 94.54( 2) 86.43( 3)
5 Vítek Matěj SJI0500 B 310.25 3. 77.75( 8) 74.51( 6) 66.40( 7) 86.63( 3) 71.36( 5) 60.33( 7)
6 Byrtus Jakub TRI0508 B 287.15 4. 53.24(15) 58.69(11) 80.40( 5) 74.62( 5) 73.44( 4)
7 Čechmánek Václav PGP0607 B 284.82 4. 50.38(15) 84.49( 4) 86.37( 4) 63.58( 6) 0.00(10)
8 Hanuš Filip VRL0604 B 249.39 5. 50.52(16) 54.69(14) 64.37( 6) 79.81( 5)
9 Štábl Patrik KSU0606 B 232.89 4. 83.71( 6) 64.82( 9) 84.36( 4)
10 Votoček Michal JIL0601 B 224.33 5. 72.96(11) 74.70( 5) 76.67( 6)
11 Stach Ondřej JIL0602 B 215.87 8. 65.75(12) 55.56(13) 55.99( 8) 38.57( 9)
12 Černý Jonáš MLA0501 B 197.78 1. 104.32( 1) 93.46( 4)
13 Pekárek Tobias TZL0502 177.10 4. 94.90( 4) 82.20( 5)
14 Tomanek Lukáš KSU0502 161.70 2. 64.87(13) 96.83( 2)
15 Meier Jakub BRU0501 147.71 7. 74.51( 9) 73.20( 7)
16 Čech Radan TBM0611 143.67 8. 73.41(10) 70.26( 8)
17 Štorek Jan JPV0505 143.22 7. 80.03( 7) 63.19(10)
18 Meier David VLI0606 130.39 8. 40.51(17) 29.05(18) 0.00( 9) 60.83( 8)
19 Pařízek Petr PZR0504 110.77 12. 53.39(14) 57.38(12)
20 Zápotocký František VLI0500 72.49 6. 72.49( 6) 0.00( 7)
21 Damek Ondřej TRI0503 47.35 18. 26.30(18) 21.05(19)
22 Eliáš Vojtěch TBM0604 42.12 16. 0.00(21) 42.12(16)
23 Jelínek Filip RUZ0500 30.05 17. 30.05(17)
24 Cieslar Michael TRI0505 7.68 19. 7.68(19) 0.00(20)
H17
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Štěrba Marek SKV0401 A 411.85 1. 103.13( 1)100.64( 2) 102.71( 1) 99.74( 4) 100.67( 1) 96.91( 4) 105.34( 1)
2 Štefan Vít STH0202 A 401.66 2. 95.91( 5) 97.48( 4) 100.68( 2) 99.96( 2)100.40( 2)100.62( 2) 87.20( 7)
3 Richtr Lukáš VPM0204 A 398.42 1. 95.99( 4) 96.98( 5) 96.61( 3) 100.18( 1) 98.93( 3)101.08( 1) 98.23( 2)
4 Peňáz Radek VRB0313 A 386.20 1. 97.75( 3)100.96( 1) 83.43( 8) 87.88( 6) 95.36( 5) 88.48( 6) 92.13( 5)
5 Štregl Matyáš VRL0301 A 384.28 3. 94.31( 7) 95.56( 6) 87.61( 5) 83.05( 9) 96.11( 4) 98.30( 3)
6 Peňáz Vojtěch VRB0303 A 380.35 2. 99.12( 2) 91.95( 7) 0.00(21) 88.98( 5) 88.20( 9) 92.84( 5) 96.44( 3)
7 Průša Dominik VSP0406 A 369.04 3. 98.40( 3) 89.11( 4) 92.37( 6) 85.71( 7) 89.16( 6)
8 Šimša Martin PGP0309 B 365.63 4. 90.86( 8) 88.66( 9) 86.11( 6) 87.34( 7) 90.85( 7) 77.74(11) 95.26( 4)
9 Tokár Radim VPM0300 B 349.56 8. 88.61( 9) 38.00(19) 85.58( 8) 90.31( 8) 85.06( 8) 84.34( 8)
10 Tkáč Matěj TJN0401 B 323.94 9. 75.22(11) 83.90(11) 83.39( 9) 81.43( 9)
11 Malý Tomáš VRB0414 B 314.12 10. 50.92(23) 78.36(12) 78.29(10) 81.19(10) 71.82(14) 45.32(21) 76.28(10)
12 Matuš Vít VRB0202 B 313.65 10. 82.12(10) 76.26(13) 75.29(11) 79.98(11) 72.64(12)
13 Haltof Marek TRI0200 B 304.29 9. 73.86(12) 63.86(19) 81.93( 9) 79.65(13) 64.45(17) 68.85(15)
14 Procinger Jakub VRL0305 B 303.55 11. 68.56(13) 67.52(15) 74.43(12) 75.92(16) 76.65(11) 76.54(12) 74.44(11)
15 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 302.79 10. 57.34(19) 75.43(14) 79.32(14) 69.65(15) 78.39(10)
16 Moravec Jan ZAM0205 B 283.30 13. 63.91(16) 66.51(16) 62.43(14) 70.10(17) 71.99(13) 71.53(14) 69.68(13)
17 Lesák Ondřej TJN0306 B 278.77 12. 66.00(15) 66.19(17) 66.71(13) 79.87(12) 64.72(16) 61.44(17) 65.87(14)
18 Mrózek Pawel TRI0401 B 254.76 16. 59.02(17) 57.27(22) 54.18(16) 68.45(19) 58.43(19) 66.63(16) 60.66(18)
19 Kolář Matyáš PGP0304 B 234.50 15. 46.68(18) 79.10(15) 55.67(20) 43.19(23) 53.05(22)
20 Patterman Prokop KSU0333 B 227.49 15. 58.46(18) 47.39(25) 58.29(18) 63.35(15)
21 Štábl Adam KSU0401 B 207.32 16. 52.69(22) 48.49(24) 44.30(22) 61.84(16)
22 Venhoda Matěj SJI0301 204.98 17. 53.89(21) 47.30(26) 37.61(21) 42.45(24) 61.34(17)
23 Šubrt Matěj DKP0205 187.08 15. 55.36(15) 69.33(18) 62.39(18)
24 Hasman Marek VPM0201 185.96 3. 86.11( 6) 99.85( 3)
25 Blaha Jiří VSP0411 184.30 6. 94.55( 6) 89.75( 8)
26 Blaha Michal VSP0412 154.50 10. 68.32(14) 86.18(10)
27 Tuma Matěj SJC0202 144.56 12. 73.20(13) 71.36(12)
28 Spěváček Vojtěch VPM0205 132.29 10. 53.96(17) 78.33(10)
29 Kožina Štěpán PGP0300 110.31 19. 50.32(19) 59.99(19)
30 Dohnálek Tomáš SHK0403 108.19 20. 54.85(20) 53.34(23)
31 Hájek Kryštof TUV0203 108.05 18. 43.14(25) 64.91(18)
32 Bialožyt Marek TRI0301 107.72 20. 44.59(24) 63.13(20)
33 Řehoř Vojta TJN0303 106.09 24. 15.96(30) 30.74(28) 18.37(29) 41.02(24)
34 Malačka Milan DKP0210 92.87 20. 35.23(27) 57.64(20)
35 Hřivna Jakub PGP0305 92.58 21. 35.50(26) 57.08(21)
36 Janas Petr PGP0200 86.54 20. 47.82(20) 38.72(25)
37 Gryc Ondřej TBM0406 72.78 27. 32.48(27) 40.30(27)
38 Bejvl Marek LME0400 65.73 25. 35.69(25) 30.04(27)
39 Novotný Erik ZLH0301 62.54 26. 39.62(26) 22.92(29)
40 Mareš Albert DKP0308 59.28 28. 34.39(28) 24.89(28)
41 Trojan Matěj JIL0403 58.65 21. 58.65(21)
42 Kovář Ondřej VPM0200 57.71 23. 7.07(31) 50.64(23)
43 Tkáč Juraj SJI0200 53.32 28. 26.94(28) 7.81(30) 18.57(29)
44 Baldrian Tomáš VSP0405 44.00 20. 11.79(31) 0.00(31) 32.21(20) 0.00(32)
45 Štorek David JPV0202 39.49 29. 23.66(29) 15.83(30)
46 Klein Martin LTP0404 31.05 26. 0.00(34) 31.05(26)
H20
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Nagy Josef TJN0006 E 413.23 1. 98.78( 3) 103.31( P) 95.58( 4) 97.99( 3) 103.26( 1)102.07( 1)104.59( 1)
2 Hlaváč Ondřej TBM9901 A 409.36 1. 101.03( 1) 102.34( P)101.87( 1)102.92( 1)100.07( 2) 98.50( 3) 102.23( 2)
3 Hašek Jan VPM0001 B 399.64 2. 100.19( 2) 99.91( P)100.11( 2) 99.09( 2) 96.67( 3) 99.43( 2)
4 Hasman Ondřej VPM0002 B 385.00 3. 81.20( 5) 96.25( P) 98.01( 3) 96.71( 4) 94.03( 4) 86.99( 4) 93.18( 3)
5 Janovský Tomáš PGP0101 B 358.25 1. 81.97( 4)105.85( 1) 76.94( 7) 76.80( 6) 88.74( 5) 44.25( 7) 81.69( 4)
6 Tuharský Erik TRI0100 B 326.50 4. 63.75( 8) 86.78( 4) 79.55( 6) 77.44( 5) 82.73( 6) 53.47( 6) 65.02( 6)
7 Růta Matyáš TJN0102 B 310.85 3. 69.22( 6) 95.11( 3) 70.31( 8) 51.60( 7) 51.01( 9) 60.11( 5) 76.21( 5)
8 Panovec Kryštof SZP0011 B 307.90 2. 65.49( 7) 99.04( 2) 70.23( 9) 73.14( 7) 29.81( 9)
9 Tachezy Jan DOR0102 226.56 5. 81.48( 5) 88.02( 5) 57.06( 8)
10 Procinger Jan VRL0102 170.32 8. 62.49( 8) 41.94(10) 35.80( 8) 23.85(10) 30.09( 8)
11 Neumann Jindřich PVP9900 159.29 6. 29.56(10) 71.85( 6) 20.66(10) 37.22( 7)
12 Mühlbach Aleš STH0104 63.18 7. 0.00(11) 63.18( 7)
13 Horčička Vít STE9919 52.67 9. 52.67( 9)
H21E
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Horvát Petr SSU9442 E 421.40 1. 103.93( 1) 105.35( P)105.24( 1)103.23( 1) 103.40( 1) 106.65( 1)104.16( 1)
2 Škoda Jakub VLI8800 E 392.91 2. 98.54( 2) 98.23( P) 98.03( 2) 98.11( 3) 97.70( 3)
3 Laciga Radek SZP8200 E 392.63 2. 96.81( 4) 98.16( P) 96.73( 3) 98.67( 2) 93.87( 4) 96.12( 3) 98.99( 2)
4 Matuš Vojtěch VRB9606 E 391.55 2. 97.53( 3) 97.89( P) 94.93( 4) 95.13( 6) 98.90( 2) 97.23( 2) 96.85( 3)
5 Venhoda Milan SJI7104 E 374.26 3. 88.82(10) 96.59( 3) 81.82(11) 94.75( 9) 85.17(11) 93.63( 4) 89.29( 5)
6 Vystavěl Ondřej JPV9807 E 373.96 5. 92.78( 7) 93.49( P) 88.43( 7) 96.15( 5) 91.54( 6) 88.67( 6) 84.71( 9)
7 Argaláš Michal TRI9301 E 362.86 5. 94.01(10) 87.76( 9) 92.78( 5) 88.31( 6)
8 Horyna Roman SZP7600 E 359.63 6. 88.61(13) 88.93( 6) 94.85( 8) 87.24(10) 85.84(10) 84.27(10)
9 Kantor Ondřej TRI9103 E 359.54 7. 88.82(10) 87.28( 7) 87.83( 8) 95.03( 7) 87.86( 8)
10 Bartoš Vojtěch MLA9802 E 358.61 5. 93.21( 5) 89.65( P) 87.63( 9) 86.93(12) 88.12( 7)
11 Grundmann Jan LPU9410 E 353.59 5. 91.84( 8) 90.36( 5) 87.81( 7) 83.58(12)
12 Šňupárek Václav VPM9548 E 348.17 7. 88.75(12) 82.42(10) 87.21(11) 84.65(12) 86.01( 9) 86.20( 7)
13 Rygl Miroslav TBM7205 E 344.17 6. 81.41(17) 87.31( 6) 78.12(12) 86.56(13) 76.21(14) 86.61( 8) 83.69(11)
14 Neumann Vojtěch PVP9400 E 337.65 4. 85.08(16) 92.10( 4) 75.12(13) 84.88(16) 75.59(16)
15 Pospíšil Vítek SZP6800 E 315.23 13. 74.82(14) 86.09(14) 78.44(13) 62.80(18) 75.88(15)
16 Domín Nikolas EKP8806 E 313.84 15. 85.66(15) 67.01(17) 85.53(15) 75.64(15)
17 Průša Michal VSP7310 E 304.78 9. 78.12( 9) 67.81(16) 76.03(17) 64.81(17) 73.77(13) 76.86(14)
18 Čermák Jan LPU9301 E 282.22 10. 68.03(20) 76.37(10) 67.68(15) 70.14(17)
19 Drobník Michal SJC8709 E 280.32 4. 91.83( 5) 96.43( 4) 92.06( 5)
20 Šťastný Jiří TBM7137 E 276.14 8. 85.31( 8) 58.31(19) 71.75(19) 60.77(18)
21 Neumann Tomáš PVP8900 E 266.07 12. 59.25(21) 68.47(12) 57.10(20) 72.12(18) 57.72(19) 66.23(16) 46.33(21)
22 Kopáček Miroslav CHT6049 E 250.56 16. 56.23(16) 58.61(18) 64.67(22) 51.04(21) 65.54(17) 61.74(18)
23 Čech Jan LIV7900 E 243.69 11. 55.65(22) 68.88(11) 54.30(21) 64.86(21) 52.38(20)
24 Rusý Tomáš DCE9300 E 237.96 8. 71.19(19) 81.30(11) 85.47( 8)
25 Janovský Tomáš PGP6401 E 234.81 14. 52.27(23) 62.50(14) 45.30(22) 63.83(23) 50.98(22) 56.21(19) 51.64(20)
26 Kettner Lukáš DCE9400 A 227.31 13. 77.09(18) 70.85(14) 79.37(13)
27 Kunc Radovan TJN5549 A 216.05 19. 38.99(23) 71.47(20) 47.62(23) 41.65(21) 55.31(19)
28 Vodrážka Ondřej VPM7702 A 199.11 1. 92.92( 6)106.19( 1)
29 Kolín Jan JIL7701 A 185.75 2. 88.53(14) 97.22( 2)
30 Rýdl Jiří TJN7000 A 185.22 18. 43.70(24) 43.66(18) 52.95(20) 44.91(22)
31 Mareček Petr OSN6900 A 147.04 12. 74.11(12) 72.93(16)
32 Hašek Jan VPM0001 A 122.05 4. 30.51( P) 91.54( 4)
33 Kopáček Jan CHT8510 A 101.79 13. 35.14(25) 66.65(13)
34 Lauerman Jan SJI7419 A 91.41 9. 91.41( 9)
35 Kratochvíl Martin SJI8304 A 69.51 15. 69.51(15)
36 Jirka Michal ZBM8403 A 57.94 15. 57.94(15)
37 Jirka Jakub VPM7905 A 48.07 17. 48.07(17)
H21A
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Mrázek Jan SJC8102 E 426.00 1. 96.90( 4) 100.48( 2) 112.87( 1)109.18( 1)101.53( 2)102.42( 2)
2 Starý Ondra VRL9802 E 405.74 1. 99.01( 2) 95.80( 6) 104.55( 1)106.38( 1)
3 Cienciala Jan TRI9801 E 369.70 2. 69.35( 7) 66.55(11) 104.50( 2)100.30( 2) 95.55( 3)
4 Tomanek Daniel KSU7410 E 354.97 3. 96.41( 5) 98.25( 4) 64.25( 9) 96.06( 3)
5 Boudný Jan SZP7401 E 319.49 3. 82.46( 4) 90.51( 3) 77.44( 4) 69.08( 6)
6 Kratochvíl Martin SJI8304 E 304.00 1. 103.65( 1) 97.42( 5) 102.93( 1)
7 Seidl Miroslav EKP7402 E 284.51 2. 93.92( 7) 93.03( 3) 97.56( 2)
8 Chmelař Lukáš XHK9100 B 197.93 1. 97.34( 3)100.59( 1)
9 Fiala Petr LPU8701 B 192.35 6. 56.35( 9) 66.53( 8) 69.47( 6)
10 Vítek Jaroslav SJI7201 172.96 3. 82.63( 3) 90.33( 4)
11 Martínek Robert VPM7700 168.06 5. 63.37( 5) 0.00( 6) 39.51( 5) 62.46(10) 2.72( 9)
12 Kovář Miroslav SZP8101 150.93 8. 68.36( 8) 82.57( 9)
13 Johanovský Tomáš DKP8500 148.70 4. 68.39( 7) 80.31( 4)
14 Vedra David TBM7402 98.93 3. 98.93( 3)
15 Ramba Jiří DKP8606 94.03 7. 36.44(13) 57.59( 7)
16 Wohanka Pavel VRL7501 93.68 6. 93.68( 6)
17 Svoboda Honza SMR7901 91.72 4. 91.72( 4)
18 Zuzánek Zdeněk TJN5901 90.20 5. 90.20( 5)
19 Košárek Pavel PGP7107 82.99 8. 82.99( 8)
20 Tojnar Jan LIV6701 73.04 5. 17.77(11) 0.00(17) 34.86( 5) 20.41( 6)
21 Novák Daniel DOK8700 72.30 5. 72.30( 5)
22 Navrátil Rostislav TRI6601 72.28 10. 72.28(10)
23 Vlček Martin TUR8702 60.73 11. 60.73(11)
24 Čáp Ondřej DOB7405 59.65 12. 59.65(12)
25 Moskva Roman ZLH7501 57.80 13. 57.80(13)
26 Pospíšil Ondřej DKP8717 49.76 12. 49.76(12)
27 Lepšík Petr SJC8203 47.33 8. 47.33( 8)
28 Preininger Luděk DOB8001 37.82 14. 37.82(14)
29 Lžíčař Martin DOB8803 34.41 10. 29.23(10) 5.18(16)
30 Preininger Ondřej DOB8801 30.70 15. 30.70(15)
H35
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Klech Richard VRB7201 416.52 1. 99.02( 2)102.27( 1) 103.40( 1)111.83( 1) 98.69( 2)
2 Hašek Ondřej VPM6902 399.48 1. 68.20( 8) 96.35( 3)110.30( 1) 99.83( 2) 93.00( 6)
3 Tomeš Petr SJC7531 399.37 1. 83.92( 5) 88.82( 7) 104.10( 2)100.63( 1) 97.02( 3) 97.62( 2) 93.25( 5)
4 Bureš Michal VLI7601 376.12 2. 82.94( 4) 99.53( 3) 99.58( 2) 55.14( 8) 94.07( 4)
5 Vítek Jaroslav SJI7201 358.27 4. 52.17(12) 89.79( 6) 95.57( 4) 82.48( 5) 90.43( 7)
6 Štregl Petr VRL7303 350.50 3. 83.22( 6) 78.76(10) 85.61( 3) 88.43( 6) 93.24( 5)
7 Polák Jaroslav CHA7500 341.75 3. 76.02( 7) 83.70( 9) 90.55( 3) 91.48( 6)
8 Petruš Marek MLA7500 282.96 7. 54.96(11) 85.35( 8) 63.21( 7) 79.44( 8)
9 Klaška Pavel DKP6500 267.40 6. 57.98( 9) 66.75(11) 67.85( 6) 74.82(10)
10 Kolář Tomáš PGP7104 251.19 4. 82.84( 5) 89.33( 4) 79.02( 8)
11 Puš Roman STH7501 228.83 7. 24.75(15) 40.78(15) 55.58( 7) 69.11( 9) 33.79( 9) 63.36(11)
12 Paulíček Michal UOL7701 226.97 5. 53.26(14) 89.03( 5) 84.68( 7)
13 Jašek Petr ABR7601 190.15 3. 94.22( 3) 95.93( 4)
14 Junek Petr STH7801 189.44 4. 93.60( 4) 95.84( 5)
15 Kazda Jiří SJC8006 188.98 1. 84.27( 4)104.71( 1)
16 Sedlák Radek LIV7503 171.59 7. 51.38( 9) 62.81( 7) 57.40(10)
17 Vodrážka Jakub VLI7604 106.76 1. 106.76( 1)
18 Wohanka Pavel VRL7501 101.38 2. 101.38( 2)
19 Boudný Jan SZP7401 96.60 3. 96.60( 3)
20 Štembera Jan TJN7513 78.72 8. 24.29(16) 54.43( 8)
21 Gregoriades Tomáš SSP8312 75.60 9. 75.60( 9)
22 Geisler Michal SPC7504 64.92 6. 64.92( 6)
23 Kopecký David UOL7800 58.33 12. 58.33(12)
24 Hruška Miloš ABR7501 57.28 10. 57.28(10)
25 Růžička Lukáš KSU7849 54.78 13. 54.78(13)
26 Nedoplek David ABR7602 44.97 13. 44.97(13)
27 Moskva Roman ZLH7501 31.80 14. 31.80(14)
28 Prokeš Tomáš SHK7503 28.69 16. 4.23(17) 24.46(16)
29 Pávek Jiří NEK7700 25.65 10. 25.65(10)
H45
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Zakouřil Václav VSP7401 414.63 1. 93.68( 3) 104.19( 1)101.46( 1)104.28( 1)100.05( 2) 104.70( 1)
2 Janíček Jan OSN6811 398.23 1. 99.56( P) 96.05( 3) 99.63( 2) 95.86( 4) 102.99( 1) 86.98( 6)
3 Chrást Tomáš STH7401 384.23 2. 61.52( 9) 69.98(10) 91.11( 4) 98.91( 3) 99.75( 2) 94.46( 4) 89.22( 4)
4 Pecka Jan EKP6800 383.94 2. 83.61( 4) 89.91( 5) 99.76( 2) 98.30( 4) 95.97( 3) 89.18( 5) 89.16( 5)
5 Teringl Radek VCB6502 369.99 3. 75.44( 5) 86.79( 6) 90.39( 5) 90.46( 5) 96.96( 3) 92.18( 3)
6 Kubát Miroslav VRL6701 358.91 4. 64.01( 7) 93.22( 4) 85.87( 7) 89.13( 6) 90.69( 5)
7 Tuma Jaroslav SJC7305 348.94 2. 95.82( 3) 98.87( 2) 51.13(14)103.12( 2)
8 Šimek Roman UOL6503 342.52 6. 0.00(24) 48.44(17) 89.57( 6) 87.60( 7) 78.74( 7) 86.61( 7)
9 Šubrt Antonín DKP7100 325.45 6. 55.50(12) 65.85(11) 75.37(10) 86.18( 8) 82.90( 6) 70.38(10) 81.00( 8)
10 Hofhanzl Abrahám SJI7300 324.77 8. 29.71(18) 52.11(15) 82.16( 8) 83.53( 9) 76.24( 9) 82.84( 8) 69.97( 9)
11 Urbaník Robert VLI7002 314.02 8. 56.02(10) 64.15(12) 78.25( 9) 82.30(10) 78.63( 8) 74.84( 9) 54.18(13)
12 Baldrian Petr PGP7203 285.12 6. 55.85(11) 56.29(13) 88.27( 6) 84.71( 7)
13 Maleček Vít PGP6801 237.18 11. 0.00(21) 25.84(22) 61.06(11) 81.18(11) 69.10(11)
14 Meier Milan VLI7301 224.16 12. 52.49(13) 49.82(16) 66.23(12) 55.62(12)
15 Schwab David TBM7401 210.33 1. 102.87( 1)107.46( 1)
16 Nádeníček Josef NEK7000 172.44 10. 54.89(12) 62.64(12) 54.91(10)
17 Novotný Tomáš ZLH7001 153.15 6. 71.32( 6) 81.83( 7)
18 Bartoš Luděk MLA6701 121.39 9. 50.77(14) 70.62( 9)
19 Kalousek Jiří DKP6901 120.04 10. 57.25(13) 62.79(10)
20 Soldán Vladimír JPV6526 104.61 14. 49.05(16) 55.56(14)
21 Vedra David TBM7402 101.32 2. 101.32( 2)
22 Vališ Jan LPU7104 77.97 8. 77.97( 8)
23 Ptáček Miloš BRU7000 76.68 17. 29.80(17) 46.88(18)
24 Podivínský Tomáš SCP7201 65.88 19. 23.18(19) 42.70(20)
25 Navrátil Rostislav TRI6601 64.01 7. 64.01( 7)
26 Votoček Tomáš JIL7041 59.51 11. 0.00(15) 59.51(11)
27 Čáp Ondřej DOB7405 49.57 15. 49.57(15)
28 Meier Jiří BRU7400 43.20 19. 43.20(19)
29 Plachý Martin JPV6515 41.09 21. 0.00(22) 41.09(21)
H55
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Würz Martin LTP6303 444.78 1. 104.99( 1) 116.52( 1)103.62( 1) 113.49( 1)109.78( 1)102.07( 1)
2 Škorpil Martin SZP5700 394.42 2. 97.20( 3) 99.71( 2) 92.86( 3) 96.27( 2)101.24( 2) 67.52( 6)
3 Šedivý Jiří EKP5500 391.51 1. 97.81( 2)106.40( 1) 88.98( 3) 98.32( 3)
4 Hájek Jiří ONO6400 388.37 2. 78.61( 4) 95.00( 3) 83.77( 3) 103.52( 2) 90.24( 3) 70.60( 5) 99.61( 2)
5 Kožina Petr PGP6000 323.95 4. 75.06( 6) 88.66( 4) 71.00( 4) 89.23( 4)
6 Roubalík Radovan UOL6400 318.62 4. 22.22(14) 73.54( 9) 78.10( 5) 87.04( 4) 79.94( 5)
7 Argaláš Jaroslav TRI6202 294.95 4. 56.54( 9) 73.97( 8) 79.83( 4) 69.78( 6) 71.37( 7)
8 Drobník Ivan VLI5601 255.86 7. 0.00(18) 71.80(12) 66.57( 7) 60.67( 7) 50.11( 8) 27.47(10) 56.82( 7)
9 Kuchař Pavel SJC6000 255.38 5. 0.00(17) 46.42(16) 77.52( 6) 86.26( 5) 45.18( 9)
10 Starý Pavel VRL6301 228.86 5. 53.36(10) 74.96( 7) 25.05(11) 75.49( 5)
11 Fajtl Jaroslav VPM6001 213.64 5. 72.41( 7) 87.48( 5) 53.75( 7)
12 Sochor Tomáš HAV6301 154.20 4. 72.15(10) 82.05( 4)
13 Šimek Miroslav LME6300 151.70 6. 45.12(11) 54.47( 6) 52.11( 8)
14 Kolář Rudolf ABR6301 150.15 5. 78.31( 5) 71.84(11)
15 Hepnar Luboš STE6307 146.52 6. 67.12( 8) 79.40( 6)
16 Jakobi Zdeněk HAV5701 141.14 6. 65.18(13) 75.96( 6)
17 Karel Miloš JIL6004 122.44 8. 33.11(13) 56.87(14) 32.46( 8)
18 Čivrný Pavel VRL6306 103.13 9. 5.97(16) 48.79(15) 31.66( 9) 16.71( 9)
19 Kafka Václav SJI6001 98.60 2. 98.60( 2)
20 Reichl Michal SSP6400 39.61 12. 39.61(12)
21 Novák Tom DOK5500 20.33 15. 20.33(15)
H65
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Škoda Přemek VLI5301 441.79 1. 98.61( 2) 93.73( 3) 108.95( 2)114.29( 2)110.67( 1)107.88( 2)106.88( 2)
2 Přinda Oldřich VLI5101 440.96 1. 103.37( 1) 97.98( 2) 110.99( 1)116.21( 1)110.39( 2)
3 Laciga Zdeněk SZP5200 435.30 1. 98.02( 3)108.29( 1) 113.06( 1)115.93( 1)
4 Koč Zdeněk SSP4700 300.25 3. 80.06( 3) 62.20( 5) 78.93( 3) 79.06( 3) 61.22( 5)
5 Ježek Ladislav VLI4900 283.43 3. 49.62( 4) 61.69( 5) 75.04( 4) 69.51( 3) 53.27( 4) 77.19( 3)
6 Bednář Jan UOL5402 141.16 4. 0.00( 8) 0.00( 8) 38.62( 6) 64.89( 4) 37.65( 4)
7 Wald František LIV5300 116.13 5. 0.47( 7) 45.55( 6) 70.11( 5)
8 Kolář Leopold VRB5404 85.60 4. 21.54( 5) 64.06( 4)
9 Hora Vladimír SZP5100 83.00 4. 11.84( 6) 9.44( 7) 61.72( 4)
H75
(započteno závodů:4)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
1 Němec Vladimír SSP4201 319.85 1. 100.00( 1) 61.59( 2) 70.63( 2) 87.63( 2)
2 Procházka Zdenko DKP4300 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Havlík Jaroslav SJC3601 294.84 1. 94.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Attl Vladimír SSP3800 100.00 1. 100.00( 1)