Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
13.01.2019
Místo konání:
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Amerika, 1:7500
Ředitel závodu:
Marečková Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
JURY:
Venhoda Milan, Horyna Roman, Vodrážka Ondřej
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H20     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
D12
2.38 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 17:44
2. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 20:11 + 2:27
3. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:15 + 2:31
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 20:47 + 3:03
5. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 21:09 + 3:25
6. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 22:56 + 5:12
7. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 23:39 + 5:55
8. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:49 + 6:05
9. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 24:46 + 7:02
10. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 25:58 + 8:14
11. Jílková Pavla UOL0753 C SOB Olomouc 26:02 + 8:18
12. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 26:48 + 9:04
13. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:20 + 10:36
14. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 30:44 + 13:00
15. Akrmanová Jana SPC0952 SPORTICUS team 35:37 + 17:53
16. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 37:01 + 19:17
17. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 38:35 + 20:51
18. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 47:00 + 29:16
D14A
2.99 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 22:40
2. Holíková Simona ONO0553 C SKOB Ostrov 22:50 + 0:10
3. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 23:04 + 0:24
4. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 23:13 + 0:33
5. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 24:19 + 1:39
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 24:24 + 1:44
7. Venoušová Terezie KSU0552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:46 + 2:06
8. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:54 + 2:14
9. Hloušková Marcela KSU0551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06 + 2:26
10. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:07 + 2:27
11. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 26:56 + 4:16
12. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 27:48 + 5:08
13. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 5:41
14. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:34 + 6:54
15. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 30:23 + 7:43
16. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 31:17 + 8:37
17. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 9:15
18. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 32:38 + 9:58
19. Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 32:44 + 10:04
20. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:27 + 12:47
21. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 43:21 + 20:41
D17
4.35 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 31:47
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 32:20 + 0:33
3. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 33:12 + 1:25
4. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:24 + 3:37
5. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 36:40 + 4:53
6. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:37 + 5:50
7. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 38:23 + 6:36
8. Čechmánková Anna PGP0452 A SK Praga 39:06 + 7:19
9. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 7:25
10. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:27 + 9:40
11. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 42:15 + 10:28
12. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:59 + 11:12
13. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 43:13 + 11:26
14. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:11 + 12:24
15. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 44:24 + 12:37
16. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 44:57 + 13:10
17. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 45:32 + 13:45
18. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 46:40 + 14:53
19. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 17:00
20. Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:44 + 21:57
21. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:53 + 22:06
22. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 54:55 + 23:08
23. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 55:09 + 23:22
24. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 55:39 + 23:52
25. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 57:29 + 25:42
26. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 58:48 + 27:01
27. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 58:51 + 27:04
28. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:38 + 29:51
29. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 62:30 + 30:43
30. Procházková Dana VCB0362 C OB České Budějovice 64:30 + 32:43
31. Dvořáková Hana PGP0355 C SK Praga 65:37 + 33:50
32. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 65:45 + 33:58
33. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:29 + 34:42
34. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:34 + 34:47
35. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:28 + 37:41
36. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 69:32 + 37:45
Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín DISK
Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň DISK
Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha DISK
Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava DISK
Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc DISK
Novotná Marie PGP0354 C SK Praga DISK
D20
6.87 km, 210 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 63:57
2. Lacigová Marie SZP0050 A TJ Slovan Zdravotník Praha 64:34 + 0:37
3. Zrníková Adéla OSN0099 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:21 + 1:24
4. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 69:00 + 5:03
5. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 75:37 + 11:40
D21E
6.87 km, 210 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:58
2. Kolínová Kristýna DKP8450 A Oddíl OB Kotlářka 45:27 + 4:29
3. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 45:37 + 4:39
4. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 49:06 + 8:08
5. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 60:25 + 19:27
6. Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 84:30 + 43:32
Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín DISK
D21A
5.89 km, 195 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 42:00
2. Haltof Ewa VRB9499 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:35 + 0:35
3. Baldrianová Barbora DKP7855 A Oddíl OB Kotlářka 43:20 + 1:20
4. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 46:57 + 4:57
5. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 48:24 + 6:24
6. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 48:27 + 6:27
7. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 7:02
8. Lacigová Michaela SZP8150 C TJ Slovan Zdravotník Praha 49:23 + 7:23
9. Argalášová Kateřina TRI9750 E TJ TŽ Třinec 50:56 + 8:56
10. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 51:12 + 9:12
11. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 54:34 + 12:34
12. Kafková Tereza SJI8956 B OK Jihlava 55:00 + 13:00
13. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 55:33 + 13:33
14. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 55:34 + 13:34
15. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 56:30 + 14:30
16. Košárková Iva SHK8153 C OK Slavia Hradec Králové 57:08 + 15:08
17. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 58:54 + 16:54
18. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 59:51 + 17:51
19. Bartošová Jana MLA7051 A MLOK Mariánské Lázně 61:47 + 19:47
20. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 103:31 + 61:31
Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín DISK
D35B
5.20 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Akrmanová Jitka SPC7651 SPORTICUS team 54:31
2. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 56:06 + 1:35
3. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 58:05 + 3:34
4. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 60:15 + 5:44
5. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 61:54 + 7:23
6. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 65:01 + 10:30
7. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 65:59 + 11:28
8. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 78:49 + 24:18
Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering DISK
D45B
4.79 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 42:31
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 43:22 + 0:51
3. Kašparová Ivana UOL6951 B SOB Olomouc 43:46 + 1:15
4. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 44:27 + 1:56
5. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 45:27 + 2:56
6. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:41 + 3:10
7. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 48:47 + 6:16
8. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 50:34 + 8:03
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 51:09 + 8:38
10. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:16 + 14:45
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 16:27
12. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 66:22 + 23:51
13. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 74:30 + 31:59
14. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 78:04 + 35:33
Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec DISK
D55B
4.36 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 47:22
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 49:20 + 1:58
3. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:45 + 2:23
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 50:51 + 3:29
5. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 51:09 + 3:47
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 65:41 + 18:19
7. Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 69:57 + 22:35
D65B
3.17 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 51:01
H12
2.99 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 21:29
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 21:32 + 0:03
3. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 23:32 + 2:03
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 23:48 + 2:19
5. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:58 + 4:29
5. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 25:58 + 4:29
7. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 4:50
8. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 27:06 + 5:37
9. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 6:03
10. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 28:25 + 6:56
11. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 28:46 + 7:17
12. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 29:02 + 7:33
13. Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 29:05 + 7:36
14. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 29:17 + 7:48
15. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 29:54 + 8:25
16. Hofhanzl Antonín SJI0906 C OK Jihlava 31:44 + 10:15
17. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:03 + 10:34
18. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:51 + 13:22
19. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 36:31 + 15:02
20. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 40:35 + 19:06
21. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 41:22 + 19:53
22. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 42:50 + 21:21
23. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 45:43 + 24:14
24. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 62:36 + 41:07
25. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 66:57 + 45:28
26. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 103:01 + 81:32
Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín DISK
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
H14A
3.83 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 24:15
2. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:30 + 3:15
3. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:13 + 3:58
4. Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 28:24 + 4:09
5. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 28:28 + 4:13
6. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 31:24 + 7:09
7. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 33:27 + 9:12
8. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:48 + 9:33
9. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 34:35 + 10:20
10. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:02 + 11:47
11. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:06 + 11:51
12. Akrman Václav SPC0505 SPORTICUS team 36:26 + 12:11
13. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 36:28 + 12:13
14. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 37:40 + 13:25
15. Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:01 + 13:46
16. Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 38:30 + 14:15
17. Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:44 + 14:29
18. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 39:53 + 15:38
19. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 42:05 + 17:50
20. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 45:18 + 21:03
21. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 45:34 + 21:19
22. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 47:42 + 23:27
23. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 55:46 + 31:31
24. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 59:35 + 35:20
Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec DISK
H17
5.68 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:05
2. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 36:12 + 0:07
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 37:01 + 0:56
4. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 37:21 + 1:16
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 37:32 + 1:27
6. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:03 + 1:58
7. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:22 + 3:17
8. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 40:10 + 4:05
9. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 40:34 + 4:29
10. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 4:33
11. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 41:28 + 5:23
12. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:18 + 6:13
13. Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:19 + 8:14
14. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 44:53 + 8:48
15. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:05 + 9:00
16. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 45:23 + 9:18
17. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:16 + 12:11
18. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:38 + 12:33
19. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:45 + 12:40
20. Hájek Kryštof TUV0203 C SOK TJ Turnov 49:13 + 13:08
21. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 49:36 + 13:31
22. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 49:52 + 13:47
23. Trojan Matěj JIL0403 C OK Jilemnice 51:30 + 15:25
24. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 52:00 + 15:55
25. Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 17:21
26. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:12 + 19:07
27. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:36 + 19:31
28. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 55:38 + 19:33
29. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 58:11 + 22:06
30. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:40 + 25:35
31. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 64:31 + 28:26
32. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 65:07 + 29:02
33. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 67:06 + 31:01
34. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 73:02 + 36:57
35. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 74:27 + 38:22
36. Kosík Dan VRB0403 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 81:50 + 45:45
Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň DISK
H20
8.04 km, 275 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 54:47
2. Panovec Kryštof SZP0011 C TJ Slovan Zdravotník Praha 58:45 + 3:58
3. Růta Matyáš TJN0102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:02 + 6:15
4. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 65:53 + 11:06
5. Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 68:58 + 14:11
6. Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 74:34 + 19:47
7. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 79:37 + 24:50
8. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:01 + 25:14
9. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 81:19 + 26:32
10. Reichl Tomáš SSP0100 C SK Stopa Praha 117:03 + 62:16
Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec DISK
Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno DISK
H21E
8.04 km, 275 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 E KOS Slavia Plzeň 42:09
2. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 46:11 + 4:02
3. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 46:28 + 4:19
4. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 48:29 + 6:20
5. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 7:07
6. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 50:38 + 8:29
7. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 50:39 + 8:30
8. Jaroszek radosław 42P9400 Team360 50:42 + 8:33
9. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 51:32 + 9:23
10. Průša Michal VSP7310 E USK Praha 54:46 + 12:37
11. Čermák Jan LPU9301 E OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 13:24
12. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 58:55 + 16:46
13. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 59:06 + 16:57
14. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 59:55 + 17:46
15. jaroszek jakub 42P9800 Team360 61:16 + 19:07
16. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 61:47 + 19:38
17. Jirka Michal ZBM8403 E SK Žabovřesky Brno 63:50 + 21:41
18. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 64:36 + 22:27
19. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 65:25 + 23:16
20. Jirka Jakub VPM7905 E KOS Slavia Plzeň 68:16 + 26:07
21. Rýdl Jiří TJN7000 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:15 + 28:06
Rusý Tomáš DCE9300 E KOB Dobřichovice DISK
Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice DISK
Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
H21A
7.26 km, 245 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Lukáš XHK9100 C MTBO Racing team Hradec Králové 43:57
2. Mrázek Jan SJC8102 A Sportcentrum Jičín 44:00 + 0:03
3. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 44:41 + 0:44
4. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:59 + 1:02
5. Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava 45:21 + 1:24
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:52 + 1:55
7. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:04 + 2:07
8. Seidl Miroslav EKP7402 B VŠTJ Ekonom Praha 46:54 + 2:57
9. Košárek Pavel PGP7107 B SK Praga 51:44 + 7:47
10. Kovář Miroslav SZP8101 C TJ Slovan Zdravotník Praha 51:55 + 7:58
11. Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 56:28 + 12:31
12. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 59:00 + 15:03
13. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 60:20 + 16:23
14. Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 62:03 + 18:06
15. Moskva Roman ZLH7501 B OOB TJ Zlaté Hory 62:52 + 18:55
16. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:00 + 19:03
17. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 71:21 + 27:24
18. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 71:42 + 27:45
19. Preininger Ondřej DOB8801 C KOB Dobruška 74:51 + 30:54
20. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 86:08 + 42:11
21. Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 88:41 + 44:44
Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice DISK
Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
MS Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 45:50 + 1:53
H35B
5.89 km, 195 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:31
2. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:52 + 0:21
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 39:23 + 0:52
4. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 1:14
5. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 40:51 + 2:20
6. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 41:01 + 2:30
7. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 41:03 + 2:32
8. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 2:42
9. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 43:26 + 4:55
10. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 43:49 + 5:18
11. Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 45:11 + 6:40
12. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 45:50 + 7:19
13. Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno 46:32 + 8:01
14. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:47 + 9:16
15. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 52:31 + 14:00
16. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 53:12 + 14:41
17. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 55:50 + 17:19
18. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:14 + 18:43
19. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 57:50 + 19:19
20. Šutera Josef 7FC7900 Atletika Polička 60:40 + 22:09
21. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 62:45 + 24:14
22. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 66:31 + 28:00
23. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 69:11 + 30:40
Hruška Miloš ABR7501 C A-team NOVO Bruntál DISK
Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering DISK
Nedoplek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál DISK
Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45B
5.20 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 32:34
2. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 1:01
3. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 36:42 + 4:08
4. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 38:35 + 6:01
5. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:45 + 6:11
6. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 39:57 + 7:23
7. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:00 + 7:26
8. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 41:05 + 8:31
9. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 41:11 + 8:37
10. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 42:53 + 10:19
11. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 11:43
12. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 44:32 + 11:58
13. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 14:13
14. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 46:57 + 14:23
15. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 47:11 + 14:37
16. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 16:07
17. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 49:18 + 16:44
18. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 49:55 + 17:21
19. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 52:09 + 19:35
20. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 52:11 + 19:37
21. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 52:25 + 19:51
22. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 52:59 + 20:25
23. Hofhanzl Abrahám SJI7300 C OK Jihlava 53:40 + 21:06
23. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 53:40 + 21:06
25. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 54:05 + 21:31
26. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 54:30 + 21:56
27. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 55:00 + 22:26
28. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:34 + 23:00
29. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:54 + 24:20
30. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 57:05 + 24:31
31. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 57:40 + 25:06
32. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 58:18 + 25:44
33. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 63:12 + 30:38
34. Akrman Libor SPC7406 SPORTICUS team 67:05 + 34:31
35. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 75:45 + 43:11
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H55B
4.79 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 39:24
2. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 42:41 + 3:17
3. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 44:12 + 4:48
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 45:09 + 5:45
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 46:52 + 7:28
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 47:22 + 7:58
7. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 50:46 + 11:22
8. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:38 + 13:14
9. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 53:03 + 13:39
10. Roubalík Radovan UOL6400 C SOB Olomouc 53:14 + 13:50
11. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 53:49 + 14:25
12. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 53:57 + 14:33
13. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 53:58 + 14:34
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 56:45 + 17:21
15. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 60:15 + 20:51
15. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 60:15 + 20:51
17. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:39 + 24:15
18. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 64:39 + 25:15
19. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 70:23 + 30:59
Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov DISK
Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník DISK
H65B
4.36 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk SZP5200 C TJ Slovan Zdravotník Praha 32:46
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 36:27 + 3:41
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 37:58 + 5:12
4. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:34 + 15:48
5. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 49:25 + 16:39
6. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 55:11 + 22:25
7. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 68:05 + 35:19
8. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 77:23 + 44:37
Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H75B
3.17 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 46:40
P
2.71 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 21:14
2. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:12 + 0:58
3. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:21 + 1:07
4. Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní 24:43 + 3:29
5. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 24:49 + 3:35
6. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 26:12 + 4:58
7. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:30 + 5:16
8. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 27:36 + 6:22
9. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 28:03 + 6:49
10. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:01 + 7:47
11. Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 29:15 + 8:01
12. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:07 + 10:53
13. Jílek Karel UOL69 SOB Olomouc 32:19 + 11:05
14. Řízek Jaroslav VIP6501 SK VIPrahlo 32:53 + 11:39
15. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:14 + 13:00
16. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 34:16 + 13:02
17. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 35:43 + 14:29
18. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:34 + 15:20
19. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 37:22 + 16:08
20. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 37:23 + 16:09
21. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 38:09 + 16:55
22. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 43:04 + 21:50
23. Ružička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:30 + 38:16
Šuterová Kateřina 7FC8300 Atletika Polička DISK