Výsledky závodu: RBK cup open 2018

Datum:
17.11.2018
Místo konání:
Ivančice, Stříbský mlýn - Rekreační středisko dandre.cz
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Réna
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Závod proběhl za chladného slunečného počasí při teplotě do 5°C. Během závodu nebylo hlášeno žádné zranění, nebyl podán žádný protest. Vzhledem k chybně zakreslenému cíli a neznačenému doběhu byl závod kategorie C ukončen na poslední kontrole. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
A     B     C     D    
A
6.50 km, 240 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 49:05
2. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 49:59 + 0:54
3. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 50:12 + 1:07
4. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 54:01 + 4:56
5. Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko 55:49 + 6:44
6. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 56:01 + 6:56
7. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 56:10 + 7:05
8. Šimek Petr RBK C SK Radioklub Blansko 56:12 + 7:07
9. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 56:25 + 7:20
10. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 59:57 + 10:52
11. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 77:56 + 28:51
12. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 81:32 + 32:27
13. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 110:30 + 61:25
Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering DISK
Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering DISK
B
4.70 km, 180 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 42:31
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:42 + 0:11
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 43:04 + 0:33
4. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 46:03 + 3:32
5. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 46:07 + 3:36
6. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 46:35 + 4:04
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 46:41 + 4:10
8. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 46:49 + 4:18
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:45 + 7:14
10. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 52:06 + 9:35
11. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:10 + 9:39
12. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 10:18
13. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 53:17 + 10:46
14. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 54:15 + 11:44
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:27 + 11:56
16. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 54:32 + 12:01
17. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:39 + 18:08
18. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 64:12 + 21:41
19. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:22 + 21:51
20. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 65:18 + 22:47
21. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská 66:07 + 23:36
22. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 67:07 + 24:36
23. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:27 + 25:56
24. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 68:39 + 26:08
25. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:46 + 26:15
26. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 71:59 + 29:28
27. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 75:34 + 33:03
28. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko, z. s. 77:17 + 34:46
29. Kubíková Soňa RBK8351 C SK Radioklub Blansko 78:04 + 35:33
30. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 84:17 + 41:46
31. Ramachová Magda PBM8155 C TJ Spartak 1. Brněnská 90:59 + 48:28
32. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 92:57 + 50:26
33. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 93:06 + 50:35
34. Petrášová Irena BBM6851 C BETA URSUS Orienteering 110:19 + 67:48
Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové DISK
Konečná Hana BBM6350 C BETA URSUS Orienteering DISK
Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
C
3.60 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 23:08
1. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 23:08 + 0:00
3. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 24:35 + 1:27
4. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 30:49 + 7:41
5. Hanousek Prokop TBM0613 B KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 12:07
6. Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 35:59 + 12:51
7. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 36:35 + 13:27
8. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 37:21 + 14:13
9. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 39:56 + 16:48
10. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:12 + 20:04
11. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 45:44 + 22:36
12. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 47:39 + 24:31
13. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 48:40 + 25:32
14. Sladká Magda PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:38 + 27:30
15. Škondrová Šárka BBM0350 C BETA URSUS Orienteering 50:55 + 27:47
16. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 51:42 + 28:34
17. Šmíd Jiří NNN0008 C Neregistrovaní 56:41 + 33:33
18. Blumaier Milan 6YC0405 C Neregistrovaní 62:07 + 38:59
Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering DISK
D
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 13:46
2. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 14:48 + 1:02
3. Kubíková Kristýna RBK0851 C SK Radioklub Blansko 17:37 + 3:51
4. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 18:19 + 4:33
5. Dvořák Tomáš NNN0011 C Neregistrovaní 18:45 + 4:59
6. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 18:51 + 5:05
7. Hlávka Vojtěch NNN0010 C Neregistrovaní 20:23 + 6:37
8. Hess Ludvík 9WX C Ostrava International School 22:44 + 8:58
9. Dvořák Martin NNN0007 C Neregistrovaní 23:27 + 9:41
10. Kadlecová Jolana 9WC1000 C 23:56 + 10:10
11. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 24:02 + 10:16
12. Mackanič Šimon RBK C SK Radioklub Blansko 24:58 + 11:12
13. Mackanič Sára RBK1070 C SK Radioklub Blansko 26:07 + 12:21
14. Lipovský Robin NNN0006 C Neregistrovaní 26:09 + 12:23
15. Balážová Sabina NNN0005 C Neregistrovaní 27:32 + 13:46
15. Šmídová Linda NNN0009 C Neregistrovaní 27:32 + 13:46
17. Milata Matěj RBK C SK Radioklub Blansko 28:06 + 14:20
18. Milata Jakub RBK C SK Radioklub Blansko 28:10 + 14:24
19. Bartošová Natálie VSP C USK Praha 28:19 + 14:33
20. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 28:25 + 14:39
21. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 30:12 + 16:26
22. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 30:38 + 16:52
23. Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 34:55 + 21:09
24. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 36:39 + 22:53
25. Rábová Eliška RBK C SK Radioklub Blansko 37:14 + 23:28
26. Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko 37:18 + 23:32
27. Rábová Markéta RBK C SK Radioklub Blansko 37:20 + 23:34
28. Procházková Magda RBK1270 C SK Radioklub Blansko 44:17 + 30:31
29. Růžek Lukáš PBM8500 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:37 + 31:51
30. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:18 + 35:32
31. Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:42 + 35:56
Prokešová Anna NNN0012 C Neregistrovaní DISK