Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2018
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček 8IC, TUR Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KAM Ano Ano
2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček KAM Ano Ano
2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Ptáčková Kateřina PGP7350 367.93 2. 77.11(10) 91.98( P) 95.36( 2) 94.51( 2) 86.08( 6)
2 Dlouhá Marta BZP7851 350.00 3. 77.39( 9) 81.26( 5) 95.99( 4) 84.87( 7) 87.88( 3)
3 Perknerová Barbora ZVO8151 310.60 2. 28.24(28) 97.53( 2) 70.87(18) 66.98(13) 75.22(11)
4 Fibírová Zuzana FSP7555 285.45 5. 29.96(27) 57.11(13) 93.79( 5) 57.80(29) 76.75(10)
5 Vyhnálková Eva RIC7552 283.07 7. 86.38( 7) 65.65(23) 68.70(10) 62.34(22)
6 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 269.27 7. 56.68(16) 80.21( 7) 72.82(16) 59.56(16)
7 Dobiášová Hana ROU7451 258.69 11. 22.37(30) 59.91(11) 69.59(20) 64.82(14) 64.37(20)
8 Králová Michaela MFP7959 256.87 3. 84.98( 5) 93.38( 3) 78.51( 9)
9 Kopecká Magdaléna KPY8250 240.54 5. 70.76(11) 82.79(11) 86.99( 5)
10 Berglová Lucie TJP8250 235.61 10. 55.30(17) 84.25(10) 61.16(26) 34.90(30)
11 Forstereviczová Jana DOR7653 231.87 8. 75.33( 8) 84.45( 9) 72.09(13)
12 Mědílková Iva SPC7160 231.55 6. 80.36( 6) 79.43(11) 71.76( 9)
13 Pilařová Kateřina CEP8050 224.76 14. 18.69(31) 26.67(15) 67.28(21) 62.27(15) 68.54(14)
14 Ryšavá Magdalena PGP7650 215.57 1. 97.96( 3) 117.61( 1)
15 Petriláková Petra DOR7656 208.96 6. 90.42( 6) 53.41(17) 65.13(19)
16 Balusková Ida OKP7350 208.83 7. 52.43(18) 74.38(14) 82.02( 7)
17 Tichovská Hana PGP6652 208.51 1. 97.25( 4) 111.26( 1)
18 Papicová Silvie BZP7651 198.16 8. 45.13(22) 84.74( 8) 68.29(11)
19 Arnoštová Kateřina DOR7652 191.36 2. 94.32( 2) 97.04( 3)
20 Hellerová Alena ROU7850 187.40 17. 32.87(26) 56.38(17) 50.67(34) 47.48(26)
21 Vaněčková Petra TJP7950 183.33 15. 56.82(15) 59.20(27) 67.31(15)
22 Škáchová Petra KAM7054 175.09 4. 82.98( 6) 92.11( 4)
23 Kalinová Markéta SPC8259 174.78 4. 90.12( 4) 84.66( 6)
24 Pecharová Michaela TJP6550 162.64 12. 44.89(23) 42.68(14) 75.07(12)
25 Forštová Jitka PGP7558 157.33 8. 77.64(13) 79.69( 8)
26 Sotonová Jitka TAP7950 155.92 7. 18.36(32) 55.65(31) 81.91( 7)
27 Bezpalcová Zuzana OKP7454 152.99 8. 79.45( 8) 73.54(15)
28 Izáková Ivana EKP7453 150.59 8. 74.34( 9) 76.25( 8)
29 Tolarová Ivana RIC7650 136.11 15. 69.51(15) 40.41(41) 26.19(35)
30 Asterová Jana SLA7451 133.15 12. 65.69(22) 67.46(12)
31 Paulíny Monika TAP8151 132.21 17. 65.36(24) 66.85(17)
32 Malečková Iva PGP7559 132.05 17. 17.17(34) 71.42(17) 43.46(27)
33 Fialová Jana DOR8050 130.70 18. 52.79(18) 51.53(18) 26.38(34)
34 Grimmerová Mariana RIC8051 129.87 12. 82.35(12) 47.52(25)
35 Svítilová Pavla BZP7750 129.50 10. 68.08(10) 61.42(25)
36 Pangrácová Jana MFP7653 129.03 12. 50.57(19) 78.46(12)
37 Skripniková Kateřina FSP8051 127.56 14. 70.02(14) 57.54(30)
38 Znamenáčková Helena TAP8153 127.18 13. 60.21(13) 66.97(16)
39 Maříková Markéta FSP7351 121.01 5. 30.50(44) 90.51( 5)
40 Rejšková Alena KAM7750 119.99 12. 60.17(14) 59.82(12)
41 Hojná Silvie SCP7950 113.49 1. 113.49( 1)
42 Pilátová Petra DKL8051 111.53 18. 46.17(35) 65.36(18)
43 Ellederová Zdeňka DKP7754 108.32 16. 0.00(40) 24.91(16) 20.34(48) 63.07(21)
44 Kurfürstová Magdalena FSP7852 107.02 24. 55.03(32) 51.99(24)
45 Collis Blanka DKP8257 105.60 1. 105.60( 1)
46 Snížková Petra DKP7752 102.55 1. 102.55( 1)
47 Městková Lucie TEP7850 101.55 1. 101.55( 1)
48 Petráňová Jana SCP7555 101.40 2. 101.40( 2)
49 Šimerková Olga PGP7551 99.49 2. 99.49( 2)
50 Žemlová Eva KAM7550 96.87 3. 96.87( 3)
51 Chumová Jana SLP7451 95.36 4. 95.36( 4)
52 Brandejsová Petra DKP7853 94.16 25. 41.41(25) 52.75(33)
53 Štraitová Jitka VSP7252 92.20 3. 92.20( 3)
54 Řepková Jana PGP7762 88.68 5. 88.68( 5)
55 Bozděchová Lenka PGP8254 87.82 4. 87.82( 4)
56 Pračková Zita RIC7850 87.31 20. 49.81(20) 37.50(29)
57 Rožková Petra RIC7575 86.86 6. 86.86( 6)
58 Pinkrová Šárka HCE8350 85.79 8. 85.79( 8)
59 Němečková Tereza DKP7953 84.33 9. 84.33( 9)
60 Štáfková Jitka PGP8056 81.74 7. 81.74( 7)
61 Alblová Lucie LME7555 79.73 10. 79.73(10)
62 Janderová Markéta SOB7750 78.53 28. 39.88(42) 38.65(28)
63 Stará Vendula FSP8150 77.15 19. 48.09(19) 29.06(32)
64 Uhrová Zuzana VSP8050 72.44 13. 72.44(13)
65 Kuželová Michaela FSP7851 70.87 18. 70.87(18)
66 Tloušťová Eva SCP6950 67.85 17. 2.80(36) 0.00(17) 43.31(39) 21.74(20)
67 Setínková Zuzana DKP5753 66.91 19. 36.82(43) 30.09(19)
68 Ledinská Leona DKP8161 65.55 16. 65.55(16)
69 Brettlová Marta PGP7557 61.64 12. 61.64(12)
70 Krejčová Jana ROU7758 59.49 31. 0.00(44) 29.40(46) 30.09(31)
71 Koppová Ingrid SLP7960 58.26 28. 58.26(28)
72 Krumlovská Barbora RIC8050 56.99 23. 56.99(23)
73 Zoubková Jana ZBP8050 52.13 33. 24.22(47) 27.91(33)
74 Šeborová Tereza DKL8150 49.28 21. 49.28(21)
75 Vondráčková Markéta DKP7856 47.37 33. 17.45(33) 29.92(45)
76 Nováková Ivana DLP8150 44.61 36. 44.61(36)
77 Černá Petra HCE7751 44.15 37. 0.00(41) 44.15(37)
78 Zemková Helena SLA7450 43.70 38. 43.70(38)
79 Procházková Jana DKP8052 42.23 40. 42.23(40)
80 Janatová Lucie DKP8154 42.15 20. 42.15(20)
81 Hudosová Gabriela RIC7299 41.60 24. 41.60(24)
82 Mišeková Martina KAM7851 22.51 29. 22.51(29)
83 Chmelařová Zuzana PGP7761 19.64 35. 8.43(35) 0.00(53) 11.21(38)
84 Hrádková Kateřina ROU8350 18.43 36. 0.00(51) 18.43(36)
85 Baštová Jana DOR7452 16.33 37. 16.33(37)
86 Nedomová Iva PDY7851 13.73 37. 0.56(37) 13.17(49)
87 Khelová Petra SCP7850 2.61 39. 2.61(39)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Voltrová Svatava ROZ6150 405.77 1. 97.33( 3)107.14( 1)101.31( 1) 89.61( 6) 99.99( 2) 95.14( 3)
2 Čiháková Lenka KNC6750 365.62 1. 101.86( 1) 92.84( 3) 91.50( 4) 79.42( 7)
3 Neumannová Renata PVP6650 356.98 4. 91.70( 9) 92.01( 4) 83.41( 7) 89.86( 4)
4 Nováková Marie OKP6953 351.96 2. 96.80( 4)100.02( 2) 77.70(14) 77.44( 8)
5 Cincibusová Ivana FSP6651 340.83 5. 93.55( 8) 83.56( 6) 82.11( 8) 81.61( 5)
6 Procházková Miluše DCE5450 323.12 5. 95.62( 5) 39.61(22) 77.80(13) 67.90(13) 81.80( 6)
7 Benešová Jaroslava DKL7050 319.17 2. 67.16(13) 99.93( 2) 77.99(12) 74.09(12)
8 Sieglová Dagmar MFP7050 312.74 1. 105.89( 1) 99.59( 3)107.26( 1)
9 Klapalová Pavla VSP7099 306.54 9. 85.11(11) 71.05(11) 74.52(17) 75.86( 9)
10 Mrázová Pavla DCE5550 290.44 10. 79.44(12) 67.77(22) 68.15(12) 75.08(10)
11 Šrámková Iva RIC7251 279.48 2. 92.79( 3) 89.08( 4) 97.61( 2)
12 Horáková Lenka VSP7255 267.32 5. 95.62( 5) 91.46( 5) 80.24( 6)
13 Klašková Kateřina DKP6750 256.78 5. 95.05( 7) 87.60( 5) 74.13(11)
14 Freyová Michaela KPY6050 253.61 12. 53.19(19) 70.54(12) 73.22(12) 52.38(29) 56.66(18)
15 Kotková Lenka RIC7352 249.17 14. 60.84(17) 70.70(19) 66.57(14) 51.06(22)
16 Němečková Jarmila VSP6650 248.24 3. 98.75( 3) 78.69(11) 70.80(11)
17 Komersová Jana KNC6550 241.28 9. 89.55(10) 75.67( 9) 76.06(15)
18 Forstová Lenka MFP6850 235.54 5. 78.99(10) 73.50(10) 83.05( 5)
19 Kotenová Klára RIC7252 216.85 14. 38.72(26) 65.53(14) 49.95(31) 62.65(18)
20 Kolářová Michaela SLA7351 212.24 10. 77.95(10) 70.50(20) 63.79(17)
21 Řadová Jaromíra DKP6551 208.59 19. 34.50(27) 41.20(21) 63.95(24) 47.47(21) 55.97(19)
22 Valentová Helena OKP6550 201.74 1. 101.32( 2)100.42( 1)
23 Šimůnková Martina TAP6851 196.20 15. 51.54(17) 65.03(15) 2.95(43) 24.42(28) 55.21(20)
24 Hrdličková Ludmila SLA6950 193.69 9. 80.12( 9) 46.13(32) 67.44(15)
25 Krotilová Magdaléna BZP7150 188.28 14. 62.69(16) 66.15(14) 24.14(37) 35.30(26)
26 Zimmerová Lenka ZVO6451 174.10 16. 41.98(25) 52.58(16) 17.98(39) 36.38(25) 43.16(27)
27 Koucká Ivana EKP6850 170.50 7. 90.57( 7) 79.93( 9)
28 Nová Jana DOR7150 168.87 6. 77.51( 8) 91.36( 6)
29 Petýrková Pavlína BZP7351 159.48 21. 43.38(24) 69.06(21) 47.04(22)
30 Buková Jana ROU7150 158.70 18. 50.85(18) 43.60(33) 20.37(29) 43.88(25)
31 Beranová Iva VSP7150 157.05 7. 79.22(13) 77.83( 7)
32 Malačková Jana DKP6150 154.78 19. 47.16(22) 50.68(19) 13.17(42) 43.77(26)
33 Tihonová Jindra TAP6253 150.14 8. 89.39( 8) 60.75(17)
34 Šedivá Miroslava EKP5750 147.55 9. 72.44(18) 75.11( 9)
35 Bártová Pavla ZVO7152 147.51 18. 2.26(27) 45.71(18) 21.71(38) 35.30(26) 44.79(24)
36 Straková Jana SLA7251 141.37 17. 55.83(18) 46.11(17) 32.93(34) 6.50(32)
37 Kettnerová Lenka HCE6450 140.86 15. 74.72(16) 66.14(15)
38 Baziková Lucie TJP6451 139.02 20. 50.29(20) 51.74(30) 36.99(24)
39 Ždimerová Monika LME6950 129.20 23. 29.18(29) 58.04(27) 41.98(23)
40 Janečková Veronika SOB7151 119.45 16. 56.65(28) 62.80(16)
41 Nováková Irena OKP6651 115.59 19. 61.52(26) 54.07(19)
42 Hudosová Gabriela RIC7299 113.22 20. 62.91(25) 50.31(20)
43 Kašparová Irena SLA6852 110.48 21. 44.44(23) 14.71(41) 51.33(21)
44 Mudrová Martina HCE6451 103.17 15. 67.39(15) 35.78(24)
45 Fantová Libuše EKP5650 100.81 2. 100.81( 2)
46 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 95.49 13. 23.87( P) 71.62(13)
47 Průšová Markéta VSP7256 92.44 4. 92.44( 4)
48 Bejčková Jana DKL7150 91.00 5. 91.00( 5)
49 Bochenková Jana DOR6150 78.15 7. 78.15( 7)
50 Úlehlová Monika TAP6950 77.58 8. 77.58( 8)
51 Foglarová Naďa DKP6553 75.87 20. 48.29(20) 27.58(29)
52 Landovská Ivana PGP6251 73.81 11. 73.81(11)
53 Balusková Ida OKP7350 71.14 10. 71.14(10)
54 Slavíková Kateřina PGP6650 70.86 14. 70.86(14)
55 Kavková Dana SCP6150 70.36 14. 70.36(14)
56 Červinková Jitka OKP6451 66.08 23. 66.08(23)
57 Jírová Monika ROZ7350 66.02 13. 66.02(13)
58 Melišíková Radka TAP7152 64.93 16. 64.93(16)
59 Pavlíčková Lenka DOR7251 64.10 19. 38.42(19) 25.68(30)
60 Illnerová Daniela DKP6651 59.47 15. 59.47(15)
61 Tloušťová Eva SCP6950 53.80 16. 53.80(16)
62 Hánělová Katarina ZVO7351 48.09 21. 48.09(21)
63 Sládková Eva TEH5751 45.93 23. 45.93(23)
64 Doležalová Vlasta PGP5550 41.64 28. 41.64(28)
65 Svitáková Ivana OLP6851 38.63 23. 38.63(23)
66 Kohoutová Zdeňka DKL7251 37.82 20. 37.82(20) 0.00(52) 0.00(39)
67 Pavlů Veronika PGP6950 31.38 28. 31.38(28)
68 Dobešová Monika KNC7151 29.37 30. 12.43(30) 16.94(40)
69 Bláhová Kateřina SJP7350 28.86 31. 0.00(31) 28.86(35) 0.00(38)
70 Veljačiková Markéta SCP6451 26.22 36. 26.22(36)
71 Votavová Renata KNC6452 22.35 25. 22.35(25)
72 Klofáčová Romana SLP6951 8.40 28. 0.00(28) 0.00(47) 8.40(31)
73 Surkova Nadežda DKL7153 5.11 26. 5.11(26) 0.00(46) 0.00(30) 0.00(37)
74 Halamová Anna TAP7350 0.22 44. 0.22(44)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Štrossová Jiřina DCE5650 347.87 5. 88.91( 5) 71.76(10) 90.56( 6) 83.97( 7) 84.43( 5)
2 Hrabánková Ilona PGP6250 347.51 4. 93.39( 4) 86.88( P) 84.83( 7) 69.63(10) 82.41( 6)
3 Kohoutová Pavla KNC6251 346.22 3. 88.21( 6) 77.06( 8) 84.01( 8) 96.94( 3)
4 Dudová Hana DKP5752 337.66 3. 77.54( 9) 79.47( 7) 88.92( 5) 91.73( 3)
5 Kujanová Martina BZP5850 327.06 4. 74.21(11) 86.46( 5) 93.47( 4) 72.92( 9)
6 Klusáková Jitka DKP5651 309.42 1. 106.84( 1)100.89( 2) 101.69( 1)
7 Tichovská Jitka PGP6153 291.31 1. 96.65( 2) 90.93( 5)103.73( 1)
8 Cabrnochová Hana DKL5550 288.02 2. 96.51( 3) 92.55( 4) 98.96( 2)
9 Svobodná Eva DKP5851 244.67 4. 83.76( 7) 72.99( 9) 87.92( 4)
10 Michálková Jiřina VSP6151 203.48 1. 104.15( 1) 99.33( 2)
11 Sládková Eva TEH5751 190.30 3. 97.48( 3) 92.82( 4)
12 Wolkerová Dagmar TJP5250 174.02 8. 58.76(12) 62.01(12) 53.25( 8)
13 Šámalová Hana OKP6151 158.80 1. 100.00( 1) 58.80(13)
14 Soukupová Michaela VSP5850 149.13 6. 64.00(11) 85.13( 6)
15 Beranová Vlasta UVP5450 143.97 11. 42.50(11) 42.96(13) 58.51(14)
16 Kohlová Alena KPY6051 141.65 8. 68.66(10) 72.99( 8)
17 Jelínková Radana PGP5851 131.08 8. 79.65( 8) 51.43(12)
18 Šilerová Zdena KNC5750 126.91 9. 54.32(13) 72.59( 9)
19 Jahnová Helena SCP5550 109.31 1. 109.31( 1)
20 Lacigová Ivana VSP5950 100.83 2. 100.83( 2)
21 Ježková Regina PGP6352 100.63 10. 75.47(10) 25.16( P)
22 Hejtmánková Alena TAP5452 96.64 11. 34.45(14) 62.19(11)
23 Dohnalová Dana VSP5050 94.96 3. 94.96( 3)
24 Špičáková Lenka DKP5850 89.67 7. 14.81(12) 74.86( 7)
25 Jeřábková Jana OKP6150 79.80 6. 79.80( 6)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Haňkovská Jana PGP4050 406.48 1. 100.00( 1)101.62( P)100.00( 1) 84.32( 2) 101.79( 1)103.07( 1)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 293.06 1. 100.00( 1) 96.67( 4) 96.39( 3)
3 Kubátová Milada PGP4750 261.43 2. 64.14( 2) 96.75( 3)100.54( 2)
4 Ryšavá Lubomíra TJP4750 249.30 1. 83.60( 2)100.00( 1) 65.70( 4)
5 Zemánková Eva MKP5150 237.59 3. 91.86( 3) 57.02( 5) 88.71( 5)
6 Lohrová Jarmila SCP4650 223.87 2. 57.63( 3) 99.92( 2) 66.32( 7)
7 Městková Eva TEP4851 195.59 2. 101.46( 2) 94.13( 4)
8 Zmeková Míla SLP4451 107.90 4. 32.54( 4) 75.36( 4) 0.00( 9)
9 Matějů Ladislava UVP4750 76.30 6. 76.30( 6)
10 Nováková Jiřina UVP4950 65.95 3. 65.95( 3)
11 Mikšová Stanislava DKP5250 20.86 5. 0.00( 5) 20.86( 6) 0.00( 8)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Bláhová Blanka SJP3651 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Skripnik Ondřej FSP7502 406.68 1. 98.19( 2)102.46( 1)103.11( 1)102.92( 1)
2 Král Aleš MFP7808 390.11 2. 100.43( 2) 94.56( 4) 97.64( 4) 90.13(10) 97.48( 2)
3 Šindelka Antonín DLP7200 379.42 1. 102.35( 1) 88.38( 8) 98.31( 3) 90.38( 9)
4 Pavlíček Lubomír KPY7800 378.77 3. 71.00(19) 86.10( 9) 98.69( 3) 94.76( 6) 92.77( 7) 92.55( 4)
5 Dubec Pavel SCP8003 371.16 3. 92.91( 7) 97.00( 3) 85.39(13) 95.86( 4)
6 Šemelík Petr DKL6901 369.30 3. 94.00( 5) 90.12( 6) 91.01( 8) 84.21(16) 94.17( 3)
7 Kabát Jan EKP6912 335.45 7. 88.76( 7) 87.14(12) 88.86(12) 70.69(14)
8 Kubát Tomáš RIC7503 334.42 4. 59.43(27) 65.92(18) 92.48( 4) 67.04(31) 86.67(13) 88.23( 5)
9 Kolář Tomáš SLA7103 331.10 8. 74.87(16) 49.62(21) 86.19( 8) 87.81(11) 82.23(17) 62.40(20)
10 Šístek Daniel SCP7507 331.01 7. 85.43(10) 81.88(12) 81.33(19) 82.37( 7)
11 Collis Mark DKP7703 310.62 9. 87.17( 9) 75.58(15) 72.70(28) 75.17(18) 70.34(16)
12 Pohl Zdeněk TAP7606 307.57 1. 98.58( 2)100.64( 2)108.35( 1)
13 Heller Jiří ROU7708 304.80 6. 68.22(20) 45.25(25) 86.94( 6) 78.95(22) 66.56(26) 70.69(14)
14 Pangrác Ondřej MFP7603 295.61 13. 81.91(13) 78.53(13) 61.73(37) 73.44(21)
15 Mička Aleš TJP7300 286.21 16. 67.78(21) 73.62(16) 75.67(25) 69.14(24) 60.81(22)
16 Bergl Tomáš TJP7801 283.45 8. 61.04(26) 62.39(36) 90.68( 8) 69.34(17)
17 Nemšovský Petr PGP7602 281.78 3. 97.22( 3) 95.15( 5) 89.41(11)
18 Rod Jan VSP7423 270.21 4. 94.13( 4) 90.03( 9) 86.05(14)
19 Boudný Jan SCP7417 267.78 5. 83.30(11) 88.74(10) 95.74( 5)
20 Pelant Michal RIC7400 256.02 19. 64.52(24) 51.33(19) 66.06(32) 74.11(20)
21 Kautský Jiří SCP8201 253.52 8. 91.17( 8) 45.94(23) 57.28(41) 59.13(34)
22 Švec Karel ZVO7601 248.57 18. 71.87(18) 50.68(43) 60.58(32) 65.44(19)
23 Ledinský Martin DKP7901 244.84 2. 98.85( 2) 82.38(18) 63.61(29)
24 Jedlička Adam KAM7700 242.11 7. 44.39(32) 50.68(20) 86.61( 7) 60.43(23)
25 Pompach Petr TAP7801 233.22 8. 84.91(12) 68.29(30) 80.02( 8)
26 Střelba Ondřej PGP7510 228.74 14. 81.78(14) 78.17(23) 68.79(25)
27 Houska Jindřich DOR7601 224.54 14. 77.93(14) 85.06(15) 61.55(21)
28 Pilař Marek CEP7700 217.50 28. 59.17(28) 0.00(32) 64.23(35) 57.38(37) 36.72(32)
29 Vaněček Jan TJP8000 206.01 23. 65.00(23) 55.02(42) 61.57(30) 24.42(35)
30 Pilát Miroslav DKL7900 193.91 12. 54.17(29) 58.76(12) 80.98(20)
31 Lebeda Dušan SPC7312 181.71 3. 85.28(10) 96.43( 3)
32 Svatý Jakub PGP7610 179.04 22. 35.61(33) 48.52(22) 34.01(46) 60.90(31)
33 Svoboda Jiří ROZ7500 173.78 30. 49.96(30) 65.48(33) 58.34(36)
34 Khel Richard SCP7500 161.84 6. 78.05(24) 83.79( 6)
35 Choutka Jaroslav SOB6301 160.43 9. 85.43( 9) 75.00(26)
36 Ehler Tomáš VSP8102 159.72 15. 75.35(15) 84.37(15)
37 Melichar Jan DKP7500 159.07 11. 84.45(14) 74.62(11)
38 Ptáček Jan PVP7200 155.06 11. 85.09(11) 69.97(17)
39 Kurfürst Pavel FSP7400 150.46 9. 74.53(27) 75.93( 9)
40 Machar Pavel DKP7903 145.61 5. 87.78( 5) 57.83(40)
41 Černý Michal ROU7505 144.31 10. 69.23(23) 75.08(10)
42 Maroušek Jan DKP7402 139.91 26. 26.52(49) 60.02(33) 53.37(26)
43 Doležal Martin PGP8100 136.39 28. 72.39(29) 64.00(28)
44 Foršt Jakub DOR7501 132.44 13. 60.64(38) 71.80(13)
45 Dočkal Tomáš PGP7711 131.39 18. 62.48(25) 68.91(18)
46 Dostál Tomáš DLP7400 111.43 29. 18.57(36) 22.74(29) 29.80(47) 21.17(42) 37.72(31)
47 Matoušek Petr EKP7503 110.03 39. 59.51(39) 50.52(39)
48 Lacina Martin DKP7502 108.05 27. 15.00(38) 42.26(41) 50.79(27)
49 Pavlík Mojmír PDY8102 106.37 10. 70.25(10) 36.12(45)
50 Arnošt Kamil VSP7301 104.82 1. 104.82( 1)
51 Hrádek Tomáš ROU8301 96.21 13. 41.49(13) 4.93(54) 49.79(28)
52 Vrabec Ondřej SCP8303 94.11 6. 94.11( 6)
53 Bambousek Martin DOR7302 93.37 5. 93.37( 5)
54 Bartaloš Tomáš PGP8010 93.00 6. 93.00( 6)
55 Kužel Tomáš FSP7610 91.40 7. 91.40( 7)
56 Polívka Petr RIC7401 91.11 29. 42.13(44) 48.98(29)
57 Lampa David DKP7702 90.92 24. 45.35(31) 45.57(24)
58 Smutný Jan DLP8000 87.75 27. 33.83(27) 53.92(38)
59 Datel Jiří DKL7101 84.14 16. 84.14(16)
60 Pecháček Libor RIC7600 82.77 17. 82.77(17)
61 Čermák Radek PGP6405 79.80 21. 79.80(21)
62 Matějka Hynek TAP7610 74.18 19. 74.18(19)
63 Procházka Vít KPY8000 74.04 12. 74.04(12)
64 Procházka Antonín DCE5500 73.33 22. 73.33(22)
65 Hřivna Štěpán PGP7507 71.91 17. 71.91(17)
66 Chmelík Petr DOR8100 66.48 11. 66.48(11)
67 Černý Ondřej CEP7800 65.35 22. 65.35(22)
68 Kořistka Libor EKP6300 65.24 34. 65.24(34)
69 Přibík Martin PGP7406 64.10 27. 64.10(27)
70 Píchal Jan VSP5202 58.53 35. 58.53(35)
71 Kándl Filip DCE7400 56.92 24. 56.92(24)
72 Kolář David LOU7700 54.65 25. 54.65(25)
73 Perkner Radim ZVO8001 51.23 14. 0.61(39) 33.27(14) 17.35(52)
74 Balej Jiří KAM7201 49.54 34. 26.43(34) 23.11(36)
75 Matys Jan DOR8001 48.67 30. 48.67(30)
76 Gregor Radek DOR7404 44.78 26. 44.78(26)
77 Michalský Richard RIC7703 44.67 40. 44.67(40)
78 Vejražka Jiří KPY7400 43.65 30. 14.84(30) 28.81(33)
79 Chramosta Tomáš KAM7601 34.94 37. 17.35(37) 17.59(37)
80 Krejčí Ladislav ROU7301 29.68 43. 0.00(43) 29.68(48)
81 Fiala Jan DOR7802 26.23 34. 26.23(34)
82 Kučera Pavel DOR7101 24.87 28. 24.87(28)
83 Jedlička Michal DKL8000 19.43 33. 19.43(35) 0.00(33)
84 Nekovář Ondřej RIC7405 18.13 44. 0.00(44) 18.13(50)
85 Motejzík Petr DLP7600 17.74 51. 17.74(51)
86 Snížek Jan DKP7600 16.29 39. 16.29(53) 0.00(39)
87 Nekvasil Michal DKP7501 15.37 31. 0.00(31) 15.37(43)
88 Starý Jan FSP7800 10.00 38. 10.00(38)
89 Lukavský Jiří DKL7800 3.80 42. 0.00(42) 3.80(55)
90 Dolák Ondřej DKP8002 1.30 56. 1.30(56)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Doubek Petr SLA7000 391.80 1. 91.67( 3) 103.71( 1) 98.82( 3) 96.02( 3) 93.25( 5) 89.94( 4)
2 Jandera Tomáš SOB7300 355.52 3. 96.81( 4) 93.23( 5) 95.84( 3) 69.64(15)
3 Koten Pavel RIC7200 344.55 5. 61.61(14) 74.90( 6) 96.30( 5) 85.78( 7) 80.38(11) 82.09( 8)
4 Víteček Jan DKP7201 343.70 5. 77.15( 7) 94.28( 6) 84.70( 9) 87.57( 5)
5 Bláha Jan SJP6800 333.90 6. 77.50( 6) 85.38( 9) 86.15( 8) 84.87( 7)
6 Koliáš Čeněk DKP7102 318.96 6. 58.25(15) 63.62(16) 85.43( 8) 88.86( 6) 81.05( 9)
7 Vaněk Petr ZBP7302 314.12 6. 69.18( 9) 83.59(11) 76.31(13) 85.04( 6)
8 Straka Lukáš SLA7002 313.05 8. 67.42(10) 87.83( 8) 79.15(10) 78.65(10)
9 Siegl Roman MFP6700 294.92 2. 100.47( 2)100.48( 2) 93.97( 3)
10 Žemla Tomáš KAM7105 284.78 2. 89.73( 4)102.38( 2) 92.67( 7)
11 Velichkov Petar DKP6704 278.69 10. 64.29(12) 62.01(10) 80.26(12) 54.03(27) 53.58(19) 72.13(13)
12 Šubrt Antonín DKP7100 274.20 5. 56.55(16) 76.37( 5) 86.21( 9) 55.07(18)
13 Veljačik Pavel SCP6200 260.36 1. 102.15( 1) 71.20(16) 87.01( 7)
14 Kohl Jiří KPY6201 241.62 12. 55.75(18) 55.41(12) 76.03(13) 54.43(26) 42.85(24)
15 Šimša Jaromír MFP7100 229.50 5. 77.84( 5) 78.29(11) 73.37(12)
16 Baldrian Petr PGP7203 213.54 1. 103.80( 2) 109.74( 1)
17 Beneš Jan DKL6600 200.59 10. 41.46(22) 84.70(10) 53.37(28) 21.06(34)
18 Novák Libor OKP6504 197.42 1. 93.74( 4)103.68( 1)
19 Tolar Jan RIC7301 194.77 15. 38.79(23) 39.35(16) 64.93(15) 48.71(29) 41.78(24)
20 Novák Ivo OKP6200 188.55 3. 93.92( 3) 94.63( 4)
21 Černý Radomír HCE6901 186.19 15. 51.02(20) 71.55(15) 63.62(16)
22 Forst Libor MFP6301 177.90 14. 59.34(22) 61.42(14) 57.14(17)
23 Jun Drahomír KNC5501 174.18 9. 62.41(13) 64.29( 9) 47.48(20)
24 Tihon Jaroslav TAP6102 169.04 7. 74.51( 7) 36.89(21) 57.64(17)
25 Svoboda Ondřej ROZ7100 146.37 14. 69.07(14) 0.00(49) 39.59(25) 37.71(25)
26 Sedláček Jaroslav ROZ6801 140.57 13. 0.00(35) 44.03(13) 52.93(18) 14.37(42) 1.94(29) 29.24(29)
27 Pavlů Jaroslav DCE6100 133.96 14. 42.20(21) 42.30(14) 49.46(20)
28 Cincibus Pavel FSP6605 133.87 13. 68.06(18) 65.81(13)
29 Sanna Roberto DKP6703 132.37 15. 33.04(24) 40.63(15) 24.60(37) 34.10(26)
30 Kalousek Jiří DKP6901 131.91 12. 78.09(12) 53.82(19)
31 Strnad Pavel HCE7100 122.69 8. 55.98(17) 66.71( 8)
32 Uhlíř Patrik LBE7000 110.88 11. 54.27(19) 56.61(11)
33 Janeček Ondřej SOB7001 104.98 18. 48.10(30) 56.88(18)
34 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 104.54 1. 104.54( 1)
35 Černý Daniel TAP7200 104.07 20. 32.24(25) 7.54(20) 17.31(41) 29.39(28) 25.13(30)
36 Mařík Karel FSP7200 103.71 22. 55.50(25) 48.21(22)
37 Háněl Jaromír ZVO6801 103.64 11. 66.05(11) 37.59(26)
38 Bílý Milan JES7001 103.51 1. 103.51( 1)
39 Aster Vladimír SLA6500 103.08 22. 58.28(23) 44.80(22)
40 Balej Jiří KAM7201 99.02 2. 99.02( 2)
41 Drbal Jan PGP7101 96.29 2. 96.29( 2)
42 Hůla Pavel LBE7300 90.57 21. 41.82(31) 48.75(21)
43 Ptáček Jan PVP7200 90.04 6. 90.04( 6)
44 Mach Radovan VSP6600 88.52 4. 88.52( 4)
45 Maleček Vít PGP6801 87.90 19. 20.00(27) 67.90(19)
46 Petrilák Miroslav DOR6600 82.85 17. 38.10(17) 44.75(19)
47 Janeček Jura EKP6701 81.81 10. 81.81(10)
48 Chum Jaroslav SLP6601 77.44 11. 77.44(11)
49 Hric Jan MFP6300 77.24 23. 33.11(35) 44.13(23)
50 Šrámek Petr RIC6905 76.09 12. 76.09(12)
51 Mezník Vladimír LBE6400 76.06 14. 76.06(14)
52 Chmelař Bohumil PGP7204 74.00 18. 0.00(36) 33.13(18) 17.36(40) 23.51(32)
53 Hejtmánek Vladimír TAP5802 72.14 27. 39.03(33) 33.11(27)
54 Hájek Tomáš ZVO6401 72.13 28. 38.78(34) 33.35(28)
55 Fanta Miroslav EKP5800 71.52 8. 71.52( 8)
56 Čech Zdeněk ROZ7300 71.48 17. 57.16(17) 14.32(43) 0.00(30) 0.00(40)
57 Špičák Aleš DKP5500 71.38 14. 71.38(14)
58 Kettner Pavel HCE5900 70.39 17. 70.39(17)
59 Brachtl Daniel ZVO6902 67.75 20. 67.75(20)
60 Hořínek Jaroslav VSP5000 62.94 21. 62.94(21)
61 Kopečný Mojmír TAP6402 61.00 15. 61.00(15)
62 Krausz Milan FSP6700 59.22 16. 59.22(16)
63 Zmátlo Radek TAP6400 58.61 28. 14.93(28) 19.13(39) 24.55(31)
64 Buk Jiří ROU6901 57.67 24. 57.67(24) 0.00(38)
65 Chvojka Zbyšek DKP6401 46.89 21. 46.89(21)
66 Kraml Martin ZVO7102 45.34 32. 0.00(32) 23.28(38) 22.06(33)
67 Jiras Jiří DOR6900 42.11 23. 42.11(23)
68 Zavadil Vladimír VSP6710 41.72 32. 41.72(32)
69 Kohout Zdeněk DKL7200 38.30 20. 38.30(20)
70 Elleder Daniel DKP7101 36.35 22. 25.29(22) 0.00(47) 11.06(35)
71 Valla Zdeněk ZVO6501 33.89 27. 33.89(27)
72 Ždimera Zdeněk LME7000 32.85 36. 32.85(36)
73 Hlubuček Tomáš KAM6603 25.52 26. 25.52(26)
74 Dobeš Václav KPY5701 24.78 21. 0.00(33) 0.00(21) 22.36(23) 0.00(50) 0.00(31) 2.42(37)
75 Lorenc Václav DOR7200 23.22 19. 19.30(19) 3.92(36)
76 Eisner Leo PVP7003 14.19 29. 14.19(29)
77 Sysel Zdeněk PGP5200 4.57 30. 4.57(30)
78 Hermann Petr TAP6301 3.78 44. 3.78(44)
79 Bazika Miroslav TJP6401 1.15 45. 1.15(45)
80 Kuttelwascher Radek HCE6801 0.65 31. 0.65(31) 0.00(46)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Červinka Jaroslav OKP5803 402.41 1. 105.62( 1) 85.75( 7) 108.60( 1)102.44( 1)
2 Buriánek Jaromír SCP4700 361.22 3. 85.20( 5) 98.73( 3) 89.04( 4) 86.11( 5) 87.34( 6)
3 Strejc Jaroslav ZVO6101 336.05 2. 76.73( 7) 86.34( 5) 88.99( 2) 83.99( 7)
4 Knotek Kamil OLP5701 317.08 6. 62.28(10) 86.07( 6) 83.41( 6) 67.48(10) 80.12(11)
5 John Vladimír OLP5502 313.42 5. 78.94( 6) 74.71( 9) 67.24(10) 67.78( 9) 91.99( 5)
6 Koč Zdeněk MKP4700 279.96 3. 92.86( 3) 90.95( 3) 96.15( 4)
7 Kudrnáč Martin HCE5901 268.00 9. 68.06( 9) 65.53(12) 62.99(11) 56.44(11) 71.42(16)
8 Přibík Jan PGP6301 204.57 1. 101.52( 2) 103.05( 1)
9 Šimek Tomáš FSP6304 199.56 2. 100.45( 2) 99.11( 2)
10 Kožina Petr PGP6000 198.45 1. 100.00( 1) 98.45( 3)
11 Buk Miloslav ROU6202 194.08 13. 56.49(15) 59.65(13) 43.26(13) 34.68(20)
12 Paukert Milan TJP5000 181.17 8. 21.54(16) 21.30(20) 54.83(14) 83.50( 8)
13 Malačka Milan DKP6000 173.47 13. 40.56(14) 56.17(16) 76.74(13)
14 Cabrnoch Jiří DKL5400 163.76 4. 86.84( 4) 76.92( 8)
15 Šámal Václav OKP5600 155.72 5. 86.27( 5) 69.45( 7)
16 Nentvich Lubomír DOR5800 145.34 11. 66.88(11) 78.46(12)
17 Soukup Václav VSP5600 145.17 6. 69.01(10) 76.16( 6)
18 Cedrych Karel TJP5500 143.77 9. 70.27( 9) 73.50(15)
19 Koč Lumír MKP5401 135.45 10. 54.24(11) 81.21(10)
20 Kraus Ota TJP5700 135.22 14. 61.48(14) 73.74(14)
21 Borovička Milan FSP6104 133.18 15. 0.00(19) 38.11(17) 40.61(16) 22.99(15) 31.47(21)
22 Šváb Jan VSP5801 115.66 12. 50.67(12) 64.99(13)
23 Adrián Petr EKP5600 102.79 12. 51.67(15) 51.12(12)
24 Špičák Aleš DKP5500 101.24 1. 101.24( 1)
25 Hořínek Jaroslav VSP5000 100.03 2. 100.03( 2)
26 Kavka Jiří SCP5900 98.90 2. 98.90( 2)
27 Betlach Miroslav DKP6300 98.05 3. 98.05( 3)
28 Kettner Pavel HCE5900 97.15 4. 97.15( 4)
29 Toušek Miloslav MKP5000 95.42 17. 34.04(18) 61.38(17)
30 Fanta Miroslav EKP5800 93.82 4. 93.82( 4)
31 Jahn Pavel SCP5500 81.32 9. 81.32( 9)
32 Pliska Miloš PGP6304 77.68 7. 77.68( 7)
33 Štětina Jiří HCE6100 77.60 14. 14.06(21) 23.05(14) 40.49(19)
34 Dlouhý Jiří DKP5700 73.83 8. 73.83( 8)
35 Fiala Zdeněk TAP5501 68.83 8. 68.83( 8)
36 Sysel Zdeněk PGP5200 68.66 8. 68.66( 8)
37 Jaroš Vladimír DCE5400 61.90 12. 61.90(12)
38 Zákostelecký František SOB5501 60.60 18. 60.60(18)
39 Valter Petr KBP4500 41.28 13. 41.28(13)
40 Svobodný Petr DKP5800 35.80 17. 14.32(17) 21.48(19)
41 Hurta Vladimír PGP6305 25.73 15. 25.73(15)
42 Beneš Radovan SOB5600 14.49 22. 14.49(22)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Fujan Sláva DKL4800 417.65 1. 83.63( 5) 105.28( 1)100.00( 1)106.73( 1) 86.68( 4) 105.64( 1)
2 Přeček Zdeněk SCP5200 394.81 2. 99.67( 2)104.29( 2) 96.72( 2) 81.76( 5) 94.13( 3)
3 Novotný Jiří SLP4601 369.04 3. 99.48( 3) 80.23( 5) 96.56( 3) 92.77( 3)
4 Čadil Jan FSP4300 353.34 1. 100.84( 1) 90.44( 3) 94.12( 4) 67.94( 7)
5 Novák Miloš SCP4600 339.03 2. 83.77( 4) 85.17( 4) 68.95( 2) 90.07( 7) 70.92( 6) 80.02( 5)
6 Paul Josef DCE4401 292.21 4. 73.74( 6) 83.71( 9) 52.60(10) 82.16( 4)
7 Duda František KPY4600 182.11 9. 56.99( 9) 13.12(12) 60.62(13) 27.14(15) 37.36(10)
8 Ryšavý Vít TJP4700 181.16 8. 60.23( 8) 53.67( 8) 24.68(14) 9.10(17) 42.58( 8)
9 Jelínek Martin PGP5103 170.65 6. 82.93( 6) 87.72( 8)
10 Valášek Josef SCP4501 169.34 10. 44.37(10) 33.35(11) 65.28(11) 26.34(16) 8.44(14)
11 Brumek Stanislav DKL5201 167.43 6. 90.48( 6) 36.98(12) 39.97( 9)
12 Hora Vladimír VSP5100 156.95 5. 90.64( 5) 66.31( 8)
13 Hojný Oldřich SCP5201 138.50 11. 64.14(12) 40.96(11) 33.40(11)
14 Čenovský Jiří MKP4900 134.23 7. 55.43( 7) 32.37(13) 46.43( 7)
15 Mudr Stanislav DCE4400 113.98 7. 67.35( 7) 46.63(10)
16 Zelený Vladimír PGP4800 110.91 10. 27.73( P) 83.18(10)
17 Hořínek Jaroslav VSP5000 106.80 1. 106.80( 1)
18 Koč Zdeněk MKP4700 100.43 2. 100.43( 2)
19 Borák Stanislav EKP5212 100.23 2. 100.23( 2)
20 Hamáček Bohuslav LBE5000 98.51 3. 47.98( 3) 50.53( 6)
21 Toušek Miloslav MKP5000 55.26 9. 55.26( 9)
22 Lebduška Petr ROU4702 47.41 9. 47.41( 9)
23 Rakovec Miloš SCP4500 32.37 13. 32.37(13)
24 Nosál Stanislav LBE4600 28.72 12. 28.72(12)
25 Šťovíček Jan DVP5001 20.20 13. 20.20(13)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOR 1
PGP 2
8IC+TUR 3
KAM 4
KAM 5
VSP 6
1 Attl Vladimír PGP3800 454.05 1. 102.07( 2)113.51( P) 52.04( 3) 103.51( 2)100.00( 1) 134.96( 1)
2 Rychlý Rudolf MKP4100 356.36 1. 103.50( 1) 81.14( 2) 62.64( 2)109.08( 1) 55.08( 2)
3 Hlavatý Karel SJP4200 330.23 2. 94.43( 3) 78.51( 3) 73.33( 4) 43.89( 3) 83.96( 2)
4 Semorád Miloš SCP3300 216.84 5. 90.26( 5) 55.73( 5) 70.85( 5)
5 Bláha Svatopluk SJP3501 172.03 3. 84.62( 6) 87.41( 3)
6 Hanák Milan FSP3400 141.61 4. 68.21( 8) 0.88(10) 72.52( 4)
7 Kalivoda Viktor KNC3300 119.38 6. 68.38( 7) 51.00( 6)
8 Čadil Jan FSP4300 100.00 1. 100.00( 1)
9 Hostomský Jiří TJP4100 94.23 4. 94.23( 4)
10 Louša František KPY3700 81.09 3. 81.09( 3)
11 Kalivoda Vladimír KNC3800 57.53 9. 57.53( 9) 0.00(11)
12 Vondra Jaroslav FSP3300 28.48 7. 28.48( 7)
13 Šerák Zdeněk MKP4200 10.75 6. 8.42( 8) 2.33( 6)
14 Veselý Radko TJP4200 5.12 9. 5.12( 9)