Výsledky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP

Datum:
24.11.2018
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Metle, 1:5000, e 5m, stav 11/2018
Ředitel závodu:
Otruba Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Matyšek Radoslav
Stavitel tratí:
Stoklasa Bohumil
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 17:50
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 18:28 + 0:38
3. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 21:20 + 3:30
4. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 23:00 + 5:10
5. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 35:33 + 17:43
6. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 39:42 + 21:52
7. Zapletalová Anna KON0958 C KOB Konice 43:39 + 25:49
D14
2.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 22:08
2. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 29:30 + 7:22
3. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 30:03 + 7:55
4. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 30:17 + 8:09
5. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 36:56 + 14:48
D18
3.70 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 36:21
2. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 37:20 + 0:59
3. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 39:06 + 2:45
4. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 41:00 + 4:39
5. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 47:18 + 10:57
6. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 49:15 + 12:54
D19
5.00 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 49:21
2. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 51:55 + 2:34
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 51:58 + 2:37
4. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 53:58 + 4:37
5. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 54:55 + 5:34
6. Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 58:26 + 9:05
7. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 63:22 + 14:01
8. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 64:05 + 14:44
9. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 64:30 + 15:09
10. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 83:16 + 33:55
D35
3.70 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 34:48
2. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 37:07 + 2:19
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 37:56 + 3:08
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 38:14 + 3:26
5. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 38:46 + 3:58
6. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 40:22 + 5:34
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 40:37 + 5:49
8. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 40:50 + 6:02
9. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 41:45 + 6:57
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 41:55 + 7:07
11. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 44:47 + 9:59
12. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 45:00 + 10:12
13. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 46:02 + 11:14
14. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 46:39 + 11:51
15. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 47:18 + 12:30
16. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 49:45 + 14:57
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 52:34 + 17:46
18. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 52:40 + 17:52
19. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 57:48 + 23:00
20. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 59:21 + 24:33
21. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 63:41 + 28:53
22. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 64:38 + 29:50
23. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:15 + 37:27
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H10
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutný Ondřej JPV1005 C Oddíl OS SK Prostějov 22:49
2. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 25:38 + 2:49
3. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 26:33 + 3:44
4. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 38:51 + 16:02
H14
2.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 23:45
2. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 26:38 + 2:53
3. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 30:41 + 6:56
4. Soldán Martin PLU C TJ SOKOL Plumlov 30:43 + 6:58
5. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 30:59 + 7:14
6. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 31:08 + 7:23
7. Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 33:22 + 9:37
H18
5.00 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 43:51
2. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 44:54 + 1:03
3. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 51:56 + 8:05
4. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 52:20 + 8:29
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 57:08 + 13:17
6. Krampla Michal 2FX0300 C TTC Olomouc 71:30 + 27:39
7. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 71:55 + 28:04
H19
5.70 km, 195 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 42:18
2. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 42:19 + 0:01
3. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 43:03 + 0:45
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 45:20 + 3:02
5. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 45:50 + 3:32
6. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 46:03 + 3:45
7. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 46:30 + 4:12
8. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 46:34 + 4:16
9. Ježek Tomáš ASU8419 C Magnus Orienteering 49:29 + 7:11
10. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 51:48 + 9:30
11. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 52:21 + 10:03
12. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 52:40 + 10:22
13. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 13:53
14. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 56:32 + 14:14
15. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 57:09 + 14:51
16. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 58:36 + 16:18
17. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 59:16 + 16:58
18. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 61:57 + 19:39
19. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 62:52 + 20:34
20. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 76:55 + 34:37
21. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 84:00 + 41:42
Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc DISK
Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35
5.10 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 43:38
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 53:19 + 9:41
3. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 57:29 + 13:51
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 57:58 + 14:20
5. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:13 + 14:35
6. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 59:56 + 16:18
7. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 60:38 + 17:00
8. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 62:13 + 18:35
9. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 65:04 + 21:26
10. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 65:17 + 21:39
11. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 65:37 + 21:59
12. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 67:24 + 23:46
13. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 69:38 + 26:00
14. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 69:49 + 26:11
15. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 86:20 + 42:42
16. Albert František OOL6300 C SK Haná orienteering 90:48 + 47:10
Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice DISK
Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice DISK
H50
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krampla Tomáš 2FX6600 C TTC Olomouc 35:42
2. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 37:21 + 1:39
3. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 38:46 + 3:04
4. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 41:40 + 5:58
5. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 41:43 + 6:01
6. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 43:45 + 8:03
7. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 44:21 + 8:39
8. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 46:40 + 10:58
9. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 47:10 + 11:28
10. Skácel Jaroslav KON C KOB Konice 48:30 + 12:48
11. Smolka Miroslav OOL C SK Haná orienteering 50:10 + 14:28
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 50:38 + 14:56
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:50 + 20:08
14. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 57:51 + 22:09
HDR
1.90 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 19:14
2. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 24:29 + 5:15
3. Gremlica Kamil JPV C Oddíl OS SK Prostějov 26:53 + 7:39
4. Zapletal David KONXXXX C KOB Konice 26:57 + 7:43
5. Blažek Vojtěch NNN C Neregistrovaní 30:03 + 10:49
6. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 30:19 + 11:05
7. Bártková Rozárie STE0851 C SK SKI-OB Šternberk 30:26 + 11:12
8. Zapletal Matěj NNN C Neregistrovaní 40:42 + 21:28
9. Bradáčová Žaneta NNN1366 C Neregistrovaní 41:53 + 22:39
10. Daňková Viktorie NNN C Neregistrovaní 45:10 + 25:56
11. Bublová Matilda 5MX C 60:07 + 40:53
12. Petřivalská Anežka NNN1350 C Neregistrovaní 73:59 + 54:45
13. Petřivalská Eliška NNN5001 C Neregistrovaní 77:56 + 58:42
Gottwaldová Anna NNN C Neregistrovaní DISK
P
3.00 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 33:25
2. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 34:26 + 1:01
3. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 40:49 + 7:24
4. Hřivňák Petr PLU8950 C TJ SOKOL Plumlov 55:55 + 22:30
5. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 58:34 + 25:09
6. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 68:38 + 35:13
7. Lubrich Marek STE7400 C SK SKI-OB Šternberk 71:12 + 37:47
8. Dreherová Zdenka NNN C Neregistrovaní 88:18 + 54:53