Výsledky závodu: PZL v Nymburku

Kategorie: T7

Datum:
25.11.2018
Místo konání:
Sportovní centrum Nymburk
Pořadatel:
SSP - SK Stopa Praha
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
Mapa:
Kompilát map Nymburka
Ředitel závodu:
Čenovský Jiří
Hlavní rozhodčí:
Petříček Martin - R3
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk - R1
Protokol:
Vyčteny startovní a cílové krabičky a doplněny zbylé zapomenuté průkazy.
T7
7.00 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:46
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 46:54 + 1:08
3. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 48:45 + 2:59
4. Černý Ladislav PDY8201 Běhej Poděbrady 49:26 + 3:40
5. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 50:44 + 4:58
6. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 5:07
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 6:27
8. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 53:03 + 7:17
9. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 53:52 + 8:06
10. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 54:39 + 8:53
11. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 55:14 + 9:28
12. Drábek Jan MKP6700 SK GORDIC Praha Kačerov 56:36 + 10:50
13. Gregoriades Tomáš MKP8302 SK GORDIC Praha Kačerov 56:41 + 10:55
14. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 56:44 + 10:58
15. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 57:32 + 11:46
16. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 57:58 + 12:12
17. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 58:45 + 12:59
18. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 58:46 + 13:00
19. Loudil Lukáš NNN6040 Neregistrovaní 58:48 + 13:02
20. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 60:08 + 14:22
21. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 61:36 + 15:50
22. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 62:03 + 16:17
23. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 62:17 + 16:31
24. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 62:19 + 16:33
25. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 62:50 + 17:04
26. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 63:46 + 18:00
27. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 63:56 + 18:10
28. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 64:46 + 19:00
29. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 65:00 + 19:14
30. Randík Jan SOB8703 SOBSA 65:07 + 19:21
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 65:27 + 19:41
32. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 66:17 + 20:31
33. Uhlíř Jáchym DKP9999 Oddíl OB Kotlářka 66:47 + 21:01
34. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 67:08 + 21:22
35. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 67:16 + 21:30
36. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 69:35 + 23:49
37. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 69:44 + 23:58
38. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 71:27 + 25:41
39. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 71:32 + 25:46
40. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 73:40 + 27:54
41. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 73:59 + 28:13
42. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 75:25 + 29:39
43. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 75:35 + 29:49
44. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:14 + 32:28
45. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 80:35 + 34:49
46. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 81:52 + 36:06
47. Švorc Martin MAS6040 KČT Aš 82:40 + 36:54
48. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 85:16 + 39:30
49. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 85:17 + 39:31
50. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 91:01 + 45:15
51. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 94:17 + 48:31
52. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 97:59 + 52:13
53. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:39 + 59:53