Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H65

Datum:
20.04.2019
Místo konání:
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Kozelská rokle
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R1
H65
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 47:54
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 48:18 + 0:24
3. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 52:26 + 4:32
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 53:04 + 5:10
5. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 53:11 + 5:17
6. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 54:03 + 6:09
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 6:27
8. Fadum Oivind 45N5200 Botne SK 55:23 + 7:29
9. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 56:19 + 8:25
10. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:47 + 8:53
11. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 57:14 + 9:20
12. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 57:39 + 9:45
13. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:30 + 10:36
14. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 59:26 + 11:32
15. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:21 + 13:27
16. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 61:30 + 13:36
17. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 61:57 + 14:03
18. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 62:03 + 14:09
19. Josi Urs 3PX5300 OLG Herzogenbuchsee 62:07 + 14:13
20. Kivikas Arvo 0100001 Ilves 63:45 + 15:51
21. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 65:03 + 17:09
22. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 65:06 + 17:12
23. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 67:40 + 19:46
24. Schoepf Thomas 3PX5100 OLG Herzogenbuchsee 69:07 + 21:13
25. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 69:19 + 21:25
26. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 70:09 + 22:15
27. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 70:35 + 22:41
28. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 70:56 + 23:02
29. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 71:13 + 23:19
30. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 73:54 + 26:00
31. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 74:16 + 26:22
32. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 75:59 + 28:05
33. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 80:51 + 32:57
34. Arsentiev Viktor 12R0001 OK Kaliningrad 81:12 + 33:18
35. Ender Volker 43D5000 HSG Turbine Zittau 88:47 + 40:53
36. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 90:07 + 42:13
37. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 92:34 + 44:40
38. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 95:42 + 47:48
39. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 99:17 + 51:23
40. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 105:50 + 57:56
41. Weiner George OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:44 + 64:50
Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov DNS
Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice DNS