Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: H21B

Datum:
21.04.2019
Místo konání:
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Skleněný vrch
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Illner Jakub - R2
Stavitel tratí:
Illner Vojtěch - R3
H21B
7.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4790
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:54 5118
2. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 60:41 + 0:47
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:30 + 4:36 4738
4. Lippross Yannic 0030023 Team Hessen 65:00 + 5:06
5. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 65:32 + 5:38
6. Janischowsky Lukas 0510005 SpVgg Hainsacker 66:43 + 6:49
7. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 8:38 4404
8. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 68:49 + 8:55
9. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 69:26 + 9:32 4303
10. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 70:56 + 11:02 4159
11. Kuriak Jakub 69S0001 Slovenský zväz rádioamatérov 75:44 + 15:50
12. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 76:26 + 16:32 3731
13. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 77:20 + 17:26
14. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 78:05 + 18:11
15. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 78:31 + 18:37 3553
16. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 78:34 + 18:40
17. Košut Martin 69S0003 Slovenský zväz rádioamatérov 78:57 + 19:03
18. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 79:30 + 19:36 3454
19. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 81:41 + 21:47
20. Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha 82:15 + 22:21 3233
21. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 82:32 + 22:38
22. Král Adam 69S0002 Slovenský zväz rádioamatérov 83:34 + 23:40
23. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 86:37 + 26:43
24. Karch Peter 0490001 Klub OB Sokol Pezinok 89:18 + 29:24
25. Schenker Moritz SV IHW Alex 78 Berlin 89:55 + 30:01
26. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 90:08 + 30:14 2660
27. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 92:13 + 32:19
28. Szondi András 0530004 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 94:34 + 34:40
29. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 97:09 + 37:15
30. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 98:01 + 38:07 2097
31. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 99:44 + 39:50
32. Knoblauch Albrecht 71D9900 USV TU Dresden 101:19 + 41:25
33. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 110:04 + 50:10
34. Havránek Štěpán Neregistrovaní 110:16 + 50:22
35. Knotek Kamil 0120001 bez klubu 115:28 + 55:34
36. Cuninka Ján 69S0004 Slovenský zväz rádioamatérov 121:53 + 61:59
37. Šunda Marek 9QC9200 Neregistrovaní - Šunda 122:03 + 62:09
Campmany Victor SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Steube Michael 0030022 Team Hessen DISK
Schumann Lukas 0030021 Team Hessen DISK
Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha DNS 0
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DNS 0