Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách

Kategorie: H65

Datum:
19.04.2019
Místo konání:
Kozly (okres Česká Lípa)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlínino údolí, Kozelská rokle, Skleněný vrch
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Wolf Daniel
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 114:29
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 116:29 + 2:00
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 116:32 + 2:03
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 123:53 + 9:24
5. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 125:16 + 10:47
6. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 126:02 + 11:33
7. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 130:16 + 15:47
8. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 130:24 + 15:55
9. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 132:32 + 18:03
10. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 133:05 + 18:36
11. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 135:54 + 21:25
12. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 136:04 + 21:35
13. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 136:31 + 22:02
14. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 139:09 + 24:40
15. Fadum Oivind 45N5200 Botne SK 139:26 + 24:57
16. Kivikas Arvo 0100001 Ilves 147:12 + 32:43
17. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 150:58 + 36:29
18. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 151:12 + 36:43
19. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 151:17 + 36:48
20. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 151:30 + 37:01
21. Josi Urs 3PX5300 OLG Herzogenbuchsee 151:38 + 37:09
22. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 152:50 + 38:21
23. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 156:44 + 42:15
24. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 162:06 + 47:37
25. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 163:22 + 48:53
26. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 163:59 + 49:30
27. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 170:26 + 55:57
28. Schoepf Thomas 3PX5100 OLG Herzogenbuchsee 170:54 + 56:25
29. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 171:16 + 56:47
30. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 173:41 + 59:12
31. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 181:12 + 66:43
32. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 184:08 + 69:39
33. Arsentiev Viktor 12R0001 OK Kaliningrad 188:30 + 74:01
34. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 201:12 + 86:43
35. Ender Volker 43D5000 HSG Turbine Zittau 222:10 + 107:41
36. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 225:05 + 110:36
37. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 227:41 + 113:12
38. Weiner George OOB TJ Lokomotiva Teplice 248:56 + 134:27
Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc DISK
Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering DISK
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov DISK
Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice DISK