Výsledky závodu: Interkompas 45 - E1

Kategorie: D21C

Datum:
30.08.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr ml. - R3
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Nebylo hlášeno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
D21C
3.90 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4213
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lange Maria 60005 SV Mietraching DE 37:41
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 37:55 + 0:14 4521
3. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:46 + 4:05 4125
4. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 43:02 + 5:21 3994
5. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 44:03 + 6:22 3890
6. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 44:07 + 6:26 3883
7. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 44:12 + 6:31 3874
8. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 45:41 + 8:00 3721
9. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 48:05 + 10:24 3474
10. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 48:08 + 10:27 3469
11. Kučerová Barbora 330001 LBE - neregistrovaní 48:31 + 10:50
12. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 49:45 + 12:04 3302
13. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 50:37 + 12:56 3213
14. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 50:47 + 13:06 3196
15. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 54:06 + 16:25 2854
16. Luca Gillich 190004 TTT 54:28 + 16:47
17. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 54:30 + 16:49 2813
18. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 55:09 + 17:28 2746
19. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 55:34 + 17:53 2703
20. Kavánková Jana ZBM9356 SK Žabovřesky Brno 57:07 + 19:26 2544
21. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 58:05 + 20:24 2444
22. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:07 + 21:26 2338
23. Pregartner Delilah 350003 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 59:33 + 21:52
24. Dóra Gillich 190003 TTT 63:03 + 25:22
25. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská 63:13 + 25:32
26. Jakubková Vendula ABM9262 KOB ALFA Brno 72:55 + 35:14 916
27. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 76:00 + 38:19 599
28. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:18 + 39:37 465
29. Slabochová Barbora 290001 Tretra Praha 79:59 + 42:18
30. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 91:52 + 54:11 0
31. Šmídová Klára UBM9857 MENISKOS Brno 115:39 + 77:58 0
Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec DISK 0