Výsledky závodu: Interkompas 45 - E1

Kategorie: H35B

Datum:
30.08.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr ml. - R3
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Nebylo hlášeno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
H35B
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 31:11
2. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 34:23 + 3:12
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 35:07 + 3:56
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 36:08 + 4:57
5. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 36:39 + 5:28
6. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 37:06 + 5:55
7. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 39:53 + 8:42
8. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 40:45 + 9:34
9. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 42:30 + 11:19
10. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:45 + 11:34
11. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 46:59 + 15:48
12. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:37 + 16:26
13. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 47:50 + 16:39
14. Lubas Miroslav STA7802 OK Střelka 47:58 + 16:47
15. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 48:34 + 17:23
16. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 50:05 + 18:54
17. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 50:42 + 19:31
18. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 51:45 + 20:34
19. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 52:23 + 21:12
20. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 53:10 + 21:59
21. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 53:47 + 22:36
22. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:28 + 24:17
23. Zejda Jiří ABM7805 KOB ALFA Brno 57:37 + 26:26
24. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 63:15 + 32:04
25. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 63:49 + 32:38
26. Kroutil Petr TBM7803 KOS TJ Tesla Brno 65:51 + 34:40
27. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 80:16 + 49:05
28. Polách David 170001 Neregistrovani Vlci 84:31 + 53:20
29. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 99:32 + 68:21
30. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 111:27 + 80:16
Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK