Výsledky závodu: Interkompas 45 - E2

Kategorie: D21A

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Horní Pěna, Hejlíček
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R3
Protokol:
Též druhá etapa vícedenního závodu Interkompas 45 proběhla za velmi teplého počasí. V cíli nebylo zaznamenáno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
D21A
9.50 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8200
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 71:05 8876
2. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 79:39 + 8:34 7969
3. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 81:41 + 10:36 7754
4. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 82:32 + 11:27 7664
5. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 83:11 + 12:06 7596
6. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 84:52 + 13:47 7417
7. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 86:16 + 15:11 7269
8. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:57 + 15:52 7197
9. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 88:16 + 17:11 7057
10. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 88:52 + 17:47 6994
11. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:40 + 18:35 6909
12. Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 89:45 + 18:40 6900
13. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:18 + 19:13 6842
14. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 91:44 + 20:39 6691
15. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 94:39 + 23:34 6382
16. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 95:32 + 24:27 6288
17. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 96:23 + 25:18 6198
18. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 101:19 + 30:14 5676
19. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 102:14 + 31:09 5579
20. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 104:10 + 33:05 5375
21. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 110:55 + 39:50 4660
22. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:48 + 43:43 4249
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:34 + 44:29 4168
24. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 116:52 + 45:47 4030
25. Penzkofer Julia 60006 SV Mietraching DE 123:59 + 52:54
26. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 129:20 + 58:15 2711