Event results: Interkompas 45 - E2

Class: H21A

Date:
2019/08/31
Place:
Horní Pěna, Hejlíček
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Used map:
Director:
Míchal Jiří - R3
Referee:
Komárek Arnošt - R3
Course setter:
Nouza Petr - R3
Protocol:
Též druhá etapa vícedenního závodu Interkompas 45 proběhla za velmi teplého počasí. V cíli nebylo zaznamenáno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
H21A
13.00 km, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8449
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 88:07 8618
2. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 90:15 + 2:08 8418
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 91:22 + 3:15 8313
4. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 92:31 + 4:24 8205
5. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 93:12 + 5:05 8140
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 94:19 + 6:12 8035
7. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 94:38 + 6:31 8006
8. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 95:47 + 7:40 7898
9. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 99:15 + 11:08 7572
10. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 99:52 + 11:45 7514
11. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 101:38 + 13:31 7348
12. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 101:39 + 13:32 7346
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 101:56 + 13:49 7320
14. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:25 + 14:18 7274
15. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 102:29 + 14:22 7268
16. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:56 + 14:49 7226
17. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:29 + 15:22 7174
18. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 103:39 + 15:32 7158
19. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:24 + 16:17 7088
20. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 105:38 + 17:31 6972
21. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:46 + 17:39 6959
22. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 106:22 + 18:15 6903
23. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 109:08 + 21:01 6643
24. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 110:00 + 21:53 6562
24. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 110:00 + 21:53 6562
26. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 110:48 + 22:41 6486
27. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:07 + 23:00 6457
28. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 111:16 + 23:09 6443
29. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 111:28 + 23:21 6424
30. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 112:19 + 24:12 6344
31. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 112:53 + 24:46 6291
32. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 116:24 + 28:17 5960
33. Galicz Karol 27P8600 ATZ Racibórz 117:52 + 29:45
34. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 118:23 + 30:16 5774
35. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 120:00 + 31:53 5622
36. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 120:44 + 32:37 5553
37. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 121:37 + 33:30 5470
38. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 121:54 + 33:47 5443
39. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 122:07 + 34:00 5423
40. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 122:31 + 34:24 5385
41. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 123:35 + 35:28 5285
42. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 123:50 + 35:43 5262
43. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 127:06 + 38:59 4955
44. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 131:32 + 43:25 4538
45. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:53 + 43:46 4505
46. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 132:34 + 44:27 4441
47. Biller Georg 60004 SV Mietraching DE 134:42 + 46:35
48. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 135:57 + 47:50 4123
49. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 138:14 + 50:07 3908
50. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 142:42 + 54:35 3489
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 153:10 + 65:03 2505
52. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 163:40 + 75:33 1518
Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín DISK 0
Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK 0
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK 0
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno DISK 0
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK 0