Výsledky závodu: Interkompas 45 - E2

Kategorie: H21B

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Horní Pěna, Hejlíček
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R3
Protokol:
Též druhá etapa vícedenního závodu Interkompas 45 proběhla za velmi teplého počasí. V cíli nebylo zaznamenáno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
H21B
9.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6855
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 72:05 7020
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 74:39 + 2:34 6782
3. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 74:50 + 2:45 6765
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 76:27 + 4:22 6615
5. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 77:56 + 5:51 6477
6. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 79:06 + 7:01 6369
7. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 80:09 + 8:04 6271
8. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:39 + 9:34 6132
9. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 82:32 + 10:27 6050
10. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 83:22 + 11:17 5973
11. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 83:35 + 11:30 5952
12. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 83:39 + 11:34 5946
13. Procházka Josef 400001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 83:44 + 11:39
14. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 84:14 + 12:09 5892
15. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 84:19 + 12:14 5884
16. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 87:10 + 15:05 5620
17. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 87:30 + 15:25 5589
18. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 87:50 + 15:45 5558
19. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 88:04 + 15:59 5536
20. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 88:12 + 16:07 5524
21. Janas Petr PGP7106 SK Praga 88:28 + 16:23 5499
22. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:29 + 18:24 5312
23. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 91:54 + 19:49 5180
24. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 92:42 + 20:37 5106
25. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 94:50 + 22:45 4908
26. Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 94:52 + 22:47 4905
27. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 95:17 + 23:12 4866
28. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 96:34 + 24:29 4747
29. Šiška Petr 300001 PTNG 98:10 + 26:05
30. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 99:11 + 27:06 4504
31. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 99:44 + 27:39 4453
32. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 103:03 + 30:58 4146
33. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 103:17 + 31:12 4124
34. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 105:17 + 33:12 3938
35. Smékal David UOL7503 SOB Olomouc 107:53 + 35:48 3697
36. Janda Petr CHT9101 OOB SK Chrast 110:39 + 38:34 3440
37. Gindl Wolfgang 350005 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 111:51 + 39:46
38. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 112:41 + 40:36 3251
39. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 113:34 + 41:29 3169
40. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 114:37 + 42:32 3072
41. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 117:43 + 45:38 2784
42. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 119:13 + 47:08 2645
43. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 121:46 + 49:41 2408
44. Stefan Simon 60010 SV Mietraching DE 126:56 + 54:51
Hrazdil Jiří ZBM8418 SK Žabovřesky Brno DISK 0