Logo

Výsledky závodu: Interkompas 45 - E3

Kategorie: D21C

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Též třetí etapa závodu Interkompas 45 proběhla za velmi horkého počasí. Stejně jako v předcházejících etapách nebylo hlášeno žádné vážnější zranění a nebyl podán žádný protest.

D21C 4.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4336

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lange Maria 60005 SV Mietraching DE 38:58
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 40:41 + 1:43 4556
3. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 43:33 + 4:35 4266
4. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 44:20 + 5:22 4186
5. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 46:48 + 7:50 3937
6. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 47:46 + 8:48 3839
7. Kavánková Jana ZBM9356 SK Žabovřesky Brno 48:00 + 9:02 3816
8. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 48:26 + 9:28 3772
9. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 48:57 + 9:59 3719
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 49:44 + 10:46 3640
11. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 50:06 + 11:08 3603
12. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 50:59 + 12:01 3514
13. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 52:00 + 13:02 3411
14. Kučerová Barbora 330001 LBE - neregistrovaní 54:15 + 15:17
15. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 54:17 + 15:19 3180
16. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:28 + 16:30 3060
17. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 55:39 + 16:41 3041
18. Luca Gillich 190004 TTT 56:45 + 17:47
19. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 57:36 + 18:38 2844
20. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 58:33 + 19:35 2748
21. Dóra Gillich 190003 TTT 60:29 + 21:31
22. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská 62:52 + 23:54
23. Slabochová Barbora 290001 Tretra Praha 65:05 + 26:07
24. Pregartner Delilah 350003 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 66:53 + 27:55
25. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:46 + 34:48 1209
26. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 88:47 + 49:49 0
27. Šmídová Klára UBM9857 MENISKOS Brno 98:08 + 59:10 0
28. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 99:24 + 60:26 0
29. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 101:36 + 62:38 0
Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno DISK 0